Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ninko- gdy mnie bolał brzuch, jajnik i wszystko razem przed ostatnim terminem @ byłam pewna że nic nie wyjdzie. A jednak :) Teraz mogę na własnym przykładzie podpowiadać żeby sie tym nie sugerować. Czekam więc na wiadomość o dwóch kreseczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Ninko tez by dziamolil ze na necie siedze zamiast tam o rodzince myslec.... oni nie kumaja bazy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - mam nadzieję ze wczorjasze przytulanko okaże sie owocne! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.pisze tak kubolinko bo juz sama nie wiem,poniewaz z pierwszym dzieckiem mialam tak ze jak zaszlam w. ciaze,to nic mnie nie bolalo....ale nie kazda ciaza taka sama,he. Zobacze co z tego wyszlo,bo dzisiejszy tescik widocznie jeszcze nic nie wykryl,chyba zaire wczesnie.Za dwa dni ponownie zrobie test i zobaczymy... Masz racje Ewik tacy nasi mezowie,moze i fakt bo my jedziemy na 2.5 tygodnia...niby tylko ale zawsze cos...Mam jeszcze pytanie do Ciebie Ewik,czy cos bys zmienila w ostatniej planowanej ciazy,czy przesunelabys sie o jeden dzien dalej,czy cos innego...czy czegos zalujesz ze tego nie wykonalas,czy doskonale obliczylas swoje dni do owulki???????tak sie tylko zastanawiam...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko sluszne pytanie ,bo jesli sie nie udalo planowanie to szuka sie winy-moze byc wina plemnikow a w tej kwesti nic nie zrobie jesli sa tylko te meskie,a przynajmniej na tyle silne ze zenskim nie daja szansy a moze powinnam jeszcze dalej sie odsunac od owulki... tego zaluje ze nie probowalam ostrozniej tak z 6 dni przed i po prostu przyblizala sie.... zawsze mowilam ze jak wyjdzie mi 4dni przed to idealnie....ale nie jest idealnie skoro bedzie syn!!! mysle ze sie nie przylozylam ,ale wiem ze to nie jest prawda....ale teraz tak czuje ze zepsulam to!!! tez nie sadzilam ze tak bede czula bo myslalam ze skoro uwazalam ze zrobilam wszystko ,to pretensji nie bede miala zadnych do siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko - mam nadzieję, że ujrzysz na swięta dwie kreseczki upragnione:) ostatnio forum przycichło byc moze dlatego nikt nie zauważa ze kogos nie ma bo duzo osób zabiegana przed świętami ale pamietamy o Tobie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. U mnie po staremu. Wczoraj dostałam @ więc zaczynam staranka od nowa :) Pozdrawiam w ten zimowy dzionek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Wam:) mi weekend minal pracowicie bo w sobote przygotowalam torcik i inne smakolyki a wczoraj robilam Roczek mojego Malego :) pozdrawiam rowniez - narazie o ciazy wie tylko moj M. , zastanawiam sie kiedy powiedziec pozostalym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo - my z wieściami czekamy do wigilii. wtedy także dowie się o tym na sz synek :0 Już widzę jego radość. On tak czeka :) Chyba pozwolimy nawet jemu podzielić się nowiną z innymi. Wtedy też zacznie się 10 tydzień :) To chyba dobry czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jakie picie czego??? i jakie tabletki??? wit ??? troszke malo przejrzysty ten blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, miło ze o mnie pamiętasz Kubolinko bardzo się cieszę że Ci się udało super prezent na Święta..... :) :) :) i mocno ci kibicuję....pogłaskaj brzusio ode mnie :) :) zaglądam codziennie lecz mało się udzielam ... Przyjechała moja siostra z półroczna przeuroczą 6-cio miesięczną córcią .....i tak teraz spędzam miło czas..... choć nie ukrywam że czasem dopada mnie smutek....bo zbliża się wielkimi krokami STYCZEŃ :( może gdybym teraz była w ciąży było by inaczej.... ...ale niestety nie jest to takie proste ....cały czas borykam się z problemami po antybiotyku, strasznie osłabił mi mój organizm...w tym tygodniu idę do mojej gin i zobaczymy co powie..chyba będę musiała na razie odłożyć starania, może to stres , albo po prostu za dużo o tym myślę ..choć nie daję najbliższym tego po sobie poznać.... Dobra nie zanudzam już .....pozdrawiam serdecznie ... I jeszcze raz gratuluje zafasolkowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc dlatego czasem nic nie piszę ....trzymajcie się ciepło.....kiedyś na pewno się odezwę mam nadzieje ze z dobrą nowiną pozdrawiam serdecznie będę was czytać i kibicować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki... widze ze cisza jak makiem zasial!!! ja dzis juz wyjerzdzam wiec chce wam zyczyc wesolych swiat kochane!! by spelnily sie wasze wszystkie - nawet te najskrytsze marzenia!! a w serduszkach goscila tylko radosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik - Tobie równiez, zdrowych, pełnych magii świąt Bożego Narodzenia. Szczesliwej podróży, wracaj do nas po świętach, będziemy czekać🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik Tobie rowniez wszystkiego najlepszego, zdrowka i szczesliwego rozwiazania :) dziewczyny ja nie pisze bo nie bardzo mam o czym , czekam na @ ale na jutro umowilam sie do gin na cytologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny :) Jas