Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość do mala calineczko
no dokładnie wytmaczyłabym to tym o czym sama piszesz :) Urodzisz corke bedziesz skakac pod sufit i sie cieszyc, urodzisz syna bedziesz czuła żal i tesknote za corką. Widzisz sens ? Bo ja tak! cały czas to o czym pisze tylko Wam sie wydaje, ze nie ma problemu :( A niestety jest :( dobra nie mieszam Wam juz, to Wy bedziecie nieszczesliwe i to bedzie Wasz problem mając takie podejscie :( chodz to bardzo smutne jest :( bo co takie dziecko winne, ze matka go nie chce bo chciała inne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczowej wyzej !!!
Napisz co robisz w ogole na tym forum ??? Bo tu raczej zagladaja tylko osoby ktore chca dziecko odmiennej plci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś też nie wyspana jestem. Berniu chyba jakaś dziwna noc bo u nas w domu to tylko mój synek nie chce iść na drzemkę, ja już dawn o bym pospała, ale cóż kogoś energia roznosi hehe ;) U mnie 12 dzień cylku do owulki jeszcze długo. Chyba za późno zamówiłam testy owu i przyjdą w przyszłym tyg dopiero, szkoda, ale jakoś się za to za późno zabrałam.Kasiulak chyba podjęłaś najlepszą decyzję, a taki wyjazd na pewno bardzo dobrze zrobi, trzeba się odstresować, zająć myśli czymś innym a ciąża sama się pojawi,wiem że to trudno, naweyt nie wiem czy sama potrafię, ale w taką piękną pogodę to moze sie nam uda. Słońce działa uzdrawiająco, taką mam teorię, tylko zaciążone mogą mieć inne zdanie, całkiem je rozumiem i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...jak zwykle przez jakies pomaranczowy zawsze wrze na tym forum :-( DO Nieznajoma ..a jednak A- A co ty masz do Eweliny?Przeciez nie pisze co miala na obiad i ile zarabia jej maz...a to jak sie czula po cesarce to nic szczegolnego...z reszta kazda z nas tu wiele rzeczy opisuje z wlasnego zycia.A propo guza...sprawdz w slowniku jak to sie pisze! Oj dziewczyny tak zle zyczycie dziewczynom ktore maja jakies nadzieje na upragniona plec...a nie sadzicie ze takie slowa moga sie obrocic przeciwko wam??A to ze macie teraz zdrowe dzieci w przyszlosci moze sie zmienic...Wiec nie zyczcie nikomu co wam nie mile!!!!!! I nie mieszajcie w wasze wywody Boga!!! Krystyno Gutoska- moja mama miala tez taka kolezanke co mila tak brzydkie dziecko,az sie nie chcialo na nie patrzec........a dzisiaj ta dziewczyna jest wicemiss miasta (....) :-)...Wiec po co to gadanie?w przyszlosci ta dziewczynka moze byc piekniejsza od twoich dzieci,no i od ciebie!!!! DO do mala calineczka...co ty jestes matka teresa,ze dziewczyny przestrzegasz ze beda nieszczesliwe jak nie trafia z plcia????a skad ty sie tu wzielas jesli nie planujesz plci dziecka i twierdzisz ze to zle i niemoralne??? Pewnie sama tesknisz za sukienusia,co? zal ci....heeee:-D Berniu,ja w przeciwienstwie do Ciebie mam problemy z wieczornym zasypianiem...jakos widzac za oknem jeszcze jasno o godz.23-ej to nie chce mi sie spac,choc konam z nog :-p No i do tego pilkowaty brzusio mi przeszkadza...nie mozna sie swobodnie ulozyc,bo zaraz slodkie kopniaczki dostaje ;-) Aganiok fajnie urzadzac pokoik,skladac mebelki dla nowej dzidzi...ja dzisiaj kupilam slodkie obrazki na sciane do pokoiku malenstwa... Dziewczyny z tymi pomaranczowymi to mozna tak bez konca....najlepiej nie odpowiadac na zaczepki i zlac to cieplym moczem!!!! Jade jeszcze po poludniu na zakupy dla coreczki,bo mam niewykorzystane bony...ale juz nie kupuje dla noworodkow,bo szybko z tego wyrosnie....raczej takie od 3-6 ,6-9 miesiecy i wieksze ;-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mala calineczko
