Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darma

Fobie

Polecane posty

Gość Nya
fryciu muszę kończyć bo szef mały nalocik robi jak wyjdzie to dam znać na tym emacie pewnie za jakąś godzinkę .ale napewno się odezwę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja rowniez mam małe problemy z klaustrofobią a własciewie z jakims jej odłamem. Kiedy jade trajtkiem i jestem zmuszona siedziec obok okna, na krzesełku obok siedzi jakas osoba a wokół jest pełno ludzi czuje sie jak bym była zamknieta w klatce. Robi mi sie niedobrze, mam nudnosci, raz jest mi gorąco, raz zimno, poca mi sie dłonie. Nie moge oderwac od siebie mysli w stylu: \" jak ja sie z tad wydostane, co mam robic itp..\" chciała bym wstac i wyjsc ale nie moge bo mam nogi jak z watydopiero kiedy widze mój przystanek, energia do mnie napływa i z pospiechem opuszczam trajtek. dzieje sie to tylko w trajtku i tylko gdy siedze obok okna. Nigdy w innym przypadku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka
Oki Nya ja tez uciekam teraz bede wieczorkiem i tez sie odezwe!! A tymczasem trzymaj sie cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychodelic girl- ja tak czuję się w każdym środku lokomocji, z wyjątkiem samochodu. Duszność, mdłosći, przyśpieszony oddech i bicie serca, zimny pot, ciemno przed oczami... itp po prostu koszmar! :o nawet jazda windą jest dla mnie nie lada wyzwaniem :( źle się też czuję w supermarketach i wszędzie tam,gdzie jest duże skupisko ludzi.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nya
Witam jesteś tam Fryciu? jeśli tak to daj o sobie znać ja będę zagładać co jakiś czas (30min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nya
witam jesteś tam fryciu?? ja będę tu zagladać co pół godzinki jak już będziesz dostępna to daj jakoś znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka
jestem:) no to dyskusji o naszych fobiach ciag dalszy ??:) a raczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu mam małą schizę...jutro jadę na studia i w związku z tym mam przenocować u ciotki...wiem,że to głupie,ale się boję,że dostanę ataku paniki,wyląduję na pogotowiu etc.-znacie to.a to dlatego,bo nie będzie ze mną mamy...i znowu:jaka ja jestem!Nie umiem sama stanąć na własnych nogach-a chodzi o zwykły nocleg i,paradoksalnie,wiem,że nic mi się nie stanie,a poza tym mam leki (Darma-cloranxen,mniam,mnniam,dawno nie brałam).Nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapi
...bo trzeba przestac wciagac grube kreski i wtedy problem sam zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nya
Ale kicha nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka
rapi - jaki Ty zalosny jestes to szkoda gadac zakmnij sie lepiej i nic juz nie mow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka
rapi - jaki Ty zalosny jestes to szkoda gadac zakmnij sie lepiej i nic juz nie mow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka
elifia - konsultowalas swoje"schorzenie" ze specjalista? bo ja nie wiem co robic:( czy powiedziec o tym komus czy moze lepiej nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysio - nauczyciel informatyki
Powiem jedno: nie ma jak Red Alert 2!!! Dwie kreski i gram sobie do rana. Rano kawka i do szkoly. Jakie tam fobie. Amfetamina jest najlepsza na wszystkie dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka
elifia - konsultowalas swoje"schorzenie" ze specjalista? bo ja nie wiem co robic:( czy powiedziec o tym komus czy moze lepiej nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nya
Frycia !!!nie przejmuj się nim widzisz że jakis walnięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nya
Frycia !!!nie przejmuj się nim widzisz że jakis walnięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że nie czytałaś moich wcześniejszych wypowiedzi,moja droga!oj,nieładnie,nieładnie!;) A tak na poważnie:byłam na 3miesieęcznej psychoterapii,leczę się u psychiatry,a w razie czego-fon do mojego starego ośrodka(ostatnio byłam w kwietniu i w maju,ale to z czym innym).Swego czasu na terapii terapeuta stwierdził-jeszcze kiedy samo pójście na przystanek MPK było dla mnie koszmarem-że \"jeżdżenia trzeba się nauczyć\"-no,to umiem,dobrze mi idzie,z pociągami też nie najgorzej,to tak samo z nocowaniem musi być-trza się nauczyć.Taka jest moja teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka
Wiecie ze sa ludzie ktorzy mieszkaja zasypani starymi rzeczami...nawet bardzoo starymi tylko dlatego ze nie pozwalaja niczego wyrzucic??To chyba tego typu problem co nasz co?? Ogladalam film o gosciu ktory ledwo przemieszczal sie po swym mieszkaniu ktore bylo calkowicie zawalone gratami a tlumaczyl to tak ze kazda rzecz ktora sie do niego dostanie ( wszelkiego rodzaju papierki, pudelka, krotko mowiac wszystko!!!) zostaje z nim bo on zwyczajnie nie potrafi tego wyrzucic..bo sie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka
sorki elifia faktycznie nie czytalam bo tego duuzo tu jest:) tak tylko przejrzalam. Nya - czy nasze fobie sa tego samego rodzaju jak tego pana ktorego przypadek opisalam powyzej?? Ja tez robie dziwne rzeczy powtarzam czynnosci bo sie boje nie wiedziec czemu:(co o tym myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam film o tym gościu-masakra! Pocieszam się w skrajnych stanach tym,że właśnie nie mam natręctw,chociaż...hm,swego czasu miałam-tak stwierdził psychiatra-natrętne myśli-przechlapane było!Zaglądałyście na topik Laxi-\"Zespoły nerwic...\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nya
NIe mój problem dotyczy bałaganu, wywalam wszystkie papiery bo się w nich zwyczajnie gubię... i czasem te ważne też bo wydaja mi się śmieciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nya
Wiesz to pewno to samo tylko inne objawy... każde natręctwo jest inne... Ja np budzę sie w nocy i muszę iść umyć ręce bo inaczej nie zasnę... głupie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka
nie nie zagladalam tam i nie moge namierzyc tego topicu:( daj mi namiary chetnie poczytam:) co tamjest ciekawego?? A jak myslicie-czy kiedy przestane wyprawiac te dziwactwa to cos serio moze sie stac??ma to jakis zwiazek w ogole...??chore to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka
kobiety jestescie tu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka
kobiety jestescie tu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka
kobiety jestescie tu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nya
Jesteśmy!!! No przynajmniej ja jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×