Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość azz
a dr Sołtysiuk to taki starszy lekarz? jak ten to on jest rzadkością ma podejście do dziecka i do matki przeżywa razem z nią. Nie sptykana osoba w dzisjeszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
BUNIA23 TO MI SIę PODOBA NA PRAKOWEJ PAMIETAM PRZY PIERWSZYM DZIECKU WODY MI ODESZłY O 3 NAD RANEM. UBRAłAM SIę I POJECHALIśMY NA pARKOWą. DOSTAłAM WSZYSTKO KOSZULE DO RODZENIA, KAPCIE, SZLAFROK, PRZYBORY TOLET. śMIEJE SIę żE TAM MOżNA Iść Z ULICY I RODZIć BO WSZYSTKO DADZą. a tak powinnaś mieć kapcie, szlafrok, ręcznik, majtki jednorazowe do dużych podpasek, skarpety żeby ci nie byłoo zimno w nogi. Po 2 dobach brzuch boli ale n ie możesz się doczekać kiedy będziesz w domu z maleństwewm. Zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze na parkowej bedzie wszystko cacy i niunia bedzie dzielna bo ja to wszystko zniosę....Mamuski a moze Wy znacie jakiegos super pediatrę w białym najlepiej dziesięciny albo antoniuk ????Bo szukam dla malej i nie wiem a idąc na parkową trzeb atam zglosic po porodzie kogo sie wybralo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik 28
dziekujemy za gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik 28
dokladnie tak ja pojechalam bez kapci i szlafroka-dostalam je bez szemrania. a dr soltysiuk to wlasnie ten starszy lekarz. sorki za pisownie ale 1 rzeka pisze-czekamy az sie uleje mam juz duzo mleka koniec z butelka buniu wszystko bedzie ok, brzuch wcale nie boli ja od3 doby nie biore ketonalu, poprostu wolniej sie ruszasz, pomysl sobie jak boli naciete krocze.. idziemy spac,pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milllllyyyyyy: co do Twego pytania... To nie zmiana zdania choc tak wygląda, tylko zdanie w dwóch róznych fazach życia: I w eufori i na tabletkach, w niewiedzy o swoim i dziecka stanie, II wypowiedź - to już po że tak powiem diagnozie przez lekarzy spoza kliniki i poznaniu pewnych faktów, o których wychodząc nie miałam pojęcia.. Co tam było rózowe, w innych oczach wcale tak nie wyglądało. Do pewnych rzeczy nalezy nabrać dystansu, dopiero wtedy jawią sie tak jak trzeba. Zdarza się. Stąd ta rozbieżność w wypowiedziach. A dzisiaj jestem prawie 3 mce po porodzie i ...15 kg zrzucone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ;-) Dawno już nie zaglądałam. Termin porodu miną mi 25 pażdziernika...... i cierpliwie czekam.... zdanie nie zminiłam- rodze w klinice Z i jestem bardzo zadowlona jak i z lekarza prowadzacego jak i z dziewczyn z recepcji.... osobiście polecam- fakt że kasa idzie- ale to są uroki prywatnej kliniki.... Po porodzie na pewno dam znać i Wam wszystko opisze.... na razie czekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski \"Jak sie tzymacie ?Ja juz na wyczerpaniu 12 listopada ustalam termin CC na parkowej ;)Oby wytrwać !!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik 28
buniu na pewno Ci sie uda , ja tez sie balam ze nie dotrwam do terminu cesarki, pamietaj ze jakby sie wczesniej zaczelo, cc zrobi lekarz dyzurujacy, wiec sie nie martw , glowa do gory ;) Moja córcia ma juz prawie 2 tyg, dzis bylysmy na 2 spacerze, czekam z nadzieje ze jeszcze przyjda sloneczne jesienne dni.Pozdrawiamy wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ale Ci zazdroszcze ;)) Ciekawe czy ja bede mogła wybierac sie na spacerki i jak szybko bo to przeciez juz zaraz zima... Ja jestem umowiona ze swoim lekarzem ze jakby co to dzwonie do niego i widzimy sie zaraz na parkowej ale jednak wolalabym zeby mala jeszcze posiedziala troszke w brzuszku podrosła...a dzisiaj czuje sie strasznie dziwnie jakbym zaraz miala dostać miesiaczke albo juz ją miała ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Hej dziewczyny kto zna dr Sobolewskiego z parkowej i co sądzicie o nim. Ja nie mogę się doczekać konca ciąży :-((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobolewski....nie znam osobiście nie mialam stycznosci, ale słyszalam dobre opinie bo kolezanka tez tam ma rodzić i chodzi do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyytanie
