Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Berniu a przypomnij mi ile lat maja synowie bo kurcze znowu zapomnialam , przepraszam, chyba juz kiedys pytalam:) tyle jest dziewczyn na topiku ,z e zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie takie duze , calkiem niedawno byli mali i rzeczy po nich jeszcze sa modne:) ja gdybym chciala przechowac ciuszki po moich to juz by sie rozlecialy przy praniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Pisalam tu kilka dni temu, u mnie narazie 20 dc i cisza, oprocz tego ze kawa dzis rano strasznie mi nie smakowala ( ale mysle ze poprostu moje kochanie zrobil mi ja za mocna ) to nic sie nie dzieje. Mysle ze nic z tego nie bedzie i ze za pozno "strzelamy". Niby 13dc test owulacyjny bardzo pozytywny wiec owulacja kolo 14dc a ostatni sexik byl 12dc, czyli dwa dni przed, ale ja to nie mam dobrego (prawie wogole) sluzu w dni plodne, wiec mozliwe ze nie bedzie nic, a juz nie mowiac ze dziewczynka :) Jeszcze 7 dni i powinien byc okres, troche pobolewaja mnie piersi, ale to zawsze przed okresem, wiec sie nie napalam. Jak nie wyjdzie w tym cyklu to od nastepnego stawiamy na dzien pozytywnego testu owulacyjnego - nie przed. a co bedzie, to bedzie :) Pozdrawiam Was i kasiulek trzymam kciuki - jestesmy praktycznie w tej samej sytuacji :) Ps. Masz juz jakies dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bernia
Berniu baldachim ladny ale nie kupuj go w zestawie bo to jest najgorsza i najtansza posciel na allegro :( jest sztywna a bawelny to chyba w ogole na oczy nie widziala.Wiem bo niestety ja kupilam i wyzucilam tak tandetna byla. No i gusta sa rozne ja bym chlopcu fioletu nie kupila ;( A co do pomylek na usg to na kiepskiej jakosci sprzecie sie zdazaja i znam takie 3 przypadki gdy z chlopca zrobila sie dziewczynka. U mnie bylo odwrotnie z dziewczynki sie chlopiec zrobil ;) jesli chodzi o infekcje to u mnie to tez zwiazku zadnego nie ma, mam 3 synow a infekcji nigdy w zyciu nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie od 3 cykli co chwile jakies infekcje lapia, myslicie ze to naprawde ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally84 a jak długie masz cykle?? Ale według tego co piszesz to powinnaś zaciążyć. Do pomarańczowej "do Bernia" - ja nie twierdzę, że regułą jest, że każda dziewczyna co infekcje miała lub ma to synów rodzi. Ale faktem jest,że X w środowisku zasadowym giną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu moja kuzynka rodziła 1,5 roku temu a najlepiej poczekaj do nastepnego usg zeby potwierdzic. pozdrowionka dla dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu,ja też zakochana w fioletach :D Jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze,polecam pościele marki FERETTI, cudne aplikacje,świetny gatunek i precyzyjnie uszyte,wiem bo wypróbowane ;) Mają dużo wzorów i dla chłopców i dziewczynek,jest w czy wybierać :) Ja wózek planuję kupić też fioletowy,tzn spacerówkę bo gondolkę chcem czarną,mój typ to Mutsy ale ostatnio zakochałam się w modelu X-lander XQ w kolorze amethyst-CUUUDO :) Tylko musiałabym go pomacać bo przednie kółka-te obrotowe ma piankowe...i to mi się najbardziej w nim nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCYNKA - dzieki wielkie za takie stwierdzenie, ale nie byla bym tego taka pewna. staramy sie tak kochac juz 6 cykli i nic. dlatego jak teraz sie nie uda to juz chyba bedziemy szli na zywiol - czy coreczka czy synek, nie wazne. Zaczynam sie juz zastanawiac czy porpostu brakuje nam szczescia, czy moze plemiczni nie potraia u mnie przezyc 2 dni do owulacji, czy moze to wogole jakas inna przyczyna. Wiec ustalilismy ze 6 cykli na dziewczynke - to juz jest ostatni i 6 cykli bedzie w ciemno - w dniu owulacji ( po testach owulacyjnych). Jak nie wyjdzie to badania. Jak narazie na dziewczynke nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Lucynka30 - a cykle mam 27dni :) A na infekcje dostawalam globulki Gyno-Pevaryl na 5 dni - jedna rano jedna na noc. Po nich globulki z paleczkami kwasu mlekowego (nie pamietam nazwy, bardzo znane, nie na recepte ) - to byl 1wszy raz. Za jakies 3tygodnie pozniej dostalam dziwnych uplawow, nie swedzialo, nie pieklo, nie pachnialo brzydko. zazylam tylko kolejne globulki na regeneracje flory bakteryjnej. Po 2 mcach znowu te uplayw - lekarka nie stwierdzila ani grzybicy, ani zapalenia. Kazala uzywac tych globulek na wyrowananie flory bakteryjnej. Stwierdzila ze mam proprostu sklonnosci do zmiany flory. Zalecila zmienic srodek do intymnej i jak narazie juz miesiac spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lactovaginal te globulki do przywrocenia naturalnej flory bakteryjnej :) bardzo dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A plyn do higieny intymnej ktory polecila mi lekarka to Lactacyd Femmina - bardzo, bardzo dobry, uzywam sama juz jakis miesiac, jak narazie uplawy i infekcje nie wracaja. Jest bardzo dobry, wydajny, nie zawiera mydla. Ja jestem bardzo zadowolona, polecam nie tylko dla dziewczyn z infekcjami :) Nawet moj zaczal myc tym plynem swoje skarby :) http://www.i-apteka.pl/product-pol-1791-LACTACYD-Femina-emulsja-200ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie sie dowiedzialam ,z e moja kolezanka urodzila trzecia coreczke:) jka z nia rozmawialam ostatnio to mowila ze nie wie co bedzie miala bo nie chce wiedziec no i ma ..... a inna moja kumpela urodzi we wrzesniu po trzech synach coreczke ale nie wiem czy jakos sie specjalnie starali , zapytam co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu,dopiero teraz zauważyłam że mamy chłopców w podobnym wieku :) Dawidek skończy we wrześniu 9 latek a Oliś 5 skończył w marcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzu,naprawdę ciąża mi chwilami rozum zabiera,chcialam napisać w sierpniu skończy 9 latek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem ze z tym planowaniem corek to chyba troche gorzej niz synow co? Ja mam znajoma ktora ma 2 dziewczynki i chciala synka. Stosowala testy owulacyjne, ale po pozytywnym ( zawsze robila je ok 17) w dniu pozytywnego zero sexu, na drugi dzien o 17 - wychodzi ze minelo 24hi noc to jakies 36h nic i do piero na trzeci dzien rano. Czyli srednio po 36-40h od testu. Tak probowali 5 cykli i sie udalo i ma pieknego dwo letniego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ally to moze i mnie sie uda:) tylko musze kupic testy owu, i jak mowisz po 36 godzinach od pozytywnego testu i tylko tego dnia tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganioczku Ty bedziesz miala coreczke tak? jjejku ja juz nie moge wszystkiego zapamietac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za info odnośnie pościeli. Na pewno wezmę to pod uwagę. ally84 widzisz u mnie też długo nie wychodziło. Starałam się o dzidzie od 2009 roku z przerwą bo poroniłam. Wreszcie się udało choc nie z całkiem zaplanowanym skutkiem ale jednak. Tobie też się uda. Widac faktycznie cos w tym musi byc że tych kilka dni wczesniej jest za długo a jak juz się uda to będzie chłopczyk. Gosiu życzę ci z całego serca tego synka. Może akurat ci się uda. Jeśli chodzi o te pomyłki co piszecie to faktycznie całkiem niedawno. Mój gin raczej dobrze określał płec moich synków więc czemu teraz miałby się mylic? Pożyjemy zobaczymy, choc bardzo bym sie ucieszyła gdyby jednak tak się okazało ;) Nie wiem jaki ma sprzet, od czego to zależy? Czy od programu komputerowego, głowicy aparatu usg czy monitora. Monitor ma raczej starszy bo taki jeszcze duży a nie płaski wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia35 - tak moja kolezanka probowala. tak i tylko tak 1 stosunek, ale 5 cykli prob, bo nie chciala za nic w swiecie 3ciej dziewczynki, wiec powiedziala ze albo chlopak albo nic :) i sie udalo. Dokladnie jak opisalam. Test robila okolo 17.00 po tym tescie juz nic (przed tez, zeby nie wpadla dziewczynka) az do jakby trzeciego dnia rano. W dniu testu nic, w dniu nastepnym tez nic - prawdopodobnie owulacja miala miejsce i z rana kolo 6 rano sex i sie udalo. Cykle miala 29 dni, od 10 dnia juz nic - zero sexu. test pozytywny na 14dc czyli sex 16dc rano. Ale ja gwarancji na to nie daje. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierze ally masz takie krótkie cykle i nic nie wychodzi. Czasem to planowanie to nic nie daje ja w tym miesiącu odpuściłam bo śluz mam nienormalny np dziś 26 dc a on rozciągliwy prawie przejrzysty. Owulacja była 13 dc. Wariactwo jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCYNKA30 czasem śluz płodny przed okresem oznacza ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka, mialam Ci napisac to samo co Bernia wlasnie :) Ja mam takie cykle - jak w zegarku i nie wychodzi na nic, a juz nie mowiac na dziewczynke :) Bernia - a jak moge zapytac ( na pewno czytalam wczesniej ale juz nie pamietam) jak Ty sie staralas na corke? Wiem ze masz w brzuszku synka, ale mozesz dla przypomnienia powiedziec jak sie staraliscie? jakie dni? i czy sprawdzalas jakimis sosobami kiedy owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally starałam się na dziewczynkę. Cykl w którym zaszłam był bardzo ładny i czytelny. Miałam tylko 2 razy seksik nad ranem w 8 i 11 dc a owulacja była w 13dc po południu. Dzień wcześniej test owulacyjny był pozytywny a w dniu owulacji czułam wyraźnie ból jajników. Owulacji dokładnie się nie określi ale myślę że właśnie wtedy była po południu lub wieczorem. Później było 7-8 dni wstrzemięźliwości więc jestem pewna ze dzidzia jest z 11dc nad ranem. Wcześniej moi chłopcy byli z dnia owulacji albo nawet po owulacji bo wtedy stosunków miałam więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 i 11 a owulacja 13dc i chlopiec? Kurcze, no to widze ze nie tak latwo trafic na dziewczynke. Widzisz, ja to bardzo bym chciala coreczke, jak sie uda, jak nie to obojetnie, byle by zdrowe, poniewaz to bedzie moje pierwsze dziecko. Skoro u Ciebie ostatni stosunek byl 11dnia cyklu a owulacja 13, to u mnie bardzo podobnie 12dc stosunek a owulacja 14 dnia, 13dc byl test pozytywny wiec mysle ze 14 owulacja. Jak sie nie udalo tym razem to bede trafiac w pozytywny dzien owulacyjny, bo mozliwe ze plemniki u mnie nie potrafia przezyc tych 2 dni. Co z jednej strony bylo by dziwne, ale z drugiej strony, jak juz pisalam nie mam sluzu plodnego za duzo, wiec moze i prawdziwe, ze umieraja przed owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×