Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ewik bedzie po Twojej mysli - zobaczysz!!!!!!!!!!!! :):) Bedziemy czekac na info z niecierpliwoscia hehehe:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu dziekuje za piekne slowa otuchy.... dzieki ze ze mna jestescie ...tyle ludzi ze matko jedyna... DZIEKUJE to bardzo wazne dla mnie... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też oczywiście trzymam kciuki. Nawet podwójnie, bo życzę Ci córeczki z całego serca a dodatkowo jesteś tu dla nas nadzieją, że jak się mocno stara i wierzy to się musi udać. Bo jak nie Ty to już nie wiem kto zaplanuje. Zrobiłaś wszystko, pewno teraz myślisz już tylko o jednym . Trzymaj się mocno, będzie ok. A potem juz nie będziesz umiała sie doczekać żeby ją zobaczyć o i utulić pozdrawiam Wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik - też Ci?Wam po cichu kibicuję:) Zyczę Ci zdrowego dziećiatka w brzusiu, no i oczywiscie żeby nie miało to zdrowe dzieciątko siusiaczka;) Sciskam! jestes superbabka! Ps. własnie sie staram róznież o dziewczynkę... na razie mam taka refleksję, że trudno niestety z ta owulacją, oj trudno ustalić dokładnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mimo że ostatnio się nie udzielałam to i ja Ewcia pamiętam o Tobie i mocno mocno trzymam kciuki!!! Ja dalej się staram i nic nie wychodzi... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia bedzie dobrze !!!!! Ja pitole to ja tak nie przezywalam tego mojego USG jak teraz twojego :D moze dlatego ze jakos mentalnie czulam ze to fifol bedzie :) Ty dalas tyle nadziei dziewczynom ze musi poprostu musi sie udac !!! a teraz z innej beczki wylicytowalam wlasnie na ebayu za 2,7 funciora kabinezon i czapuche dla dzieciołka mojego :D LADYBIRD :D qrde juz mam 3 ale oprzec sie doslownie nie moglam :D dziewczynki jeszcze jedno pytanie do mam uzywajacych butelek tommee tippee , sluchajcie macie ten ocieplacz do butelek taki czarny "kondon" z pianki podobnej albo i moze takiej samej jak maja nurkowie . sprawdza wam sie dobrze trzyma cieplo ?? o takie cus : http://cgi.ebay.co.uk/TOMMEE-TIPPEE-CLOSER-NATURE-INSULATED-BOTTLE-BAGS-X2-/140472102649?pt=UK_Babay_Babay_Feeding_Bottles_Teats_LE&hash=item20b4ca2ef9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Witajcie jestem tu nowa . Narazie sie nie udzielalam poniewaz dopiero przeczytalam strony od 163 . Ja uzywalam i butelek i czarnych etui, moim zdaniem sa swietne chociaz nie mam porownania z innymi. Trzymalam nawet sloiczki z obiadkami poniewaz rowniez one idealnie sie mieszcza. Wszystko zawsze mialam cieple :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Ja rowniez trzymam kciuki za Ciebie Ewik :) Forum zaczelam czytac od stony kiedy Ty sie na nim pojawilas, napewno bedzie sliczna zdrowa corcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia u mnie na zegarku jest 13:40 u Ciebie 12:40 wiec wlasnie wchodzisz na USG ..... Ludzie co za nerwy!!! Ewelina dzieki za opinie :) mam nadzieje ze sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde musze juz jechac :( , mam nadzieje ze jak wroce przeczytam super pozytywne info!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Ewik - dawaj newsa!!!!:):) ja rowniez mocno trzymam kciuki!!! Kto Kochana jak nie Ty?? Tak szeroko zakrojonego planu dzialania to chyba nikt nie wdrozyl...:) bedzie dobrze!! juz zazdroszcze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik równiez trzymam mocno kciuki...za dziewuszkę...ale najważniejsze by było wszystko ok....pozdrawiam i koniecznie daj znać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku!!!! jak sie denerwuje ta wizyta , tak trzymam kciuki za Was EWik i malutka albo malutki:)) oby tylko bylo wszystko dobrze bo to najwazniesze Witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny, ja mało pisze ale czytam was kilka razy dziennie. Ale się denerwuje. Również trzymam kciuki za Ewik i czekam na info aby móc pogratulować tej córci lub synusia. Ewik czekamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki,ja również dopinguje Gosi,ciekawa jestem jak tam po usg i czy już wie co tam pod serduchem nosi :-)Moze się tez zdarzyć ze się dziec odwróci tyłem i nie da się podglądnąć.W kazdym razie ja obstawiam dziurawca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik - własnie czekałam na wieści! miałam pisac ze sie denerwuje! jednak Ci dziękuję ze piszesz, ze jetes, ze sie podzieliłaś...