czy któraś z was urodziła naturaknie w prywatnej przychodni? Czy tam serwują tylko cesarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze kobiety rodzą tam naturalnie...nawet tak polecają ;) mi niestety nie bedzie to dane i z gory wiem o CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote na parkowej rodziła moja przyjaciółka, przyjechala z rozwarciem 7 cm, urodziła w ciagu 2 godzin, anastezjolog zdazył podac znieczulenie podpajeczynowkowe, tak ze od razu zadziałało, ogólnie byla bardzo zadowolona z opieki, watpliwosci sie pojawily gdy puscił jeden szew, pojechala na kontrole i malo sympatycznie byla potraktowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
madzik 28 a kto przyjmował twoją przyjaciółkę że taki był nie miły????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie odnosnie porodów rodzinnych w naszych szpitalach białostockich zarówno państwowych jak i prywatnych , jak to w tej chwili wygląda i czy zawsze jest możliwy czy są jakieś trudnosci i czy taka opcja jest jakoś wyceniona bo kiedyś wiem ze sie płaciło za taką możliwość i jak to wygląda kiedy w szpitalu brakuje miejsc bo wiem ze ostatnio tak się u nas też zdarza? będę wdzięczna za opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej prosze o szybka odpowiedz
do mamusiek ktore miały cesarke u Arciszewskiego. Po ilu dniach Was wypisali z kliniki?? Prosze o szybka odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u Arciszewskiego wypuszczają na 3 dobę...czyli po 2 nocy....na parkowej chyba jest się 3 nocki, a moze i to samo ;) Ja na początku byłam przerazona ale kazda kobietka ktora rodzila prywatnie mowi ze marzy sie o jak najszybszym wypisie i nie ma co sie martwić :):)Zdecydowałam się na PArkową ...juz niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik 28
mnie wypuscili do domu po 3 nocach,ale dziewczyna z ktora lezałam ,tez po cc chciala wyjsc wczesniej i lekarz po badaniu, wypisał ja po 2. wszystko zalezy od sytuacji. Buniu trzymamy kciuki powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodzilam cc o 21.10 we wtorek a wypisano mnie o 9.00 w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunia - rodziłam na Parkowej tylko że siłami natury. Polecam bo miło wspominam pobyt, personel, warunki. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mój synuś urodził sie 5 listopada.... i musze przyznać że poród okazał sie cudownym przeżyciem... Klinika dr Arciszewskiego to naprawde wysoki standart. Poród skończył sie niestety CC, ale mimo to wpominam wszyko super dobrze Wypisali mnie po dwóch pełnych dobach bo czułam sie dobrze i ciągle tak sie czuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TENKA----GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jAK MA NA IMIĘ? cZEMU CC? URODZIŁAŚ NA NASZĄ PIERWSZĄ ROCZNICĘ ŚLUBU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUBA27
HEJ moja niunia tez przyszla na swiat na zamenchofa,przez cc.wlasnie minelo 5 tyg.bylam bardzo zadowolona z opieki,polecam.Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro- gratulacje z okazjii rocznicy ;-) Mój synuś ma na imie Kamil. Poród zakończył się CC bo główka nie chciała schodzic w dół , a pod kniec zaczeło mu spadać tętno... i zapadła decyzja o CC. Jak sie okazało synuś miał pepowinę zaplątaną w weżeł... i dlatego takie powikłanie... ale w sumie jestem zadowolona że skończyło sie CC- maluszek sie nie namęczyl i ja nie mam problemów z kroczem ;-)) a rana super sie goi. julka- prowadził mnie dr Lipski- w ogóle uważam że lepiej nie mogłam trafic- facet z poczuciem humoru.... Ktos kiedys pisał że nie dba o pacjentki- a ja mam w ogole inne zdanie- 2 razy dziennie zaglądał czy wszyko w porządku.... a z reszta co tu opowiadac. Ja mam już wyrobione pzytywne zdanie o klinice i dr prowadzącvym- jak najbardziej pozytywne. jesienna mamo- no pogoda jest straszna..... w ogóle nawet uśmiechac sie nie chce ;-/ szaro buro i ponóro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×