rowniez Ewik dolaczam sie do zyczen i szerokiej drogi Wam zycze :) Ja tez w zasadzie nie mam oczym pisac , czuje sie dobrze i narazie jeszcze nie zwracam :) Mamy juz ubrana choinke i czekamy na swieta :) Moja siostra znow dostaqla @ i zaczyna popadac w depresje, tak sobie zaczynam myslec ze moze dlatego ma problem z zajsciem. Jest to jej 3 nieudany cykl przy codziennych starankach :( No i jeszcze z nie milych zeczy ty dowiedzialam sie wczoraj ze moja kolezanka ktora byla u nas ok miesiac temu na weekend , Poronila w sobote ciaze :( (byla w 8 tygodniu ) 2 tygodnie temu miala lekkie plamienia poszla do lekarza , zrobili jej usg i okazalo sie ze nie bije sece . Po tygodniu powtorzyli badanie i nadal bylo bez zmian :( dostala tabletke poronna i weekend spedzila w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.Wczoraj tyle do Was nadziargalam a dzis widze ze gdzies mi mojego posta wcielo cholera! Ewik czasami tak jest ze jesli cos nie wychodzi to zadajemy sobie pytanie dlaczego tak sie stalo i doszukujemy sie,analizujemy kazdy szczegol.Moze faktycznie jesli nasz facet ma wiekszosc silnych meskich plemnikow to nie ma szans na corcie,ach...Daje glowe ze nawet bedziesz bardziej kochala swojego syncia,bo to zawsze bedzie najmlodsze,najmniejsza kruszynka ;-). Takze zycze wesolych pelnych milosci w rodzinnej atmosferze swiat i szampanskiego sylwestra :-). Ewelino to straszne co piszesz o swojej kumpeli,tragedia zwlaszcza w ten swiateczny czas... A co u mnie,to szczerze mowiac nie wiem co sie dzieje ale przedwczoraj w nocy sie obudzilam,bo zrobilo mi sie nie dobrze...Jakos zle sie czuje,wczoraj mialam wielka ochote na kawe a normalnie nie lubie kawy! Dzis zrobilam test ciazowy,ale negatywny wynik,moze za wczesnie na rezultaty.Dziewczyny po jakim czasie od zaplodnienia test ciazowy wykryje nam ciaze???pozdrawiam. p.s dziewczyny slabo piszecie tutaj,nie ma znaczenia ze nie macie o czym,piszcze co tam u was.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka - a kiedy masz termin @? nwiem z doswiadczenia ze nie warto robic testów ciązowych wczesniej niz 1 góra 2 dni przed spodziewanym terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ja wlasnie test robilam tak jak napisala Ni-ka czyli 2 dni przed spodziewana @ no i wyszedl mi pozytywny :) Tobie rowniez zycze upragnionych 2 kreseczek to bedziesz miala wspanialy prezent na Swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no to ja napisze u mnie dzisiaj 20 dc i kurcze słaba tempka czy możliwe zeby w drugiej fazie byla tylko 36,5 w pierwszej miałam tak raz 36,3a raz 36,4 teraz miałam zakłócone tempki 17dc 36,7 i 18dc 36,6 a potem 19dc 36,5 i dzisiaj20 dc 36,5 czy to był skok ? dodam że szyjka sie zamknęła i śluz zrobił sie biały a dzisiaj jest go dość dużo a szyjka lekko miekka wiec juz nie wiem czy te zakłócone tempki liczyć jako skok? A może to był cykl bezowulacyjny? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni_ko powinnam mieć okres dzisiaj lub jutro,bo dziś mam 35dc.... Zrobię jutro rano teścik i zobaczymy.... Dzięki Ewelinko za życzonka ;-) Myszko tak jak wcześniej Ewik pisała że mogą przytrafić się cykle bezowulacyjne...hmmm A robisz testy owulki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ninko jak tam tescik Ci wyszedl?? Kaddy jak tam u Ciebie? Rzeczywiscie tu ccicho i pusto, chyba czas swiateczny tak dziala ze mamy mniej czasu. JA ogolnie jestem w 5t5dc. Nadal mam obawy jak to bedzie ale nic nie wymysle, - trzzeba brac co los daje:) Buzaczki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko - tez czekam na wiesci, mysle ze dzis powinna juz wyjsc lekka kreseczka chociaz...takze czekamy:) Ucichło forum bo wielu dziewczynom sie udało zajśc i juz nie ma potrzeby interpretacji a nowych jakos mało na horyzoncie, albo sie nie udzialają...mi w tym miesiącu owu przypadnie na wigilie albo dzien przed nia:) wyluzowałam dosc mocno w temacie z czego sie cieszę ogromnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, ja sie nie udzielam bo co bedzie to bedzie , moj facet nie chce trzeciego dziecka , wiec co ja moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia - moze jeszcze wynegocjujesz jakos:P ja mam podobny stosunek do Ciebie jesli chodzi o ciążę, ze zgoda partnera jest konieczna... nigdy nie podjęłabym sama takiej decyzji i udawała przed partnerem ze tak po prostu wyszło. Tworze z męzem partnerski związek, on bardzo aktywnie uczestniczy w wychowywaniu naszego synka, nie wyobrazam sobie innej dycyzji poza jednomyslnością w tej kwesti. mam nadzieję, ze jak pogadacie przez jakis czas to mąż tez Ci przyzna racje i uzna że oboje tego chcecie-moze ma obawy jakies...pogadaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie zasypało nas co tu jest raz na parę lat śnieg już sie boje jazdy do polski... Na szczęście cykl owulacyjny bo dzisiaj tempka podeszła do36,8 tylko nie wiem od kiedy liczyć ten skok czy dopiero od dzisiaj ale owu według śluzu by była 3-4dni temu czy możliwy jest tak późny skok czy liczyć go szybciej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×