Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość goooskaa
dziewczyny a napiszcie proszę czy po porodzie dziecko jest cały czas z matką na sali, czy zabierają na noc, czy może też na dzień? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po porodzie dziecko jest z mama na sali, zabierają je na badania. Na noc równiez zabierają (ok. godz.21), ale przynosza na karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goooskaa dziecko po porodzie jest cały czas przy tobie, na noc zabieraja malenstwo jesli chcesz to przynosza do karmienia a jesli nie chcesz to cala noc maluch jest u nich, jesli po porodzie jestes zmeczona to tez polozne moga wziasc dzieciatko do siebie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, i ja jestem już po pierwszej wizycie w klinice (33tydzień), na nast. za 3 tyg.mamy porozmawiać o porodzie, nie za późno?? jakoś tak wierzę że wszystko będzie dobrze, ale troszkę tego wszystkiego się boję. Czy tylko ja się stresuję,czy Wy również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaa
do nowa_82 a niby na jakiej podstawie maja Ciebie przyjać na Warszawska?? Tam sa miejsca oblegane , i bardzo dużo kobiet leży . Jeżeli Ciebie przyjma ( osobe która nie wymaga leczenia) to co bedzie z kobieta kóra przyjedzie w ciężkim stanie ?? a co gorsza bedzie grozilo poronienie ???? Nie bedzie dla niej miejsca???? Wiem co pisze boteż tam leżałam .Łóżka sa na wage złota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Siwa83 miałam dac znac jak coś bedę wiedziała o pani pediatrze z kliniki wiec juz wiem to ci piszę hehe ;) ten adres waszynktona to jest prywatne mieszkanie ale pani Bożenka przyjeżdza na wizyty domowe i koszt takiej wizyty to 70zł jeśli zechcesz to podaj mi swojego maila to przyslę ci jej nr na komórkę bo tak na forum to nie bedę pisać pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co pomogło Waszym maluszkom na odparzoną pupę ? :( próbowałam sudocremu, ale nie pomaga, osuszam mąką ziemniaczaną, troszkę łagodzi, ale ranki nie znikają....koleżanka doradziła mi linomag, ale skoro sudocrem nie pomógł, nie wiem czy jest sens...najlepiej zrobiłoby wietrzenie, ale mały krzyczy kiedy zostawiam go bez pieluszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aniawhitestoc hej:) kochana jestes. dzieki za informacje:) moj mail: dziewoja83@wp.pl pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do ewas a dlaczego mama krzyczy ?? wietrzenie jest bardzo dobra sprawa .My wietrzymy codziennie po 40 minut . Ale jezeli masz juz bardzo duze odparzenie polecam : Elocom ( on jest na recepte- jest bardzo skuteczny ale radziłabym go uzżywac tylko wtedy gdy naprawde jest silne odparzenie) a tak to jak nam sie zaczerwieni pupa to ja sparuje Oliatum w kremie po godiznie bieleje .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pandaaaaa
nie mama ale mały krzyczy- czytaj uważnie popieram wietrzenie jest najbardziej skuteczne, ja kładłam w łóżeczku ceratkę pod prześcieradło i małą puszczałam z gołą pupą na pół godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaa
hahhaha ups moj bład żle przeczytałam . Ja kupiłam takie przescieradła z hipp specjalne do wietrzenia ( kałde na nim synka z goła pupa i przykrywam pieluszka . A tak wogóle my nigdy nie mielismy odparzenia ( ale osttanio dostał bardzo silnego po leku ( reakcja alergiczna objawila sie odparzeniem) i po 2 dniach zesżło wlasnie od tego kremu co poradziłąm wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlivuni
Czesc Dziewczyny! Sluchajcie mam pytanie... otoz niedawno przeprowadzilam sie do Bialegostoku. Szukam lekarza ginekologa, wlasciwie zdecydowalam sie na jednego, PIECIUKIEWICZ. Przyjmuje na Jalbrzykowskiego w gabinecie prywatnym. Ale dowiedzialam sie rowniez ze pracuje on w prywatnej klinice na Parkowej. Obecnie jestem w 18 tyg. ciazy, drugie dziecko. pierwsze urodzone sn w USA, porod ponad 30 godz.mimo pomocy, indukowania, cwiczen, wyginania, cudowania, kroplowek itd... Zrobiliby cc ale ja nie bardzo chcialam(durna bylam). Dlugi ciezki porod, dochodzenie do siebie tez nie mniej bolesne. Drugi raz w zyciu nie upieralabym sie przy swoim, bo z dzieckiem bylo ok, tylko rozwarcia nie bylo...:( Dziewczyny znacie moze aktualne ceny porodow w obu przywatnych klinikach, na Zamenhofa i na Parkowej. a moze ktoras wie ile bierze z a wizyty Pieciukiewicz. Z gory serdecznie dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa EWA 28
