Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

tak, dermatoza była potwierdzona przez doświadczonego dermatologa. jakie leczenie? Ano wszyscy antybiotyki mi przepisywali i maści ze sterydami. I tak oto wyglądało leczenie doświadczonych profesorów (!) dermatologii. I dlatego zrezygnowałam z usług medycyny konwencjonalnej. A***A, akupresura - polecam jak najbardziej,. Czasem ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego jak takie metody mogą pomóc! A na pewno nie zaszkodzą! Własciwie co do spotkania to nie jest w sumie takie nimożliwe. Idzie lato, ciepło, moznaby sie spotkać gdzies pośrodku miejsc gdzie mieszkamy! Chociaż na jakies 2-3 godzinki i z powrotem do domu. Pociągi sa szybkie:) serio mówię!! Przypomnijcie mi skąd jesteście? Ja z łodzi. Duuuuża buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berry, masz racje, no wiec wlasnie kraj nasz wcale nie jest taki duzy a lato szczegolnie nastraja do odrozowania i przygod:) Ja jestem ze szczecina slonko dzis u mnie swieci i jest cieplutko, co nastraja mnie optymistycznie:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Macie racje, skuszę się na \"ściąganie sim-locka\" :D ze stóp. To nie głupie. Póki co zaraz jade po odbiór wyników. Potem do lekarza na konsultacje. Dziękuję Bogu, że nie było mnie dziś w pracy. Znowu był jakiś dym:( Czuję się troche lepiej ale nadal mi słabo i kręci się w dyni. Cukrzyca jest wykluczona, robiłam rano pomiar glukometrem-76. Dobra, ja spadam. Mój Miś ma 2 dni wolnego...hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello:) Nic złego mi nie jest. Badania mam rewelacja:) Tylko mało sodu a z tego wynika, że jestem lekko odwodniona. Lekarka powiedziała, że mój stan to chroniczne przemęczenie i długotrwały stres, mało snu. Organizm sie zbuntował i zaczęłam padac na ryj:( Mam dużo pić wody mineralnej, dużo spać, odpoczywać i uważać na siebie. Nie przejmować sie pierdołami...Taaa. Wczoraj mąż wygonił mnie do spania przed 23.00. Normalnie kazał mi spać i koniec. No i miałam wyjście? Żadnego. Spałam prawie 13 godzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Muszę być naprawde zmęczona. Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, obok niektórych topików pojawił sie nawias z napisem (ost.) Ja rozumiem, że to ma być ułatwienie dla nas, żeby nie szukać tylko od razu wejść na ostatni wpis???No bo po kliknięciu tak sie stało:) Bo juz sie wystraszyłam, że likwidują topiki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A ciesze sie ze nic powaznego Ci nie jest, teraz opoczywaj ile wlezie poki mozesz i meza sluchacj jak Ci kaze spac:) I umow sie na ta akupresure na pewno podziala i oczywiscie daj znac jak wrazenia:) Cos dzis pusto na topicu, moze od tego upalu, nie wiem jak u Was ale u mnie goraco:) uff Koncze dzis 25 lat i wiecie co wreszcie zaczynam sie czuc jakbym rzeczywiscie tyle miala a nie jak dotad jak osiemdziesiecioletnia baba:), ale to zasluga odstawienia tego gowna, teraz wiem ze to byla wlasciwa decyzja-z tym odstawieniem, a tyle czasu sie meczylam:0 i poco. Pozrdrowinka dla wzystkich dziouszek:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanim, ode mnie również tysiące gorących buziaków urodzinkowych 😘 🌻 A****A super ze wszystko w porządku:D Leż, leń się i pierdź w stołek;) :( Czemu żadna z Was (oczywiście oprócz Xanim;) nie podchwyciła mojej propozycji spotkania? 