Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

A ja kupilam sobie dzisiaj testy owu zeby troche sprawdzic jak sie maja moje obserwacje do tego, no i wyszedl dzis pozytywny wiec dobrze mi sie zdawalo.musze sobie zapisac gdzies zeby potem dobrze celowac ;) Moi chlopcy dzisiaj ostro dali mi popalic i chwilami mysle czy ja nie zwariowalam pakujac sie z trzecim dzieckiem w ciaze ale pragnienie ciazy , karmienia i tego wszystkiego chyba jednak silniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dwie nowe dziewczyny staraczki...oczywiście przyjmujemy nowych z otwartymi rękoma ;-) Jakoś gardełko mi przeszło ,choć zaczerwienienie nadal mam i jeszcze mały ból przy przełykaniu...cytrynka+miód pomógł.Dzięki dziewczyny za cenne info :-p Dzidzia mi się przekręca,aż mnie flaki bolą,hehe ;-) A w razie niewygodnej pozycji (dla maluszka) dostaję porządnego kopniaka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Ninko - qrcze, my to w jednym czasie te same dolegliwosci mamy:D, mnie tez od paru dni gardlo boli i nie moge sie pozbyc tego przeziebienia, jeszcze kaszel sie dolaczyl, fu... no i synek moj chory wiec tak sobie te zarazki rozsiewa:/ A jesli chodzi o leki na gardlo to mozna tantum verde, innych chyba nie bardzo... ja sobie syrop z cebuli zrobilam, blee jakie paskudztwo:( Ciesze sie, ze ten wapn Ci pomogl, ja tez widze zdecydowana poprawe po suplementacji (tfu tfu zeby nie zapeszac;)) dzis nawet po sklepach polatalam i jest ok :) Witam nowe staraczki:) Aneczko - sliczne ma Twoj synus imie, gdybym miala miec teraz synka (jak caly czas myslalam, ze bedzie) to nazywalby sie wlasnie Antos:) Fikusowo, Aganiok - macie juz pomysl na imiona dla coreczki? U mnie dalej niewiadoma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziewczyny na bolące gardło możecie spokojnie stosowac septolete takie nowe wypuscili owocowe i wiem ,ze je mozna barc w ciazy :) A ja mam dziś owu na maksa czuję jak mnie ćmią jajniki. Sluz plodny zaczal sie juz 3 dni temu a dzis czuje owu ewidentnie. Mam nadzieję ze ze stresu mi sie nic nie rozreguluje bo moja kuzynka jak sie zaczynala starac to wszystko miala jak w zegarku a potem jej sie calkiem rozregulowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja juz w pracy siedze a tak mi sie nie chce że szok:O U mnie dzis 25dc, jeszcze 3-4 i bedzie wszystko wiadomo ale nie nastawiam sie bo objawow nie ma żadnych. Sluzu jak na lekarstwo, piersi niebolące, moze ciut powiekszone no i nic mnie w brzusiu nie boli:Otakze chyba trzeba czekac na @ w tej stytuacji. Z synem miałam bardzo wyraźne objawy ciążowe, i choc wiem ze kazda ciąza inna to myslę ze na tym etapie jednak juz bym cos czula;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni_ka-trzymam mocno za Ciebie kciuki...pamiętaj, ze organizm potrafi płatac figle i jak bardzo doszukujesz sie objawów to on i tak zrobi na odwrót....z synkiem od razu czułam ,ze jestem w ciąży...bo na dzien przed planowanym @ zrobiłam test i wyszły mega grube 2 kreseczki....a w poprzedniej ciąży nie doszukiwałam sie niczego...objawy miałam jak na okres a tu psikus...zaczeły sie zawroty głowy i po ponad tyg test wyjaśnił wszystko...także spokojnie...wiem, ze przez to czekanie można oszaleć...bo co miesiąc skupiamy sie tylko na wyliczeniach i czekaniu...widzisz...ja ostatnio wcinałam śledzie i kiszone ogóry i zaraz po nich potrafie wcinac czekolade...ja nieraz mam taką potrzebe przed okresem wiec nie nastawiam sie na nic...Tobie też radze, bo zwariujemy od tego wszystkiego...ale czekam na wieści...;-) aganiok11-ja z synkiem nawet dokładnie nie wyliczałam dlugośc cyklu, strzeliłam, ze w połowie (15 dc) mam owulke i od razu wiedziałam ze sie udało...a teraz chce spóbowac chociaz zaplanowac córeczke, własnie