Witam, może któraś z Was zna dobrego okulistę, który wystawi dobre zaświadczenie o wskazaniach do cc. Słyszałam, że niektórzy okuliści piszą żeby skrócić drugą fazę porodu, co wiąże się z wyciąganiem dziecka za pomocą przyssawki. Czy na Zamenhoffa lekarze polecają jakichś okulistów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela87
do Mama Olivuni: ja rodziłam na parkowej we wrzesniu2010 i poród naturalny kosztuje 800zł a cesarskie cięcie 1500zł chyba albo 1400 nie wiem dokladnie bo ja rodziłam naturalnie i bardzo sobie chwale klinikę tez miałam ciezki poród tak jak ty ze nie bylo rozwarcia ale upieralam sie ze nie chce cesarki i urodzilam naturalnie po 7godzinach od podania kroplówki, zastrzyków czopków i zabiegowego rozwierania szyjki dostalam znieczulenie i wtedy juz czulam sie bardzo dobrze przy porodzie.w sumie nie załuje ze urodziłam naturalnie ale mój ginekolog powiedział że już więcej nie urodze naturalnie bo mam zła budowe szyjki tzn. dystocje szyjkową i w przyszłości przy drogiej ciązy juz mnie czaeka cesarka. byc moze ty masz cos takiego jak ja. wracajac do kliniki to tam twoj lekarz odbiera poród do którego chodzisz. a wiem który to ten lekarz o którym pisałaś bardzo miły miał dyżur jak juz wychodziłam do domu a nie wiem ile bierze bo ja nie jestem z białegostoku i ja miałam innego ginekologa. pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaa
do Nowa EWA 28 z tego co sie orientuje to na Zamenhofa powiedza Tobie do jakiego isc i który takie zaswiadczeniw wystawi, Ale taki okulista znajduje sie na lipowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlivuni
DO EWELA87 Dziekuje bardzo za odpowiedz.Sama jeszcze niewiem czy bede tam rodzic zobaczymy. Do konca ciazy jeszcze kawal czyli mnostwo jeszcze wizyt prywatnych, badan, testow, a co za ty idzie mnostwo kasy. Pieciukiewicz za pierwsza wizyte wzial 150zl(wizyta, usg, cytologia). Sam porod przy tym wszystkim to pikus. :) A z ta dystocja to chyba prawda, bo pamietam ze jak bylam u lekarza 6 tyg. po pierwszym porodzie to powiedzial ze przy kolejnej ciazy trzeba bedzie zastanowic sie nad cc. W sumie nie mam nic przeciwko, bo mnie dreszcze przechodza jak pomysle sobie o porodzie naturalnym. Jeszcze raz dziekuje za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po porodzie na Zamenhofa. Bezskuteczna indukcja i w rezultacie cesarka. Chciałam tylko napisać, że tam pracują anioły dosłownie. Opieka, pomoc na każde zawołanie, tłumaczenia, wyjaśniania, pokazywanie wszystkiego co i jak, no rewelacja. Sale poporodowe to jak pokoje we własnym domu, bardzo przyjemnie i przytulnie. Ja jestem BARDZO zadowolona (mimo cesarki) i zdecydowanie polecam! Za cesarkę, 4 tygodnie opieki dla Synka i 6 tygodni opieki poporodowej dla mnie - 1800zł. Zabolało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela87
to w sumie dosyć drogie wizyty ja miałam o wiele tansze a chodziłam prywatnie do ginekologa ja płaciłam ok 50-100 zł zależy czy miałam usg czy nie. czasami nawet wizyta kosztowała mnie 20-30 zł ale cóż zależy wszystko od lekarza. to życze powodzenia w ciąży i szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra2011
hejka! jestem w ciązy i wybieram sie na pierwsza wizytę na Zamenhoffa, którego lekarza polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleopatra2011 - odpisałam Ci na: BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem dopiero w 18 tc ale już myśję o porodzie w prywatnej klinice. Bardzo chcę mieć cc nie wiem tylko czy będę miała jakieś wskazania. Jako dziecko miałam niedorozwój panefki stawu biodrowego - czy to może być wskazanie do cc? narazie chodzę do lekarza państwowo bo niestety nie stać mnie na prowadzenie całej ciąży w klinice no i zbieram pieniądze na poród. Z tego co piszecie wynika, że do kliniki na Zamenhofa trzeba zacząc chodzić min 2 miesiące przed porodem. A czy ktoś wie czy takie same zasady są na Parkowej? i może ktoś może polecić mi lekarza z parkowej, który nie będzie zwolennikiem porodu sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wątek powoli wymiera, a szkoda. Dziewczyny, które rodziły lub planują rodzić w klinice odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest na Parkowej, ale na Zamenhofa dobrze by było jakbyś zaczęła chodzić ok 34-35 tygodnia. W tym czasie zdążysz poznać się z lekarzem (znam: dr Kurzątkowski, dr Nowak, dr Lenczewski; wszyscy rewelacja) i pogadać na temat cc. To są LUDZIE i wiele rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela87
