Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Gość sonika
Mam pytanko,czy któraś z Was przechodziła może grzybice(wiem, że Ty Berry coś wspominałaś),chyba ją wyleczyłam.Ale martwi mnie coś innego,a mianowicie piecze mnie cewka po oddaniu moczu.To nie jest normalne.Mówiłam o tym mojej gin,ale ona na to nic.Może któraś z Was miała to samo i ma na to rade?Myśle sobie,że to może wina leków.Pakuje w to miejsce już ze 4 m-ce.Poradzcie...(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) sonika- na moje oko- stan zapalny pęcherza, przewodów moczowych czy cos takiego.mam podobnie własnie...:o ale narazie żyję bez diagnozy:P być może te franowate bakterie z pochwy przelazły do przewodu moczowego...😡 Berry- i bardzo dobrze że masz kaca!to znaczy ze fajnie było!:) a ja wczoraj 1-2 piwka po obiedzie i ...usnęłam jak dziecko :D zmęczenie mnie pokonuje. Jeszcze odn. rutyny i 0 libido.Do A****A - nie mówie, ze to dobrze żyć bez seksu, jak się szalało te 5-10 lat temu, WCALE NIE DOBRZE!;) normalne i dobre to to na pewno nie jest! chodzi mi o to, ze nawet jak nie częso, ale w ogole seks jest w naszym życiu, nawet rzadko, to jest ok.a jak nie, to jasne, ze do dupy.:( Ale głównie pisałam o tym, ze z tego \"zachamowania\" można się przełamać!!!i że to przechodzi!;) lece.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalam 2miesiace pigulki Logest, potem 2m-ce przerwy bo weszla mi grzybica pochwy, ktorej nie mialam wczesniej. potem przez 3m-ce plastryEvra, wygodnie niesamowicie, nie tylam jak po pigulkach.. ale ostawilam Evre, bo nie moge nadal sie wyleczyc z grzbicy. czy wiecie ze na angielskiej ulotce Evry jest jak wół napisane ze moze powodowac infekcje pochwy w tym grzybice? i na tabletkach anty tez? ze jak je reklamuja to na takiej samej zasadzie jak papierosy w polsce: \"w polsce mowi sie \"palenie zwieksza ryzyko raka pluc\" a w usa\" pigulki zwiekszaja ryzyko infekcji kobiecych, w tym grzybicy pochwy. ciekawa jestem czy macie z tym problemy, ja gadalam z dziewczynami na innym forum, i po tabletkach anty/i innych srodkach hormonalnych w tym po plastrach mialy grzybka i co wy na to? moje kolezanki jak dyskretnie wypytalam to sie okazalo ze tez im sie grzybek przypaletal od tableteczek.. ciekawe ze na polskich ulotkach o tmy nie piszą.. albo pisza ogolnie \"infekcje pochwy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathlin
Niestety, ale skutkiem ubocznym pigułek antykoncepcyjnych są nawracające grzybice pochwy. I nie da się na to nic poradzić. Ja brałam pigułki 13 lat, i przydarzało mi się to co kilka miesięcy. Nie biorę od 2 miesięcy i jak narazie jest w porządku. Jeśli stosujecie antykoncepcję hormonalną, poproście lekarza aby wypisal wam recepty na globulki antygrzybiczne i trzymajcie na zapas!!! A z pigułek polecam całkiem nową generacje - JEANINE. Nie powoduje spadku libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sratatata za przeproszeniem z tą nową generacja pigułek!! Jak ja zaczynałam brać to wtedy na topie był Cilest i też był wtedy \"tej nowej generacji\" i w o ogóle miał być zajebisty i bez skutków ubocznych... Ale po paru latach wyszło szydło z worka. Za pare lat ta super cudowna Jeannine tez okaze sie gównem! Nie bądźmy naiwne! Moze troche za ostro, ale wkurzona jestem i dzis w nie za dobrym humorze. A grzybice mam cały czas juz nie moge wytrzymac z ta moja pipą! Do niczego się juz nie nadaje, ani do sexu ani nawet nie jest zdrowa:( Jutro moze bede miala lepszy nastrój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonika
Dzięki Maagg.Jak ty z tym wytrzymujesz?Mnie to drażni jak cholera.Tym razem wybiore się do lekarza rodzinnego.Dzięki za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_102
