Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Wprowadzę zmiany bo z tego co wiem to Kate83jest brzuchatka a nie staraczka :) STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć Lolitka................25...........5.................... ........dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?.................... ........dziewczynka Kakasia..............26............2..................... .....dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10.... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11........dziewczyn ka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.......................... Mamunia30.......30........................... Wzetka...........34......................... Ewik78............32...........................dziewczynka/ chłopiec Ewinka_...........33...........................dziewczynka/ Ewelina29.........29...........................dziewczynka/ Fikusowo..........26........................... Kubolinka..........31........................... Ninka ...........27..............................dziewczynka/ Kate83...............27............5............chłopiec SZCZĘŚLIWE MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30....................................... ........../chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no usupełniajcie dziewczynki bo duzo luk jest:) ninko - przepraszam jeśli chciałas sie sama dopisać🌼 a ile synek ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życzę Wesołych Świąt i bogatego Mikołaja ! STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć Lolitka................25...........5.................... ........dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?.................... ........dziewczynka Kakasia..............26............2..................... .....dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10.... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11........dziewczyn ka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.......................... Mamunia30.......30........................... Wzetka...........34......................... Ewik78............32...........................dziewczynk a/ chłopiec Ewinka_...........33...........................dziewczynk a/dziewczynka Ewelina29.........29...........................dziewczynk a/ Fikusowo..........26........................... Kubolinka..........31........................... Ninka ...........27..............................dziewczynka/ Kate83...............27............5............chłopiec SZCZĘŚLIWE MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30....................................... ........../chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni_ko nic nie szkodzi że mnie dopisałaś,dobrze zrobiłaś :-) Mój Nikuś w tym miesiącu skończy 2 latka,a mądral z niego nieziemski ;-) Ewinko także Ci życzę miłych,spokojnych świąt w rodzinnej atmosferze i świetnego Sylwestra :-) A reszcie dziewczyn złoże życzenia w niedzielę,bo tego dnia wyjeżdżam na święta do polski,a tam raczej bedzie kiepsko z necikiem :-( Dziewczyny napiszcie mi jeszcze jak wygląda sprawa ze stomatologiem,czy w czasie ciąży mozna leczyć bądz wyrywać,przeswietlać ząbki???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko - moge pomóc z ząbkami bo wypytywałam lekarzy niedawno , czekałam ze starankami żebyw szystko pozaleczac własnie i wyjasnik kwestie jednego zęba (którego w efekcie końcowym musiałam wyrwac:() i tak....leczyc zeby bez znieczulenia mozna jak najbardziej, prześwietlac juz nie bardzo a leczyc w znieczuleniu najlpieje po 12 tc za uprzednim poinformowaniem dentysty i dobraniu odpowiedniego dla cieżarnej leku znieczulającego...jendak jesli jest powazny problem z ząbkami to leczyc trzeba bo niektóre powazne choroby zębów i przyzębia moga byc niebezpieczne dla płodu...zwykła mała dziurka sie do tej grupy nie zalicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne ale z tej strony bajbus.pl mi się sprawdziło, będę mieć dziewczynkę, pozostałe kalendarze mówiły o chłopcu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko gratulaje :) duża buźka za takie podejście do tego planowania Mamuniu 30 jak będziesz miała czas to zajrzyj a właśnie Amulecik ciekawe czy już coś ma ? Ewinka to jednak działa będziesz miała tą córunie ty byłaś na tym forum razem ze mną i mamunią 30 fajnie że się odezwałaś napisz coś jeszcze jak tam u ciebie:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to nie jest za wesoło...w sumie to chciałam wyrwać ósemkę,bo mi rani wewnątrz policzek i na pewno chciałabym ze znieczuleniem i teraz nie wiem co mam zrobić...:-( To bedzie mój ok.5 tydzień.... :-( Co do Ciebie Annjaa to raczej nie radziłabym Ci się sugerować tymi tabelami,bo to tylko pic na wodę.....a mój synek miał być dziewczynką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko - jak jest zdrowa to wystarczy spiłować - do wyrwania 8 potrzeba końskiej dawki znieczulenia bo te zęby maja ogromne korzenie i muszą byc rwane i hirurga...idz do zwyklego dentysty niech ci zaokragli po prostu kanty ale nie rwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni_ko w tamtym roku rwałam tę drugą ósemkę przez zwykłego stomatologa,nie wiem jaką mi dawkę dał ale tylko jeden zastrzyk i powiedział że jak będę czuła rwanie to da mi drugi zastrzyk,ale nie było trzeba....10 sekund i było po zębie,hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Uzupelniam date porodu :) STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć Lolitka................25...........5.................... ........dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?.................... ........dziewczynka Kakasia..............26............2..................... .....dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10.... