Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :D ni_ka u mnie w tym cyklu też owy przypadnie jak u Ciebie :) Może coś z tego będzie. :P Choć po moich ostatnich cyklach myślę, że mam za krótką FL. Więc biorę na razie wit B6 a dziś zadzwonię do mojej gin umówić się na wizytę i może Ona coś więcej mi poradzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - mozliwy jest skok kilka dni po owu maja - a ile masz dni podwyzszonej temperatury? ninka - hop....hop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-))))))))) KOCHANE JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!, HUURRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!! Chyba powinnam powoli się cieszyć bo dziś na teście ciążowym pokazała się lekka druga kreska,choć do końca nie jestem pewna czy to ciąża...Ostatni tydzień tak mnie wzdęło totalnie jakbym była w 4 miesiącu ciąży,czuję że przytyłam i jakaś napompowana jestem...Jutro zrobię jeszcze jeden test ciażowy (taki lepszy),ale chyba nie ma to znaczenia,bo jak robiłam test w tamtym m-cu to wyszła tylko jedna mocna krecha a w tym m-cu chyba zaszłam i jest lekka kreska (druga).... Jutro dam w prezencie test ciążowy mojemu M. :-) :-) :-) p.s a rodzinka dowie się dopiero na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka - super!!!!!! gratuluję, zrób test dla świętego spokoju ale jak jest jana kreseczka to raczej wszystko jasne juz:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka - napisz jak to u Ciebie ze starankami było....w którym dniu co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Ninko napewno jestes w ciazy i nie masz potrzeby robienia drugiego testu :) Ja tez tak mialam przy 2 ciazy tylko blada kreske :) Moje gratulacje raz jescze. A ja wczoraj wam pisalam ze czuje sie dobrze i jakies 2 godz pozniej zaczelo mnie mdlic :( zwracalam 2 razy i pobolewal mnie brzuch az do wieczora Co do apetytu to do tej pory byl on ogromny i tez jadlam zeczy na ktore wczesciej ochoty nie mialam :) Tez mam brzuch jak balonik a to poczatek ciazy, jak tak dalej pojdzie to bede musiala zaczac nosic pierwsze ciazowe ciuszki ;) Dzisiaj od rana mam brak apetytu i mdlosci wszystkie zapachy mi przeszkadzaja nawet choinka:( Za 2 godz ide do lekarza zglosic ciaze. Zobacze co mi powiedza i jak to wyglada tutaj. Jest to moja 1 ciaza w uk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka gratulacje witamu w klubie heheh:) Ostatanio jakos rzeczywiscie szczescie nam wszystkim tutaj Paniom sprzyjalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo - ja mysle ze kluczem sukcesu jest to ze wiekszosc ma juz jedno czy dwójke dzieci a to oznacza ze jest sie jednak płodnym... na innych forach staraczkowych tak juz dobrze nie ma jak tutaj bo często dziewczyny starają sie o dzidzie pierwsza po 30 r.ż i wtedy staranka duzo dłuzej zajmują:) myszka - jak tam u Ciebie staranka zakończone juz? kiedy beda znane wyniki? ale sie dzis nie wyspałam💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki,ja też jestem szczęśliwa,a ten jutrzejszy test to będzie dla mojego M.prezencik który ładnie zapakuję :-) Dziewczyny ze staraniami to jest tak że nie wiem czy to dziewczynkowe czy chłopczykowe.Miesiąc temu to 3 dni do owulki to było za daleko by plemniki przeżyły,więc teraz się zbliżyłam i może za bardzo ale i tak już chciałam dzidzię... Dziewczyny jak jesteście tak dobre w odczytywaniu mojego wykresiku to czy możecie mi określić kiedy Waszym zdaniem była owulka???? Zaznaczam że robiłam testy ciążowe i wyszła druga ale słaba kreska,więc napiszę Wam pózniej w jakim dniu mi ta kreska się pokazała...a teraz opiszę Wam moje starania a Wy kochane proszę napiszcie mi co o tym sądzicie...otóż; 16dc - temp.36.56 - śluz biało-przezroczysty,lekko rozciągliwy 17dc - temp.36.61 - śluz ------------"-----------------------,mokro +STARANIA 18dc - temp.36.60 - śluz rozciągliwy z nitkami białego, mokro 19dc - temp.36.57 - śluz rozciagliwy ,b.mokro 20dc - temp.36.59 - śluz rozciagliwy,nadal mokro + STARANIA 21dc - temp.36.50 - śluz rozciągliwy,mokro 22dc - temp.36.59 - sluz rozciągliwy z nitkami białego ale nadal mokro 23dc. - temp.36.68 - śluz ---------------------"--------------------------------- Trochę tego rozpisałam a to dlatego że moje cykle są długie - 35,czasami 36. No i właśnie jakoś dziwie przedstawiają moje tempki,kiedy był skoczek i kiedy owulka Waszym zdaniem??????????? Za każdą wskazówkę będę bardzo wdzięczna ;-) Mimo co,mimo że zaciążyłam owszem będę pisała tutaj ,nawet o pierdołkach,bo zawsze to miłe co u Was i u mnie dziewczynki w czasie ciąży ;-) Piszcie plisss :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka - moim zdaniem jest szansa ze owulka była 21 dc kiedy był spadek tempki. a testów owu nie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam dzisiaj u gin , i powiedzial mi ze jak chce jeszcze dziecko to mam sie juz starac , powiedziala ze mam nadzerke ktora nadaje sie do usuniecia:( zrobila mi usg dopochwowo i powiedzial ze wszysko ok , pobrala cytologie i mowi aby sie starac na chlopca w sama owulke a ze u mnie ta owulka jest bolesna wiec wiem kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka przypomnij mi ktore to dzieciatko Twoje, przepraszam dziewczyny ze nie pamietam ktora kiedy i z ktorym (nie wszystkie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Ni_ko testy pokazały mi tego 21dc tylko że przez kolejne 4 dni też mi testy owulki tę samą lekko czerwoną kreskę... Bądz co bądz 1 dzień przed owulką....wydaje mi się że to nie bardzo dziewczynkowo,ehhhhh :-( ...ale co ma być to będzie i tak będziemy je mocno kochać! Goniu dzięki,a co do dzieci to mam jednego synusia Nikusia :-) Radziłabym Ci porozmawiać z Twoim M. i przedstawić mu jak sprawa stoi i że to Twój ostatni biologiczny dzwonek na ostatniego dzidziusia....i że jak w przyszłości zapragnie małego szkraba to już mu go nie dasz i tyle.... Jeśli kategorycznie się nie zgodzi to jego strata :-( Dziewczyny trochę jestem pociągająca i kaszląca,zakatarzona i nie wiem czy mogę brać jakieś leki typu : APAP, POLOPIRYNĘ S, jakieś tabletki na gardło mogę typu np.orofar,bo na ulotce nic nie znalazłam wprzeciwskazań tylko że mam się skontaktować z lekarzem....ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka kurcze nie wiem kiedy mogla byc ta owulka, moze rzeczywiscie tego 21 dc. Co ma byc to bedzie - zobaczymy juz na kilkanascie tc:) Apap mozesz brac, z tego co wiem, ja biore bynajmniej jak mnie cos boli, a jak jestem przeziebiona to najlepiej cytryna czosnek mloeko sok z malin i do lozka grzac sie - to naprawde pomaga:) Kaddy jak tam? Gosiu pogadaj z mezem moze jednak sie zgodzi. Choc moj i tak mi mowi ze to nasze sotatnie czyli drugie i koniec.ehhh co faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps jutro ide do finekolga na nfz, pewnie dostane karte ciazy i tyle, bo narazie na nfz nie robia usg teraz dopiero w 12 tc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko - no własnie tak ok 3 dni przed owulka jest śluz rozciagliwy a potem jeszcze 2 i zanika...przynajmniej ja tak mam. Czyli owulka była 21 lub 22 najpóźniej...mysle że chciałaś dzieciątko i to zwyciężyła a szanse poki co masz 50% na 50%. Mam nadzieję ze jednak sie udało na dziewczynkę:) gonia - lekarze tak zawsze gadają zeby działać...aczkolwiek faktem jest ze powinnas sie juz zdecydowac jesli rzeczywiscie chcesz 3 dziecko bo nie ma na co czekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z nim i nic nie daje , on co prawda zawsze byl bardzo zainteresowany wychowaniem dzieci , wszystko przy nich robil i do teraz tak jest i mysle ze to jest powod ze nie chce dzieci bo wie ile to wymaga czasu i cierpliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie super rozciagliwy sluz to miałam tego 19dc,a potem tak do 22dc,więc cholera po tym sluzie to raczej nie dojdę kiedy to było,może faktycznie tego 21 ,ale nie ma co, jest ciąża! :-) W sumie brat z braciszkiem zawsze się lepiej dogadają niż z siostrą,takie jest moje zdanie i wiele moich kolezanek co mają dzieci tej samej płci :-) Goniu,chyba nic nie wskórasz i może żle że się tak napalasz się na kolejne dziecko jeśli facet nie chce.....trudno tu radzić,znasz go najlepiej.... Fikusowo dzięki, ale czosnku nie znoszę,a sok z malin owszem muszę sobie zrobić babciny napój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ja w poprzedniej ciazy jadlam tabletki z czosnkiem bo tez czosnku nie znosze :) i nawet mi sie nimi nie odbijalo ... Napewno mozna brac apap i homeopatyczne leki najlepiej farmaceutki zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytałam sobie różne fora typu : "mam córkę po owulacji" i powiem Wam że 90% dziewczyn które potwierdzają, że nie ma czegoś takiego jak planowanie płci tzn. przed i w czasie owulki syn a po córka.Zgodnie potwierdzają na swoich i rodziny,kolezanek przykładach że to jednak MIT !!!! Jedne piszą że 5,4,3 dni przed owulką,stosowały diety, i mają malowanych synów,a inne piszą że stosunek