Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Gość ale przeciez berry
Wpis z 20.54 nie jest moj. Chyba musze zarezerwowac nick, zebyscie sie nie mogly podszywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, jest gorzej niż myślałam:( Nasze pomarańczowe dziewczę cierpi na rozdwojenie jaźni:O To bardzo poważna choroba, jednym z jej objawów jest robienie czegoś, a potem nie pamiętanie o tym, lub wypieranie się, że się tego nie zrobiło. Już wcześniej tez się wypierała, ze wszystkie pomaranczowe wypowiedzi nie są jej. Jakie to przykre.... Natia - niestety, jakaś małolata zamiast czytać lektury wchodzi na nasz topik i nieudolnie próbuje komentowac nasze życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrida
Myslalam ze na tym topiku znajde pomocne mi informacje odnajde dziewczyny dzielace sie swoimi doswiadczeniami po odstawieniu tabletek wspierajace sie nawzajem a widze iz istnieje tu jedynie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji do tego tak wulgarne i prostackie ze wlos na glowie sie jezy jaki poziom reprezentuja mlode zdaje sie wyksztalcone kobiety...zenujace i smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o qrde ale jaja .... Juz nas ktos tutaj za objawienie boskości zrobił jedna osoba w tylu wcieleniach ehehhe. No cóż wiedziałam że prędzej czy później pojawi się ktoś kto nam najnormalniej w świecie będzie ZAZDROŚCIŁ tego topiku i naszych pogaduch .... dziewczyny 3mamy się RAZEM - buziaki i pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrida Myśle ze jestes tą która tutaj tak porządnie namieszała i nie musisz udawać że jesteś zmieszana i zbulwersowana swoim zreszta potepowaniem. Tutaj chyba trzeba bedzie zrobic STOP dla pomaranczy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrida
cosmi spodziewalam sie takiego komentarza...znajac zycie jezeli napisze iz moja skromna osoba nie jest ta ktora zescie tak atakowaly pewnie i tak nie zmieni Twego przekonania ale szczerze powiedziawszy nie zalezy mi na tym...to publiczne forum na ktorym kazdy moze napisac co czuje i co go porusza i ja wlasnie to robie mimo grozby linczu z Waszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrida
i jeszcze jedno...niczego Wam nie zazdroszcze to wspaniale ze macie siebie ale nie zapominajcie o tym ze zagladaja tu tez inne osoby najzwyczajniej w swiecie szukajace pomocy lub rady ponadto jakis poziom wypowiedzi zobowiazuje...wulgaryzmy to nie najlepszy srodek ekspresji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrida - proszę Cię bardzo - bądź obiektywna. \"osoba nie jest ta ktora zescie tak atakowaly \".. MY ją atakowałyśmy?! Przejrzyj wszystko dokładnie i zauważ, ze dopóki ONA tu nie weszła i nie zaczęła wypisywać swoich obraźliwych komentarzy, to tu było naprawdę bardzo fajnie. A jak mi ktoś coś wmawia i obraża nie znając mnie w ogóle to nie dziw się że się można wkurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrida
berry napisalam tylko co czuje masz prawo nie zgadzac sie z moimi wypowiedziami chodzilo mi wylacznie o to ze Wasza przyjazn ( ale jak pisalam wczesniej to cudowne ze siebie macie) przyslonila Wam troche rzeczywista role tego topiku ktory mial sluzyc rada i pomoca dla wszystkich kobietek go odwiedzajacych..tylko tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ktoś szuka pomocy zawsze moze zapytać -dostaje odpowiedź..jezeli jesteś doświadczoną forumowiczką zauważ że na wielu innych topikach dzieje się to samo..na początku są to suche pytania i odpowiedzi ale z czasem uczestniczki topiku