Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość mama M.
Iraf - chodziło mi o to że ta osoba która Ciebie obrażała nie zrozumie tego co tam wcześniej pisałaś póki sama nie zostanie mamą... tego że np jesteś zmęczona itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa... Bo myślałam, że to ja tego nie rozumiem:) Źle zrozumiałam:) Pozdrawiam. My dziś miałyśmy marudny wieczór... niech te ząbki już powychodzą!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mlodzianowska-kosel polecon
I wydala sie mi i mojemu mezowi wspanialym lekarzem. Bardzo mila, wspiera,podtrzymuje na duchu. Wszystko rzetelnie tlumaczy,poswieci tyle czsu ile potrzeba. Jako specjalista od usg rewelacyjna, nie wiem czy ktos w bialymstoku jest az tak dokladny i rzetelny,a mam porownanie z parkowa (gdzie zostalam wrecz olana,zlekcewazona i lekarz kazal mi byc cicho jak sie cos zapytalam)i psk gdzie w ogole usg zostalo zrobione nieprawidlowo. Dr mlodzianowska polecam jak najbardzije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Ale jazda dawno mnie nie było a tu taka burza hormonów moja mała ma juz prawie rok ale dała mi w kośc maxymalnie żeby nie mąż to choroszcz... Dziewczyny proponuję na forum nie drzeć kotów bo dzieci śpią ..... a gdzie staruchy z forum ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem- starucha, u mnie to samo, razem z Tobą dzieliłabym salę w chroszczy :), ale chyba już wyszłyśmy na prostą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
hej Staruchy :) pozdrawiam, ja sie nie bede chwalic, bo zapeszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
no własnie juz sie nie pochwale, bo mój Krzys do dnia wczorajszego byl bardzo grzeczny i słodki a dzisiaj juz chciałam sie zapisywac na trzecią do tej sali w choroszczy :D mój geniusz nadrobił za caly tydzien ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
a propo "Staruch" - jestem ciekawa co slychać u naszej karoli666 i Michasia :) cos dawno sie nie odzywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellamix- a myślałam, że może pochwalisz się faktem, że Krzyś będzie miał rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
hehe jak to juz napisalam , to pomyslalam , ze mozecie to tak odebrac, ale NIE! narazie ustawa nie przewiduje :) ostatnio myslalam, ze jestem, ale mój dr uswiadomil, ze jednak nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
a dostac sie teraz do dr Lenczewskiego to ciezko, chyba ze akurat trafilam na taki okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie, jakie macie sposoby na uśpienie maluszków? Moja Tosia zaczęła mieć problem z zasypianiem:( Oczka się kleją, ale marudzi i widać, że nie może zasnąć a niby wszytsko jest dobrze. Czytałam, że trzeba ścisło okręcać kocykiem i robić szszsz, ale u mnie to jakoś nie działa. Najgorzej jest wieczorem, już na nocne spanie. Codziennie spinam się jak tylko przychodzi do kąpieli i wieczornego jedzenia, bo wiem że niedługo się zacznie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty19876
byłam na wizycie u dr Młodzianowskiej- super lekarka, dla mnie bardo kompetentna, nie odczułam złego stosunku do mnie, wszystko mi dokładnie wytłumaczyła bez żadnych zgrzytów. Jak po pierwszej wizycie zrobiła na mnie super wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koncepcja_Anty
Mam pytanie do dziewczyn, które całą ciążę prowadziły w poliklinice. Ile Was to w sumie wyniosło? (bez kosztów porodu) - jak często są wizyty, jak często trzeba robić USG i inne badania - ile to w sumie wyniosło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncepcja_Anty- wizyta raz w miesiącu (koszt różny, jak z USG prenatalnym to 180zł, pozostałe wizyty z USG jeśli dobrze pamiętam 130zł), wszystkie badania trzeba robić odpłatnie w laboratorium, najdroższe są pierwsze, koszt chyba ok 200-300zł(morfologia, HIV, cytomegalia,różyczka, toksoplazmoza, wr,...),pod koniec ciąży wizyty co 2 tyg, trzeba zrobić posiew i KTG (w zależności od zaleceń