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11........dziewczyn ka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.......................... Mamunia30.......30........................... Wzetka...........34......................... Ewik78............32...........................dziewczynk a/ chłopiec Ewinka_...........33...........................dziewczynk a/dziewczynka Ewelina29.........29..............8.............dziewczynk a/ Fikusowo..........26........................... Kubolinka..........31........................... Ninka ...........27..............................dziewczynka/ Kate83...............27............5............chłopiec SZCZĘŚLIWE MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30....................................... ........../chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo Twoja ciaza jak najbardziej przebiega prawidlowo :) Mi jutro zaczyna sie 7 tydzien :) mdlosci mam od 3 dni i straszne zgagi :( - do tego stracilam apetyt ,jem na sile a na jedzenie patrze raczej z obrzydzeniem :( Biust mnie nie boli w ogole , zreszta od poczatku mnie nie bolal , a roznice w jego rozmiarze widze golym okiem :) Nie masz sie czym przejmowac na 100% jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko - no to udało Ci sie z tym rwaniem...ja miałam łamane 8 i potem zakładane szwy bo miałam korzenie w przeciwne strony a to podobno przy tych zębach standard a nie wyjątek. Zrobisz jak uwazasz ja bym do 12 tc sie na znieczulenie nie zdecydowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni_ko oczywiście że zaczekam...ale i tak do porodu nie bedę w polsce więc przełożę to na inny termin...dzięki za podpowiedz :-) A ja mam jeszcze pytanie do Mamuni30, otóż kochana czy ty urodziłaś planowo czy miałaś ciazę przechodzoną????? A reszta dziewczyn które maja już dzieci,czy możeci mi napisać jak to wygląda przy drugim dziecku,bo słyszałam że drugi poród jest łatwiejszy i rodzi sie przed terminem,czy to prawda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko musialyby sie wypowiedziec te ktore rodzily naturalnie .Ja pierwsze urodzilam w 38 tc i mialam cesarke . Lekarz mi powiedzial ze mam sie nastawic ze kady kolejny porod to rowniez bedzie cesarka ( mialam polozenie miednicowe ) A drugie przenosilam rowny tydzien i porod byl naturalny, trwal 10 godzin. Teraz tez rozwazam czy zdecydowac sie na znieczulenie, basen czy tradycyjnie :) Mam troche czasu do namyslu ale mam tez metlik ... Moze wypowiedzcie sie rowniez w tej kwesti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu dzieje :) aż miło :) Przede wszystkim gratuluje ninko, bedziemy trzymać kciuki za córeczkę. U mnie owulacja wypada w sama wigilię tak jak majce i jeszcze którejś dziewczynie ale nie pamietam której. Własnie kończy mi się @ i zaczynam starania, zobaczymy co z tego wyjdzie. Zakładalam, ze to bedzie mój ostatni cykl i rezygnuje ze starań ale jeszcze zobaczę jak to będzie. Uzupełniam tabelkę : STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć Lolitka................25...........5.................... ........dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?..........4.01.2011.......dziewczynka Kakasia..............26............2..................... .....dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10.... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11........dziewczyn ka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.......................... Wzetka...........34......................... Ewik78............32...........................dziewczynk a/ chłopiec Ewinka_...........33...........................dziewczynk a/dziewczynka Ewelina29.........29..............8.............dziewczyn k a/ Fikusowo..........26........................... Kubolinka..........31........................... Ninka ...........27..............................dziewczynka/ Kate83...............27............5............chłopiec SZCZĘŚLIWE MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30....................................... ........../chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernia - mi jeszcze w wigilie owu przypada...zobacze czy testy to potwierdzą:) no to we trzy działamy - wszystkie na dziewczynke:)ama nadzieję ze którejs sie uda:) a najlepiej wszystkim trzeb bo to taki magiczny czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo że niektóre z nas zaciążyły przed "magicznym czasem" to też chcemy dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Powiedzcie mi czy w cyklach temperatura musi być podobna. Głównie chodzi mi o skok. Ja awsze cykl zaczynałam od 36,4- 36,5 a skok był do 36,8- 36,9 czasami było nawet 37. W tym miesiącu aczynałam od dość niskich temp