Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Hej hej po weekendzie, rany, jak ja nienawidze poniedziałków, właściwie to już niedzieli wieczorem bo wiem ze cały tydzień do roboty:( Niedobla_22 , RRR, - jak mogłabym mieć inne zdanie niż dziewczyny;) jedyna rada: rzućcie pigułki w cholere, im wczesniej tym lepiej! Sam,e przeciez widzicie po sobie jaki mają wpływ na organizm! Maag, gratki z powodu egzaminu! Trzymaj się, tylko sie nie przepracuj bo będziecie obie z A****A na chorobowym;) (chociaz sa i tego plusy;) Madzik55, - facet jak to facet- jak tylko zobaczy ze jakis inny sie obok nas kręci, lub chociaz zatańczy to włącza sie u niego jakiś sygnał \"zagrożenia swojej własności\" ;) Czasem to i nawet miłe, ale czasem strasznie wkurzające;) pigułowiczka - kto się zachowuje jak uzależniony od tabletek?? Bo jakoś nie zauważyłam. Wręcz przeciwnie - co by było jakby nie było tabletek? A już Ci mówię: nie miałabym dermatozy na twarzy, kochałabym się z mężem i odczuwała przyjemność z seksu, prawdopodobnie nie mieałabym ciągle nawracającej grzybicy... i jeszcze parę innych rzeczy. \"Odstawienie pigulek to nie rzucenie palenia, z ktorym ludzie serio maja klopoty\" No pewnie ze samo rzucenie nie jest problemem, problemem są SKUTKI rzucenia.. Bo wyłazi wtedy z nas wszystko co tabletki napsuły w naszych organizmach. Xanim, miesiączkąnie martw się w ogóle! Tak jak Ci napisała A****A -- trzeba czasu aby wszystko wróciło do normy. Całuję mocno Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry :) kopę lat ;) dziewczyny widziałyście ten artykuł dziś na głównej stronie o2.pl?o aseksualistach? Mi się włos zjeżył na głowie trochę..ale niee..to chyba nasz przypadek..przecież byłśmy kiedyś gorącymi laskami-nie?:) Rozśmieszyło mnie porównanie do pszczół robotnic..no moze z tym bym się zgodziła. Strasznie fajny był ten facet na weselu;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
Berry, Madzik dzięki za radę, ja już raz odstawiłam, ale później wróciłam, no ale jest coraz gorzej... Ja już raz- przy 37 dniowym cyklu zaryzykowałam w 10 dniu i okazał się płodny. Nie żałuję tego, ale swoje drugie dziecko chciałabym świadomie zaplanować. No więc co zamiast ? Kalendarzyk małżeński to wg mnie rosyjska ruletka, moja sąsiadka po czwartym dziecku postanowiła założyć wkładkę.Choć z drugiej strony dziecko teraz może to nie najlepszy pomysł, ale i nie dramat.Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja dziś z ciężkim sercem poszłam do pracy. Katorga.Wcale mi sie nie podobało 😭 Dupa. Planuje na czas urlopu męża ( jak zwykle mamy w różnych terminach) wziac sobie L4. Już sie umówiliśmy, że pojedziemy nad morze....Powiedziałam mu, że nie wiem jak to zrobi, ale mam wrócić w ciąży:D W sensie podwójna. Uśmiechnął się milunio... Kurna, jak sie walnę na plaży...Jezu, nie mogę sie doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezli29
cześć :) brałaś któraś z Was anteovin,albo wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZvirkaMala
Jak rozpoznać śluz owulacyjny??? Ja już 2 tyg jestem bez tabletek i mam lekkie plamienia prawie przez cały czas. A śluzu nie widać. Albo ja nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż okulary
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZvirkaMala
Spier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaaga
Hej Nie zdążyłam jeszcze wszystkiego przeczytać ale zanim to zrobie chciałabym zapytać sie Was czy może któraś miała coś takiego że podczas brania pigułek miała bolący seks. Biore Mercilon od 2 lat. Mój Gino powiedział ze przerwy robić nie muszę bo one są słabe, że przery półroczne to robi sie przy np. trój-fazówkach. A ostanio mój seks wygląda jakby mój facet rozrywał mnie tak w środku :) sorka za taki opis. I nie wiem czy to jest spowodowane witminkami? Ginekolog powiedział ze nie- ale on chyba jakiś głupi jest. Jeśli możecie czekam na jakieś porady. Moze któras miała cos podobnego. PS BArdzo fajny topik, pozdrawiam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaaga, no musze przyznać ze zdarzało mi sie miec to samo (w czasach, jak jeszcze TO robiłam od czasu do czasu). Ja to zganiałam na infekcje pochwy (grzyba) i myślałam ze dlatego mnie boli, ale czy to faktycznie od tego to nie wiem:( Ginekolog właściwie nigdy Ci nie powie ze coś jest złego w tabletkach i ze cos złego moga powodować. To jedno wielkie zakłamanie w świecie lekarzy, mają z tego profity to i zachwalają jak mogą. Hipokryci zasrani, i jeszcze im płać za wizytę! No, nie będę sie nakręcać bo się znowu niepotrzebnie wkurzę;) Kurcze, dziewczyny mam problem. Nie wiadomo kiedy mnie to trafiło. Cholernie zaczal mi sie podobac taki jeden kolega z przcy, jest dość nowy, ale normalnie jak go widze to jakoś mi miękko się robi. Kurcze, najdziwniejsze jest to, ze przypomina mi mojego męża z wyglądu i z zachowania. Nic z tego nie rozumiem, niby się mówi że się szuka zawsze kogoś zupełnie innego \"dla odmiany\", a ten taki podobny. I jak na mnie spojrzy prosto w oczy to mam wrazenie ze się zaraz spalę. Nie wiem co sie ze mną dzieje, obudziła sie we mnie kobieta jak z nim gadam. mam wrazenie ze z nim to bym mogła i to nie raz. Boje się tego, nie wiem co sie dzieje, kocham mojego męża ponad zycie, a tak nagle mi się to stało. I myślę ciągle o nim i zupełnie nie wiem, nie chcę tego co czuję, a z drugiej strony jest to piękne. Pojebało mnie na maxa, dziewczyny kurcze, miałyście kiedyś coś takiego podczas jakiegoś stałego związku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry wiesz ja byłam w takiej sytuacji.I powiem szczerze że mi to odpowiadało-dokładnie to samo mówiłam co Ty.Określałam to mianem \"przyjaźń z podtekstami\" niby nic ale tu słodkie oczy tam miłe słowa.To takie miłe dla oka i dla ucha.Przecież to chyba normalne że chcemy się podobać i chcemy być podrywane od razu czujemy się piekniej a np. mi się od razu wydaje że jakoś chudnę albo coś. A moze ta niechęć do sexu to przez naszych facetów?Moze się nam przejedli? A***A szczerze zazdroszcze Ci tego wykjazdu nad morze!my w tym roku też planujemy ale nie wiem co z tego wyjdzie.Chciałabym pojechać do Ustki, ale kwatery albo za drogie albo zajęte. Z tą ciążą to mnie powaliło :D Ciekawa jestem jak to wyjdzie.trzymam kciuki mocno :) ZvirkaMala-po tak wczesnym odstawieniu tabletek nie spodziewaj się zobaczyć sluzu owulacyjnego.To musi trochę potrwac A Ty musisz się jeszcze trochę pomęczyć. Gaaga-wiem co czujesz.Mimo że nie brałam takich tabletek jak Ty to miałam takie same objawy które się potem juz tylko nasiliły.Wracam do normy dopiero od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagaa!! Tabletki wysuszają blonę pochwy. Nawilżacze pracują na zwolnionych obrotach i dlatego tak boli. Po prostu. Więc albo odstaw pigułki albo...Już sama nie wiem co... Berry!! Głowa do góry. To chwilowe, zapewniam Cie, że minie...Wiem to z autopsji... Ja jestem