miały w dzień szczytu owulacji i mają córki a jeszcze inne po owulacji córki.... Także nie ma co przewidywać bo natura i tak robi swoje a w sumie to nasz facet jest odpowiedzialny za płeć dziecka!!! Z resztą u nas tutaj wiele także się nie sprawdziło np.Ewik np."Nieprawda!!!!!!!! To tylko zbieg okolicznosci albo tak poprostu mialo byc.....U nas : w owulację syn, 3 dni przed owulacja syn i 5 dni przed owulacja syn .... zawiodły diety, pozycje, fazy ksiezyca,czestosc zblizen itp. Czyli nie do konca tak jest.....a mojai znajoma planowala syna w sama owulacje i urodziła córkę.... znam wiele takich przykladów.... NIE WIERZCIE W TE METODĘ! Nie warto sie nakrecac!.. tez stosowalam naturalne metody , bylam na usg wiec o pomylce nie ma mowy...." Wiele tu można by było wklejać wypowiedzi dziewczyn których zawiodła metoda planowania płci,ale ważne że jeszcze możemy mieć zdrowe dzieci i tak powinno być!!!!pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko GRATULUJĘ !!!!!! Też myślę z eten drugi test to tylko formalność. Z pewnością znów wyjdą 2 piękne kreseczki :) Piszesz że czujesz się napompowana. Też tak miałam. Miałam wrażenie że jelita nie zmieszczą mi się w brzuchu. To dość szybko minie. W zamian dostaniesz mdłości, bolące cycuchy i inne tego typu wiadomości że dzidzia rośnie i jest zdrowa :) Rozmawiałam ostatnio z położną i mówiła że jest faktycznie czas że stwierdzają dużo ciąż. Dlatego kochane staraczki - do dzieła!!! fikusowo - jak samopoczucie? U mnie zaczyna się 9 tc. Na razie znienawidzilam kawę. Skręca mnie na samą myśl o niej. Mam mdłości o różnych porach, ale na szczęście nie wymiotuję :) Ciekawe jak długo. Piersi też bolą mnie coraz mniej, ale urosły gigantyczne. U mnie oprócz M i mnie nikt jeszcze nie wie o ciąży. Będzie niespodzianka na święta :) A następna gdy sie dowiedzą że to już początek 3 miesiąca. :) Trzymajcie się ciepło, i nie dajcie sie zimie :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu - pewnie mąż potrzebuje więcej czasu na myśl o kolejnym dziecku. Sądzę jednak ze wrócicie do tematu i z czasem mąż Twoje "podanie" rozpatrzy pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Ninko - gratulacje ogromniaste!! Ja tam nie wiem kiedy ta Twoja owulka mogla byc, ale zycze Ci coreczki, a przede wszystkim zdrowego dzieciaczka!:) Fikusowo - dzieki bardzo za pamiec:) U mnie ok, jakas bakteria w posiewie niestety mi wyszla, ciekawe co gin na to powie, wizyta w przyszlym tyg, wiec moze i cos odnosnie plci bede wiedziala;) A Ty jak sie czujesz? Sporo tu wsrod nas dziewczynek swiezo zaciazonych, jak sie czujecie? Mdlosci? Sennosc? Ninko - malo co mozesz w ciazy lykac, apap tak, do ssania tantum verde napewno, reszte nie bardzo, w ogole ten pierwszy trymestr to czas organogenezy wiec naprawde trzeba uwazac z lekami. Goniu - nie wiem co Ci doradzic... bo rozumiem, ze chcesz bardzo no i nie ma na co czekac bo zegar biologiczny itp no ale z drugiej strony jesli maz nie chce sie zgodzic... jego zdanie w koncu tez musisz braz pod uwage, nie umiem nic konstruktywnego doradzic. buziaki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Kubolinko - no to w jednym czasie pisalysmy posty:) Mnie tez od kawy odrzucilo, ponad dwa miesiace nie pilam i nie czulam najmniojszej potrzeby, teraz 18 tydz i smak na kawke wrocil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :D :) :) Moja mamuska wczoraj poleciala do Polandii takze teraz juz bede sie starala byc na bierząco :) Qrde nie bylo mnie przez 3 tyg a tu tyle ciąż :D GRATULUJE dziewczynki :D:D:D Zaraz uciekam z sloneczkiem moim malenkim do przychodni na ważenie i sprawdzanie pepucha .. bo cos mu sie tam papralo :( jak wroce to postaram sie przynajmniej troche nadrobic . Grde a gdzie Ewunia ?na poprzedniej stronie jej nie widzialam :(.. Ktos wie moze co sie dzieje z Amulecikiem ? miala termin po mnie chyba juz urodzila ... i nic sie @ jedna nie odzywa :( ok uciekam pozniej bede !!! Dziewczynki zafasolkowane zapisywac sie na liste!!!! zeby kolejne dziewczyny po nas mialy jakies rozeznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick................wiek ......cykl starań.......