nie moge miec juz wiecej dzieci, tzn nie stac mnie na kolejne moze tak :( tak po prostu przegladalam kiedys forum i trafiłam na Was i przykro mi sie bardzo zrobiło jak przeczytałam o Waszych "problemach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mala calineczko
a i jeszcez jedno, jakbym jeszcez kiedys miala dziecko to tak samo mocno cieszyłabym sie z trzeciego synka jak z pierwszej coreczki bo dla mnie byłby to dar! Nie jestem taka pusta jak Wy, kto Wam w ogole dał prawo tak myslec i przekreslac dzieci na stracie? Przeciez to nie jego wina, że urodziło sie chlopcem czy dziewczynka jak pusta mamusi miała przecież inne zyczenie :S żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie sa nasze problemy
tylko marzenia a jak wiadomo marzenia nie zawsze sie spełaniaja i to nie oznacza konca swiata bo dla kazdej staraczki z tego forum nowe zycie to cud obojetnie czy chłopiec czy dziewczynka poprostu fajnie jest tu zajrzec spytac pradzic sie i podzielic swoimi doswiadczeniami i to chyba w tym forum jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś pusta
?:O może i nie jesteś, ale jesteś tak przepełniona nienawiścią, że to aż nieprawdopodobne by tak okrutne i podłe rzeczy pisała kobieta, która jest MATKĄ:O przeczytaj raz jeszcze co napisałaś... jak możesz komukolwiek życzyć w ten sposób??? zastanów się nad sobą, bo to nie jest normalne w życiu nie spotkałam nikogo kto świadomie i z premedytacja mógłby wypowiedzieć to co Ty:O jesteś pewna, że jesteś zdrowa na umyśle? bo to co napisałaś świadczy, że źle z Tobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena kilmo
a ja Wam powiem tak, ze mam synka ktory ma 6 m-cy i starsznie chcialabym teraz drugiego :) i to wlasnie konicznie synka żeby chlopaki sie dogadywali, mieli wspolny jezyk, zainetresowania. Wiem, że jesli byłaby coreczka to juz nie bedzie miedzy nimi takiego kontaktu jak miedzy dziecmi tej samej plci. Pozatym mam dziwne wrazenie, że dziewczynki tych czasów sa zupełnie inne niz kiedys. Moja znajoma mam 2 corki i ma z nimi tysiace problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to czytam, to już nie chce mi się tu pisać, Pozdrawiam stare forumowiczki i nowe, które nie są przepełnione nienawiśćią...i które nie prawią złośliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wrocilam od kolezanki ktora jest w czwartym miesiacu ciazy i dziecko ma wiele wad genetycznych :( moja kumpela jest zalamana , szok !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my rośniemy sobie powolutku , Synek to malutki śmieszek kochany :) ostatnio spotkałam małżeństwo znajome z trzecim Synkiem, wyglądali na zadowolonych ludzi, jak ich znam to raczej nie miała dla nich płeć znaczenia , ale uderzyło mnie ,że Ona powiedziała wszyscy nam współczują trzeciego Syna :( jacy ludzie są podli :( dlaczego współczuje się kochającym małżeństwom udanego zdrowego dziecka ??? tak mi się ich szkoda zrobiło, nie dlatego że trzeci Syn, tylko dlatego że muszą słuchać takich głupich komentarzy :( spotkałam też taką co ma syna i boi się drugiej ciąży bo koniecznie chce dziewczynkę i nie chce ryzykować bo pewnie byłby drugi chłopiec. i tak jawnie o tym mówi, że nie chce drugiego chłopca. też mi szkoda tego syna pierwszego, że jednak nie spełnia oczekiwań matki, skoro ona przy nim takie rzeczy klepie :( kurcze ludzie mają takie problemy , tak jak piszesz Gosiu :( , a niektórzy tak nie liczą się ze słowami ... Mamo 3 synusiów jak się czujesz ? pozdrowionka dla zaciążonych i staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam trzech chlopaczków
