Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Kasiu uk i lolalin życzę wam z człego serca aby wam się udało. Na chłopca najlepiej starac się w dniu owulacji albo dzień po. Kupujcie testy i działajcie. Kasiu może faktycznie ci się udało. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz dziewczynki bylam z Agata u dermatologa , ateraz pije piwko aganioczku pamietasz w ktorym dniu cyklu zaszlas ze swoimi synkami? do Berni tez to pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia ja z obydwoma synkami zaszłam w ciąże w dniu owulacji. Mam wszystkie swoje wykresy ciążowe. Teraz udało mi się zajsc 2,5 doby przed owulacją i też prawdopodobnie będzie synek. Za kilka dni się okaże czy faktycznie siurak jest na swoim miejscu. Jeśli tak to pewnie będę przykładem tak jak Ewik, że jesteśmy z tych par, które mogą miec dzieci tylko jednej płci. Pozdrawiam i mimo wszystko wierzę, że można wpłynąc na płec tylko nie zawsze są warunki do tego ;) Trzymam kciuki za wszystkie staraczki aby wam się powiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu najgorsze jest to ,ze nie moge sie do konca zdecydowac aby isc na calosc w owu, ciagle mam watpliwosci , jak ja bym chciala zaliczyc wpadeczke :) Berniu jak Ty sie zdecydowalas? nie milas watpliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosiu zacznij dzialac, bo mi samej tak smutno, dawno temu zaczelysmy pisac i marzyc o chlopczykach tak wiec damy rade. Bernia bardzo dobrze nam podpowiada i pewnie wciaz bedzie nam dawac solidne wsazowki, tak wiec pisze jeszcze raz... DAMY RADE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Gosiu, ale to tak wyszlo bo lecialam do Pl, mysle ze i tak nic z tego nie bedzie dlatego wiem ze jest wszystko ok i zaczynam brac sie do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,nie pomogę ponieważ nie mam pojęcia w jakim momencie cyklu poczęliśmy chłopców... :) Wtedy jeszcze nie obserwowałam swoich cykli. Może pewnego dnia właśnie w owulację poczujesz taki impuls i zadziałasz ;) i to oczywiście zaowocuje upragnionym synusiem,czego zarówno Tobie jak i Kasi z całego serduszka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Gonia. Oczywiście, ze miałam wątpliwości, mnóstwo wątpliwości ale stwierdziłam że to ostatni dzwonek aby spróbowac bo też mam 35 lat. Teraz nie żałuje i cieszę się bo dzieciaki tak szybko rosną a tak będziemy miec jeszcze małego bąbelka. A to odmładza nie ;) Jeśli tylko chcesz, masz możliwości to się nie zastanawiaj. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie 26dc i czekam. Mam nadzieje ze @ sie pojawi. Na pierwszych stronach tego forum czytalam iz wspolzycie codziennie lub co drugi dzien zwieksza szanse poczecia chlopca, co wy na to? Gosiu moze tak zaczniemy dzialac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kasiu , ja przy pierwszej corce wlasnie tak sie staralam co drugi dzien wiec chyba w moim przypadku to chyba nie bardzo ..:) ja tak mysle ,z e zakupie testy owu i w sama owu tylko nie wiem czy powinien byc jeden strzal czy codziennie ? Kasiu Ty sie staraj a ja jeszcze poczekam hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu , wlasnie mam swiadomosc ,ze jesli nie teraz to nigdy, jestem jedynaczka i bardzo brakuje mi rodzenstwa wiec chcialabym miec duzo dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo czytam i dlatego pytam co sadzicie. Ja robilam poprzednio testy o 14godz. ale byc moze to bylo za pozna pora. Jedne pisza ze robily testy rano... rano to chyba nie dobrze z pierwszego moczu? Juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passifloro :) U mnie 13 tydzień brzuszek się zaokrągla Trochę dokuczają mi nogi cierpną jak wychodze po schodach mam lekką anemię i biorę żelazo i magnez z wapniem może ciut lepiej ale upały dokuczają Czytam was ale nie mam co pisać dlatego się nie udzielam pozdrawiam :) Berniu , aganiok ale wam to szybko leci za niedługo będziecie tulić swoje maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu 3 synusiów,Tobie też zleci,nawet nie zdążysz się obejrzeć jak będziesz szykować torbę do szpitala ;) U mnie z tym czasem to różnie bywa,jak mi na czymś zależy to wlecze się niemiłosiernie,godzina za godziną ale jak spojrzę wstecz to dopiero widzę że jeszcze niedwano się chwaliłam testem a tu 2,5 m-ca zostało :) Ja tylko modlę się o jedno...