zła. Mam isc w sobote do pracy. Kurwa jego mać. Nie dośc, że mam 2 razy więcej pracy to mam jeszcze dymać w soboty za frajer. No żesz...GRRRRRRRRRRRRR!!!!!! W umowie mam od pon do piątku i tego się trzymam. A niech mnie w pizdu zwolnia!!!Mam to w dupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w koncu znalazlam ten rutual:) Rytual przywolania wewnetrznej kobiety. Wyjatkowy rytual, polecany kazdej kobiecie. Wykonuje sie go przy pelni ksiezya w godzinach wieczornych. jesli chcesz by przyniosl on pozadany skutek, nie mozesz zalowac na niego czsu. Najlepiej przeznaczyc na jego wykonanie okolo trzech godzin. Nie moze Ci wtedy nikt przeszkadzac, wylacz telefony, zapewnij sobie cisze i spokoj. Przygotuj wygodne miejsce do lezenia. Pospiech przy tym rytuale powoduje iz rezultaty sa znacznie slabsze od mozliwych do osiagniecia. Przed przystapniem do tej praktyki zgromadz nastepujace akcesoria: -tyle rozowych lub jasnoczerwonych roz ile masz lat -biala, delikatna suknie np. z muslinu lub koronki, delikatnego plotna -olejek rozany -kadzidlo rozane -jedna biala lub woskowa swiece -jedna zielona swiece Ubierz przygotowana suknie, nie zakladajac pod nia bielizny. Ustaw roze w wazonie lub innym pojemniku tak by wygladaly najpiekniej, najpierw zapal zielona swiece poswiecajac ja twojej wewnetrznej kobiecie czyli bogini ktora jest w Tobie. Poloz sie wygodnie i pozwol by Twoje mysli plynely swobodnie, sproboj wyobrazic sobie Twoje przodkinie jak zyly, pracowaly, kochaly, przywolaj w wyobrazni swoja matke, babke, prababk. Sproboj siegnac w myslach jeszcze dalej i przywoluj jeszcze starsze kobiety ze swojego rodu.Poczuj wiez z nimi sprobuj uslyszec ich przeslanie jakie kieruja do Ciebie. Zawsze pamietaj ze nie jestes sama one sa w Tobie tak jak ich moc, madrasc i wiedza. Kiedy zielona swieca sie dopali, zapal rozane kadzidlo, zdejmij suknie i namasc sie rozanym olejkiem w nastepujacych miejscach: skronie, za uszami, wciecie mostka na szyi, miedzy piersiami, pepek, wgorek lonowy, pod kolanami i stopy. Teraz zapal biala swiece. Wez pierwsza roze, zerwij jej platki wypowiadajac nastepujace slowa mocy: \"Twoje piekno jest moim pieknem, twoja moc jast moja moca, dzieki tobie rozo spotkam siebie, jekiej jeszcze nie znalam. Niech tak sie stanie.\" Oderwane platki rozrzuc po swoim poslaniu, powtorz to z kazda roza. Teraz twoje miejsce do lezenia jest wysypane platkami roz. Naga, namaszczona rozanym olejkiem poloz sie na nie i pozwol obudzic sie spiacej w Tobie Twojej wewnetrzenej kobiecie. Kiedy ja zobaczysz (w myslach, na jawie lub we snie),poros aby Cie juz wiecej nigdy nie opuszczala ale pamietaj ze ona tez od Ciebie tez czegos bedzie chciala nawet jezeli Cie o to nie poprosi, dlatego obiecaj jej cos, na przyklad ze bedziesz o nia dbala ze cos dla niej zrobisz(chcby ze raz w tygodniu bedziesz chodzic do fryzjera, lub zakupisz nowe kosmetyki) . Jezeli tego nie zrobisz lub pozniej nie dotrzymasz obietnicy caly rutyal pojdzie na marne. Jezeli chcesz mozez spedzic cala noc na takim poslaniu. Na koniec nalezy pozbierac platki i zakopac je w ziemi. Dawniej taki rytual kobiety robily raz w zyciu, kidy osiagaly dojrzalosc plciowa, niestety negatywne wplywy cywilizacji sprawily ze teraz nalezy go powtarzac przynajmniej raz w roku, zas jezeki Twoje problemy z kobiecoscia sa powazne, nalezy go powtarzac przez trzy pelnie Ksiezyca z rzedu. Jeszcze inna metoda jest wizualizacja. Polego ona na