lekarza)- koszt 30zł. Nigdy nie liczyłam ile łącznie to wniosło, ale pewnie jakieś 2000-2500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do USG to standardowo zalecane są 3 badania, po jednym w każdym trymestrze ciąży, ale lekarz mnie pytał na każdej wizycie o chęć wykonania dodatkowego badania USG, była to wyłącznie moja decyzja, gdyż nie było ku temu większych wskazań medycznych, jednak badanie to bardzo mnie uspokajało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iraf- ja niestety nie mam żadnego sposobu, bo moja miała okropne problemy z zasypianiem i niestety pomagało tylko noszenie na rękach i bujanie, ale jak skończyła ok pół roku sama odrzuciła tą formę zasypiania i od tej pory po kąpieli i jedzeniu oraz w godzinach drzemki odkładam ją do łóżeczka i zasypia sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerty19876 - skoro lekarka przypadła Ci do gustu to pozostaje tylko życzyć owocnych starań, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koncepcja_Anty
a czy orientujecie się czy któryś z lekarzy przyjmuje równocześnie na NFZ i pod opieką którego można robić badania na fundusz (nawet od czasu do czasu? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koncepcja_Anty
i którego lekarza z Zamenhofa polecacie? u którego prowadziłyście ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden lekarz z zamenhofa nie przyjmuje na NFZ. Jeśli chcesz zmniejszyć koszty prowadzenia ciąży, to możesz prowadzić ciążę u jakiegoś lekarza na NFZ, a do nich chodzić tylko na USG, ponieważ mają dobry sprzęt i dobrych specjalistów.Żeby u nich rodzić musisz zacząć chodzić na wizyty od 7 miesiąca. Z lekarzy polecany tu na forum jest najczęściej dr Nowak i dr Lenczewski. w którym jesteś tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koncepcja_Anty
dopiero planuję ciążę ale lubię wszystko planować zawczasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toootooo
nie musisz chodzic od 7 miesiaca. ja całą ciążę chodzilam do dr Ostapiuka na Radzymińskiej. na miesiac przed terminem porodu poszlam do dr Nowaka na Zamenhofa. Jedno usg w dniu wizyty, nastepne badania po 2 tyg i ustalenie terminu porodu (mialam cesarke). To obniza koszta do minimum. Taniej sie nie da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisała nURSZULA86 koszt prowadzenia ciąży w klinice to ok 2000-2500 zł, plus dojazdy dla osób z poza białegostoku co dla mnie wyniosło ok 1300 zł oraz badania w laboratorium- pierwsze kosztowały ok 300 później co drugi miesiąc ok 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka 84_11
Dziewczyny, Z tym, że żaden lekarz z Zamenhofa nie przyjmuje na NFZ to nieprawda, ja sama na początku tego roku byłam u dr Kuć na Legionowej w Konsylium, Mastermed w ramach NFZ (nie wiem czy nadal tam przyjmuje, ale naprawdę świetny lekarz z fajnym podejściem) A moja cioteczna siostra prowadziła całą ciążę u dr Kurzątkowskiego, również na Legionowej na NFZ, płaciła tylko za test pappa, za dwie wizyty przed porodem na Zamenhofa no i za poród , rodziła z dr Kurzątkowskim na Zamenhofa. Jest bardzo zadowolona bo to dobry specjalista no i poza wizytami wszystkie badania miała na NFZ, czyli nic nie płaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Hej Dziewczyny My możemy sie pochwalić wizytą na pogotowiu i skierowaniem do szpitala z którego jak dotąd nie skorzystaliśmy. Mały załapał jakiegos wirusa katar flegma w gardele wymioty biegunka i dużo wiecej. Jak jutro bedzie tak samo jedziemy do szpitala;( Marzą mi sie problemy niektórych z Was:( pozdrawiam i życzę zdrówka dla Dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
hej karola666 ogromnie wspołczuję , trzymaj się, oby Michałek szybko wyzdrowiał. I jak dzisiaj sytuacja? mam nadzieje, ze jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
fajny artykuł http://kobieta.wp.pl/kat,106514,title,Wojna-mam,wid,15085075,wiadomosc.html a jaki prawdziwy , z życia wzięte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×