Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANECZKA.24

DIETA CAMBRIDGE

Polecane posty

Gość renusia333
czy ktos ma moze namiary na konsultanktke w Krakowie diety cambridge? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ping-pong
Hej dziewczyny chciałabym sie dowiedziec jak taka dieta wygląda np. jeden dzień i ile kosztuje tydzien takiej diety ile musialabym ją stosowac zeby zrzucic 5 kilo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Renusia najlepiej jak zadzwonisz do Centrum Diety Cambridge tam podadza Ci namiary do konsultantek z Twojego miasta nr tel to 0228590304 Agata jest to dieta oparta na gotowych produktach, w ciągu dnia je się trzy albo 4 te posiłki( w zależności od wzrostu) Niestety dieta jest dość kosztowna ,ale warto. Sama jestem obecnie 7 dzień na niej i czuję się świetnie:) O samej diecie możesz dowiedzieć się szperając w internecie jest sporo tam info np ta stronka www.eodchudzanie.fr.pl. Zapraszam Was również na stronkę forum jest nas tam więcej , dziewczyny są bardzo sympatyczne wymieniamy sie uwagami i spostrzeżeniami w stosowaniu tej dietki. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=247153 Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renusia333
wielkie dzieki nikulina za telefon do warszawy...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!Stosuje dętę cambridge od pięciu dni i wszystko bylo ok ,na żadnej innej diecie nigdy nie wytrzymałam tak długo,ale dziś miałam jakiegoś doła i czułam straszne ssanie w żołądku i niestety skusiłam się na pół gtołąbeczka :((((I mam pytanie do was kochane cambrowiczki ,czy to wielka tragedia?Czy dalej mogę normalnie stosowac tę diete czy już po ptakach:)i trzeba zaczynać wszystko od początku?Napiszcie cos prosze bo się załamie :((Chcę jeszcze powiedzieć ze jestem strasznie zdeterminowana i marze o tym żeby schudnąć(mam do zrzucenia 13 kg) a ta dieta jest dla mnie poprostu wymarzona i boje się ze wszystkie moje starania spełzły na niczym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietka
Syliwa,zapomnij o tym grzeszku wracaj do diety, tylko naprawde onim zapomnij, wróc sie myślami dotej sytuacjikiedy sie zastanawialaś czy go zjesc czy nie i wyobraź sobie jak odchodzisz od niego i budzisz się nast ępnegoranka zadowolona że go nie zjadłaś. I uwierz ze tak bylo naprawdę i kontynuuj dietkę:):) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renusia 222
chcialabym zaczac ta diete musze zrzucic 12 kg ale boje sie ze niewytzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy mozecie mi powiedziec
z JAKIEJ WAGI STARTUJECIE? Chcialabym zakupic diete na 3 tygodnie... Waze 67 kg (172 cm) - chce zrzucic ta "7".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa838
czesc stosowalam diete cambridge dwa lata temu i bylam bardzo zadowolona wazylam 70 kg przy wzroscie 165 i schudlam do 58 moja wage trzymalam przez rok jeszcze w tym czasie schudlam 3 kilo i bylam szczesliwa i nie musialam az tak ograniczac jedzenia wazne bylo zebym nei jadla wieczorami no i strasznie duzo po tej diecie pilam wody i coli light i na prawde efekty sa super moja siostra tez uzywala po ciazy wage utrzymala ale niestest poznalam chlopaka i dlugie wieczory z nim przed telewizorem i pizza to przytylam 3 kg ale pozniej wyjechalam za granice i przez te jedzenie tutaj te konserwanty i slodycze bo je kocham wrocilam do swojej wagi no i od jutra znowu cambridge kto ze mna zaczyna?prosze nie chce byc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa838