tym, ze codziennie, przez okres minimum miesiaca, wyobrazasz siebie w szczesliwym i udanym zwiazku.Aby praca ta technika przyniosla rezultaty, Twoja wizja najwiecej szczegolow i detali. Powyzszy tekst pochodzi z ksiazki \"Porzucone i pozadane\" Alli Alicji Chrzenowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna, duzo tego wyszlo ale cos moze sie przyda:) Nie mart sie berry takie fascynacje mijaja, a moim zdaniem to jest znak ze cos sie tam w srodku obudzilo, takze cierpliwosci powoli wrocisz do dawnej formy, dobrze bedzie nie martw sie:) Chcialabym podtrzymac omysl spotkania sie, zastanwcie sie nad tym , lato byloby idealne a przeciez dopiero sie zaczelo:) Ja tez wybieram sie nad morze aby odpoczac i sie pouczyc(zabieram dwie wypchane teki notatek z ktorch bede(zamierzam;))ucyc sie do obrony. Akurat ja to mam rzut beretem takze wybywam na pare dni. Ale ja same wiecie ze jak nie urok to sraczka i dostalam dzis plamien:0 mam nadzieje ze to okres mi sie zaczyna a nie kolejne sensacje gdyz dopiero przedwczoraj \"zjadlam\" ostatnia globulke, a tu masz :( , ale z dwojga zlego wole bolesny okres niz nerwice ze znowu cosik nie tak:) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie moze jeszcze zdaze sie odezwac przed wyjazdem 🌻 🌻 🌻 P.S. zastanawialam sie czy na wyjezdzie nie dokonac tego rytualu ale skad ja do cholery wezme taka suknie ;) i tych roz tyle nakupic dobrz ze nie jestem po siedemdziesiatce :D i gdzie to potem zakopac hehehe ale sama forma wydaje sie byc kuszaca i mila wg. mnie a Wy same ocencie:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeja, Xanim ale jazda z tym rytuałem;) Kurna, suknie mam- ślubną;), na różach można zbankrutować, w sumie 28 róż, każda po 2 złote (jakaś niewielka) to już 56 złotych (licząc optymistycznie). I tyle godzin wieczornych wolnego? Skąd ja je wezmę, zawsze mąż kiśnie w domu wieczorem;) Ale gdyby miało pomóc..... Z tym spotkaniem to ja jak najbardziej ZA! W sumie co z tego ze daleko, jakąś sobotę czy niedzielę można na takie spotkanko przeznaczyć. palec pod budkę...;) kto się zgłasza? Ja TAK! Pocieszyłyście mnie z tym zauroczeniem, skoro też to przeszłyście to znaczy że to normalne uffff... Xanim, też tak sobie pomyślałam, ze moze coś się we mnie budzi;) Oj, jak jestem blisko niego to się naprawdę budzi.... Trochę mam wyrzuty wobec mojego męża, gdyby on tak na jakąś inną laskę tak reagował to bym się załamała:0 Zobaczymy jak to dalej się potoczy... Buziaki! Serio, strasznie chciałabym się z Wami spotkać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za spotkaniem.Trzeba oznaczyć wszystkie miasta z których pochodzimy i wykreślić miejsce przecięcia :) i tam się spotkać.Było by naprawdę fajnie gdyby to wyszło. Zastanawiam się jak wyglądacie.I już was polubiłam wszystkie i zdążyłam się przywiązać do każdej z was. Przecież widizmy się codziennie w naszej knajpce internetowej :) Berry-ja zaczynam mieć to samo.Jeden kolega z pracy jest dla mnie przemiły a mi się to okropnie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez, ja tez palec pod budke:) Berry, no ten rutual to kosztowny nie ma co ale mysle ze raz w roku da sie przezyc, tylko jeszcze znalezc czs dla siebie i to podczas pelni;) I nie martw sie tym zauroczeniem to normalne widocznie na siebie dzialacie i tyle, ludzie ponoc sie po zapachu dobieraja:) Instynkt taki zwierzecy:) Przeciez to od Ciebie zalezy czy to potrakrujesz powaznie czy jaka przelotna