passiflora ja mam dokałdnie takie same odczucia jak Twoja kolezanka, czasem chce mi sie płakac jak cały czas na spacerach slysze te wszytskie przytyki : "Trzech chłopaków! O jejku" "OOOOO szkoda, że coci nie ma" i tak mam dzien w dzien, juz nie mam sił tym ludziom powtarzac że jestem szczesliwą mamą i kocham tych moich synków ponad wszytsko świecie!!!!! Czasem bym chcialam im to wykrzyczec w twarz! Ale z drugeij strony jak czytam to Wasze forum to nie dziwne mi jest że tacu ludzie tak mają :( bo wiekszosc z Was jest taka sama :( a popatrzecie na to co napisała goni35 :( to jest tragedia a nie to, że sie ma zdrowych synów :( I jeszcze jedno Ci ktorzy znaja nas mają całkiem inne podejscie do naszej sytuacji, wrecz zazdroszcza jak widza jak chlopaczki sie bawią :) Potrafia sami sobie zabawy organizowac, graja w piłke, zartują przytulają sie są bardzo mocno ze sobą zwiazani :) Znajomi ktorzy maja syna i córka mowili, że niyby miedzy nimi nie było takiej wiezi tylko wieczne awantury i wojny o zabawki, inne zainetersowania dwa inne światy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dajcie już spokój... Wiadomo,po to jest forum żeby wyrażać swoje opinie ale nie atakujcie staraczek! Każdy ma prawo do marzeń,jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma też prawo do własnego zdania na ten temat. Passifloro,osobiście uważam że kolezanka ma rację że nie chce drugiego dziecka,skoro już teraz ma świadomość że nie zaakceptowałaby drugiego synka-znaczy że nie powinna mieć drugiego dziecka wogule,przykre jest tylko że słucha tego jej synek :( Rozumiem jak irytujące potrafi być otoczenie,też przez to przeszłam ale nic na to nie poradzisz,trzeba zacisnąć zęby i starać się nie słuchać... Berniu o której masz usg? Dziewczyny,ciężarówki,czy Wy też miałyście tak bliżej 30tc powturne badanie WR,odczyn Coombsa i Hbs? Ja już nie mogę doczekać się wakacji,jeszcze tylko 12 dni i mój synek będzie miał wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok nie mozesz doczekac sie wakacji a ja juz sie boje wakacji , moja starsza corka pojedzie na biwak woooo strach w oczach co oni tam robia hahahha ale juz byla rok temu wiec nie bedzie moze tak zle...... a mlodszej sie nudzi i wymysla , chcialam je gdzies wyslac ale nie chca....... Berniu to juz tyle czasu minelo od ostatniego usg ? ze teraz masz znowu..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu,wszystko przede mną ;) Mój synuś pierwszy "poważny" wyjazd (na 4 dni) ma na początku września,nie wyobrażam sobie tego wogule....jestem przyzwyczajona że oni obaj zawsze blisko mnie ;) Ale już najwyższy czas na coraz większą samodzielność i odpowiedzialność,w końcu kawaler w sierpniu skończy 9 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak aganioczku, to juz prawie dorosly chlopczyk , moje dziewczyny to wzasadzie od pierwszej klasy gdzies jezdzily ale to ze szkola z wychowawcami to zupelnie cos innego niz biwak z rowiesnikami bez opieki doroslych:) no ale co zrobic koledzy mojej Julii maja juz skonczone 18 lat wiec sa dorosli :) aganioczku a u Ciebie ktory tydzien:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo,takiego obozu to już wogule sobie nie wyobrażam,tak jak piszesz,wiadomo jakie nastolatki mają pomysły,zwłaszcza przy rówieśnikach...ale cóż,to nieuniknione,ja i tak jestem zdziwiona że mój synuś nie protestował do tej pory ;) U mnie to już prawie 29 tygodni :) jeszcze 11 i mogę rodzić chociaż jak znam życie to przenoszę ;) Trochę się ochłodziło,dzisiaj 20 stopni,no i w domu przyzwoita temperatura-24 st,zaraz idę z Olim na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandina
a ja was tak podczytuje od dawna i wiem ze moze jestem podla ale jak nie urodze corki to sie zalamie :( tak bardzo jej pragne że o niczym innym nie mysle. Boje sie ze jak bedzie syn to go nie pokocham, nawet na niego nie popatrze bo nie chce syna :( marzenie o corce jest tak wielkie ze chyba nie pokocham dziecka innej płci, nie chce chlopca :( boje sie ze jeli go urodze to zalamie sie juz na calej lini. teraz jestem w 12 tygodniu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Wreszcie jakaś normalna rozmowa na forum ;) Ja dzisiaj kończę 22 tc ale jeszcze nie umówiłam się na wizytę. Mam zamiar zrobic badania w poniedziałek i wtedy zadzwonie do gina i się umówię. Myślę ze tak gdzieś w środę mnie przyjmie to będzie 23 tc. Ostatnie usg miałam w 18tc. Ja WR w poprzednich ciążach robiłam tylko raz. Ale teraz przepisy się pozmieniały i trzeba robic więcej badan jak np wymazy itd. Ja właśnie teraz musze zrobic 2 raz toksoplazmoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirandina witaj. Co ty opowiadasz za bzdury. Kazda matka kocha swoje dziecko i ty również. Jest coś takiego jak instynkt macierzyński. A próbowałaś wpłynąc na płec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę Aganiok, że skoro nie jest gotowa na każdą płeć to lepiej niech nie zachodzi w ciążę. tylko szkoda że przy dziecku swoim to mówi, a on mały już nie jest... mi ciągle też gadają że fajnie by było jeszcze dziewczynkę mieć po dwóch chłopcach, koniecznie musimy jeszcze raz spróbować itp. wkurza mnie to strasznie :( ciężko mi tego słuchać ... ja miałam ciągle jakieś badania, morfologię co miesiąc, toksoplazmozę trzy razy w każdym trymestrze, ten Hbs też dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mirandina,nie gniewaj się ale będę szczera...z Twoim nastawieniem nie powinnaś decydować się na dziecko,skoro nie jesteś gotowa przyjąć takiej ewntualności że możesz mieć syna... Powinnaś zmienić nastawienie skoro Twoja ciąża jest faktem, dziecko poczęte nie jest niczemu winne... Boisz się,to zrozumiałe,każda z nas czegoś się obawia,mam nadzieję że jeśli faktycznie będziesz miała synka-dasz radę się z tym oswoić,chociaż Twoje słowa :"nawet na niego nie popatrzę..." prawdę mówiąc mnie przerażają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganioczku szkoda odpowiadac na takie wypowiedzi , szkoda slow chyba jest za mloda na macierzynstwo.... objadam sie truskawkami :)) polecam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Goniu....ale jakoś mnie to dotknęło... :( Ja też jakieś pól godzinki temu wciągnęłam chyba z pół kilo truskawek :D A teraz za mną chodzi makrela wędzona...mam w lodówce i właśnie się zastanawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Po bardzo dlugiej nieobecnosci wracam do Was. Nie pisalam, gdyz nie mialam co pisac. Nie wiem czy pamietacie jak kiedys opisywalam wam moja wizyte u pani gin, ktora wykasowala mnie solidnie i wydala wyrok: polip, miesniaki i dziwne zmiany wygladajace na nadzerke. Owszem bylam dobita ale mimo wszystko staralam sie o baby, lecz tak jak wiecie bez rezultatu. Wasze rady byly super ale wciaz pudlo. Bylam teraz w Pl, odwiedzilam wspanialego pana gin i co ... nic nie ma, czysciutko. Tak wiec teraz tylko czekam za wynikiem cytologii i wierze mu na slowo ze jest wszystko ok. To tylke dla mnie znaczylo, ze teraz to juz znowu biore sie do roboty. Kupilam kwas foliowy i czekam na roz[pczecie kolejnego cyklu. Dzis 25dc wiec mam nadzieje ze sie pojawi juz wkrotce. Dziewczyny jestem z Wami, co do testow owul. to ja uzywalam zwykle i te z buzka i na ten cykl mam nadzieje kupic z buzka. Trzymam kciuki za siebie i za Was, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalin
dziewczyny powiedzcie jak zrobić chłopca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... napisze Wam iz ludze sie ze moze jest we mnie juz fasolka, przytulanko bylo w 9dc i po wielkiej tesknocie 19 i 20dc. No ale moje piersi i moje samopoczucie oraz psychika podowiada ze nie, to malo realne. Dlatego od dzis wracam do Was codziennie z kawka i dalej chce planowac synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×