czesc stosowalam diete cambridge dwa lata temu i bylam bardzo zadowolona wazylam 70 kg przy wzroscie 165 i schudlam do 58 moja wage trzymalam przez rok jeszcze w tym czasie schudlam 3 kilo i bylam szczesliwa i nie musialam az tak ograniczac jedzenia wazne bylo zebym nei jadla wieczorami no i strasznie duzo po tej diecie pilam wody i coli light i na prawde efekty sa super moja siostra tez uzywala po ciazy wage utrzymala ale niestest poznalam chlopaka i dlugie wieczory z nim przed telewizorem i pizza to przytylam 3 kg ale pozniej wyjechalam za granice i przez te jedzenie tutaj te konserwanty i slodycze bo je kocham wrocilam do swojej wagi no i od jutra znowu cambridge kto ze mna zaczyna?prosze nie chce byc sama ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaro77
prośba o wsparcie! Witajcie, chcę zacząc od 2 stycznia po świętach, mam marzenie zjechać do 5-7 kilo, i chcę ją stosować najwyżej przez 2 tygodnie. Mam pytanie, jakie są efekty ( ubytki wagi )po 7 dniach?. Podajcie proszę mi kontakt jakilkowiek do konsultantki, bo będę ją stosować pierwszy raz w życiu. Dziękuję, pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 70
ja byłam na tej diecie schudłam 10kg a wróciło 25kg teraz byłam na dietach na których sie je i schudłam spowrotem te 25kg bez efektu jo jo nie polecam tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina838
karolina 70 odpisz mi na maila jak mozesz cos na temat twojej diety na ktorej tak schudlas i nie ma efektu jo jo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kaka_
Dieta Cambrige jest cudowna! 4 lata temu ją stosowalam i schudlam z 61 kg do 52 przy wzroście 168, ALE ... same torebki przez 2 czy 3 tygodnie nie załatwią sprawy. Po DC stosowałam się do zaleceń konsultatnki - głównie było to zero tłuszczu i zero cukru i liczenie kalorii na początku, bo do normalnego jedzenia wraca ię bardzo powoli stopniowo i liczac kalorie. Dieta jest bardzo niskokaloryczna (400 kal dziennie) a więc metabolizm zwalnia strasznie. Aby go przyspieszyć natychmaist po ścisłej diecie (bo w trakcie nie można) zaczełam intensywnie ćwiczyć na rowerku stac. - godzinę dziennie. W sumie moje ograniczenia żywieniowe trwały około 2 miesięcy, ale to dlatego że tak sobie narzucałam - chude miesko i warzywka, bo bałam sie aby tak łatwo (w ciągu 2-3 tygodni) stracone kilogramy nie wróciły. I nie wróciły przez 2 lata. Potem stopniowo po troszeczku zaczęły wracać, aż w ciągu ostaniego 0,5 roku przytyłam chyba z 4 kg i teraz spowrotem waże 61 kg i noszę r.38 a po diecie i przez te 2 lata nosiłam r.34. Jak w liceum! (teraz mam 33 lata). Ogolnie bardzo polecam tą dietę - po 2-3 trudnych dniach (głodowania które tłumi się pijąc wodę lub cokolwiek niekalorycznego) następuje euforia, super samopoczucie i kilogramy leca w dół, a głodu w ogóle się nie czuje i trzeba patrzeć na zegarek żeby sprawdzać czy już czas na następną torebke Jeśłi ktoś uwielbia jeść i tylko będzie czekal aż skończy dietę aby znów nawcinać sie fyrtek czy czekolady - to niech sobie da spokój bo nie wytrzyma albo kilogramy wrócą szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Z otwartą buzią czytam wasze wypowiedzi! dzięki Wam zamówiłam dietę i mam cichutką nadzieję, że mnie też wesprzecie. Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA 70 może i mnie zdradzisz swoją tajmnicę:-) może mnie też prześlesz tę dietę. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam twarda, nic nie podjadałam, nie oszukiwałam , bo oszukiwałabym tylko siebie, Tylko zupki i co??? tylko 3 kg, bo mam spirale hormonalną, a przy hormonach to ta dieta nie działa. tyle męki, a mały efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotti29