😭 Przeciez to naprawde nie jest problem! No chyba ze nie chcecie 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wiesz co Berry...Miałam napisać na ten temat i jakoś tak zapomniałam;) Ja mieszkam we Wrocławiu. Kawał drogi od Ciebie. Musimy sie zastanowić jak to ewentualnie sklecić. Ja mam urlop dopiero w sierpniu, planuje w tym czasie remont łazienki. Zobaczymy! Słuchajcie, nie wiecie gdzie czasem znajde projekty jakichś fajnych kibelków w necie? Potrzebuję jakiegoś zgapiacza bo sama nic nie wymyśle:( Ja sie lenie jak Bóg przykazał. Cudownie tak siedzieć sobie w domku po tak ciężkim okresie w pracy. Ja to chyba powinnam zostać kurą domową;) Urodzić dziecko i je wychowywać... Ostatnio mąż miał 2 dni wolnego. Myślałam, że coś będzie. Dupa! Słuchajcie, nie umiem się przemóc. Nie potrafię. Normalnie mam jakąś blokadę. My juz nie kochalismy sie pół roku!!!!!!Jesteście w stanie to pojąć???Bo ja nie. Brak libido to jedno, ale teraz wydaje mi się, że mam już wszystko uśpione. WSZYSTKO!!!Ten brak seksu mam tak zakodowany w głowie, że mi się wydaje, że to normalne TEGO NIE ROBIĆ! Mój mąż zbastował, nie namawia mnie, nic nie sugeruje. Czeka, aż ja sama zacznę...LITOŚCI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław, Łódź, Szczecin.....kurna, ale nas porozrzucało po tym swiecie:( Każda w innym końcu:( A problemy te same...;) A mnie do zerowego libido dochodzi blokada w postaci tej głupiej grzybicy pochwy co to mi ciągle dokucza. I jak sobie pomyślę że ktoś (znaczy mój mąż;) miałby mi że tak powiem wsadzić (sorki za dosłownosc) to mnie od razu bardziej piecze i swędzi. Więc dupa do kwadratu:( Ja już też nie pamiętam naszego ostatniego stosunku, robimy się takie dziewice z odzysku, może nam błonka nawet odrośnie;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry! Mnie juz na bank odrosła. Więc teraz, kiedyś tam w życiu jak juz to zrobię to będzie mój pierwszy raz...Boję się tego jak jasna cholera. Mam zamiar nawet powiedzieć mężowi, że chcę zacząć ale on musi mi pomóc jakoś sie do tego zabrać. Zupełnie nie wiem, od czego zacząć...Cholera niby nic a takie to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczka
Cześć dziewczyny sorki że wpadam wam w temat, ale mam problem i tylko wy możecie mi pomóc. Problem polega na tym ze na dzień przed okresem namacałam sobie palcem w środku pochwy dość dużą bułe i w dodatku wieczorem wymioyowałam i miałam wstręt do jedzenia. Kolejny dzień podobnie a wieczorem dostałam okres. Wystraszyłam się troche bo nie wiem co to jest. Wybrałabym sie do lekarza ale sesja na to nie pozwala. Dziewuszki co o tym sądzicie. Prosze o wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe, z tym odrastaniem blonki to dobre;) A tak w ogole dzieki za zyczenia :) 🌻 No rzeczywiscie kazda z nas z innego konca, ale nie ma barier nie do pokonania, dobrze ze chociaz z jednego kraju:D Musze spadac sie pouczyc (w koncu), bo pojutrze ostatni egzamin ktory wszystko rostrzygnie:) Pozdrawiam wiec serdecznie, trzymajcie sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jak znajde chwile to wam napisze ten rytual odnawiania kobiety czy jakos tak, wim ze to glupio brzmi ale nie pamietam jak dokladnie to bylo okreslane:0 pytalam Was wczesniej czy napisac czy nie, ale chyba gdzies to umknelo. Znalazlam to w ksiazce jakiejs ezoteryczki albo parapsycholog moze cos w tym jest, moze autosugestia, ale jesli nawet to co wazne by dzialalo no nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanim, koniecznie napisz o tym odnawianiu kobiet! A nóż pomoze:) Promyczka, nie ma pojęcia co to może być za buła i przyczyna wymiotowania, nigdy wcześniej nie spotkałam sie z czymś takim. sesja sesją, ale zdrowie najważniejsze, koniecznie