Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość pandaaaaa
do kingaaaaaaa wspólczuje Tobie tyle kilometrów pokonywac:/: /Na pewno bedzie Tobie ciezko jak bedziesz w zaawansowanej ciązy . JA to badanie mialam robione w 22 tc i ono ma na celu zdiagnozowanie wad płodu o ile takie jest .Z tego co sie orientuje teraz moga stymulować jakiekolwiek nieprawidlowosci w Łonie matki .NA tym badaniu sprawdzaja : glowke dziecka,echo serduszka,uklad szkieletowy,pokarmowy itp.I najlepiej wykonywać to badanie miedzy 20-24 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkau
kingaaaa- mnie Lipski na fotelu zbadał tylko raz- na samym początku ciąży, chyba w 7 tygodniu, pobrał cytologię i tyle. Przez całą ciążę ani razu, tylko USG robił. No i w 37 tyg. pobrał posiew. Jakoś nie mam do niego 100% zaufania, ale już w tym momencie nie będę zmieniać, ale Ty masz jeszcze czas, zastanów się może ktoś tam jest lepszy, może dziewczyny polecą kogoś kto tak nie leci na ilość pacjentek, bo 130 zł za max 10 minut, to jednak dużo, zwłaszcza, że nie robi badań na fotelu... Dziś byłam, kazał co 2 dni chodzić na KTG,w recepcji powiedzieli, że każde KTG kosztuje 20 zł. Co do USG tzw. połówkowego- byłam u dr Święca- podobno jest bardzo dobrym specjalistą jeśli chodzi o te badania USG. AGA35- jak Ci się udało za KTG nie płacić? Po zrobionym KTG po prostu nie szłaś do recepcji, czy jakoś inaczej to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anulkau
Nie placisz za ktg jak jestes po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do anulkau "Po zrobionym KTG po prostu nie szłaś do recepcji" hahahha dobre:) Anulka na sam koniec jest najwieksze wyciaganie kasy .Kaza czesto przychodzić .Moim zdaniem 80 zl to nie jest tak malo a mimo to za kazda dodatkowa usluge trzeba doplacac ehhh .Ale trzeba zacisnac zeby skoro zdecydowalysmy sie na ta klinike:) Osobiscie uwazam ze po 3 msc ciazy kobieta nie powinna być badana ginekologicznie .Po to robisz usg .Mnie zbadal moj lekarz w p msc ciąży i czulam sie bardzo nie komfortowo fujjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksaw84
anulkau dokładnie mam takie same odczucia odnośnie dr Lipskiego, dla mnie to on jest taki trochę mrukowaty, każdą informację trzeba z niego wyciągać - sam nie wiele mówi, jak odpowiada na pytania to też oszczędnie udziela odpowiedzi, chociaż moja koleżanka u niego w styczniu rodziła i była bardzo zadowolona już z samego porodu, choć w sumie ona to miała cc. Kingaaa ja słyszałam że dr Lenczewski jest bardzo fajny i jest dobrym specjalistą, zresztą on jest też chyba tam ordynatorem. Wszystko dokładnie ci wytłumaczy co i jak, jest strasznie gadany i podobno bardzo bardzo fajny, sam się ciebie o wszystko wypyta, bo dr Lipski to zadaje tylko standardowe pytania "no to jak się Pani czuje" i koniec gatki z nim.Nie jestem z niego do końca zadowolona, no ale teraz już za późno na jakiekolwiek zmiany... Na usg byłam u dr Kosel-Młodzianowskiej (czy jakoś tak :) ). Zrobiła też na mnie bardzo dobre wrażenie, wszystko dokładnie tłumaczyła co robi i pokazywała u maluszka wszystko, opisywała wszyściutko, i też się wypytywała jak się czuje, jak mąż w roli przyszłego tatusia itp sprawiała bardzo miłe wrażenie Ja gdybym miała czas to był właśnie zmieniła albo na dr Lenczewskiego albo na Dr Młodzianowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga35