Cześć Dziewczyny. Mieszkam w Lublinie i nie mogę znaleźć namiarów na żadnego konsultanta, jeśli możecie to proszę pomóżcie. Jaki jest ogólny koszt 21 diety i ile można schudnąć przy wzroście 160 cm i 84 kg? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta22
karolina 70!! Prosze podaj na meila jaka diete stosowalas bez tego efektu jojo!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta22
mam pytanko!!zaczelam chodzic na silownie a teraz chce przejsc na diete cam.....co sie moze stac jak bede cwiczyc??moge zaslabnac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, moze tym razem bedzie mi lepiej szlo z pomoca, innych, tyle razy próbowalam i nic....tak zle sie czulam ze musialam przerwac po tygodniu, bylam taka bezsilna! myslicie ze moge brac witaminy w trakcie diety bym sie lepiej czula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 25
hejka ja rowniez zaczelam stosowac diete cambridge schudlam w 2 tygodnie 9 kg musialam schudnac bo 6 miesiecy temu coreczke urodzilam i troszke zaostalo stosowalam duzo diet ale ta faktycznie niezla minelo juz 4 miesiace od konca diety i nie przytylam trzytmam sie uwazam na to co jem i nawet jeszcze 2 kg schudlam jeszcze 2 i bedzie super mam 177cm i 67kg a chce wazyc 65 i bede laska kiedys tyle warzylam przed ciaza i nosilam rozmiar 38 ciuszkow mam 25 lat mimo ze juz nie najmlodsza ale jak czlowiek chce to schudnie duzo sportu i dieta i efekt bedzie a jak nie ma to widocznie wina tarczycy albo objadania sie ja sie badalam na tarczyce ale mam ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda1
Czesc dziewczynki, teraz trzymajcie sie!Opisze Wam krociutko jak to ja zmagalam sie ze zbednymi kilogramami po ciazy.Wczasie ciazy przytylo mi sie piersza ciaza-40kg,druga-35.Dopoki karmilam piersia to bylo wszysko ok wiadomo zero diety,ale pozniej kazde spojrzenie w lustro doprowadzalo mnie do placzu.Spotkalam kolezanke ,ktora byla na tej diecie 3-tygodni,nie zastanawialam sie 5 min.Zamowilam 3-tygodnie od razu, bylo ciezko ,ale jak mialam dola( teraz mozecie sie smiac)popatrzylam na siebie w lustro i to byla moja sila na przetrwanie.Teraz warze 60kg i mysl jeszcze powtorzyc jeden tydzien.Dziewczynki trzymam kciuki wiem, ze dacie rade przeciez jestesmy mocne i wytrwale babeczki.Pozdrowienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna28
Witajcie dziewczynki :) Dzis wykupuje diete na 3tyg.,juz nie moge doczekac sie efektu.Zaczynam od jutra i jestem bardzo ciekawa czy uda mi sie zrzucic pare kilo.Mam 175cm i waze 73 kg :( to jakas trauma.......bede pisac jak mi idzie,zyczcie powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roktemu byłam na tej diecie.Może nawet to za duże słowo :P Wolałam być cały dzień głodna bo poprostu te zupy mnie odpychały.Koktaje da się wytrzymać.Efekt taki że wykupiłam diete na 3 tygodnie i nici. A do tanich nie należą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olamonola
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Przeżyłam 1 dzień na DC!!!! :)) Popijam jeszcze wodę i zaraz idę spać:)) Chciałam się zapytać, bo z tego co tu pisałyście to żujecie gumę (bez cukru oczywiście) i pijecie kawę, mnie to własnie dzisiaj uratowało, tylko czy kawa może byc z chudym mlekiem??? Nie cierpię czarnej kawy :(( Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna28
Czesc Olamonola :) podobno mozna ale z mlekiem 0%,ja mam to szczescie bo pije i tak czarna.Jestem na diecie od srody i juz widze efekty :D trzymaj sie wytrwale :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olamonola
Dzięki Aniu! Ja ma dzisiaj wielki kryzys :( I nawet nie chodazi o jedzenie tylko o to że, jestem na diecie od czwartku i nie schudłam nawet pół kilo :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×