dlatego, zeby miec pewnosc ze zrobiłam wszystko w tym kierunku...a i tak bede sie cieszyc z tego co Bozia da....byle zdrowe było... Lolietta-w takim razie czekamy na 2 kreseczki...na kiedy masz planowany @?a w który dzien cyklu próbowałaś i jak długie masz cykle...?a co do synusiów...oj tak potrafia byc kochani i talie przytulaki , milusiaki...mojego kocham nad życie... a co do ustrzelenia dziewuszki to widze , ze obie mamy zdrowe podejście do tego.... Aneczka-ja tez przymierzam sie do zakupu tych testów..w kórym dniu cyklu i przy jakiej długości wyszedł ci pozytywny?czy nawet blada kreseczka oznacza juz pozytywny test czyli zblizajaca sie owulke...?oj macierzyństwo daje fuulll energii a chęc posiadania dziecka jest tak wielka , ze zniesie największe przeciwnosci i problemy... Ninka-to chyba jakies przeziębienie Cie chwyciło....może osłabiony organizm...mam nadzieje, ze łykasz wutaminki ;-) kaddy-oj te wstrętne wirusy..teraz taka pogoda...sprzyjająca przeziębieniom....mam nadzieje, ze paskudny syrop pomoże..cholerka, synkowi kiedys dawałam, ale sama nie moge sie przemóc by go przełknąc....a ponoc zdrowy...ja jeszcze kroje cytryne , dodaje miód...i to o wiele smaczniejsze i z duzą dawka witaminki C...a Antoś mi sie też podoba...moze też być Antosia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częć Kasiulak. Ja stronkę wczesniej pisałam o tym moim pokręconym cyklu, to jak będziesz miała ochotę to przeczytaj. Nie liczę na 2 kreseczki, jakieć zawirowania hormonalne mnie dopadły. Fuj. A co do planowania to chyba mam zdrowe podejście, najważniejsze dać sobie szansę, a potem niech się dzieje wola nieba. Dzisiaj znów piekny dzionek, miłego dnia dziewczynki. Ni-ka to trzymam kciuki, jestem dobrej mysli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni_ka nie nastawiaj się ale tez nie trac nadziei ;) Kasiulak ja cykle mam około 29-30 dni test zrobiłam wczoraj w 14dniu cyklu dokładnie. Ciekawe czy jakbym zrobiła np. przed wczoraj to tez bylby pozytywny. Ja planuje w kwietniu zakonczyc przytulanka wlasnie jak mi sie blada druga kreska pojawi a najwyzej w kolejnym pomysle nad tym czy sie nie przyblizyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki serdeczne👄 Staram sie własnie tak do tego podejść zeby sie nie nastawiac za mocno ale tez z drugiej strony nie zadręczać ze sie nie udało:) Na razie mam ogrom pracy wiec nie mam czasu rozmyslac za bardzo:) niedługo sie okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wiec i ja Ni_ka zaciska z całych sił kciuki :D U mnie staranka w toku zobaczymy co z tego bedzie :P pewnie to co zwykle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u poloznej i znow bede miala usg bo maly niby za maly. brzuszek na 32tc wedlug nich a nie 40tc eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poprostu tak się ułozył, napewno wszystko będzie dobrze, trzymaj się kochana, jesteśmy z Tobą. Całuski dla ciebie i dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik - bedzie wszystko dobrze!!!Ty jestes drobna i dlatego brzuszek malutki przeciez do tej pory bylo ok, nawet jak kazali Ci robic dodatkowe usg, prawda?? Trzymamy kciuki. Wszystkim ktore czekaja na 2 kreseczki zycze powodzenia!!! A co do imienia jeszcze dokladnie sie nie zastanawialam, ale sklanialabym sie do Maja lub Lena. Ps slyszalyscie o krwi pepowinowej pro publico bono??