bo było 36,4 a nawet 36,3 a potem czas skoku ale tylko do 36,7 i tak się utrzymuje już 4 dzień. Czy to jest skok czy coś się pochrzaniło? Jakoś te staranka mi nie wychodzą, od września akcja i nic. No zobaczymy bo na święta ma przyjść @ może dostanę w prezencie jej brak. Tyle Dziewczyn w ciąży aż miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Dzisiaj oprócz Hanuli nikt nie napisał...ojojoj widać że idą święta pełną parą!!! W sumie wpadłam na chwilę żeby złożyć Wam wszystkim życzenia,bo jutro wyjeżdżam do polski a tam z necikiem kiepsko... W ten magiczny świąteczny czas kochane chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia: dla staraczek..aby doczekały się upragnionych dwóch kreseczek,dla zafasolkowanych...aby ciąża przebiegała bezobjawowo,dla mamusiek żeby cieszyły się każda chwilą ze swoimi pociechami! Ogólnie wszystkiego naj i szampańskiej zabawy kochane!!! Do usłyszenia w styczniu ,pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze topik co by zupełnie nie spadł na samiuśki koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dopiszę do tabelki :D Ninko Gratulacje :D Piękne życzenia i pozwól, że się pod nimi podpiszę - Życzę Wam Spełnienia marzeń :D STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć Lolitka................25...........5.................... ........dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?..........4.01.2011. ......dziewczynka Kakasia..............26............2..................... .....dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10.... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11........dziewczyn ka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.......................... Wzetka...........34......................... Ewik78............32...........................dziewczynk a/ chłopiec Ewinka_...........33...........................dziewczynk a/dziewczynka Ewelina29.........29..............8.............dziewczyn k a/ Fikusowo..........26........................... Kubolinka..........31........................... Ninka ...........27..............................dziewczynka/ Kate83...............27............5............chłopiec SZCZĘŚLIWE MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30....................................... ........../chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Za cztery dni swieta a mnie dopadly nudnosci i wymioty :( Nic nie moge jesc na wszystko mnie cofa :( Kuchnia jest moim najwiekszym wrogiem i cierpi tez na tym moja rodzinka , cos czuje ze beda to moje najgorsze swieta bo nie bede wstanie nic na nie przygotowac :( A do tego w 2 dzien Swiat mam gosci bo moj starszy syn urodzil sie w wigilie... A ja z lozka nie wychodze :( Az tak fatalnie to sie w zadnej ciazy nie czulam ... Wyczytalam gdzies w necie ze taki stan najczesciej jest przy pierwszej ciazy lub gdy wystepuje ciaza mnoga , za miesiac sie okaze na usg ;) Poki co w naszych rodzinach nie bylo blizniakow, wiec mam nadzieje ze my nie bedziemy pierwsi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka 2010
Ninko, gratuluje serdecznie :-):-D:-) Wszystkim zycze Wesolych Swiat, bo chyba dopiero w Nowym Roku do Was zajrze. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) myszka - jak Twoje staranka, niedługo chyba bedzie wiadomo prawda? Czy wszystkie wyjechałyście na święta? hop, hop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam . Jestem juz w PL nareszcie . Ja sama nie wiem kiedy mi przypada termin miesiaczki bo mi sie poprzestawialo tempki nie mierze bo zapomnialam termometr do dzisiaj mialam duzo bialego sluzu a dzis zaczol pojawiac sie wodnisty z bialym okres powinien byc albo 26.12 lub 31 test juz mam w domu i 31 go zrobie chyba ze nie zdaze.Czasem mnie szczypia i pobolewaja (.)(.) ale raczej to comiesieczny objaw wiec na nic nie licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale spokój. Dziewczyny jak wrócą to nie będą miały za wiele do czytania. jak przygotowania do Świąt. Ja leżę i kwiczę. Wysprzątałam ale mdli mnie na samą myśl o kuchni. No i nastroje - byle co mnie wzrusza, taka się płaczka zrobiłam :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki. Dzisiaj o 1 w nocy zakonczyłam staranka. Był to 11/12 dc. owulacja powinna byc w wigilię. Po nowym roku się okaże czy coś z tego wyjdzie. Jakoś nie dowierzam aby tak było chociaz mój M sie boi że za blisko sie przyblizylismy. Jednak juz kilka razy wypadały mi przytulanki w 11 dc i nic z tego nie było. Pozostało tylko czekac... Dziewczyny bo juz chyba nie bede pisac w tym roku ;) ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIAT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2011 ROKU OBY BYŁ SZCZĘŚLIWSZY NIZ OBECNY I OBY RODZIŁY SIĘ SAME DZIEWCZYNKI :) (oczywiscie tylko tym co chcą dziewczynki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Zdrowych, spokojnych Swiat i szczesliwego Nowego roku dla Was dziewczyny!! i jeszcze newsy, u mnie prawdopodobnie.... dziewczynka!!! No malo co nie padlam jak wczoraj uslyszalam. Ciagle nie moge uwierzyc, mam nadzieje, ze wiadomosc sie nie zmieni, a wiadomo, ze w przypadku dziewczynek pomylki sie zdarzaja, oby nie tym razem. Strasznie sie ciesze!!!:D pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×