Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Witam! No to macie kolejna ofiare pigulek.. Moze zaczne od tego ze biore pigulki (Logest) od prawie trzech i od jakiegos czasu jestem po prostu JEDZA i dla swojego kochanego chlopaka i dla najblizszego otoczenia, rodziny itp. Na poczatku tego nie zauwazalam ale potem zaczelam sie zastanawiac co jest ze mna nie tak i dlaczego az tak sie zmienilam. Oczywiscie w gre wchodzi takze a moze przede wszystkim moje libido a raczej jego brak!! Zaczelam szukac odpowiedzi po internecie az w koncu znalazlam Was:) Teraz juz wiem ze to co z poczatku mialo byc wybawieniem od wszelkich problemow stalo sie koszmarem... bo skutkow ubocznych jest mnostwo ale nie bede o tym teraz pisac. Konczac powiem tylko tyle- RZUCAM TO SWINSTWO juz za dwa dni!! I cholernie sie z tego ciesze!! Oczwiscie stanie przede mna masa nowych problemow jak strach przec ciaza itp ale dam rade;-) Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie .... Wróciłam cała i zdrowa z tej wycieczki renesansowej czyli sandomierz i Kazimierz - było zjefajnie z tym ze Kazimierz bije Sandomierz na łeb jest piękniejszy... Z atrakcji miejscowych poza zwiedzaniem można na każdym rogu spotkać cygankę, która i mnie i moją qmpelę dopadła heheh - bedę wg niej żyła 92 lata upsssss usmiałam się bardzo, bo taka fajna była bez zębów wygladała jak kasownik w autobusie :) pozdrawiam Was dziewczyny - jak nadrobie zaległości w czytaniu to sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamikaa biedactwo:( skąd my to znamy:O Wpadaj do nas i mów jak będzie Ci bez tabletek. Mi tak strasznie jest żal mojego męza, ostatnio jestem chora i w ogóle juz jestem dla niego tak strasznie oziębła, ze nawet jak zaczyna mnie dotykać nie tam gdzie trzeba to juz mu odpyskuję zeby sie odwalił. Normalnie, sama juz się na siebie tak wkurzam, nienawidzę siebie za to! Pierdolonet abletki! cosmi Słoneczko, fajowo, ze Ci sie wypad udał:) 92 lata uuu, moja droga to jeszcze se troche pożyjesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berry Masz natychmiast przestac byc niedobra dla swojego męza !!!!! :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez berry
reaguje tak tylko na swojego meza. Przy koledze z pracy i kelnerze nie miala takich uczuc. Czyzby tablety dzialaly wybiorczo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry! Nad ostatnim postem to sie troche zastanawiam;) Ja sie obijam na maxa, chodzę spać o 3 nad ranem bo siedze w necie albo ogladam tv, bronka co dzień wieczorem wale...Hm...Tak to jest jak się nie ma obowiązkow i pracy. Czekam do 1 listopada z utęsknieniem bo w końcu mój pies bedzie mnógł legalnie pójść na spacer!!!!Ja też w końcu czymś się zajmę...Cv popisałam, dałam ojcu a on roznosi po znajomych. Tak najszybciej znajdę pracę, mam w dupie ogłoszenia z gazety! Muszę dzis posprzatać troche kwadrat, bo moje lenistwo ostatnio siega zenitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś z pomarańczowym nikiem najwidoczniej stara się brutalnie postawić mnie do pionu:O Ujawnij się kochanie, chętnie pogadam;) Jest tylko jedna rzecz - kelner ani ten z pracy nawet mnie nie dotknęli, w ich przypadku działała tylko moja wyobraźnia,a wiadomo, że podświadomość potrafi działać bardzo silnie i kreować różne obrazy, tak samo jak we śnie (bo sny mam erotyczne i jest w nich fajnie). Natomiast mąż to rzeczywistość, jawa, prawdziwe dotykanie, prawdziwe odczucia... I moze tu tkwi problem, bo nie wiem jakby to było jakby z tamtymi do czegoś doszło (rozważam hipotetycznie). Czasem sobie myślę, że moja wyobraźnie to moje niespełnione marzenia, w niej jestem taka, jaką chciałabym być w prawdziwym życiu - czyli mieć libido jak sprzed tabletek. I to tyle. A tak w ogole to nie ma chyba osoby, której by się nie podobał ktoś inny oprócz męża czy żony. Z tym, że o kelnerze już dawno nie pamiętam, a ten z pracy jest tylko moim kolega, jestem na etapie, w którym mężczyźni mogliby dla mnie nie istnieć wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, chciałam Wam powiedzieć że zamówiłam sobie właśnie VALMEA i w ciągu 3 dni powinna do mnie dotrzec. Nie chcę dłużej tak żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry!!!Brawo!!!!!!Pisz o rezultatach, ja też chciałam to kupić ale narazie kupie Cefadisiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest ten Cefadisiac? Rezultaty Vamei sa podobno dopiero po 3-4 tygodniach:o a znając moje zerowe libido moze u mnie jeszcze dluzej:( No chyba ze jakis cud sie zdarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A, a kiedy kupujesz Cefadisiac? Tez pisz koniecznie o rezultatach! Jakby