fascynacje, mysle ze to sie zdaza osobom bedeacych w zwiazkach z dlugim stazem. Cholerka bylam u gin (kurcze nie wiem kiedy ja w koncu zmienie na kogos kompetentnego) i oczywiscie nie mam okresu troche mi leki pomogly ale mam dalej brac, obkupilam sie w laktacyt tantum rosa na zas bo juz dosyc mam tych sensacji:0, a i oczywiscie padlo pytanie czy do tabletek nie chce wrocic 😡, przeciez dopiero miesiac nie biore, nie weim jak tak mozna. Ide sie pakowac, uz napakowalam jak na dwa tygodnie i chyba musze przejrzec co odlozyc no bo ile mozena tego brac:) zawsze nabiore a potem i tak polowa rzeczy w torbie lezy:D. Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:) Madzik no wlasnie trzeba by sie spotkac jakos posrodku:) Ja tez Was polubilam i za kazdym razem jak wlaczam neta to najpierw sprawdzam co u Was:) Tez jestem ciekawa jak wygladacie, a z rozmow wnioskuje ze jestescie inteligentnymi i wrazliwymi kobietami, poza tym jestesmy mniej wiecej w tym samym przedziale wiekowym. Takze spis skad jestesmy nalezy zrobic, ja jestem ze Szczecina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezli29
widze,ze nikt nie udzieli mi odp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezli29 ja brałam regulon dlatego nie mogę Ci pomóc. Nie wiem jak dziewczyny Tymczasem pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezli29 ja nawet nie wiem co to jest ten anteovin, nigdy o czyms takim nie słyszałam, dlatego nikt Ci nie pomaga bo nie wiemy co to takiego. oto początek spisu: berry - Łódź, Xanim - Szczecin A****A - Wrocław Reszty nie wiem bo nie napisałyście :( Napiszcie koniecznie, to uzupełnimy spis! Madzik, ojej, to pocieszające ze tez tak masz z tym gościem z pracy;) ja sie dzis dowiedzialam ze ten \"mój\" ma dziewczynę i nie wiedziec czemu się wkurzyłam na to. Ale głupia jestem, o rany jaka porąbana, aż sie sama dziwie. Nie wiem czemu sie wkurzyłam, skoro ja sama mam męża (nie chłopaka, ale męża, więc to jeszcze gorzej). dziewczyny, spotkajmy sie proszę! bo tak pisac to nie to samo, tak bym chciała z Wami pogadać przy jakimś piwku!!!!!!!!!!! Ja weekendy mam wolne, wiec właściwie mogę w każdą sobotę i niedzielę, napiszcie jak Wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezli29, ja tez pierwszy raz slysze ta nazwe takze ni emam pojecia co to jest. Berry, ja tez weekendy bede miec niedlugo wolne takze nie wiidze problemu ale nie wiem jak inne dziewczyny. Jutro jade bedzie mi Was brakowalo, jk dorwe jakas knajpke internetowa to cos skrobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Xanim!!! Litości! Ja musze chłopa na ryby na noc wyslać, żeby sie wymiziać w tych płatkach i olejkach:D Ale to może byc fajne. Nie znoszę co prawda zapachu różanego ale się poświęce:) Może kiedyś spróbuję... Ano możemy sie spotkać:) Może w Poznaniu? Juz sama nie wiem. Piszcie dokładnie, gdzie mieszkacie i cos wymyślimy:) Maagg jest z Krakowa, to wiem. Słuchajcie, a może napiszmy sobie na razie jak wyglądamy:) Bez szczegółów, ogólnie...Co Wy na to? Jam jestem wysoka, ponad 174 cm:) 66kg żywej wagi:) Włoski krótkie, ciemny fiolet. Właśnie zapuszczam i kręcą się nieubłaganie. Oczka mam błękitne i dużeeee:)Ustka niczego sobie, pełne:D Cycuś-średnia krajowa:D Fajna jestem, nie???:D Ściskam Was mocarnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A***A , Poznan moglby byc, przynajmniej dla mnie, niech sie reszta wypowie. Podchwytuje twoj pomysl, ja wygladam tak: 168 