zaczynają się...lubić po prostu..a kazda z nas jest taka jaka jest i kazda ma swoje poglądy i nalezy to uszanować nie sądzisz? chcesz odpowiedzi na pytanie -zadaj a z tego co widzę to wchodzisz i z miejsca plujesz jadem -jesteście takie śmakie owakie. -dlatego nie dziw się że nie chcemy Cię na imprezie. Przrełóż to na realne zycie-jak zachowujesz się w towarzystwie dopiero co poznanych osób? jezeli spotykam pannę a ona z miejsca zaczyna narzekac, krytykowac mnie i innych dookoła..to sorry jest skreślona,, nie wiem do czego pijesz..ale wcale się nie dziwię-bierzesz tabsy i to dlatego pełno w tobie negatywnych emocji i gniewu.najgorsze to co można zrobi to dusić to wszystko w sobie - uwolnij swoją skromną osobę weź idz sobie pokurwiaj -ale w samotności-bo tu jesteś juz spalona.Kiepskie miałaś wejście -i nic tego nie zmieni. i co to znaczy kobiety na poziomie? nie mozemy mówić tego co czujemy tylko nie wiem...przytakując sobie \"tak moja droga?nie moja droga? i od czasu do czasu wydawać z siebie ochy i achy..posiadanie wyżeszgo wykształcenia nie mobilizuje do czucia się arystokracją..a ja do snobów zdecydowanie nie należę.. jezeli chcesz trochę hipokryzji -założ swoj topik \"kółko hipokrytów\" moze znajda się chętni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrida własnie w tym sęk że żadna z nas nie zapomina o tym że zaglądaja tu jeszcze inne osoby ... w przeciwnym razie nikt nie przejmował by sie jakimis głupimy tekstami ze strony OBCYCH a jednak to nas wyraznie wkurza i irytuje - takie ocenianie i wysmiewanie. Madzik ten topik załozyła nie po to aby robic z niego obore tylko własnie po to aby kazdy mogł zajrzec i dowiedziedziec sie wszystkiego na temat tabsów i w ogole. Ja jestem tego najlepszym przykładem ze jestem tutaj na forum od niedawna i zostałam fanatastycznie przyjeta i nie czułam sie zaniedbana wrecz przeciwnie - o co zapytałam dziewczyny mi zaraz odpowiadały. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dzisiaj sobie uświadomiłam że jeszcze Wam dziewczyny nie podziekowałam za tak ciepłe przyjecie :P upssssssssssssss :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrida
madzik55: no coz nie pozostaje mi nic innego jak odpowiedziec na Twoje oskarzenia co do mnie po pierwsze jezeli twierdzisz ze nalezy uszanowac cudze poglady dlaczego zatem sama sobie zaprzeczasz nie szanujac moich odczuc co do tego co tu przeczytalam nie sadzisz iz to wlasnie jest hipokryzja? nie mam zadnego obowiazku Ci sie tlumaczyc ale rozczaruje Cie nie biore tabsow i wcale nie odczuwam gniewu raczej w tej chwili swoj stan nazwalabym lekkim rozbawieniem zreszta okreslam siebie jako hedonistke z lekka nutka melancholi:) nie Ciebie mi oceniac ale raczej gniew i rozdraznienie kapie w kazdym wyklikanym przed chwila przez Ciebie slowie nie zalezy mi rowniez na tym by tu wchodzic piszac te kilka zdan nie mialam wcale takiego zamiaru..chcialam tylko napisac co czuje tak po prostu owszem mozna mowic to co sie czuje wrecz jest to wskazane szczegolnie szczerze ale zwroc uwage na to w jaki sposob Ty wypowiadasz sie do nowo "poznanej" osoby czy to nie swiadczy rowniez o Tobie? co do jadu natomiast ja osobiscie jeszcze swoich pokladow jadu nie uwolnilam i szczerze powiedziawszy nie mam takiego zamiaru nawet uwazam sie za osobe szczesliwa co w dzisiejszych czasach raczej nalezy do rzadkosci przeciwniczki w kazdym badz razie w Tobie nie widze...milego dobrego dnia i wiecej tolerancji a przede wszystkim usmiechu tego nigdy nie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrida
cosmi ja odnioslam zgola inne wrazenie i mialam prawo napisac o tym tylko tyle a moze az tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? Juz mi się to wszystko znudziło. Kiedyś codziennie rano przychodziłam do pracy i z wielką ochotą wchodziłam na ten topik, bo pisałyśmy o tym, o czym on jest (a właściwie BYŁ), zawsze mogłam znaleźć tu wsparcie, zrozumienie i pocieszenie. Ale oczywiście to co piękne, nie trwa wiecznie. Tak tez się stało i tutaj dzięki pomarańczowym - niestety taka jest prawda. I teraz topik zamienił się w pole bitwy, oskarżeń, i jakiś chorych insynuacji...ze strony osób, które nie mają o naszym życiu bladego pojęcia... jest to przykre, bo od paru miesiecy byłyśmy razem i było naprawdę fajnie. Mam nadzieje ze tchórz, ktory kryje sie pod pomaranczowym nickiem jest teraz bardzo zadowolony z tego co zrobił. I jeszcze jedno - nie bede już wiecej dyskutować z pomarańczowymi, nie bede się ustosunkowywać do zadnych ich wypowiedzi, bo jest to poniżające i nie mam na to ani ochoty ani czasu. Piszcie sobie co chcecie, mam to głęboko w dupie (ojej, ależ ja jestem wulgarna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmi napisala "Madzik ten topik załozyła nie po to aby robic z niego obore tylko własnie po to aby kazdy mogł zajrzec i dowiedziedziec sie wszystkiego na temat tabsów i w ogole" Ja uwazam, ze obore robia osoby, dla ktorych kwintesencja wypowidzi jest \"wypierdalac\", \"pocałuj mnie w rUF!!!\", \"kÓ!!!rwa\", \"H!!!uj\". Czy tak zwracaja sie kulturalne osoby do nowo przybylych?? Ktos wyrazil swoje zdanie na poczatku 9nie uzywal wulgaryzmow), a potem wy zaczelyscie prowokowac i wywolywac te osobe. Akcja-reakcja. Dlaczego tak robilyscie?? Bo: -nie lubicie krytyki (zawsze tak bylo) -jestescie ogarniete jakas pigulkowa paranoja. Jak ktos wam cos powie niepochlebengo, to od razu wychodzi, ze na pewno bierze tablety i jest nieszczesliwy. Po waszych agresywnych reakcjach mozna sadzic, ze to Wy jestescie nieszczesliwe. To jest publiczne forum. Jak wam sie nie podoba to piszcie sobie na gadu, maile. Polska jest wolnym krajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrida
nie jestem tchorzem wypowiadajc swoje poglady a co do nika tu kazda z Was "kryje" sie pod jakims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do o majn god odpisze bo pomarańcz przeszedł metamorfozę i zamienił się w czarnego;) Idąc Twoim tokiem rozumowania..... \"To jest publiczne forum. Jak wam sie nie podoba to piszcie sobie na gadu, maile. Polska jest wolnym krajem\" ...... to mogę sobie bluźnić tutaj ile wlezie, bo to forum publiczne, bo Polska to wolny kraj, więc czego się czepiasz że bluźnimy?? Mamy prawo! Jak się Tobie tu nie podoba to po co nas czytasz??, idź do kościółka na droge krzyżową bo po przeczytaniu tylu bluźnierstw ze strony niewykształconych i ogranioczonych koleżanek na pewno dobrze Ci to zrobi! Jak nie mozesz znieść takiego słownictwa to sama sobie pisz na gadu gadu (poszukaj i nr gadu gadu kółka różańcowego) i koresponduj mailowo z Ligą Polskich Rodzin. Jak mnie się nie podoba na jakimś topiku, albo jak razi mnie jakaś strona internatowa - to po prostu tam nie wchodzę! Nie rozumiem po co jesteś tam, gdzie tak strasznie wszystko Cię razi i denerwuje? Może jesteś masochistką emocjonalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALA80
