Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Lolietta , masz juz odchowanych synkow , ale teraz najlepszy okres- dojrzewanie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko, Kasiulak, Goniu, dzięki za wsparcie. Nie wiem kiedy będę testować, bo przy moich syklach pełnych niespodzianek to ja zbita z tropu jestem. Narazie było by superjakby sama @ przyszła bez duphastonu, o ciazy to nawet nie śmiem marzyć. Oby ten castagnus u mnie się spisał i chociaż cykl mi jakoś wyrównał, to bym się cieszyła. A co do synków, wiaomo w każdym wieku inne problemy. Narazie mój 10 -latek jest spokojny. On jest typem domatora, sam sobie coś rysuje i tp. Natomiast młodszy oj , czuje, że da mi popalić. Ma niespożyte pokłady energii, już przezwa rozterki miłosne, to co bedzie potem? No wszystko przedemną. Pozdrawiam i całuję.Pa...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odnosnie tego kwasniego ph to sie z wami zgodze Gosia jak chcesz synka to musisz pamietac o orgazmie bo wtedy odczyn staje sie bardziej zasadowy i to bedzie na twoja korzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzona metoda dzieki niej mam 2 synkow a 2 synek 4 dni przed owulacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, a sprawdzałaś odczyn? I masz regularne cykle, skąd wiesz kiedy była owulacja przy 2 synku? Ja tak pytam, bo może to mi coś rozjaśni. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny z tego co pamietam kiedys mialam ciagle jakies zapalenia , ciagle jakies leki bralam i to bylo przed poczeciem drugiej corki... teraz juz nie jest tak zle , myslicie ze teraz zmienilo mi sie ph ? ciekawe od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu są specjalne paski do sprawdzania ph. U nas w aptece ich nie ma i panie się zdziwiły o co mi chodzi. Wiem, że są na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo to musze zakupic :) Lolitta a Ty mieszkasz w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak i to w jej chłodniejszym regionie. A ja tak lubię ciepło, dla mnie zima mogła by nie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ja tez tuz przed ciążą miałam częste infekcje i urodziłam chłopca:P moze to rzeczywiscie nie przypadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, odnośnie tych pasków do badania odczynu ( ph pochwy ) to radzę kupcie te droższe firmy merck , bo ja kupiłam te tańsze i du..a nie działają. Gonia w tej książce Wójcika jest też napisane, że na syna to syrop gujazyl bo on zmienia środowisko pochwy na zasadowe. Gonia skoro przed poczęciem drugiej córki brałaś leki na zapalenia to pewnie ph się obniżyło. A ile dni przed owulacją były przytulanka, pamiętasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolietta odczynu nie sprawdzałam ale juz w kilku zrodłach czytałam o zmiane odczynu na bardziej zasadowy po orgazmie i Wójcik tez o tym pisał a owulacje rozpoznałam po tym ze miałam płodny rozciagliwy śluz kłucia jajnika po jednej stronie i wyjatkowo duza ochote na przytulanka a moje cykle sa 30 lub 31 dni i owu przypada mniejwiecej miedzy 16 a 17 dc ale wtedy miałam tez krotszy cykl. Mam nadzieje ze ci to cos pomoze. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka moze racja ,z e po tych lekach kiedy sie staralam o drugie dziecko nic nie wiedzialam o planowaniu wiec nie wiem kiedy zaszlam w ciaze:) wiem tylko tyle ,z e w pierwszym cyklu , chcialam byc w ciazy i bylam :) Lolitto ja tez nie lubie zimy , musimy przeprowadzic sie do np. Hiszpanii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Jeśli chodzi o ph pochwy to nigdy nie mierzyłam ale zapalen raczej też nie miewam więc nie wiem. Wiem natomiast, że mam w każdej ciąży ph zasadowe ale moczu i nie wiem czy ma to coś wspólnego z planowaniem. Moi 2 synkowie są z dnia owulacji a teraz było 2,5 doby przed. Wcześniej się nie udawało. Mam taka cichą nadzieję, ze może jeszcze na usg połówkowym okaże się że bedzie dziewczynka ale to jest dosłownie cień nadzieji bo raczej w tą stronę pomyłek nie ma. Fakt jest faktem, że nie rozpaczam. Nie piszę tez za duzo bo mam dużo pracy w domu na przygotowanie dzidzi. Emocje też już opadły więc spokojnie czekam do rozwiązania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja dzidzia juz fajnie daje znac o sobie :D Szczególnie jak lezę sobie spokojnie to czuje jak tam baraszkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu moja kuzynka do 7 miesiaca miała miec chlopca poczym okazało sie ze jesnak bedzie dziewczynka wiec poki sie nie urodzi to nie bedziesz miec pewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu no właśnie bardzo dziwnie to u ciebie było, 3 dni przed owulacją brak ciąży. Ale podobno mając odczyn zasadowy nie zawsze są objawy infekcji. A usg jakie miałaś?? BO mi robił na zwykłym i twierdził do 8 miesiąca że to dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Berniu to Ty w koncu widzialas co ma dzidzia miedzy