@.........planowana płeć Lolitka................25...........5.................... ........dziewczynka sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?............................dziewczynka kakasia..............26............2..........................dziewczynka kate83...............27............5..........................chłopiec Hanula12............34............4..........27.12.10......dziewczynka myszka281..........23............5.........31.12.10.... .dziewczynka minutka 78..........32............5.........1.01.11........dziewczyn ka mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka BRZUCHATKI nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg amulet123........28.......................... mamunia30.......30........................... Wzetka...........34......................... Ewik78............32...........................dziewczynka/chłopiec ewinka_...........33...........................dziewczynka/ ewelina29.........29...........................dziewczynka/ fikusowo..........26...........................dziewczynka kubolinka.........31........................... ninka............................................dziewczynka/ SZCZEŚLIWE MAMUSIE nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć mamunia30.......30................................................./chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam tabelke, troche pouzupełniałam, dopiszcie brzuchatki termin porodu bedzie wiadomo która kiedy rodzi:)dopisujcie sie i uzupełniajcie wyjdzie nam ładny obraz komu sie udało komu nie...jak to jest z tym planowaniem płci czy jest to w ogóle mozliwe. bo jesli połowie sie uda połowie nie to wszystko jasne ze to pic na wode jest;) ninko - ja mam do starania "dziewczynkowego" takie podejscie ze przynajmniej chce spróbowac, jak sie nie uda to trudno nie bede rozpaczac na pewno bo mam podejscie podobne do ciebie ale bede miała pewność ze spróbowałam i ze zrobiłam wszystko co mogłam i nie ebdzie mnie kusiło zeby spróbowac z trzecim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Zrobiłam dziś jeszcze jeden test ciążowy i wyszła piękna śmiejąca bużka,czyli ciąża jak ta lala,hee :-) Cieszę się bardzo,powiedziałam mojemu synkowi że mama nosi w brzuszku dzidziusia.....ku mojemu zdziwieniu Nikuś podniósł mi koszulkę i usałował brzusio.....aż się łza zakręciła mi w oku,że mam takiego mądrego i kochanego syncia!!! Mój M.w pracy ale jak przyjdzie,to wręcze mu pięknie zapakowany teścik,heheee W sumie jak mu wcześniej mówiłam że może zaciążyłam,to wiecie jacy są faceci...totalni wzrokowcy,jak nie zobaczą to nie uwierzą,hee Miło że mnie Ni_ko wpisałaś na listę bo w sumie dziś chciałam to zrobić sama...uzupełniam trochę przejrzyście listę ;-) STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........planowana płeć Lolitka................25...........5.................... ........dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?.................... ........dziewczynka Kakasia..............26............2..................... .....dziewczynka Kate83...............27............5..................... .....chłopiec Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10.... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11........dziewczyn ka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.......................... Mamunia30.......30........................... Wzetka...........34......................... Ewik78............32...........................dziewczynka / chłopiec Ewinka_...........33...........................dziewczynka / Ewelina29.........29...........................dziewczynka/ Fikusowo..........26...........................dziewczynka Kubolinka..........31........................... Ninka :-)...........27...........................dziewczynka/ SZCZĘŚLIWE MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30....................................... ........../chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko ja czuję sie dobrze - jestem w 5t6dc (czyli od jutra zaczynam 6ty tc). Piersi specjalnie mnie nie bolą, jedyne co to wzdęty brzuch ciągle mnie trzyma i apetyt :) Czasami nie wiem sama co bym zjadla. Od dzis boli mnie gardlo, cieknie z nosa, i czuje sie przeziebiona:/ Na 12.30 mam wizyte, pewnie dostane karte ciazy. Ale usg nie bedsie bo to na nfz wizyta. Powtorzylam nawet dzis rano test - w sumie nie wiem po co - i wyszly dwie grube krechy!Mdłości mam ale delikatne, prawie niezauwazalne. W sumie ten brak objawow mnie troche martwi - czy aby na pewno jst wszystko ok..... Kubolinko a bedziesz robila genetyczne usg miedzy 11-14 tc??Ja sie zastanawiam. Gosiu - Ewik wyjechala w srode do Polski dlatego jej nie ma:/ Ogolnie to coraz ciszej bedzie, bo swieta sie zblizaja i kazdy ma mnostwo na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×