Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

monico - dzień dobry:) ja nigdy monitoringu nie miałam a to fajna sprawa bo wtedy daje obraz co sie kiedy dzieje:) jak sie czujesz? są jakies objawy bardziej widoczne juz? Jeszcze chciałam oddac ze jesli Twój nik jest zwiazany z imieniem to jestesmy imienniczkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Monika mam na imię :D objawów narazie żadnych poza piersiami no i nie chce mi się jeść, ale nie wqiem czy to objaw ciąży, narazie od niczego mnie nie odrzuciło, ani nie mam na nic ochoty. Ale to dopiero poczatki. Według @ jest to 5 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico-u mnie paradoksalnie zaczęlam miec mlości dopiero od chwili zrobienia testu....hihihih, mam nadzieję, ze mdłosci i torsje nie będa Cie męczyć...no i czekamy z niecierpliwościa na pierwsze usg maluszka...bardzo sie cieszę, ze Ci sie udało...teraz Ty trzymaj kciuki za całą naszą reszt ę...niestety wciąż nieliczną... a jeżeli któraś sugeruje sie, ze bóle przed okresem świadczą o nadejściu to moga byc w błedzie...ja z synkiem jak i w poprzednich , niestety niedonoszonych ciążach miałam normlanie boleści brzucha i to silne jak na okres, byłam pewna ze to nastapi jak nie dzis to jutro...ale mijał tydz i nic a teścik wyjasnił całą sytuację... dzis jest mój 26 dc...a cykle średnio 29-30dni..także niebawem okres i obserwacja, ale juz bardziej wnikliwa..chce sie bardzo wsluchac w swoj organizm, mierzyć temp. i obserwowac oznaki owulacji....mysle tez o zakupie testów owulacyjnych...z jednej strony boje sie tego wszystkiego, boje sie rozczarowania, boje sie tego oczekiwania na 2 kreseczki....ale z drugiej strony chęć posiadania dzidziusia...chyba przezwycięża te wszelkie lęki ... tak mi sie marzy parka...zobaczymy jak to będzie...poza tym poród w zimie i ewentualne choroby dziecka tez mnie przerazaja.....synek urodził sie wiosna i naprawde bardzo chwaliłam sobie ta porę roku, karmienie piersia, godzinne spacerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasilak - a synek w jakim wieku? Moj z maja i tez wolałabym urodzic wiosną ale nie bede wybrzydzać i biorę co los przyniesie:)Ja mam dzis 23 dc a zwykle mam cykle ok 30-32 dniowe wiec jeszcze tydzień i sie wyjasni. Poki co nic nie czuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) A Wy tu sobie gadu gadu..pamiętam te czasy jak dopiero co planowałam ciążę albo byłam we wczesnej..fajne uczucie i takie podniecenie że będzie dzidziuś :-p Synka rodziłam zimą i tez byłam zadowolona bo już na lato był odchowany bobas ;-) Teraz mam termin na sierpień,więc zobaczymy jak to będzie... A gdzie się podziały inne dziewczyny... Po tych co już się dowiedziały o płci jak Fikusowo, Ewelina, Bernia i reszta ,to ani słychu ani widu...hmm Im bliżej połówkowego usg (8-go kwietnia) tym mam wielkiego stresa...ciekawe co tam ujrzymy ;-) Zakupiłam sobie wapń w tabletkach i jest troszeczkę lepiej,wstaje normalnie i ten ból nie jest już taki silny...widocznie mi go brakowało bo dzidzia pobierała dużo wapnia z moich kości... U nas piękne słoneczko...idę dziś posiać kwiatki do ogródka i mam nadzieję że już nie będzie przymrozków...:-o Do usłyszenia pózniej ...mam nadzieję ze będzie nas więcej :-) p.s Ewik jak tam,jeszcze w dwupaku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam...ja się odzywam!! ;) U mnie bez zmian,głowa boli nadal...z większym nasileniem wieczorem :( Na razie walczę bez prochów ale po mału nie daję rady... Teraz leżę sobie z Oliwerkiem,oglądamy film i jemy naleśniki :P Ninko,znam to zdenerwowanie,będę trzymać kciuki 8 kwietnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Bernia jeszcze nie zna płci dzidziusia,jest we wcześniejszej ciąży niż Ty Ninko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że forum sie rozkręca. Co do bóli przed @, to przecież ja też pisałam, że @ przyjdzie bo mam bole, ale to były chyba inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja wlasnie przeczytalam 4 zalegle stronki a teraz do Was pisze :) Nie mialm jak sie w weekend odezwac bo w sobote rano pojechalismy do Glasgow po lezaczek ( jest super wyglada na jak nowy, odebralismy go od dziadkow i tylko u nich podobno byl uzywany, sporadycznie :) ) Potem spacer po 2 parkach, zakupy w pl sklepie i wieczorem do domciu :) Po za tym moj M projektuje nasza strone internetowa z pieskami i nie mam dojscia do laptopa :( Dzis jest od rana w pracy wiec rzadze :) Dzwonilismy do tesciowej, ktora 3 miesiace temu zamknela sklep odziezowy i dowiedzialam sie ze wszystkie ciuszki dla maluszka