Po kolei. Tak, mój synek byl dokarmiany z 6 razy, bo urodził się duży, ja nie miałam jeszcze dostatecznej ilości pokarmu. Wiec panie w klinice podały mu Bebilon ze 3 razy. Pozostałe 3 razy, to juz ja sama. Z tego samego powodu. Później już laktacja się unormowała i maluch pije tylko moje mleko. Jestem pewna, że te 6 razy nie oduczą dziecko ssania, tym bardziej, że mały był przy piersi niemal cały czas. Co do ktg to zapytałam, czy place za badanie, dziewczyna w recepcji powiedziała, ze nie. Co do USG 'połówkowego', to podobno najlepsza jest właśnie dr Młodzianowska - Kosel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaa
No ja właśnie wybieram się na te badania do dr Kosel. Chyba raczej już nie zmienię Lipskiego. Wiem, że mógłby być mniejszym mrukiem i trochę więcej wyjasniać,ale nie narzekam. Co do badania na fotelu to lekarz z NFZ, do którego tez regularnie chodzę w swoim mieście , bada mnie na każdej wizycie, nawet teraz, kiedy praktycznie kończę 6 miesiąc.Także Lipskiemu wybaczam, bo to juz by było za duzo. Tak chciałam tylko zapytać czy wy też tak u niego macie. Jakoś tak jestem już do niego przyzwyczajona, bo trafiłam kiedyś do niego z pustym jajem płodowym w 9 tyg.Podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, robił mi zabieg, byłam zadowolona. W moim mieście powiedziano mi, że mam czekać na ból i krwotok i dopiero wtedy mnie przyjmą na oddział. Pojechałam wtedy załamana psychicznie do Białegostoku i tak oto trafiłam na dr Lipskiego. Także generalnie jest ok, czasami nawet gdy przyjadę wcześniej niż byłam umówiona, przyjmuje mnie poza kolejką. Mam nadzieję,że poród też mi przeprowadzi, jeszcze z nim na ten temat nie rozmawiałam, zastanawiam się nad cesarką.No, zobaczymy. ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaa
A powiedzcie mi jeszcze ile trwają te badania połówkowe i ile kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksaw84
kingaaa ja ze te badania połówkowe zapłaciłam 180zł, a trwało ono jakieś 20-30 minut, już dokładnie nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
czesc dziewczyny .Ja bylam dziś na wizycie i moja dzidzia wazy 3870g:) Wszytsko jest ok .:) Kingaaa wielokrotnie slyszalam ze kobiet na pozniejszym etapie ciazy nie powinno sie badac ginekologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
czy któraś z was była moze u dr aleksiejczuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
Aga35 , ostatnie usg w którym tygodniu mialas robione i dokladnie ile Twoja pociecha ważyla??.Bo w ostatnecznosci urodzlaś dość duże dziecko:) Ciekawe ile u mnie sie pomyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga35
Ostatnie USG miałam robione 3 dni przed wywoływanym porodem. I wtedy synek miał ważyć 3800g. Jednak pani dr cały czas podejrzewała, że będzie większy. No i był! Dr Aleksiejczuk jest bardzo miła i kompetentna, ale podobno w zakresie położnictwa to tradycjonalistka. Pandaaaa - gratuluję dużego dzidziusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewelina8585
Moge z czystym sumienie polecic dr Aleksiejczuk - rodzilam z nia w marcu 2009- jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pacjentka dr aleksiejczuk
do "do ewelina8585" Ja rodziłam u Aleksiejczuk w 2006 roku. Miałam CC. I co? Droga doktor Aleksieczuk przecięła synkowi plecy. Rana cięta na 5 cm. Później założyła mi spiralę i nie minął rok jak zaszłam w ciążę. Oczywiście wkładka była źle założona. Nikomu nie polecam tej lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do Aga35 wiesz pogratulujesz jak bedzie juz po wszytskim :) Na przyszly tydzien jestem umowiona na cc :) I zobaczymy ile w rzeczywistosci bedzie wazyl . A to ze dziecko byl;o przeciete na 5 cm to jakos nie chce mi sie wierzyc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do była pacjentka dr aleksiejc