Dziewczyny mam prosbe..Potrzebuje pomocy boje sie isc do ginekologa ... bralam Jeanine rok czasu ..zadnych problemow z nimi nie mialam ..tylko czasami bolaly mnie piersi ..okres co miesiac zgadzal sie co do godziny ..ale przestalam brac miesaic temu ...no i okres wystapil normalnie w przerwie ..ale nowego opakowania nie zaczelam ..okres powinnam miec tydzien temu i nie ma ..troche przytylam ..ale slyszalam opinie ze jak sie odstawi tabletki to czesto sie zdarza ze okres nie wystepuje tydzien juz:-/ ..szczegolnie ze ostatni stosunek ..mialam jeszcze jak bralam tabletki pozniej byl okres ..i zero sexu ..wiec nie wiem ..pomozcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuu.... właśnie sie dowiedzialam ze moj lover ;) z pracy ma urlop od poczatku lipca przez 3 tygodnie. I sam mi dzis powiedział jeszcze \" wiesz ile czasu mnie nie bedziesz widziała? az 3 tygodnie\". I moje nogi znowu watą sie stały..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunie 1986
hej jak moze juz wiecie mialam przestac brac tabletki i mielismy uzywac tylko gumek ale wczoraj z chłopakiem zdecydowalismy sie wyjechac za granice na jakies pol roku i teraz mamy problem. mam dopiero 19 lat jestem teraz po maturze i zamierzam isc na studia dopiero za rok. dawniej brałam Harmonet ale zmienilam go na mycrogynon 21 gdyz nie mialam na tyle pieniedzy a do tego dochodzily mi jeszcze wyzyty 50 zł. po harmonecie czulam sie bardzo dobrze po mycorynonie tez ale tylko do pewnego czasu ad kilku miesiecy zaczely sie hustawki nastrojow i to niekiedy az do przesady juz sama nie moglam sabie dac z tym rady. mycrogynonu zostalo mi jeszcze 1 op. i mysle pojsc do ginekologa dalej po harmonet gdyz same jak wiecie na takich wczasach nikt i nic nie bedzie nam przeszkadzac no i boimy sie zeby nie wpasc a spoko po harmonecie dobrze sie czulam to czy warto na niego sie przezucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka mojeje mamy brala tablety po ktorych wasy jej wyrosly. Wtedy to tez byla nowosc (dawno temu). To a propos nowosci (jeanine, yasmin itd, itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ DŁUGO BRAŁAM HARMONET I WSZYSTKO BYŁO W PORZĄDKU, ALE JEST TROCHĘ DROGI I TERAZ MAM ZACZAĆ BRAĆ MIKROGYNON... MYŚLISZ ŻE NIE WARTO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia- nie warto. teraz się dobrze czujesz, ale skutki uboczne często (zwykle) ujawiniają sie sporo po fakcie zażywania.jak pisałyśmy o tym przez ostanie 30 stron..;) za granicą są gumki. i to podejrzewam lepszej jakości... berry- trzymaj się...;) aha- \"zakochanie\" w związku jest możliwe, występuje w przyrodzie:) nie jest szkodliwe, jeśli na tym się kończy...luz.to tylko dowodzi, że poza zdrowiem wszystko u Ciebie działa.ja tez żyję myślą,że gdybym tych grzybów nie miała czy innych świństw, tfu, to bym była normalną kobietą (czytaj: taką, która potrafi sie kochać). I BĘDZIEMY!!!;) Victoria- wszędzie mówią, tylko nie u nas!!!bez komentarzy, bo mnie trafi... odn. jeanine- ja myśle to co Berry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do agunia. Ja uwazam, ze warto. Za granica mozesz nie dostac Postinoru. Lepiej zabezpieczac niz usuwac. Pamietajcie dziewczyny, ze wy juz macie mezow i w ogole. Ja balabym sie uzywac same gumki w wieku 19 lat. Odstawisz jak wrocisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunie 1986
harmonet brałam kilka miesięcy i nie mialam zadnych skutków ubocznych a po mycrogynonie one sie pojawiły ale zmieniałam z tego względu ze nie mialam na tyle pieniedzy moj chłopak zreszta tez teraz on ma prace ja jestem w stanie tez cos z kasa wykombinowac wec pomyslelismy ze moze jednak wrocic do harmonetu. a jesli chodzi o gumki to nawet więcej by na to wymiosło. czesto współzyjemy i po nawet 2 razy. z drugiej tez strony nie chce konczyc z tabletkami gdyz mam regularne miesiączki co 4 tygodnie jak w zegarku a tak to mialam z nimi okropnie i teraz juz sama nie wiem co mam robic axxk to zalezy od organizmu moze akurat ci podejda ja juz n=ich nie chce maja duzo hormonow a mi po tych tab. (mycrogynon) zaczeło juz wszystko szwankowac juz sama nie mogląm sobie z sama poradzic. teraz mysle ze warto jest dolozyc te kilka zł i nie mezyc sie z soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NIEWIEM MOZE SPROBUJE I BEDE WAM PISAC NA BIERZĄCO JAK COŚ BEDZIE NIE TAK. MOJE NIEKTÓRE KOLEŻANKI HARMONETU NIEMOGA... WIEC JEST TO INDYWIDUALNA SPRAWA:( POZATYM LEKARKA MI MOWIŁA ZE PRZY PIERWSZYM OPAKOWANIU MOGĘ SIE GORZEJ CZUĆ ALE PRZY 2 JUZ WSZYSTKO BĘDZIE OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunie 1986