nogami czy wierzysz na slowo gin.??? W sumie fajnie byloby jakby to byla pomylka ... A jak remontujesz i jak malujesz pokoik dla dziekca jak nie jestes przeknana co do plci???Jak bym poczekala az bede 100% pewna...:-p Dziewczyny mam nadzieje ze Wam sie uda zafasolkowac i cieszyc sie brzuszkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby widziałam płec ale takie to było malutkie że nie wiem. We wszystko bym uwierzyła a mój gin się raczej nie myli. O chłopcach jednak dowiedziałam się trochę później niż teraz dlatego chcę poczekac na kolejne usg. Teraz miałam zwykłe a później bede miała zwykłe i bedzie przełaczał też na 3 D. Wogóle mam takie mieszane przeczucia ale przestawiłam się już na chłopca. Trochę to zagmatwane i sama się w tym gubie. Odczucia mi mówia co innego a wierzę już w cos innego... Pokoiku dla dzidzi jeszcze nie szykuję bo bedzie na razie z nami w sypialni a sypialnie pomalowałam na 2 kolory - gruszkowy i liliowy. Stwierdziłam, ze jak będzie chłopczyk to zrobię wystrój łóżeczka na fiolecik bo jakąś mam teraz taką szajbe ;) Fiolet pasuje i dla chłopca i dla dziewczynki. Wózek tez zamiezam kupic w tym kolorze chyba ze cos mi się jeszcze odwidzi :) Wogóle zamierzam całe mieszkanie przemalowac więc troche pracy mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka82 a ta twoja kuzynka to dawno rodziła? Bo mi się wydaje, że pomyłki już raczej teraz rzadko się zdarzają. Ja słyszałam o pomyłkach ale w drugą strone jak z dziewczynek robili się chłopcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko dziękuję za wyczerpujący opis. Goniu, koniecznie Włochy, albo Hiszpania, bo tu to tylko solarium zostaje la zmarzluchów. Ja kiedyś miałam poważny plan wyprowadzesnia się z tąd, ale mój M tu ma pracę, która nie daje możliwości przeprowadzki. Berniu, dobrze, że dzidzia się rozkręca. Nie znam się na tych odczynach pochwy, ale mi się wydaje, że ty zrobiłaś wszysto by staranka były dziewczynkowe. Jak 3 dni wcześniej nie było ciąży, to naprawdę zgupieć można od tych obliczeń. Napewno czystej matematyki zastosować się tu nie da. Akurat w konkretnym cyklu, może być wystarczająca ilość sprzyjających czynników zaciążeniu i wtedy się udaje. Jak sie nad tym zastanowimy, to kaze zapłodnienie to prawdziwy cód. Przecież czasem tak długo trzeba czekać, żeby się udało, a nie którym wogóle nie jest to dane. Poprostu Berniu to był twój cykl. Plemniczek pokonał wszystkie zapory, śluz, i inne przeszkody i on sobie wypatrzył komórkę jajową i wygrał wyścig. Dzięki temu kolejny cód narodzin będzie mógł sie spełnić. Ja też myslę, że natura wie co robi. Jeśli on wygrał był najmocniejszy. Oglądałam kiedyś program o códzie zapłodnienia. Tam wyraźnie mówili, że to komórka jajowa też ma udział w wyborze kandydata na zapłodnienie. Jajeczko przyciąga swojego kandydata- bo on jest najleprzy. Matko ale sie rozpisałam- całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu ja tez mam szajbe na fiolet :) sypialnia fioletowo , zolta ale bardzo intensywne kolory, fioletowy jest tez pokoj mlodszej corki , moj M sie smieje ze zwariuje w tych kolorach, moze jego plemniki beda szybkie i ruchliwe przez te kolory :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu, moja koleżanka urodziła w zeszłym roku. Rozmawiałam z nią ostarankach, a ona mówiła, że pewnie dziewczynka będzie bo tak czuje. Jednak ginekolog-doświadczony- mówił, że chłopak I tak było przez jakiś czas, mówili do brzucha jako do chłopca. Po czym ten sam gin, za jakiś czas zmienił zdanie i jest Julka. Także zdarzają się pomyłki, jednak nie często. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny Berniu.. aj ależ bym takie zakupki sobie zafundowała :-( tylko narazie nie mam komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu sliczny komplecik, co jeszcze musisz kupic dla malenstwa? zostawilas jakies rzeczy po starszych synach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie większośc ciuszków powydawałam rodzinie ale myślę, ze może coś mi się wróci, przynajmniej te w lepszym stanie. Właściwie to wszystko muszę kupic. Wózek, wanienkę na stelazu bo mnie kregosłup bolał jak kiedyś kąpałam chłopców i musiałam się schylac a teraz jestem starsza to jeszcze bardziej ;) Przewijak by mi się przydał ale może się obejdzie bez. Wystrój łóżeczka w sumie mam po chłopcach ale mi się znudził a teraz są takie ładne ;) Własnie kombinuje, że może sam baldachim bym kupiła a reszte zostawie ale nie wiem czy by mi pasowało bo stary zestaw mam firmy Gluck taki w granatową krateczkę z haftem z misiami. Tez jest bardzo ładna ale ma baldachim z tkaniny a mi się marzy ten z szyfonu. No zobacze jak bede stała z finansami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wam tez się uda zobaczycie. To takie fajne uczucie muc kompletowac wyprawkę nawet jesli płec dzidziusia nie spełni naszych oczekiwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×