musisz pójść do ginekologa, przecież to nie trwa długo, na pewno znajdziesz na to chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Baby, ja nie pisze bo nie mam kiedy!:) Xanim- sto lat, zdrowia i radości!napisz o donowie, napisz! A***A- zdrowia i wyspania!:D Promyczka- do lekarza za raz!!!:>:> ja tez mam sesje, i nie tylko to na głowie, ale zdrowie i życie ważniejszcze! Berry- ja to samo- nie dosc ze blokada ajko taka, to by sie dało przegonic, ale te różne france gorzej!:( jak zwykle na tropie kolejnego gin. jestem....buziaki.aha.ja z Krakowa:) Baby ja lece na pysk.dzis miała kolokwium a jutro od rana prace.ide spać zaraz, tylko piwko w siebie wleje i czesc:) no to czesc.mam nadzieje, ze u was luzniej (poza A****A, ale to na bank-i dobrze!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maagg!! Jak ja miałabym jeszcze kolokwium to bym się pocięła!!!Jak Ty (nie) dajesz radę, Dziewczynko??? Podziwiam Cię! Serio, serio:) Ja sie lenie na maxa, właśnie pije piwko i troche ogarniam mieszkanie. Cały dzień biegałam po lekarzach i robiłam znowu badania, bo dalej padam na pysk, mimo lenistwa. Lekarka mówi, że nie da się w tydzień odpocząć po 8 miesiącach zajechania. Ma racje kobiecina:( Niestety. Jutro mój mąż ma imieniny, pewnie teście mnie odwiedzą;) Moim rodzicom powiedziałam, że impry nie ma i tyle!!!Więc mama dała prezent mnie żebym przekazała (śliczny, cyniarski:D zegarek) i kaske żebym coś kupiła mu zamiast kwiatka. Więc kupiłam mu sandałki na lato:) Ps. Wiecie co? Ciesze sie z tego L4. Jutro moja firma organizuje piknik 2-dniowy nad jeziorem. Dzięki Bogu nie musze tam jechać i pić z nimi wódki bo tylko brudy sie wyciąga. FUJ, FUJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie pozabijam wszystkich !! Biore pigułki co wiąże się z tym że ----------> Jestem jak tykająca bomba z opóźnionym zapłonem, bolą mnie piersi, rosną mi włosy w wielu dziwnych miejscach i łapie w tempie błyskawicznym doła :( Chce już je skończyć,spalić wyrzucić i mieć spokój...wole żyć w celibacie niż być histeryczką owłosioną :( Dziewczyny szukam wsparcia i zrozumienia bo wokół widze tylko wściekłe spojrzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobla22!!! Masz wsparcie od nas:) Już na starcie. Moja rada? Jutro nie bierz pigułki. Po prostu wyrzuć to opakowanie i zapas jeśli posiadasz do kubła i wynieś śmieci. Ja tak zrobiłam. To najlepsza metoda. Trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze Wam napisze o tej odnowie gdyz osobiscie uwazam ze to bardzo ciekawe, niech no tylko zdam te egzaminy (jutro mam ostatni od ktorego wiele zalezy wiec mam stresa:0 ) trzymajcie za mnie kciuki pleas:) Maagg, dziekuje za zyczenia, mam nadzieje ze sie uporasz z sesja:) Pozdrawiam, tzrymajcie sie cieplo :) U mnie wietrzycho jakies szaleje za oknem ;) Niedobla_22- jedyne co Ci moge powiedziec to jest to samo co powie Ci tu reszta dziewczyn: rzuc to gowno i juz :) Tymbardziej ze sama podkreslasz iz od tego biora sie twoje przypadlosci czy zly nastroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny jesteście kochane :) Przez te dziadostwo nie mogłam mieć zrobionego zabiegu wrrrrrrrrrr Ciekawe jka mi sie rozstroi okres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przy sobocie po robocie...:o dzięki A****A i Xanim za uznanie i nadzieje, ze jakos dam rade przeżyc...mam nadzieje ze dam..Xanim jak egz.?? ja mam podobnie ważny we środe ;) poprosze o kciuki. A***A dobrze mi przypomniałas, choelra, mój też ma niedługo imieniny, musze coś wykombinowac!heh- zegarek dostal