Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość ja123098
mam pytanie do dziewcyn, której już rodziły na zamenhofa, powiedzcie jak jest z opieką po porodzie, nie mam jeszcze dzieci i liczę, że pielęgniarki pokażą mi jak zadbać o maluszka i karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgniarki nauczą cię karmić, kompać maleństwo, powiedzą co kupić do pielęgnacji dzidzi, pokarzą jak trzymać maleństwo i nosić. Do mnie pani przyszła wieczorkiem i odpowiadała na kazde pytanie. Głowa do góry to wcale nie takie trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja123098
dzięki za odpowiedź, bo mnie to wszystko troszeczkę przeraża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasco
Ja już po wizycie:) wszystko jak na razie ok, synek waży już 2990 to sporo:) cc umówioną mam na 14 sierpnia na godz. 15:00. Zrobił mi dzisiaj lekarz wymaz i muszę zadzwonić w poniedziałek jaki wynik, poza tym powiedział abym liczyła ruchy dziecka i dał specjalna karte do tego, na ktg mam iść 7 sierpnia , potem 9:) Jak czekałam na wizyte, to wypisywali dzidziusia z mamą, Panie z rejestracji wszystko tłumaczyły co i jak i dały recepty na leki, bo wszsytko naprawde bardzo miło. Myślę, że będzie dobrze, ogólnie atmosfera tej kliniki mi się podoba i zadowolna jestem ze swojego lekarza:) Pozdrwaiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
hej to super! duże chłopisko bedzie. Najgorzej ze ja mieszkam 150 km od Białegostoku i nie wiem czy dam rade co 2 dni przyjedzac na ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuki
Witam! Jestem w 24tc i mam zamiar rodzić na Zamenhofa.Niestety nie znam lekarzy tam pracujących. Umówiłam się do dr. Lenczewskiego na pierwszą wizytę. Czy któraś z Was do niego chodzi ? Co możecie o nim powiedzieć? Mam zamiar rodzić przez cc ale do końca jeszcze nie jestem przekonana. Czy u tego lekarza nie ma problemu z wyborem sposobu porodu?? Dziękuję bardzo za pomoc . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brasco
Kasiaposfa ja na ktg bede chodziła u siebie, lekarz powiedział ze jesli mam mozliwosc to mogę, bo do Białego musze dojechać 40 km. Ktg jak wszystko jest ok to trzeba zrobic tydz. przed cc i potem drugie po 2, 3 dniach. jak cos by się działo to wtedy do nich pojade:) Może i Ty zrób w swojej miejscowośći, zawsze to taniej:) Czuki na cc musisz mieć skierowanie , ale porozmawiaj o tym najlepiej z lekarzem:) dr. Lanczewskiego niestety nie znam , ale chyba na forum cos dziewczyny o nim pisały. Dziewczyny jak znosicie pogode???mi to nogi puchną i tak się chce nad wode gdzieś jechać, no ale moze w weekend się uda:) Pozdrawiam was mocno.Życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello1234
Cześc dziewczyny. Jestem w 37 tygodniu ciąży i rodzić będę na zamenhofa przez cc, jak na razie jestem bardzo zadowolona z tej kliniki. Personel jest bardzo miły, zawsze można uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na postawione im pytania, a zresztą moja kuzynka rodziła tam około dwa miesiące temu i opowiadała, że opieka po porodzie jest przecudowna. Czuki moim lekarzem jest dr. Nowak i on nie robił żadnych problemów jeśli chodzi o cc. Brasco ja termin cc mam na 10 sierpnia, też byłam wczoraj na wizycie, tez będę miała synka, który waży już 3200.:) Gratulacje i pozdrowienia wszystkim mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam termin cesarki na 29 grudnia a na ktg zaczełam chodzic wg wskazan dr Lipskiego od 15 czy 16 grudnia i byłam w sumie chyba z 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja123098
dr lenczewski z tego co słyszałam od koleżanek jest jest bardzo miły i to świetny fachowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie akurat prowadził dr Lipski,ale dr Lenczewski był po cc za kazdym razem to on na obchód przychodził badał jak rana osłuchiwał itd. i musze powiedziec,ze rzeczywiście bardzo sympatyczny,rzeczowy,wieć mysle,ze jakos lekarz tez jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
ja tez słyszłam ze Lenczewski jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinnamagdaa
a ja ktg mialam tylko raz no w sumie 2 bo najpierw panstwowo a pozniej wyszlo cos nie tak i odrazu pojechalam na zamenhofa tam wyszlo wszystko ok ale w usg wyszlo malowodzie wiec za 2 dni wyznaczyl mi dr cc :) moj synek jak sie urodzil wazyl 4850 :P zrobi ktos przebitke ?? :> pozdrawiam wszystkie mamuski i te ktore niedlugo nimi zostana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
jak trzeba bedzie to bede musiala 150 km leciec na ktg, bo u mnie nikt mi nie zrobi. O matko! taki duży? a z usg wychodziło ze bedzie tyle ważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuki Ja ciążę prowadziłam u dr Lipskiego ale cc robił mi dr Lenczewski i jestem zadowolona. Zaglądał do mnie i wcale nie dał mi odczuć, że nie jestem jego pacjentką. Zdejmował mi szwy i wszystko było ok. Poza tym chwalił się, że ma największe doświadczenie i zrobił najwięcej cc. Z mojej strony pełny pozytyw :) Miałam skierowanie na cc więc nie wiem czy jest zwolennikiem czy przeciwnikiem cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuki
Dziękuję bardzo :) Mam nadzieję , że wybór lekarza okaże się trafny :) Zobaczymy po pierwszej wizycie 31.07 Jeżeli któraś z Was ma jeszcze jakieś spostrzeżenia to będę wdzięczna . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuki
I jeszcze jedno pytanie :) Czy usg które wykonują na Zamenhofa jest standardowo 3D czy to tylko za dodatkową opłatą? Nie chodzi mi o nagrywanie dzidzi , tylko takie normalne usg przy badaniu?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
do bettibetti Hej jeżeli chodziłas do Lipskiego, dlaczego cc robił ci Lemancewicz? Czyzby doktor Lipski był na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaposfa heh nom taki duzy.. a z usg tak wychodzilo tyle ze dowiedzialam sie o tym na kilka dni przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
no i u mnie jest ten sam problem. nie chce czekac az wróci z urlopu!!! miał zrobic cc pare dni wczesniej, a tu nagle mówi ze urlop. Boje sie odkładac na ostatnią chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaposfa Mnie zapewniał, że dochodzę do jego powrotu ale wyszło wcześniej o 4 dni. Miałam to szczęście, że akurat były wolne łóżka i mnie przyjęli. Następnego dnia było już kiepsko bo na ten dzień kiedy miałam cc były planowane dwa porody a wyszło sześć:) Jeździłam na ktg i na żadnym nic nie wyszło więc sama się tego nie spodziewałam, że urodzę wcześniej. Głowa do góry, opieka jest super, wszyscy są mili i naprawdę dbają o pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
betti a nie rozmawiałas z nim o tym zeby ktos inny zrobił cc? Ciekawe czy sie zgodzi jak go zapytam. cholernie sie boje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia1135
ja mam termin na 18 sierpień i też chcem rodzic w klinice. obecnie byłam na wizycie u doktora Nowaka i kazał mi przyjechac tydzień przed terminem na kontrolne badania ale jest w tym wszystkim problem ze boje sie tego porodu i całego pobytu bo mieszkam 100km od Białegostoku i nikt nie bedzie mógł mnie odwiedzic. mam wiec pytanie czy bede tam sie dobrze sama czuła, czy bede mogła liczyc na pomoc pielegniarek i ile beda mnie tam trzymac po porodzie? i czy wybrać cc czy jednak poród naturalny ze znieczuleniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
Nie masz co sie martwic , ja tez bede sama - mój mąż pracuje daleko ... Własnie dlatego ze jestem sama to chce tam rodzic. Może sie spotkamy... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia1135
fajnie byłoby sie spotkac mam nadzieje ze ok.15 sierpnia wyznacza mi cc. nie moge sie doczekac az zobacze w końcu malenstwo i nie ukrywam ze juz mam dosc bólu kregosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasco
Tusia11 35 ja mam cc na 14 sierpnia, wiec moze się spotkamy:) A z tego co słyszałam to pielęgniarki są bardzo pomocne i można liczyć na ich pomoc, będzie dobrze. Ja tez chem, by juz było po wszystkim, no ale jeszcze troszkę i będziemy tuliły nasze maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia1135
świetnie ;) ja nie mam jeszcze dokładnie wyznaczonego terminu i mam nadzieje ze bede mogła wyznaczyc go wczesniej niz termin porodu.10 chcem jechac na wizyte i wtedy bede miala wyznaczony termin cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasco
Tusia1135 cc robią najczęściej tydzień wcześniej, licząc od wyznaczonego terminu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×