wzrostu jakies 60 klio moze juz mniej bo caly czas spadam z wagi po odstawieniu tabletek, srednio dlugie czarne wlosy, granatowe oczy, usta w normie raczej pelne, biust wciaz d :0 czekam az spadnie do c byloby super lekko;) i zadarty nos ktory swiadczy o monim charakterze:D Hmm brzmi to dosc dziwnie, taki opis;) Pozdrowiwonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Lublina. Byłoby super jakby nam wyszło to spotkanie.A moze w lipcu?koniec lipca?Bo przez cały ten miesiąc mam zarobione na uczelni. A to ja: 172cm wzrostu waga koło 60kg ,włosy niedawno scięłam na krótko i zrobiłam sobie blond balejaż,ale odrosły,zaczesuję do tyłu i przypinam spinkami,oczy mam brązowe, i bladą cerę i tak jak Xanim mam zadarty nos, tylko chyba trochę za długi.,a wciskam sie w staniki c koło b czasami-tak mi jakoś wyschło po porodzie-bo wcześniej nosiłam dd a czasami e!! A może Warszawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miu miu
Moje drogie kobitki... Jak juz pisalam, gdzies tam indziej, bardzo jestem szczesliwa po odstawieniu tabletek ale moj wiek...21 nie pozwala mi na dluzsza kontynuacje owych przyjemnosci...chlip chlip...czekajac na okres ciesze sie ostatnimi chwilami goracych nocy z moim kochanym i jakze cierpliwym mezczyzna...A potem znow sie zacznie torturowanie abstynencja mojego kochasia i napadowy seksik co 2 tygodnie albo w trakcie okresu bo wtedy mam dziką ochote ,hehehehe...nie chce do tego wracac.........buuuuuuuuuuu. Jak mawiaja rodzice mojego faceta (tatus jest ginekologiem) : " tabletki antykoncepcyjne sa NAPRAWDE ANTYKONCEPCYJNE" Dzis czeka mnie samotna noc bo kochas studiuje medycynę i musi zakuwac a to juz ostatni rok...Będę sama zakochana i nienasycona ...Pozostają mi marzenia senne...fiu fiu :D buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miu miu, pozazdrościć libido ;) Tez tak chcę!!! No to uaktualniam listę: berry - Łódź, Xanim - Szczecin A****A - Wrocław Maagg - Kraków madzi55 - Lublin Jak dla mnie moze być i Poznań i Warszawa. Z łodzi do Warszawy mam blizej, ale Xanim np. daleko, a do Poznania bliżej. Mnie wszystko jedno, pociągi jeżdżą, problemu nie ma! Ale Wy piękne dziewczątka jestescie moje kochane!! A ja jak wyglądam? Ano blondynka naturalna, włosy proste do ramion, szczupła (a nawet bardzo), 168 wzrost, 53 kg. Takie krótkie opisy tylko pobudzaja ciekawość, teraz to już jestem absolutnie pewna ze MUSZE sie z Wami spotkać!!!!!!!!!! Dogadajcie sie odnośnie miasta, bo mnie właściwie bez większej różnicy!! Buźka! Ale takie opisy tylko pobudzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja, mój poprzedni post skończyłam na słowie \"buźka\", nie wiem skąd nagle wzięło się to o pobudzających opisach;) ;) Kafeteria zaczyna zyc własnym zyciem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaaGa
Do MADZIK55 Jedno pytanko małe: Napisałaś ze miałaś podobne objawy, ze sie nasilały, ale obecnie wracasz do normy - z czego sie cieszę. Czym to było u Ciebie spowodowane? I jak sobie z tym poradziłas. Mnie juz szlag trafia. Lekarz powiedział ze żadnego grzybka nie mam, ale dał mi maść, ostatnio znalazłam info o tej maści i jest to na grzybka i takie tam. Nie wiem juz co myślec o naszych lekarzach mówią co innego a dają leki jeszcze na cos innego. PS Co prawda dopiero co sie do Was dołączyłam i jak mnie chcecie to ja tez wkładam palec pod budke :) Jestem z Wołomina / Warszawa / . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×