ktore jej zostaly czekaja na nas :) Wiec troszke ich bedzie :) U nas pogoda tez juz sliczna :) Zdrowko mi dopisuje i czuje sie swietnie po za tm ze szybko sie mecze ;) Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za te ktore czekaja na usg i za wszystkie ktore sie staraja :) Jejku ewik ty to juz dni odliczasz :) SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 z tego co pamietam to Bernia bedzie miala usg 7 kwietnia i bedzie w 13 tyg a Ninka ma 8 kwietnia i bedzie wtedy juz w 21 tyg :) Mam nadzieje ze nie pokrecilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas Was podczytuję ,ale nie mam o czym pisać bo czekam na okres, który nie wiadomo jakie ma plany, bo ani widu, ani słychu. Dodatkowo jakiejś grypy sie nabawiłam miałam gorączkę i ból wszystkich stawów i ruszać sie nie mogłam. Teraz troszzkę lepiej , osłabiona jestem, żołądek dokucza, czasem nie dobrze mi. U nas panuje grypa żołądkowa, mój młodszy synek już ja przeszedł, a mi dziwnie na stawy się rzuciła. Jak będę mogła rozpocząć staranka, to zaraz się odezwę, a tak to taka zawieszona jestem. Narazie WAM dopinguję, zaciażonym, starajacym. Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałyście tak kiedyś, że testy owulacyjne wychodzą pozytywnie cały czas, tzn, minimalnie jest ciemniejsza kreska testowa, ale nie wiele . Ja już wcześniej pisałam o tym jaki mam zagmatwany cykl, ale już od ponad tygodnia tak mam . Chyba mój organizm juz calkiem zfiksował, latego się martwię bo ze staranek nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej ale sie dzieje. Nie nadążam kto zaciazyl -ale wielkie gratulacje. Aganiok a tobie córeczki :) superowo. Pomyłka na 4 d jest raczej niemożliwa tym bardziej ze twoje zdjęcie jest tak wyraźne. Super widać dzidzie więc pani napewno widziała co mówiła. Ja sobie wkrecalam pomyłkę ale to z innego powodu. Teraz wiem ze na 4 d można mówić śmiało 100%. może na zwykłym sie pomylić. Jeszcze raz gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!
no i co sprawdza sie planowanie plci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolieta ja tak miałam że od owu do końca cyklu testu owulacyjne pokazywały 2 kreski. Myślałam ze jestem w ciąży bo na necie wyczytałam że tak może być-ale nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeu dzięki, ja to nic normalnie nie mogę mieć, zawsze jakieś anomalia z tymi jajnikami,uff..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :D U mnie też na testach są 2 kreski a kiedy zbliża się owu robią się prawie identyczne nigdy nie mam mocniejszej testowej .U mnie staranka w toku , niech już będzie ten skok bo trochę mnie to meczy , ale pocieszam sie ze staranka sa lepsze niz czekanie na @ bo wtedy strasznie sie dłuży same wiecie jak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam wielkie kciuki Myszko i też uważam , że staranka są o wiele przyjemniejsze niż czekanie na@ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka,ja tylko odniosłam się do tego cytatu z wypowiedzi Ninki który mówi że te które znają już płeć (i tu wymieniła Bernię) się nie odzywają ;) Zazdroszczę tych spacerów...mi się tak nie chce....jeszcze samej....chłopcy biegają sobie a ja jak ten palec,ani do kogo gęby otworzyć ani nic :( Teraz troszkę się zdrzemnęłam,Dawidek wrócił ze szkoły i teraz obaj grają sobie,ból wydaje się zelżeć ale nie zapeszam....ochoty na żadne wyjścia nie mam,chociaż za oknem piękne słoneczko...i chyba daruję sobie dzisiaj,dobrze że chociaż rano byłam z młodym na dworzu.... HopeU,dziękuję za pocieszenie,ja też nie wierzę w pomyłkę,lekarka nie ryzykowałaby szwanku na swojej opinii,na wszelki wypadek (jak dam radę ;P ) wstrzymam się z zakupem sukieneczek do połówkowego,już niedługo bo przed świętami :) W sobotę będę miała gości z Norwegii,przyjedzie do mnie małżeństwo z 7-letnim synkiem,na szczęście będzie mój mąż bo ja bardzo słabo umiem norweski a oni kuleją z angielskiego....dobrze że to tylko 3 dni ale już się denerwuję,jak się u nas będą czuli,co im proponować do jedzenia...eeeeech W sprawie testów owulacyjnych się niestety nie wypowiem bo nigdy nie robiłam..szkoda że bajaderka nie zagląda ostatnimi dniami,to jest spec od tego typu spraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki własnie zerknełam co u was słychac ale nie mam zupełnie dzis czasu. Jutro sie wiecej bede udzielac ;) Wszystko pasuje jak mówicie. Usg mam 7 kwietnia i to bedzie 13 tc. Jak bede miec fotkę to wrzucę. A teraz lecę. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ogromne gratulacje nowo zaciążonym i tym którym udało się i mają potwierdzoną zaplanowaną płeć. Częściej podczytuje to forum niż piszę i mimo to cieszyłam sie razem z Wami tymi dobrymi wieściami. Trzymam mocno kciuki za mamusie które w kwietniu poznają płeć:))oby marzenia się spełniały:)) Wiecie co, jak się tak czyta, ze tej się udało, tej się udał, to coś wstępuje w człowieka, przynajmniej ze mną tak jest, jakaś nowa nadzieją,ze może jednak się uda i trochę jakoś więcej optymizmu:). Mój ostatni cykl wydłużył się do 39 dni. W 28 dni miałam małe plamienia, które ustały i było wielkie oczekiwanie i nadzieja, aż trzy testy zrobiłam i nic...Przypuszczam,żę luteiną zablokowałam sobie owulację. Od tego cyklu biorę na własną rękę castagnus.Czy któraś z Was brała i mogłaby się podzielić opinią? Jeżeli dobrze wyczytała to chyba Bernia. Przeczytałam wiele poztywnych opinii o tym leku,oczywiście negatywne tez były ale przewaga tych dobrych, wiec zobaczymy. Na razie żadnych skutków ubocznych, czuje sie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze nadal ale malo czasu mam na pisanie i czytanie niestety!!! jeszcze niunka nie ma a ja wciaz cos mam do zrobienia...pewnie tez goscie wplywaja na moj dzien. tak Ewelinko to juz tak tusz tusz....to byla najszybsza ciaza w mojej histori. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w tym jest bo ja tez juz mam polowe za soba a nawet nie wiem kiedy to zlecialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eik to fajni,że czas Ci szybko zleciał, napewno też dlatego, że jak juz sie ma 2 dzieci to nie ma czasu za bardzo się zastanawiać, bo ciągle coś trzeba zrobić, jak nie w domku, to koło dziciaczków. Ty Ewelinko też masz 2 dzieciaczków, więc ręce pełne roboty. Trzymam kciukasy Ewiczku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiczku,z całego serduszka życzę szybkiego i bezbolesnego rozwiązania,żebyś mogła tulić już swojego synusia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki dziekuje Berniu ze o mnie pamietasz, mialam duzo pray i jeszcze szkolenie w Warszawce wrocilam wczoraj i dopiero teraz moge napisac .... dziewczyny gratuluje coreczek i zycze wszystkiego naj.. moja kuzynka wreszcie urodzila slicznego synka jest boski u mnie nic nowego , nie jestem w ciazy i pewnie nie bede ale kibicuje wam dziewczyny Ewik , pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i trzymam kciuki za szybki porod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewikja tez trzymam za Ciebie/Was kciuki - aby poszlo szybko i bezbolesnie! JA mam ciagle nadzieje ze lekarze sie nie myla na usg, przynajmniej nie tacy jak D. I ze bedzie ta zdrowa dziewcznka.Nie pisze czesto bo nie mam czasu przy moim 14miesiecznym urwisie - przy nim wogole nie moge wlaczyc kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ fikusowo - na pewno sie nie myliła, jak by nie widziała to by powiedziała ze nie widzi i tyle:P ewik - szybkiego porodu. Bedziemy tutaj na Ciebie i twohjego syneczka czekać🌼 myszka - ja tez wolę staranka niż ten czas oczekiwania czy @ nadejdzie czy nie nadejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Melduję że ze mną lepiej,głowa nie boli :D (tfu!,tfu!) Chyba nauczę się pić kawę bo mam małe niedociśnienie...a piłam tylko sporadycznie-do towarzystwa... Fikusowo,powturzę się ale myślę że lekarz,czy to twój czy mój,jakby nie był pewien to by tą swoją niepewność podkreślił,myślę że nie ryzykowaliby tak,to jednak niezbyt wiarygodnie mówiłoby o ich umiejętnościach,naraziło na szwank ich dobre imię :) Ta lekarka która robiła mi badanie teraz,określiła też płeć młodszego synusia,tyle że w 23tc i był to strzał w 10!! A lekarz który robił usg tobie,z tego co słyszałam nalezy do jednych z najlepszych fachowców od ultrasonografii i wczesnego wykrywania wad u płodu,trzeba myśleć pozytywnie-główka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Miałam jeszcze wczoraj do was wpaść ale padałam z nóg....a dzisiaj mam za swoje i ranek przywitał mnie bólem gardła,że śliny nie mogę przełknąć :-( Dziewczyny czy można brać jakieś tabletki do ssania na gardło, jak tak to jakie???, bo jak mam gardłotex czy coś w tym rodzaju i nie bardzo polecają dla kobiet w ciąży...:-( Aganiok jak też mam częste bóle głowy,ale od 4 dni cisza (tfu tfu!!!) Teraz to raczej nie przezwyciężam bólu naturalnie,wolę coś wziąć bo zbyt często u mnie to powraca,a to jest wkurzające. Wierzę że będzie u ciebie córa jak nic!!!:-) Fikusowo ty to możesz już sobie fundować ciuszki dziewczynkowe ;-) Idę zjeść śniadanko i wypić herbatkę z miodem i cytrynką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×