Witam wszystkich!!! Jeżeli chodzi o tableki Regulon to miałam tak jak większość z Was podczas ich stosowania, czyli libido bliskie zeru, piersiaczki nie urosły ;-) strata czasu na te tabletki. Ale spróbowałam czegoś innego, niby tabletki trzeciej generacji, są droższe bo kosztują ok. 36 zł, ale efekt zadziwiający, nazywają się JEANINE. Bardzo zmieniła mi się z twarz, znajomi mówili że jak aniołek wyglądam, biust o rozmiar większy, ale co najważniejsze jak mi się zachciało "przytulania" to nie ma ze boli, musiało być i koniec, czasem mój mąż poprostu się ze mnie śmiał , bo jak to mówią "jak najdzie ochota to pies kota wychrobota" ;-))) Ale pamiętajcie każda z nas ma inny organizm i inaczej reaguje na leki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do o majn god: to w takim razie poczytaj sobie raczej historię swojej rodziny....może gdzieś na strychu znajdą się jakieś stare pamiętniki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie, dla Twojej wiadomości, właśnie plebs pisał dużo pamiętników. Opisywał swoje wiejskie życie, stąd tyle wiemy teraz o tamtejszym życiu, zwyczajach i upodobaniach....Ludzie po kryjomu uczyli się pisać i czytać.. Co miałaś z historii kotku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie wykształceni w tamtejszych czasach pisali wiersze, rozprawki, fraszki, elegie, itp,miewali wieczne migreny, uczyli się języka francuskiego, chodzili na przyjęcia i kłócili się ze sobą w których z nich płynie bardziej błękitna krew... oni sprawami ubogich nie interesowali się w ogóle tak jak teraz nasi politycy;) Ale to temat na inny topik, może jakiś załozymy o historii? Co Ty na to kochanie? O, i od razu może jakiś o biologii, szczególnie cytologii, bo zawsze mnie to interesowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahhaha! . moja droga jezeli ktoś nowopoznany od razu zaczyna mnie krytykowac odwzajemniam się tym samym poniewaz nie nalezę do kobiet-mimoz które przyglądają z uśmiechem albo delikatenie przemilczają pewne kwestie bo to takie faux pas! a jezeli nie bierzesz tabletek- to jeszcze gorzej świadczy o Tobie-widocznie taka wredna jestes z natury.nie ma to jak udawana skromność. oj dziewczyny dajmy sobie spokój co? bo przez pomarańcze robi nam sie czatowo kiedy admina nie ma..ignor i tyle pogadajmy o czymś normalnym. mój stary jedzie do Danii także święty spokój -dziwne mam wrazenie ze chyba zaczyna mi sie podobać..moze to zasługa tego że trochę schudł,zapuścił bródkę i poszedł do fryzjera? ;) wygląda jach el chico latino w kazdym razie-skocze do rodziców z olą. a dzisiaj mam babski wieczór i idę sobie poszaleć. .a w pracy dowiedziałam się że bede musiała poświęcic sie dla dobra nauki i upuścić sobie kilkanaście mililitrów krwi :)..takie straszne te moje badania. całuję i nie dajcie się dłuzej prowokowac. berry nie przegadasz jej..cokolwiek byś nie powiedziała będzie wymyslac jak najbardziej cięte riposty zeby jeszcze bardziej cię wkurzyc..niby doswiadczony forumowicz ale chyba raczej z miły postow nie slynie.szkoda języka i ..palców. ignor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik a mogłabys tak z 500 ml upuścic? bo mam aktualne braki w chłodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik, no to gratulacyjki:D Ja juz Ci sie stary zaczyna sie na nowo podobac to jest dobrze!! Moze wszystko sie na nowo ułozy:) Współczuje Ci z ta krwią, bo mnie to od razu słabo się robi jak myśle o żyłach:O cosmi - dobre dobre! Tylko z Madzika by nam chyba wiele nie zostało;) cosmi - artykuł poczytam później, bo teraz mamy gości z zagranicy w pracy i musze ich oprowadzic i pokazać co, gdzie, po co i dlaczego ;) Co do ignora - popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×