Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

***jotka- raczej to tylko teoria, że jak zechcesz to możesz zostać dłużej, chyba, że CC robią Ci o 15, to wychodzisz po 3 nocach, w pozostałych przypadkach to chyba mało realne, bo jeśli mają pełne obłożenie to sama wiesz, no chyba, że dopłacisz dodatkowo za spędzone w klinice noce, to pewnie są skłonni się zgodzić. W państwowym szpitalu chyba leży się 3 doby. CC nie jest takie straszne, po 8 godz wstajesz z łóżka, jeśli masz potrzebę dostajesz środki przeciwbólowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn Lenczewski wspomniał o dodatkowej opłacie, ale ja już nie patrzę na koszty - chcę aby wszystko było ok. Ja tak myślę, że cc nie taka straszna, mam kilka dziewczyn które miały i sobie chwalą. Ale im więcej czytam w necie tym bardziej jestem ogólnie przerażona.. :) Chyba muszę odciąć neta i będzie problem z głowy, bo co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Byłam raz u Lenczewskiego, więc może zmienię wizytę i będę chodziła do niego?! Możecie coś bliżej o nim powiedzieć? Był przy waszych porodach? **jotka - tylko skąd wziąć takie zaświadczenie?? Ja jestem zdrowa, więc okulista, neurolog czy inne dziedziny odpadają. Jestem w końcówce 32tc, liczę, że mała się nie przewróci, ale wiesz jak to jest.. Mi akurat 2 doby odpowiadają, bo wolę leżeć w domu, niż u nich. A przy dziecku i tak jest potrzebna pomoc. **jotka na kiedy masz termin?? I kiedy kolejna wizyta? Ps: Studiowałam w Białej na AWFie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Byłam raz u Lenczewskiego, więc może zmienię wizytę i będę chodziła do niego?! Możecie coś bliżej o nim powiedzieć? Był przy waszych porodach? **jotka - tylko skąd wziąć takie zaświadczenie?? Ja jestem zdrowa, więc okulista, neurolog czy inne dziedziny odpadają. Jestem w końcówce 32tc, liczę, że mała się nie przewróci, ale wiesz jak to jest.. Mi akurat 2 doby odpowiadają, bo wolę leżeć w domu, niż u nich. A przy dziecku i tak jest potrzebna pomoc. **jotka na kiedy masz termin?? I kiedy kolejna wizyta? Ps: Studiowałam w Białej na AWFie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszula ;) ja tez orbilam wszytskozeby miec dwie cc . I było ok ;) szybko wróciłam do formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, myślę właśnie o tym skąd je wziąć. Liczę na to, że coś wymyślę :) Lenczewski powiedział że i tak tego nie będą sprawdzać. Termin mam na 21 paź. Jeszcze na kolejną wizytę się nie umówiłam, ale myślę że ok 20-go pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaq - kto Ci robił cc i do kogo chodziłaś? Możesz zdradzić jak Ci się udało??? ***jotka - ja umówiłam się na 17 września, jednak do Lenczewskiego. Zobaczymy co mi powie. Stawiam na szczerą rozmowę :) A jak uprze się przy sn to znaczy, że wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uprze się. Ja zastanawiałam się co powie i że może będzie odradzał - ale on po prostu powiedział, że nie ma sprawy muszę sobie tylko załatwić podkładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nURSZULA86 - mam termin z OM na 7 listopada, ale wg USG szybciej (co nawet sam Lenczewski stwierdził jak byłam u niego w sierpniu). Dzięki wam dziewczyny za odpowiedzi, teraz wiem, że jestem w dobrych rękach. A może córcia zostanie z główką w górze i problem rozwiąże się sam:) Jak będę po wizycie to napiszę na czym stoimy, i Ciebie ***jotka też proszę, abyś napisała jak się sprawy mają. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***jotka "Nie uprze się. Ja zastanawiałam się co powie i że może będzie odradzał - ale on po prostu powiedział, że nie ma sprawy muszę sobie tylko załatwić podkładkę" Jeszcze jedno, bo zaczęłam się zastanawiać. Moja siostra, która prowadziła ciążę też u Arciszewskich (u jakiejś kobietki - nie pamiętam nazwiska) to miała wskazanie do cc przez szerokość/obwód miednicy, bo niby za małą miała?! Nie rodziła u nich, a w szpitalu i tam ginekolog też z góry kazał jej umówić się na cc (po zbadaniu/zmierzeniu miednicy). Ciekawe czy taki powód wystarczy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już widzisz powinien sam np Lenczewski zaproponować. Albo chociażby faktycznie zmierzyć... pierwsze słyszę o tym w ogóle. Muszę swojego prowadzącego zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ja juz o tym pisałam wielokrotnie .;) cc robił mi Kurzatkowski dr . Rodizłam u niego pierwsze i drugie dziecko . Powiedziąłm mu na samym poczatku ciazy ze nie bede rodizłą naturalnie i tyle ;) ;) a on to sobie zapisał .;) takze ja tam za wiele nie kombinowałam Dzis kupilam dla swojego synka wyprawke do żlobka . KAsy zostawiałam w auchan ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jest smieszne jakktos pisze ze na zamenhoffa nie orbia cc na zyczenie . Robia i na parkowej na zyczenie. Zatoplacimy. Na warszawskiej to nie zrobia . Ale oczywiscie do wszystkiego musi byc podkladka. z lekarzem trzeba tak porozmawiac zeby zrobili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
no to Cie rozśmieszę aaaaaaq - nie ma na zamenhofa cesarek na zyczenie bo jak sama zauwazyłaś jakas podkładka musi być. Samo więc życzenie nie wystarczy :D Lekarze nie ukrywają faktu, ze jak bedziesz miała zaswiadczenie np/ od okulisty, ortopedy, neurologa... to nie beda z tym polemizowac i cesarke zrobia. Ale o to zaswiadczenie musisz sama zadbac. Oni Cie w tym nie wyrecza. A jesli nawet lekarz cos komus zalatwi, "wymysli" to myślę, że to tylko sprawa miedzy pacjentką i jej lekarzem i nie powinno sie tego wynosic z gabinetu szczególnie na forum publiczne bo to moze kiedys kogos (tu czytaj lekarza) niechcący skrzywdzić, narazić na utratę dobrego imienia,. poprzez niewłaściwy odbior sytuacji i faktów. Mam na mysli np. NFZ, kóry może pociągnąć niesłusznie jakiegoś lekarza do odpowiedzialności karnej, bo cesarka na zyczenie jest w Polsce nielegalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
a na warszawskiej właśnie w przeciwieństwie do kliniki jak zaplacisz sowicie to i bez zaswiadczenia zrobią, trzeba tylko wiedzieć do jakiego lekarza pójść. Leżałam na patologi ciazy tygodniami najpierw w PSK potem na warszawskiej. W psk jak nie masz ukladów, to i zaswaidczenie nie pomoze od okulisty - jak maja chimerę to kaza najpierw rodzic naturalnie, a na warszawskiej to juz wolna amerykanka. zalezy kto u kogo i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Kiedy ja rozważałam jak planuje rodzić i zasugerowałam swojemu lekarzowi cc wybił mi to z głowy i nie było mowy i innym rozwiązaniu i to prawidłowe podejście ,to jak skończył sie poroód to inna bajka. Dziewczyny pisanie nazwisk lekarzy to jakiś nietakt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola666 to fakt że nietakt bo pisanie po nazwisku kto załatwił cesarkę i u kogo ją najłatwiej załatwić jest porażką ;/ ale z drugiej strony nie dziwie się kobietom które się panicznie boją, ja osobiście zdałam się na ręce lekarzy urodziłam sn u dr Lenczewskiego bez znieczulenia i przy 3 cm rozwarciu :) ale urodziłam w 15 minut i z perspektywy czasu choć był to ból że oooooooo ja pierdziele to cieszę się że tak wszystko wyszło...a dr Lenczewski hm w sumie dziwie się ze on