na świeta:P ! Niedobla!! RZUCAJ ale rozsądnie, jak radze SKONCZYC to opakowanie co masz i dopiero!!! Bo dopiero narobisz bałaganu w cyklu i organizmie całym!!było tu na forum kilka takich wpisów...sie dziewczyny załatwiły...ale rzucić rzuć!:) powodzenia! pozdrawiam.słonka życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maagg! Może i masz racje, żeby NIEDOBLA_22 zjadła te tabletki do końca. Ale ja mam mieszane uczucia. Sama odstawiłam natychmiast. W połowie opakowania. Może to wynika z tego, że miałam tak straszne mdłości i stany lękowe, że nie miałam wyjścia. Doszłam do wniosku, że już nic gorszego stać się nie może i wypizdziłam je w cholerę. Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
Cześć dziewczyny! Cieszę się, że znalazłam ten topik, bo od dłuższego czasu mam ten sam problem. 5 lat na Cileście, potem przerwa i teraz kończę drugie i ostatnie opakowanie Microgynon . Nigdy więcej, własciwie wyrzuciłabym od razu ale nie chcę za wcześnie dostać @ .Po cileście czułam się właściwie nieźle, ale przytyłam jakieś 4 kilo i chciłam coś innego. Ten Micro jest okropny, mam nudności, ból głowy i jest fatalnie. Doradźcie- co zamiast ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki-zaniedbuję się wiem., ale ostatnio tyle na głowie. to obrony prac doktorskich w pracy,imieniny,pożegnania i na dodatek byłam wczoraj na weselu.mimo że wziełam 2KC to czuję się źle i strasznie mi się chce spać a żeby było mało brzuch mnie boli bo właśnie wczoraj dostałam okresu. --- na weselu mój mąż był o mnie tak potwornie zazdrosny ze w życiu go takiego nie widziałam.I kiedy wracaliśmy do domu był nadzwyczaj czuly i troskliwy :).Faceeeci..oczywiście dzień zakończyliśmy niejako z wiadomych powodów. całuję was i czytam wasze posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR zamiast? hm...no może spróbujesz tak jak my? Długi okres brania tabletek potrafi uprzykrzyć życie a kiedy się z tym skończy zaczyna być lepiej..przynajmniej pod względem psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigułkowiczka
Dziewczyny ja też biorę pigułki, już 4 lata, ale srednio co 5 miesięcy robie przerwe bo tak zalecił mi lekarz, żeby nie było żadnych problemów pozniej z zajsciem w ciaze etc. Niektore z Was zachowuja sie jak uzaleznione od tabletek, a co by bylo gdyby ich nie bylo? he?? Cieszmy sie ze zyjemy w tej epoce i dbajmy o siebie. Odstawienie pigulek to nie rzucenie palenia, z ktorym ludzie serio maja klopoty Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maagg, dzieki, zdalam i juz tylko do obrony szykowac sie musze:), bede trzymac kciuki we srode za Twoj egzamin, zycze powodzenia ;) Madzik mnie tez troche dzis kacyk meczy, wczoraj sie wybralam na male party aby odreagowac stresy i dzis cierpie :0 ale co tam cos za cos:) Kurcze, dzis mniej wiecej powinnam dostac okres gdybym brala dalej tabletki, hm no coz daje sobie czas do 30, czekam z obawa, jak ma byc tak jak kiedys to mnie ciarry na sama mysl przechodza ale jestem przygotowana: no-spa, ketanol forte i termoforek, moze przezyje;) tylko oby nie w dniu obrony:0 pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanim!! Musisz poczekać. Z tą miesiączką po odstawieniu to nie jest takie hop-siup. Cykle muszą się uregulować. Zestaw przeciwbolowy masz bardzo dobry! Sama taki stosuje. Niestety, od kiedy odstawiłam pigułki przechodze katorgę.Zaczęło mnie boleć przy 4 cyklu od odstawienia.Nienawidzę tego! Nospę łykam już 3 dni przed okresem, co by do bólu nie dopuścić. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×