nam nie pomogło (ODPUKAĆ ZAJEBIŚCIE MOCNO!) to zawsze mozemy spróbować tego drugiego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię po wypłacie tzn po otrzymaniu zasiłku chorobowego:P albo jak Miś jakąś kaskę przytarga na kwadrat:D W tym miesiacu miałam sporo wydatków (wspominałam Ci na gg) i tera muszę poczekać z przyjemnościami zwłaszcza, że wczoraj kupiłam se kozaki na zimę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha:) A ja stwierdziłam ze juz dłużej nie mogę, już po prostu zaczynam być na siebie naprawdę zła i naprawde siebie nienawidzieć. W końcu jak czegoś nie zrobię to rozpierdolę swoje małżeństwo, bo ile można z taką babą wytrzymać?? Ja bym z sobą nie wytrzymała, i tak mój mąż jest cierpliwy, ale zawsze jest jakas granica, jakiś punkt, co jak go się przekroczy to się wszystko posypie:O I dlatego se to kupiłam, tylko co ja zrobię jak na mnie nie podziała??????????????????????? Normalnie se wtedy pierdolnę w łeb, bo znaczy ze jestem bezużyteczna i to nieuleczalnie:( Ojej, chyba złapałam jakiegoś doła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry!!! Ja juz dawno myslałam o jakimś specyfiku na tego mojego (brak) popęda:D (że se tak ale Kiepski napisze, normalnie kurde no! ) tylko jakos tak normalnie kurde miałam sceptyka w morde jeża, że to ino bujda, bo cycuś-galancik jak sie bierze, a jak odstawię, to co???Przecież kur.. nie bede żreć tego do 60-tki!!!!Dlatego się zastanawiałam, ale jestem ciekawa, więc zobaczę...i kupię. Mój stary to juz mnie olał seksualnie do tego stopnia, że tylko cmok i \"na razie\"...Ma dość namawiania i ja mu się nie dziwię, bo to już zakrawało na żebranie a ja i tak jestem zimna jak jebany lód!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój właśnie cały czas robi podchody i mnie jest strasznie mu CIĄGLE odmawiać, przecież on się musi czuć strasznie. Czasem sobie myślę jak ja bym sie czuła, jakby on nie chciał się ze mną w ogóle kochać. Czułabym się okropnie, nieatrakcyjnie i pewnie bym sobie myślała, ze on juz mnie nie kocha, ze go nie pociągam itp. W ogole to mam gorączkę i czuję się naprawdę fatalnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry bedzie dobrze... masz wyrozumiałego meza inny byz poszedł na dziwki sie zaspokajać:O albo znalalzł kochanice , szukaj w necie na google wszystkiego na podniesienie libido!! moze tak podkręć kaloryfery:) bo ciepło dodaje pikanetrii:P bedzie dobrze a tak w ogole to ja tez mam doła , jzu mnie to wkurza ja chce lato ,plaże słonce i sex na plaży😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najwazniejsze to mow mu chociaz ze go kochasz:) mów mu ze to przez tabl niech bedzie tego świadomy :) pozdrwiam , ale mi zimno w paluchy brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię mu że to przez tabletki, o to wie. Gdyby nie znał tej przyczyny to pewnie by sie naprawde zastanawial czy ja go jeszcze kocham. A kocham go całym sercem i tak strasznie chcialabym być dla niego \"rawdziwą\" żoną, nie tylko psychicznie ale i fizycznie, bo to dla faceta bardzo wazna rzecz:O No nic, spróbuje połykać ta Valmeę, moze za miesiąc znowu będzie tak jak PRZED tabletkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rawdziwą napisałam...jeszcze kurna lepiej;) to wszystko przez ta goraczkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja madzik 55 ja mam dokładnie to samo! złoszcze sie o byle co i klne jak szewc heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamikaa- odstawiasz?to cool!!!Nie martw się niczym,zawsze coś się wymyśli!!!:-) Nie chce krakać ,ale jak widać na Naszym topiku to ciążą mało która się przejmuje ,trzeba najpierw libido naprawić ,a to może potrwać:-P Widzisz,myślałam,że u mnie wróciło do normy,a niestety okazuje się ,że chyba nie do końca ,bo było parę razy zajefajnie,a teraz nic-posucha trwa już jakieś dwa tygodnie ,moze 3???? :-P Mam nadzieję ,że z Twoim libido będzie ok :-) Powodzenia Cosmi-witam ,witam ...Wycieczka się udała,humor dopisuje,widzę że wszystko jest the best...:-)Zdążyłyśmy się troszke stesknic....:-) Berry- ile ten specyfik kosztuje i gdzie go mozna znależć ,może i ja sobie zapodam...pewnie nie zaszkodzi bardziej...:-P :-P :-P chyba że na wątrobę!!!!!!:-P :-P ;-) ;-) P.s.ten pomarańczowy nick mnie zdziwił. Dlaczego ten ktoś się nie odezwał??? Hej you -nie masz czasu czy odwagi zabrakło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry- to hmmm - tyczyło się tego co piszę w p.s. powyżej :-) Po przeczytaniu tak na chwilę mnie przytkało... Agaro3- przeczytaj wszystko i podejmuj decyzje-TRAFNĄ!!! Powodzenia :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×