Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość Barb
Haneczka- bardzo ladnie wygladasz, jestes bardzo fotogeniczna. Dzieki za zdjecia. Marzenko- dzieki za zdjecia, pieknie wygladasz, fajny domek. Apropo antycznych samochodow- w kazdy piatek w Rosemont zaraz kolo mojego domu jest zlot starych aut. Margot- slicznie wygladasz, ladne okolice, czy to kolo twojego domu, przypomina mi Polske. Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszenka - miłej przeprowadzki! :) Ja też chcę zdjęcia z wielkiego świata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Gruszenka, zycze Ci sprawnej przeprowadzki :) 👄 Mam nadzieje rowniez, ze szybko zaaklimatyzujesz sie w nowym miejscu :) haneczka, ja jeszcze raz sie upominam o zdjecia z Toba :) 👄 Barb, zdjecia zostaly zrobione w okolicach miesjca, gdzie obecnie mieszkam, z wyjatkiem pierwszego, ktore zostalo zrobione w Marsylii (to jest juz nieco dalsza okolica - 120 km stad) :) Mi one Polski nie przypominaja :( ale pewnie dlatego, ze ze tam bylam przyzywczajona do plaskich krajobrazow a tutaj jednak mieszkam w gorach! Ide do wanny sie wygrzac! :) Dzisiaj wieje jakies koszmarne wiatrzysko, do samego patrzenia jak wygina cedry, kttore mam za oknem robi mi sie zimno... a tak bardzo chcialam wyjsc an spacer, bo na jutro i pojutrze zapowiadaja deszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za pomoc Margot. Ciekawe czy moj nick bedzie teraz czarny :) Aha, co do ikonek, to ciagle klikacie na ta strone, zeby wstawic jakis obrazeczek? Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdanszczanin
Samodzielne, umeblowane i wyposażone(TV kablowa, radio, lodówka, kuchenka, pralka, telefon) jednopokojowe (pokój, kuchnia, łazienka) mieszkanie na I piętrze kamienicy w sercu gdańskiej Starówki przy ulicy Ogarnej. Do wynajęcia do lipca do września. http://kwatera.gdansk.w.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdanszczanin a co to kurna darmowa reklama, niech no admin to tylko zobaczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam wszystkich, Barb ale masz slicznego, slodkiego bobaska :D ja Tobie tez podeslalam kilka zdiec od siebie :) Piekna pogode dzisiaj mamy !!! dobra uciekam, duzo mam dzisiaj na glowie, skrobne do Was pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniusia, no i jestes czarna :D A ikonki robisz w ten sposob (tylko bez spacji) np [ kwiat ] co daje 🌻 :) Piwonia, na admina to bym tutaj nie liczyla :-( Jestem na tym forum juz od ponad roku i niestety wszelkie przejawy chamstwa, braku dobrego wychowania, wzajemne obrzucanie sie blotem i jeszcze wiele gorszych rzeczy sa tolerowane przez Redakcje :( Darmowe reklamy rowniez:( No nic, ide zadzwonic :) Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mile Ludziki ❤️ Hmmmm, widze, ze tu nic tylko wszyscy sobie nawzajem wysylaja zdjecia, a ja sie nie moge z Wami bawic :( :( :( Bo jestem ostatnia ciamajda i nie mam wlasnych zdjec do powysylania :( :( Ale jakby ktos w Was byl taki mily i zechcialby mi wyslac jakies zdjecka swojej slicznej buzki, to bym naprawwde byla bardzo wdzieczna i odwdzieczylabym sie w przyszlosci :) Bo nie wiem nawet, jak wygladaja nasze nowe Dziewczynki z Chicago, Maya, Gadzinka, Gruszenka ... 🌻 Ide dzisiaj sie zrealizowac zawodowo, tzn. mam do zlozenia 5 ofert pracy :P :0 No i mam nadzieje, ze nie przegapie momentu zwrotnego, czyli otwarcia 100 strony :D Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka nie placz, juz Ci sle kilka zdiec ode mnie :) Jak sie kiedys dorobisz swoich to mam byc pierwsza, ktora je zobaczy :D Jest swietna pogoda i swietnie smakuja lody waniliowe na miescie w taka pogode, wlasnie wrocilam, posiedzialam na laweczce, poczytalam gazete, taki maly relaks w miedzyczasie :) Tyle tylko, ze wieeeeeeeeeeeje okropelnie, az sie zastanawiam jak sobie moj malzonek poradzi z zaglami w tak silny wiatr ? tak mocno wieje, ze przed chwila wiatr zdmuchna swoja sila ogromny konar powalajac go na sam srodek ulicy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia, Barb - dziekuje ❤️ Mam jeszcze pytanie do osob, ktore maja skrzynke na Yahoo!: czy maile z polskich adresow (np. \"wp.pl\", \"o2.pl\" itd.) dochodza do waszysch inboxow, czy wpadaja prosto do bulk jako spam? U mnie niestety sa traktowane jako spam. Tez mam skrzynke na Yahoo!, ale do celow polskiej korestpondencji otworzylam sobie na Tlenie. izza - szkoda, ze jutro nie mogla byc taka cudna pogoda, jak dzis :( A jutro ma w Lutsen padac snieg z deszczem :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka> to masz zaczarowana skrzynie;-) ja mam 10 skrzynek na yahoo i jeszcze mi nigdy takie cos sie nie dzialo... uciekam do domu, dzisiaj krocej, matyldo co jaq zrobie z tymi dwoma godzinami wolnego? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - :D :D :D jestes pierwsza osoba, ktora znam, ktora tez mowi MATYLDO :D :D :D A moja skrzynka jest bardzo zaczarowana ... codziennie po kilkadziesiat spamow odnosnie sprzedarzy lekow na recepte bez recepty, srodkow powiekszajacych co-po-niektore czesci ciala (meskiego), sprzedarz ubezpieczen i co-nie-tylko :0 Ale musze codziennie ten nieszczesny bulk sprawdzac, a nie tylko czyscic, bo przez kilka miesiecy nieswiadomie wyrzucalam maile od mojej kumpeli z Polski, az przez przypadek zajzalam tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole, to postanowilam przywdziac odswietny \"stroj\" na rychle nadejscie 100 strony ;) Co rowniez uczcze spozyciem ruskich pierogow dzisiejszego wieczoru (takich ze sklepu :P). A do tego przysmazona cebulka i mlody bob (tez a mrozonki). No, a Wy co dzis jecie/jadlyscie na obiadek/kolacyjke ? Wybaczcie, ze ja tak ciagle o tym jedzeniu, jak katarynka, zamiast sie wziac za rozgryzanie aparatu cyfrowego ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wperdzielam caly dzien tunczyka :D i cos czuje, ze jutro nie bede mogla na niego juz wiecej patrzec :-o maz wlasnie dzwoni, ze za mocno wieje i wraca do domu 😡 no to sie biedaczek nie naplywal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka ❤️ moze powinnas zalozyc nowa skrzynke, bo tego spamu to sie chyba juz nie pozbedziesz! Ja niestety musialam sie z moja skrzynka w ten sposob brutalnie pozegnac... teraz mam nowa i zero spamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o jedzeniu nie bede nic pisac, bo przed spaniem nie wypada... ;) Zreszta od trzech dni sni mi sie twarog... zaraz bede wyla 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba komus ulatwiam sprawe?? Tak, tak wiem, jestem stara i goopia, ale chce otworzyc 100 stronke - kto sie ze mna zmierzy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam do domu. siedzialam w pracy do 21:30 potem jeszcze mialam cos do zalatwiena i wlasnie wrocilam. Jeju!!! Moje koty sie zaplacza takie same w domu! No ale nic to. Widze ze zywa dyskuska trwa nadal! kokusiu! dzieki za fotki!!!! >nadal znbieram informacje do artykulu w magazynie mojego mezczyzny, ktorego nota bene nadal nie ma w domu ( ale powinnam sie przyzwyczaic, nie pamietam juz kiedy wrocil przted polnoca) Z tymi informacjami jest niezle zamieszanie! Obdzwonilam znajomych i nieznajomych zajmujacych sie tematyka golfowa w naszej ojczyznie i ... zglosil sie do mnie moj byly \"narzeczony\" i jak gdyby nigdy nic chce mi koniecznie pomoc. Jako ze jest fotografem amatorem, podsyla mi zdiatka klubow, insider informations, anegdoty, osoby kontaktowe... ba nawet zaoferowal, ze jezeli mi jakichs zdiec zabraknie, to pojedzie i zrobi!!!! Jestem w szoku! >Margotka i co z tym jedzeniem? co ugotujesz na Lunch???? no i co z tym szampanem??? wlasnie!!! odpalamy???🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamy 100!!!!!!!!!! :D:D:D Niech sie szampan leje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka, zwinelas mi 100 - ale gratuluje z calego ❤️ :D:D:D Odpalamy szampana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUUUUUUUM
to puscil korek szampanski sportowej (przygrubawej) naneczki!!!!!!!!!!!!!! hajda do zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×