hej ggosia10 ja rodziłam na parkowej i jestem zachwycona opieką położnych i lekarzy. z parkowej to chyba dr sobolewski lubi cc, tak mi mówiła dziewczyna która ze mną leżała i ona chodziła chyba dopiero w 7 miesiacu do niego wiec wskazanie napewno ci znajdzie.fajnym jest lekarzem bardzo kompetentnym z tego co go poznalam jak lezalam na parkowej po porodzie. opinie ma dobre. ja chodzilam do innego lekarza wiec moze ktos ci inny poradzi kto u niego ciążę prowadzi cos wiecej na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela87 a kiedy rodziłaś? sn czy cc? jak to jest z tym gronkowcem na parkowej? i z brakiem miejsc i odsyłaniem rodzących? i jeszcze ile płaciłaś za wizytę i jakich badań wymagali przed samym poradem? i jak często są wizyty w ostatnich 2 miesiącach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela87
ja rodziłam we wrzesniu 2010 i rodziłam naturalnie bo tak chcialam :)i dostałam znieczulenie i poród wspominam naprawde super. nie wiem jak jest z gronkowcem ja nie mialam ale uwazam ze wszedzie mozna sie nim zarazić ;/ z miejscami to jest roznie lepiej zaczac rodzic w dzień bo jest większa szansa na miejsca niż wieczorem. jak miałam fałszywy alarm 3 dni przed porodem to akurat udało mi sie w nocy jechac i było jedno miejsce ale okazało sie niepotrzebnie;/ a gdy zaczął sie porod to czekałam do rana na rozwój wydarzeń i pojechałam w dzien i nie było problemu mój lekarz mówił ze jak nie bedzie miejsc to załatwiłby wtedy na zamenhofa. za wizyty to ja płaciłam różnie bo nie chodziłam do kliniki do poradni tylko do swojego lekarza do jego gabinetu prywatnego a on akurat tam pracuje na parkowej wiec dlatego chciałam tam rodzić. ostatnie wizyty to juz raczej lekarz ustala terminy ja miedzy 7 a 9 miesiacem to mialam co 3 tygodnie a w 37 tygodniu to chodziłam co tydzien głównie na KTG. badania do porodu to :morfologia i b.moczu, posiew z pochwy i ostatnie usg. jak masz jeszcze jakies pytania to pisz a wizyta w poradni na parkowej kosztuje 70 zł plus usg- 130 bo raz byłam na usg 3d ale ja płaciłam wtedy 130 zł tylko za usg bo tak lekarz powiedział bo wizyta byłaby droga 200zł z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę rodzić na zamenhofa, termin mam na 8 kwietnia. i też się martwię, że mało kto pisze o porodzie naturalnym na tym wątku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do diablica
mam przyjaciolke, ktora rodzila na zamenhofa sn 3 lata temu (2 ciaza) i bardzo sobie chwalila caly okres pobytu w klinice. najbardziej chyba to, ze polozna zrobila jej masaz szyjki i przyjaciolka uniknela nacinania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlivuni
Hej dziewwczyny, Ja rowniez zamierzam rodziec na Parkowej, ale tam nie chodze do przychodni, tylko do jednegoz z lekarzy ktorzy tam pracuja. Chodze do Pieciukiewicza do gabinetu prywatnego. Termin z okresu mam na 16 maja, a z USG na 27 maj. duza rozbieznosc jak dla mnie :(. 4 stycznia mam zrobic tam badanie polowkowe ale najpierw trzeba sie umowic telefonicznie, CIEKAWE ILE TO KOSZTUJE? Z tego co zdazylam sie zorientowac to Parkowa jest zdecydowanie tansza od Zamenhofa. W prywatnych klinikach powody do cc nie sa az tak wymagane, wiec jesli ktos chce miec na zyczenie to mozeszcie byc pewne ze nikt nie bedzie patrzyl na Was jak "kobra na malpe" tylko zrobia co trzeba z usmiechem na ustach. Gronkowca mozna zlapac niestety wszedzie, szczegolnie po cc. Trzymajcie sie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlivuni
Koszt USG to chyba 130zl, wcale nie tak malo. Mam pytanko czy na USG polowkowe zawsze robia 3D i czy jest ono drozsze od tradycyjnego. Wiem napewno ze nie we eszystkich przychodniach jest robione 3D, moze tam to regula, niewiem. Dajcie znac jak cos bedziecie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×