Aleksiejczuk wywoływala mi porod bo bylam juz w 42 tyg , indukcja zakonczyla sie cesarka ale nie zaluje. Malutka urodzila sie zdrowa, a moja blizna szybko sie zagoila i jest naprawde malo widoczna druga ciaze tez mam zamiar u niej prowadzic pozatym chodze do niej tez teraz. Ja tez nie wierze ze mogla przeciac plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupka2601
Jestem pacjentka dr Lipskiego, to mój 31 tydzien ciąży... na każdej wizycie mam podwyższone ciśnienie... o dziwo w domu mam normalne... biorę dopegyt... mam udać się na konsultację do kardiologa... moze kogos polecicie? sama nie wiem dokładnie jak mam z tym kardiologiem rozmawiać bo to dziwny przypadek.. co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaa
Ja też jestem pacjentką Lipskiego. Jestem w 25 tygodniu.Moje ciśnienie w gabinecie to ok. 150/90, a bywało i wyższe.Puls zawsze 100 lub więcej.A w domu idealne, książkowe -120/80. Tak mam. Powiedziałam o tym lekarzowi i jak dotąd nigdzie mnie nie kieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupka2601
no mi też do czasu nic nie mowił i nie kierował do kardiologa, jednak ostatnio zmienił zdanie i powiedział ze to go martwi.. i zaczyna sie zastanawiać nad moim porodem a konkretnie co bedzie lepsze w tym wypadku czy porod sn czy cc. no bo jesli ja sie stresuje na kazdej wizycie i cisnienie mi podskakuje to co dopiero bedzie jak zaczne rodzic? prosze kto moze niech poleci mi kardiologa jakiegos sensownego... z gory dziekuje i pozdrawiam was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaa
No ja Ci niestety nie polecę, bo nie jestem z Białegostoku. Wiesz, teraz to dałaś mi do myślenia, zaczynam się martwić... Chociaż równolegle chodzę do lekarza NFZ i u niego mam identyczną sytuację z ciśnieniem-w gabinecie zawsze mi skacze. I ten lekarz na razie tez nic nie mówi.No, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaa
A Ty chrupka faktycznie jakie masz ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
czy którąs z pacjentek z zamenhofa umowiona na cc mogłaby sie do mnie odezwac na gg 1016617, mam pare pytań, chciałabym sie poradzić dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
ewelina ja jestem umowiona na jutro :) A Ty umawialaś sie juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupka2601
no ja jak mierze w domu to przewaznie mam w normie 120/80.... czasami ale to naprawde czasami w zaleznosci od pogody mi troszke podskoczy ale minimalnie.. no a u lekarza to mam 168/110 a nawet wyzej.... normalnie porazka i tak za kazdym razem... hehe czy ten Lipski tak na mnie działa? nieeeeeeeeee ;) zartuje... no ale sama już nie wiem co robić... a co do cesarki to macie wskazania czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do chrupka2601 u mnie to na "życzenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupka2601
pandaa a jestes pacjentka Lipskiego? a jak to załatwiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
chrupka nie jestem pacjentką dr Lipskiego .A naturalnie nie chcialam rodzić .A skoro od samego poczatku prowadze ciąze prywatnie (i place takie duze pieniadze) to nic konkretnego nawet nie wymyslalam.Powiedzialam wprost ze chce miec cc .LEkarz sie nie sprzeciwial .POwiedzial ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
pandaaaa, ja mam poród dopiero w październiku,własnie chciałabym sie zapisac do jakiegos lekarza z zamenhofa gdyz tam chce rodzić. Paniczne boje sie porodu naturalnego, chciałabym cc. U jakiego lekarza prowadziłaś ciąze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8585
cofnełam sie i juz wiem ze to dr Kurzatkowski, czy mogłabys napisac ccoś o tym lekarzu? na stronie widziałam ze ma bardzo dużo dobrych opinii. Napisz jak poród i dzidzia Bede bardzo wdzięczna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×