👄 musze sie zacząć nastawiac na drugiego chłopca bo pragnę dziecka drugiego po prostu....mąz mi zwracał juz uwaga kilka razy zebym sie nie nastawiała na płec i ma rację! ewa wiem ze sie rozczarowłaś ale to minie zobaczysz, bedziesz sie cieszyc za jakis czas z dziecka po prostu! 🌼 przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szoku jestem dosłownie...wiem co czujesz kochana bo przechodziłam przez to 2 razy :-( Pamiętam jak lekarz powiedział mi ze chłopak i coś tam jeszcze gadał ale ja już go nie słyszałam,byłam jak w jakimś amoku totalnie zszokowana a gdy wyszłam z gabinetu wyłam jak głupia,zresztą płakałam jeszcze później często aby sobie ulżyć.Teraz ta moja "tragedia" ma prawie 3 latka i jest przekochany,ooo właśnie się wgramolił mi na kolana :-)Słowa pocieszenia nic tu nie dadzą musisz się po prostu przyzwyczaić,wiem jak ci ciężko.Przeczytałam twoje posty powyżej gdzie napisałaś ze maluch cie kopie bo chce powiedzieć abyś go kochała pomimo ze jest chłopcem...na pewno go pokochasz ale doskonale zdajesz sobie sprawę ze to pragnienie córki będzie powracało.Tylko się nie załamuj,może tak jak ja zdecydujesz się na czwarte chociaż teraz sama już nie wiem...zwątpiłam w jakiekolwiek planowanie bo co ma buc to i tak będzie,wszystko jest zaplanowane tam u góry jak widać..Ściskam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniesze ze zdrowy, Ewka zrobilas wszystko aby byla dziewczynka ale ten na gorze decyduje sam, ma dla twojego synka scisle sprecyzowane plany , caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka 2010
Ewik.... Gratuluje syneczka!!!! Wiem, to potrwa, zeby sie oswoic z ta mysla, ale sama wiesz, ze bedziesz go kochac nad zycie! I chyba jeszcze bardziej za to, ze jednak jest chlopcem!!! Ja chcialam corcie i jak sie dowiedzialam, ze to synek, to oczywiscie uklulo mnie w sercu, ale szybko sie otrzasnelam i jak mi ktos mowil, ze szkoda, ze to nie dziewczynka, to go tym bardziej bronilam jak lwica! Ze to cud przeciez, ze zdrowy i napewno bedzie najkochanszy na swiecie! Buziaki, kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna jest załamana,potrzebny jest czas aby się z tego otrząsnęła.Raczej nie ma ochoty siedzieć teraz przed kompem,woli być sama.Pomimo ze wiedziała ze mogło się nie udać to jednak marzyła i miała nadzieje bo przecież zrobiła wszystko co możliwe jeżeli chodzi o planowanie a wiedzę trzeba przyznać ma duza.Dobrze ze jest tu tak dużo fajnych dziewczyn,musimy podtrzymywać Ewcie na duchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Szkoda ze sie nie udalo. Ja tez mieszkam w uk i moja znajoma w styczniu rodzi. Dwa tygodnie temu dowiedziala sie ze bedzie to dziewczynka a na polwkowym powiedzieli ze na pewno chlopak. Teraz to juz sama nie wie w co ma wierzyc :( Jak urodzi to sie okaze. Ja wiem z doswiadczenia ze nie ma jak 3d wtedy jest plec gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Zreszta sama mialam podobna sytuacje jak jeszcze w pl mieszkalam i bylam w ciazy z drugim synkiem. Moj gin panstwowy byl bardzo negatywnie nastawiony jesli chodzi o 3d mowil ze im wiecej d tym bardziej do d... . A ja i tak postwilam na swoim i poszlam. Wten sposob dowiedzialam sie ze to chlopiec :) chociaz wtedy tez juz mazylam o coreczce. Tydzien pozniej bylam u mojego panstwowego gina oczywiscie slowem sie nie odezwalam ze znam plec :) nie uwierzycie on mi oznajmil ze na chlopca to jemu to nie wyglada. Ale mialam ubaw jak od niego wyszlam :) :) Trzeba mu przyznac ze jest super fachowcem , ciekawe ile kobiet w ten sposob mialo niespodzianke podczas porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×