żeby sierpień nie był upalny..... Właśnie wróciłam z wesela...nogi mnie bolą strasznie,do tego kość ogonowa,mimo że byłam w balerinach ale trochę się nastałam i potem nasiedziałam więc teraz tylko prysznic i nogi na żyrandol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganioczku juz z wesela ? do rana trzeba bylo tancowac :) a ja dopiero pozegnalam gosci , obchodzilam urodziny , niestety wlasnie skonczylam 36 latek, dzisisaj robilam dla rodzinki a za tydzien dla kolezanek wooow bedzie sie dzialo:) mamo trzech dlaczego tak malo piszesz , ja tez za befrdzo nie mam co piac a jakos mnie ciagnie do Was , pisz mamausiu , jak sie czujesz jak chlopcy i ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,to nie dla mnie...poza tym chłopców pilnował mój tata u siebie i musiałam też myśleć o nich żeby o przyzwoitej porze ich spać położyć,zwłaszcza młodszy,on już od 18.00 potrafi pytać kiedy będzie noc i będzie mógł pójść spać ;) Starszy by się pewnie pobawił,niestety dzieci nie były zaproszone...?I tęskno mi było za mężem...nie dość że ciężarna to jeszcze sama :( wokół same pary...nie dla mnie impreza,poszłam bardziej z obowiązku bo to bliska rodzina,pojadłam,popiłam (bez procentów-żeby nie było :P) pogawędziłam sobie i czas było wracać :) Dobranoc kochane,ja będę uciekać do wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Gosiu wszystkiego naj... z okazji urodzinek, Ja tylko wpadlam na chwileczke, u nas pada, pogoda okropna, nic sie nie chce.U mnie 27dc i czekam z niecierpliwopscia na @. Juz bym chciala aby sie pojawila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Pisałam kiedyś z Wami ale zapomniałam swojego nicka i hasła :/ Chyba to była aagaa*** ale nie udaje mi sie zalogować teraz czytam Moja kuzynka liczyła i wyliczyła córkę, ma już synka i bardzo zadowolona z córeczki. W 12 tc na USG lekarz obstawiał w 90 % synka a na połówkowym córkę. Tak jak Wy też chciałabym siostrę dla moich dwóch synków ale boję się bo mam już 35 lat a trzecie dziecko chciałabym za jakieś 3 lata wiec późno :/ Fajnie sie Was czyta :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej...ale gapa ze mnie... Gosiu-spóźnione życzonka urodzinowe,miłości do grobowej deski,wygranej w totka,pociechy z córek i więcej determinacji w starankach o upragnionego synka ;) aagaa** pamiętam Cię,Twój młodszy synuś chyba jeszcze malutki jest :) Moje chłopaki to już kawalerowie,nie mogę się doczekać mojej dziecinki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam kochane dziewczynki aganioczku nie dziwie sie ze nie mozesz doczekac sie juz malutkiej , bo o ile dobrze pamietam bedzie coreczka? obok mojego domu wprowadzila sie rodzinka, maja trzy corki i teraz bedzie syn!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Ja takze spiesze z goracymi zyczeniami dla Gosi...oczywiscie spelnienia marzen i upragnionego,wyczekiwanego synka :-) Jakos ucichlo te nasze forum...juz wczesniej spominalam Fikusowo ale ani sladu po dziwczynie,hmm Skrobnij cos jak nas czytasz kochana i napisz co tam u Ciebie :-) Aganiok no u nas to juz jak rzut beretem ...blizej konca :-) Powiem Wam ze mi troche szkoda,bo pozniej to juz tylko bedziemy z doskoku a inne babeczki beda dzielnie zmagaly sie z planowaniem...ehh Tak poza tym to kupilam juz lezaczek dla malutkiej,wklejam link, http://www.mothercare.com/Comfort-Harmony-Cradling-Bouncer-Vintage/dp/B004EYFEZ4?ie=UTF8&ref=sr_1_2&nodeId=42764041&sr=1-2&qid=1307895521&pf_rd_r=18WK3BB1N18D77FTDJC2&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=301&pf_rd_i=0&pf_rd_p=231490887&pf_rd_s=center-7 