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo Lena mi sie bardzo podoba sama kiedys chcialam Lenke ale moja najlepsza kumpela wpadla i ma corcie o tym imieniu ;) Ja teraz moze Nine albo Zuzie bym chciala, nie wiem jest sporo imion , ktore mi sie podobaja.Dla chlopca to pewnie Rysiek bo maz przy obydwoch chcial to imie a ja mialam opory albo Tadek bo mi pasuje do Antka i Witka :P Ewik moze dzidzia mala bedzie poprostu , lakarze zawsze potrafia narobic czlowiekowi powodow do stresu :/ Mi się ból rozkręcił a szyjka robi się twarda.Tylko powiedzcie gdybym juz w tym cyklu sie starala to w tym dniu doszloby do ewentualnego poczecia tak? Dobrze rozumuje? Jak np. dwa 2 dni temu byloby przytulanie to dobrze bym trafila? czy juz za pozno? Musze to dokladnie ustalic bo kolejny cykl powinien byc juz bez bledow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Kaddy mam nadzieję że jest Ci już lepiej (no i synkowi)...U mnie pomaga cytryna i miód,bo dziś jest o niebo lepiej...przełykanie bez bólu,tylko zostało zaczerwienienie gardła.Tantum Verde mam i jak coś to sobie psiknę..dzięki ;-) Mówię Ci wapń + witaminki pomagają jak nie wiem co,bo jest lepiej...oczywiście nadal czuję tę kość,ale już nie rwie przy każdym wstaniu :-p Kasiulak jak wspomniałaś o tych śledziach i ogórach to aż mnie skrzywiło...brr :-o Dzięki,łykam łykam witaminki ;-) Ewik będzie dobrze,u mojej koleżanki też brzusio i mały był za malutki...a po usg stwierdzili że taka natura drobnych kobiet...a z dzidzią jest ok. Trzymam kciuki ;-) A wszystkim dziewczynom co czekają na upragnione maleństwa życzę dwóch kreseczek !!!! :-D :-D :-D Fikusowo jak dla mnie to fajne imiona dla córki,tylko teraz wszędzie gdzie się słyszy to same Leny,Maje i Nadie...albo ja mam takie szczęście że wszędzie gdzie słyszę o córkach to rodzice dają tak na imię :-P Słyszałam o tej krwi pępowinowej...chodzi ci o to że kobiety podczas porodu oddają takową krew aby w przyszłości mogła ona uratować temu dziecku życie lub rodzeństwu? Myślałam o tym kiedyś kiedy rodziłam synka ale nigdy na to się nie zdecydowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Jesli chodzi o ta krew pepowinowa to ja rowniez o tym myslalam w poprzedniej ciazy ale niestety jak zaglebilam sie w temat to cena mnie przerosla :( szkoda ze to takie drogie jest i tylko nielicznych stac ... ni_ka trzymam kciuki za pozytywny tescik :) nie przejmuj sie objawami bo tak jak dziewczyny pisza nie zawsze one wystepuja ... Ewik zanim oni Ci to usg zrobia to moze byc za pozno. Przeciez Ty wiesz dokladnie kiedy zaszlas w ciaze :) Mi tez wciskal kit lekarz ze moj synek jest malutki z usg, nawet na ostatnim przed samym porodem lekarka powiedziala ze bedzie wazyl ok 3350, jak dzis pamietam ze smialam sie do meza ze pewnie ta granica 500 gram bedzie w druga strone ;) i urodzil sie zeczywiscie 3850 :) moj klusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczkaK nunia witam :D :D super ze tu trafiłyście?? u mnie juz dwie wyraznie krechy o pomylce nie moze byc mowy :D boli mnie wzgorek i spojemnie, pytalam sie mojej gin dzis i po porstu szybko wszystko sie rozchodzi przy kolejnej ciazy :( Aneczka szyjka zakmnieta czyli jest po owu? tak napisz jeszcze raz bo ostatniej wypowiedzi nie rozumiem, jak po owu to nalezy z 3-4 dni sie wstrzymac, aby miec pewnosc ze to ze stosunku przed OWU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni_ka czasami organizm nas zaskakuje, tak jak pisalam , ja nie mialam objawow, a wrecz objawy przed miesiaczkowe :D Lolietta zrob test ciązowy, CZEKAM :D, ktoś na wczesnym etapie musi mi potowarzyszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczkaK jesli wczoraj owu to wczoraj lub dzis zaplodnienie :D a ile dni prze owu byly przytulanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico ja teraz tylko obserwuje bo staranka zaczynam w kolejnym cyklu ;) w tym tylko obserwuje i gdybam ;) Dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczkak zapomnialam ze ty od kwietnia :D myslalam ze juz zaczelaS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dziś po nocce w pracy :/ czuję się srednio. Monico