się tak łatwo zgadza na cesarkę, nie wygląda na takiego - raczej bym powiedziała że jest od tego daleki, a poza tym po dłuższym poznaniu to dusza człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację Dziewczyny, zgłosiłam swoje posty do usunięcia. Szkoda że tu nie ma opcji napisania prywatnej wiadomości do danej osoby, bo tak chciałam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ***jotka ja jeszcze niedawno też byłam przed porodem i się tak samo stresowałam jak Ty :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja do tej pory taka spokojna byłam, to już więcej Tatuś się denerwował, ale i mnie zaczyna dopadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***jotka to normalne ale na zamenhofa możesz liczyć na pomoc i super warunki a to bardzo ważne , ja do tego byłam jeszcze w pokoju jednoosobowym (ale to wyszło niechcący nawet nie wiem ile ten pokój dodatkowo kosztuje) to w ogóle było spoko. O dzidzie też wszyscy dbają na noc zabierają do tzw. przedszkola :) i można się spokojnie wyspać po porodzie co też jest bardzo istotne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie tego chciałam się dowiedzieć, bo gdzieś dogrzebałam się do bardzo niepochlebnych opinii i już zdurniałam.. Ostatnio zgadałam się, ze swoją fryzjerką, okazało się że rodziła właśnie na zamenhofa, i miała cesarkę i była bardzo zadowolona. Rodziła w ubiegłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***jotka może ktoś miał złe wspomnienia nie wiem, ja rodziłam w lipcu tego roku i żebym miała jeszcze raz rodzić to tylko tam , moje wszystkie koleżanki też to potwierdzą, a te co rodziły w szpitalu to już następne dziecko rodzić też chcą prywatnie :) po różnych przejściach z naszą służbą zdrowia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to mi chodziło :) O opinię dziewczyny która rodziła niedawno :) Dzięki, uspokoiłaś mnie trochę :) Teraz aby tylko dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***jotka z tego co pamiętam to: - dwa kocyki - ubranko (kaftanik,bluzeczka,spodenki) -smoczek -mleko na drogę i cała masa próbek różnych firm ( w tym np. oilatum, nivea itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola jaki nietakt??? Po to chyba jest forum tak??? Ja napisałam jak bylo w moimprzypadku i tyle . A i tak uwazam ze moj lekarz był super i nie zamieniłabym go na innego , wiec opiniiswoimpostem mu niepogorsze. Rodziłam u niego 2 razy i 3 raz również u niego bym prowadziłą ciaze . A na klinike poraz kolejny bym sie nie zdecydowała . Rodizłam tam ze wzgledu włąsnie na lekarza prowadzacego Ja juz jestem po wizycie u dr Antosiuka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tres muheres
aaaaaq, jesteś chyba z tych osób, które trudno zadowolić. Wszystkich krytykujesz (z wyjątkiem dr Kurzątkowskiego, oczywiście). Nie chcę pisać peanów na cześć kliniki, ale to naprawdę dobre miejsce na rodzenie. Ludzie tam pracujący są kompetentni i pomocni. Poczekaj może z trzecim dzieckiem aż dr Kurzątkowski otworzy swój szpital, sam Cię znieczuli, zrobi cięcie i będzie się zajmował Tobą i Twoim maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tres muheres
jotka, wszystko będzie dobrze. Zdecyduj się na jakiegoś lekarza i spróbuj mu zaufać. Ja chodziłam do dr Lenczewskiego i jestem zadowolona. Dobry fachowiec i tyle. A opieka w klinice na wysokim poziomie i to chyba nie tylko moja opinia;) Wiadomo, nikt nie jest doskonały i na pewne rzeczy nie mamy większego wpływu. Najważniejsze, to urodzić zdrowe dziecko i tego Ci z całego serca życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×