Jakis dlugi ten link,ale nie wiem czy sie odpala... Ewelino,Ty pewnie pamietasz ten lezaczek ,bo kiedys pisalas ze Ci sie podobaja...Sliczniutki jest i taki slodki,wiec nie moglam sie oprzec jak go zobaczylam z bliska,dotknelam...Mmmm :-p Takie same sa dla chlopcow,ale w niebieskim kolorku i tez cudne :-) U nas pogoda w kratke,choc to chyba normalne...angielska pogoda i tu temp.nie rozpieszczaja...:-\ Mam jeszcze jedno usg pod koniec czerwca i mam nadzieje ze mojej dzidzi nie urosl pisiak,bo tak wiele juz kupilam do pokoiku :-p Mala kopie,choc ma juz coraz mniej miejsca...czasami sobie mysle ze juz chcialabym ja miec przy sobie,a z drugiej strony to nawet torby do szpitala nie mam spakowanej,he Pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieje ze te '''stare'' dziewczyny sie odezwa a nowych staraczek nam przybedzie :-D BuZiOlE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Gosiu,ma być córeczka :) potwierdzona przez 3 niezależnych lekarzy więc mam nadzieję że również się nic nie zmieni ;) Chciałabym już ją móc zobaczyć i utulić,ciekawe do kogo będzie podobna...Dawidek to mój mały klonik a Oliś to kropka w kropkę tatuś ;) Ninko,o tym leżaczku już pisała jakiś czas temu Kaddy,nawet wklejała linka z filmikiem,to jest Bright Starts seria z ptaszkiem tak? Też bardzo mi się podobają ale ostatecznie z zakupem wstrzymam się aż się urodzi,na razie kolega złożył mi dzisiaj łóżeczko (mimo najszczerszych chęci nie dałam rady sama),pościel ma przyjść na dniach,podobnie jak paczka z rzeczami do szpitala,głównie higienicznymi. U nas na razie pogoda w miarę,przed południem i pod wieczór jest całkiem przyjemnie,wykorzystuję więc ten czas na spacerki z chłopcami. Jeszcze 10 dni i koniec roku szkolnego :D Nie pocieszę się jednak tym zbyt długo,do września trzeba przygotować obu do szkoły,już kupiłam podręczniki dla Dawisia do 3 klasy i Olego do zeróweczki,teraz szukam plecaczka z Thomasem-ulubiona bajka mojego synka,kocha wszystko co z koleją związane :) Uciekam na CSI,papatki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Milo ze mnie jeszcze pamiętasz Ninko, bardzo rzadko sie udzielam bo po pierwsze nie mam za bardzo o czym pisac, a po drugie moj 1,5 roczny synus jest takim absorbujacym dzieckiem ze juz nie wyrabiam:((( Nic nie moge przy nim odpoczac, dopiero jak spi:// Juz nie spomne o wlaczeniu komputera - dostaje szalu jak go widzi! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny te ktore razem ze mna sie staraly i juz niedlugo beda mamami i te ktore dopiero zaczynaja. Trzeba przyznac ze za czasow Ewik forum zylo wlasnym zyciem, tetnilo. teraz troche ucichlo. Gratuluje tym ktorym sie udalo zajsc w ciaze, bez wzgledu na plec!!!Ja wiem juz ze tylko zdrowie dzidzi jest najwazniejsze, i sprawny porod bez komplikacji bo naprawde roznie bywa. Ja juz mam taki duzy brzuszek ze szok, a dzis jestem w 31 tc skonczonym. Jeszcze conajmniej 6 musze wytrzymac....uffff....bedzie ciezko. Moge liczyc tylko na siebie niestety. Kaddy i Kibicko gratuje coreczek, ze macie je juz przy sobie, cale i zdrowe, U mnie tez ma byc coreczka, przynajmniej tak mowia:) Buziole dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Goniu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Ninka śliczny jest ten leżaczek. Po prostu cudo. Fikusowo fajnie, że się odezwałaś :) Ja właśnie byłam na badaniach i zaraz dzwonię do gina umówic się na wizytę. Pozdrawiam, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam nadrobic co tu slychac...ale jak zawsze ktos psuje caly ten topik... u nas Gosiu wszystko dobrze maly rosnie jak na drozdzach 6.200 wazy...smieje sie ,jest grzeczny i kochany!!! Ewelinko dzieciatko moze sie obrocic w ostatniej chwili! ja mialam zle ulozenego i mi sie obrocil.... pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×