axxk zawsze warto jest sprobowac moze okutrat bedzie u ciebie dobrze ja nie czuje sie zle tylko te hustawki nastrojów, nie mam checi na nic i czesto bym spala dlatego nie chce sie juz tak meczyc bo nie warto. mam do was jeszcze jedno pytanie otoz ja jestem po szpitalu i w dalszym ciagu biore urosept i furaginum czy to bedzie bardzo sołabiac dzialanie tabl. anty. czy moze poczekac i zaczac brac anty jak dopiero te skoncze czy lepiej nie przerywac i kontynuowac bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik!!! To na bank zapalenie pecherza!!! Ewentualnie cewki moczowej. Przerabiałam ten materiał...Nie raz. Polecam Furaginum (recepta) z witaminką C conajmniej przez 3 tygodnie ( kuracja) . Potem zapobiegawczo, przez miesiąc jedna przed snem. Narazie możesz kupić sobie Urosept w aptece, bez recepty... Co Was wzięło na te pigułki? Nie, nie, nie...NIEEEEEEEE!!!!!!! Berry!! No to ładnie Ci powiedział...Widzi pewnie, że nogi Ci miękna na jego widok i delikatnie to wykorzystuje;) Przejdzie Ci, na bank! Ja spadam, ide spać. Dzis nażarłam sie prochów przeciwbólowych ( okresik) i jestem lekko nietomna...Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonika
A****A Brałam już Furaginum,ale z tego co napisałaś wynika,że za mało.Wciągnełam 1 opakowanie,stanowczo za mało.W środe lece po leki.Mam nadzieje,że będzie ok.Dzięki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś tu pigułek przybyło-a miało nie być.:) Berry no jestem ciekawa co to będzie dalej :) ja sama mam trochę luzu.W pracy nie ma oka na kim zawiesić poniewaz wszyscy juz siedzą na urlopach a ja w pracy zmuszona jestem kiblowac do końca lipca.:( całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, no to mnie A****A załamałaś z tym ze on widzi ze mi nogi miękną:O i dlatego mi powiedział! Jesli chodzi o posty dziewczyn o tabletkach to ja nie jestem obiektywna i zawsze bede mówić NIE wszystkim hormonom!! Narazie musze spadac, bo roboty w cholere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunie 86
odpowie mi ktos czy t tabl osłabiaja anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunie- ja osobiście nie mam pojecia. najlepiej odpowie Ci lekarz:) i poczytaj w ulotce od leków. Berry- nic się nie przejmuj ze coś zauważył:) przynajmniej pojetny facet:D a moze Ty mu się też podobasz i dlatego...? 🌻 buziaki 🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry!! Takich facetów są 2 typy. 1 bedzie sie cieszył, że mu sie podobasz, on bedzie dawał Ci do zrozumienia, że Ty mu też ale wszystko odbywa sie na zasadzie flirtu...Troszkę pikanterii. Kwestia podniesienia temperatury. Tak, dla udowodnienia swojej atrakcyjności...( Wersja dla zajętych) 2 Ma na Ciebie ochotę, Ty na niego też, chemia jest tak silna, że lądujecie w łóżku...I KONIEC bo on ma babę lub zasady...(wersja dla zajętych lub wolnych z \"ę\" i \"ą\" ) Ja przerabiałam jedną i drugą:D Żadnej nie polecam, choć temperatura wrzenia jest kolosalna i bardzo miła...dla ciała i oka;) Się pilnuj, kochana:D Ja ma urlop od 26.07 do 21.08. Se łazienkę remontuję:) A jak Miś będzie miał urlop to idę na L4 i se dzidzię robię:D nad morzem...Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A***A, ja tez oba typy \"przerobiłam\" już w życiu. Muszę przyznać ze z pierwszym typem nie było kłopotów ani wyrzutów sumienia, z drugim zaś były i to spore, więc drugiej sytuacji nie powtórzę, choć czasem by się miało ochotę. Ale chwila przyjemności nie jest warta tego co się dzieje potem. Dochodzi jeszcze fakt, ze to praca, wiec pewnie predzej czy pózniej by sie wydało. Faceci czasem nie moga wytrzymac zeby sie kolegom nie pochwalic... Tak wiec fajnie jest tak jest i tak pozostanie, a przez jego urlop pewnie mi troche minie... Z mężem bez zmian, od czasu do czasu do mnie mówi ze chciałby sie kochać, a ja nie wiem co mu odpowiadać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka jest szansa żę z tego drugiego moze coś wyjść? A czy to pierwsze nie prowadzi do drugiego? dodam od siebie że przerobiłam tylko to pierwsze ale nie do końca.:) wydaje mi sie ze to temat na czasie-sama rozumiecie-lato ,dużo słońca i burza hormonów i feromonów. ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A***A ja też będę nad morzemWybieram się do Ustki.koniec lipca-początek sierpnia. A pozostałe dziewczyny jakie mają plany na lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik, własnie to drugie wcale nie ma szans na bycie. Tak jak pisałam - romans w pracy zawsze zle sie konczy, poza tym ja mam meza, on dziewczyne - przyszłości zero, szans na związek zero. Zreszta pewnie tak naprawde bym nie chciala nic powaznego, najbardziej kręci to co w wyobrazni... Ja juz raz przeszlam przez drugi etap, chyba jednak nie warto, po łózkowych przygodach kończy juz sie ta magia, która jest teraz i w ogole juz nie gada sie tak fajnie z ta druga osoba.. Ja urlop dopiero we wrzesniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌻, wrocilam z wypoczynku i zastalam szara rzeczywistosc i smierdzace miasto :0 Ze studiami jeszcze jako tako poszlo ale w milosci to kompletny dol zdecydowalam sie byc sama po dlugim namysle, bo milosc miloscia ale pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc, czsem o tym nie mysle a czasem strasznie mi zle bo jakby nie patrzec to przeciez kupe lat nie da sie ot tak wymazac, eh smutno :( Ze zdrowiem juz sama nie wiem, poza tym ze na pewno zmieniam gin i koniec, waga mi stanela w miejscu i dupa :0, okresu niet, chiociaz jakos nie czekam z uteskieniem ;) Tego rytualu nie robilam jeszcze, ale mam zamiar, tylko miej akurat czas i miejsce kiedy jest pelnia, reszte jeszcze da sie zorganizowac :) Oj berry, berry nie daj sie, masz racje ze najlepsze to co w wyobrazni, bo czesto rzeczywistosc nas zawodzi ;) i ze potem juz nie jast tak jak bylo. Ale uwazaj bo marzenia czesto sie spelniaja ;) A propos naszego spotkania to Warszawa w sumie by mi odpowiadala mimo ze mam troche dalej niz do Poznania, tam przynajmniej mam gdzie sie zatrzymac tylko nie wiem jak z terminem mysle ze jeszcze tzreba sie zastanowic tak aby kazda z nas miala czas, hehe zrymowalo sie :) Pozdrawiam serdecznie i witam nowe dziewczyny ktore dolaczyly do naszego grona 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanim, a co sie stało? Zerwaliscie? Po ilu latach? A to była Twoja decyzja? Na pewno teraz Ci ciezko, na poczatku zawsze tak jest, ale skoro czułaś ze tak bedzie lepiej i ze cos jest nie tak, to dobrze zrobiłas. trzymaj się cieplutko 😘 Dzis jest ostatni dzien kiedy bede widziec to moje zuroczenie w pracy, potem 3 tygodnie nic. Pewnie wtedy zapomne i bedzie OK, ale jak wroci to mnie tez pewnie wroci;) Sa monemty kiedy bardziej mnie nachodzi a sa takie co właściwie wcale, wiec generalnie nie jest tak najgorzej. A ja mam dzis chyba poczatek okresu, bo juz plamienie sie zaczeło. W tym cyklu ładniutko - 27 dzień. Całuje was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temidka
Czytam tak o tych skutkach ubocznych podczas stosowania środków hormonalnych i jestem przerażona. Zmniejszone libido ? Impotencja hmm fatalnie. To może dlatego tak wieleu facetów puszcza dziewczyny kantem. (a my nawet o tym nie wiemy ...). sama to wiem, bo wielu sie takich do mnie lgnie (a nie nie jestem laską). O wyżaleaniu sie na wrzeszczące "baby" nie wspominam. Ech. Chciałam zaprzestać brać globulki Patentex Oval i przerzucić sie na hormony. Po tych wszystkich postach + to co obserwuje u znajomych, które je biorą - mam coraz większe watpliwości. Pobiore jeszcze ten Patentex. A może wiecie cos nt Evry. Jakie po niej humory ? Dla mnie seksi jest wazne jak nie wiem co. A jak mi sie odechce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×