mam nadzieje ze niedlugo kilka z nas do ciebie dolaczy ;) Ja teraz jestem na etapie poszukiwania dobrego gina bo moj , ktory prowadzil moje obydwie ciaze przeniosl sie do prywatnej kliniki i tam drogo strasznie.Teraz musze sobie zrobic badania i patrzylam ze toxo, tsh i cytomegalia u mnie w pracy (taniej dla pracownika)wyjdzie mi okolo 100zl :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ monico - ja bardzo chetnie dołączę:) tylko nie wiem co na te plany mój brzuszek:P ewik - daj znac jak tam synek... myszka - trzymam kciuki za owocne staranka w tym cyyklu&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :-) Ale dużo napisałyście ;) Witam nowe staraczki i pozdrawiam. Ewik na 100% jest wszystko dobrze z dzidzią. Pewnie termin będzie tak jak mówiłas ten kwietniowy. A ja mam ostatnio problem z moim synkiem i nic mi się nie chce, ciągle się zadręczam myślami. Starszak jak jadł kolacje albo się zakrztusił albo coś mu utkneło w gardle i tak mu to przeszkadza już kilka dni. Nie chce nic jesc. Wszystkiego boi się połykac. Mówi że go tam boli jak przełyka. Musze miksowac mu zupki jak niemowleciu. Aby cokolwiek zładł.Byłam u lekarza ale powiedział ze nic tam nie ma i ze jest gardło lekko zaczerwienione. Na szczęście jutro rano idę z nim prywatnie do laryngologa. Zobaczymy co on powie. Boję się aby dziecko mi całkiem nie uschło z niejedzenia. I aby nie było to nic poważnego. Ściskam was dziewczynki i jak mi się sprawa wyjaśni będę częsciej zaglądac. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Tak was podczytuję,ale teraz to dużo nowych staraczek...a gdzie sie podziały te zaciążone? nie mają o czym pisać? Ewik pewnie nadal się kula, ale zegar tyka ,he Dasz radę kochana!!!:-) Berniu mój mały też kiedyś się zakrztusił pastylką (cukierek) w kształcie jak 2zł i mu stanęło to w gardle...Dawałam mu dużo picia i jakoś się rozpuściła i przeleciała, ale też się przestraszyłam,a mały nie chciał nic jeść...3 dni pózniej zapomniał o tym...Będzie dobrze!!!:-p :-D A mojej siostry synek włożył sobie jednego Tik taka do nosa...siostra zaczęła panikować jak cholera..próbowała wyjąć go pęsetą ale nie dała rady...wsadziła dziecko do auta i czym prędzej do lekarza....ale zanim dojechała do szpitala tik tak zdążył się rozpuścić! :-D :-D:-D Dziewczyny gdzie się wszystkie podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Tak was podczytuję,ale teraz to dużo nowych staraczek...a gdzie sie podziały te zaciążone? nie mają o czym pisać? Ewik pewnie nadal się kula, ale zegar tyka ,he Dasz radę kochana!!!:-) Berniu mój mały też kiedyś się zakrztusił pastylką (cukierek) w kształcie jak 2zł i mu stanęło to w gardle...Dawałam mu dużo picia i jakoś się rozpuściła i przeleciała, ale też się przestraszyłam,a mały nie chciał nic jeść...3 dni pózniej zapomniał o tym...Będzie dobrze!!!:-p :-D A mojej siostry synek włożył sobie jednego Tik taka do nosa...siostra zaczęła panikować jak cholera..próbowała wyjąć go pęsetą ale nie dała rady...wsadziła dziecko do auta i czym prędzej do lekarza....ale zanim dojechała do szpitala tik tak zdążył się rozpuścić! :-D :-D:-D Dziewczyny gdzie się wszystkie podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a jak jest z tymi testami owu? czy jak jest kreska bledsza od kontrolnej to już odpuścić staranka? czy czekać dopiero do całkiem pozytywnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kulam sie i jestem po usg! jest wsio oki! maly nie jest taki maly bo z pomiarow ma 3.500-3.600 moglby byc mniejszy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ewik maly brzusio nie swiadczy o malej dzidzi :) Fajnie ze zrobili Ci usg, teraz bedziesz spokojniejsza w oczekiwaniu na male szczescie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×