Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość supermario
Franci - masz na imie Elżbieta i masz dziś imieniny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🖐️ Mialam dzisiaj naprawde wspanialy dzien - pomijajac fakt, ze o malo brakowalo a dostalabym udaru (juz widzialam ciemnosc przed oczami... :o)A to wszystko przez zaangazowanie ;) :D Juz wyjasniam - dzisiaj wlasnie byly ostatnie zajecia z gancarstwa na swiezym powietrzu w ogrodzie naszej nauczycielki (z zawodu gancarki zreszta)... Wszyscy aktywnie uczestnilismy w emajlowaniu naszych prac i pozniej we wkladaniu i wyciaganiu ich z pieca :D (Nie musze chyba wspominiec jak umorusana wrocilam do domu ;) :D S. mnie prawie nie poznal ;) :D ). Na koniec jeszcze byl wspolny posilek i moje ciasto z truskawkami zrobilo furore :D Az uroslam z dumy :D Ponadto propbilam cale mnostwo zdjec :D Jak tylko wrzuce je na komputer, to poprzesylam Wam zdjecia moich dziel :D Gruszenka, jeszcze nie podjelam ostatecznej decyzji... choc juz mam jeden typ :) I juz wiecej nie zadzieraj z policja :) franci, czyzbys miala dzis imieniny?? Cos mi sie zdaje, ze tak, bo nosisz to samo imie co moja mama :) Zycze Ci 100 lat :D 🌻 👄 No coz, bede uciekac. Mam goraca linie na Tlenie :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolciu ale Ty pamietasz...wiesz co znowu chcialabym siedziec w stanach i z toba klikac:)pamietam te czasy:)i teraz mi przypomnialas,ze z Toba na temat Twojej mamy rozmawialam tz.naszych imion:)dziekuje kochanie!😘mamie..zaspiweam Twojej 100 lat sto lat,sto lat niech zyje zyje nammmmmmmmm:)pozdrawiam!moj facet na pewno zapomni o mnie...jak zwykle...o czym oni mysla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, nie wiem co obchodzisz :D, ale FRANCI: zycze Ci dużo szczęścia i radości, uśmiechu :D i wytrwałości i samych przyjemnych dni w przyszłości. :D Marzena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyc
Chuj w dupę zdrajcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyc przykro mi ale to nie jest forum dla prostych ludzi..:/..nie znamy tego okreslenia...bardzo dziekuje za zyczonka kobitki😘..jestem elżbietka kokietka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracująca
Pozdrawienia dla wszystkich rodaków z Grecji.Mieszkam w samych Atenach od 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenusia tutaj trzeba zacytowac slowa z jakze smiesznego i naszego polskiego dobrego filmu:\"co mi zrobisz jak mnie zlapiesz\":sluzba zdrowia mowi marginesowi spolecznemu-NIE!\"..przeciez sila sie ich nie wykurzy...;)hehehehe...dziekuje milo mi za zyczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenusia tutaj trzeba zacytowac slowa z jakze smiesznego i naszego polskiego dobrego filmu:\"co mi zrobisz jak mnie zlapiesz\":sluzba zdrowia mowi marginesowi spolecznemu-NIE!\"..przeciez sila sie ich nie wykurzy...;)hehehehe...dziekuje milo mi za zyczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franci, dziekuje Ci rowniez za zyczenia dla mamy :) 👄 Ja szczerze mowiac zapomnialam o jej imieninach... To znaczy pamietalam, ale ona mnie uprzedzila telefonem, ze jest juz spakowana (przejezdza do mnie w niedziele) i ze czeka na zyczenia :o A jesli chodzi o Stany, to przeciez juz niedlugo tam sie wybierasz i znowu sobie poklikamy jak za starych dobrych czasow :D pracujaca, witaj 🖐️ Marzeniusia 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia juz nie moge sie doczekac tych stanow:(tesknie za moim chlopakiem:(tyle lat razem...a i z Toba mi sie fajnie rozmawialo:)czekam teraz na gadu gadu na mojego rycerza:)milej nocki skarby😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Franci!!!! Nie wykurzymy sila nikogo!!!!!!!! Pozdrawiam i lece robic pizze!!! MNIAMI MNIAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izus
A jest ktos z Nowego Mexyku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekleta strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkch, ja mialam ostatnio okropne dni, okazalo sie ze siostra mojego meza dostala nagle prace i nie ma kto zostawac z moim Damiankiem. Przez te kilka dni doslaownie cale Chicago obdzwonilam, no i kazdy w pracy. Mialam kupe nerwow przez to, na szczescie sasiadka zgodzila sie z nim zostac. Od poniedzialku moja siostra ma wakacje to bedzie z nim zostawac. Franci- wszystkiego najleszego z okazji imienin. Ja mam na drugie Elzbieta. Marzenko- mama rozmawiala z ta pania i na razie nie ma nic, ale bedzie dzwonic jak cos bedzie miala. A co u ciebie, dzwonilas do tej agencji? Kiedy robisz prawo jazdy? Kiedy do nas przyjedziecie? Jay- tez bym chcaiala miec tyle energii do pracy i nauki. Moja cala energie niestety pozera Damianek. Margot- gratulacje!!!!! No i powodzenia na uczelni!!!! A tak wogole to jutro koncze 25 lat. cwierc wieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No i mam pytanie do kobiet... slyszalam ze jak sie skonczy 25 lat to trzeba zaczac uzywac krem przeciewzmarszczkowy nawet jesli sie nie ma zmarszczek- tak zapobiegawczo... Co o tym myslicie??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barb na razie nie robie prawka. To znaczy wkuwam znaki itd. :D A do Was bardzo chetnie przyjechalabym nawet teraz!!!! :D A szczerze mozemy jutro!!! Jak nie jestescie zajeci to z przyjemnoscia!! Daj znac. Nie dzwonilam jeszcze do tej agencji. Czekam. Nie wiem na co naprawde!!! Mama Kubusia mowiwla, ze szuka pracy i chcialaby mnie na caly tydzien. Zobaczymy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodzik
Ja mieszkam w Rejkiawiku , myśle że to dośc kosmicznie zakrecone miejsce jak na Polaka , naszczęście sklep prowadzi Polka wiec 1 problem z głowy , wiecie oni tu nie zaspecjalnie Spikaja po Inglisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec... siedze sobie w stanach... worcester, ma ucze sie tutaj, chodze czasem na koncerty, spotykam sie z ludzmi troche starszymi od siebie bo w moim wieku to raczej wielu polakow nie znam skonczylam 18 lat nie potrafie pisac o sobie ...help?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Ci idzie KUDLATA!!!! Juz nie jestem najmlodsza na topiku!!! :D :D :D Ja mam 20 lat i spotykam sie z trzyciestolatkami, a to dlatego, ze moj maz jest w tym wieku... Dziwne, ze mam meza, co?? No mam. Tak jakos wyszlo, ze ja i moj Kochany znamy sie, odkad skonczylam 9 latek. Zawsze traktowal mnie wyjatkowo. Juz jako 9 latke prowadzil mnie za raczke, zebym sie nigdzie nie zgubila :D :D :D Bardzo sie kochamy naprawde. Wiem, ze bedziemy juz razem do konca. Moze sie wydawac niektorym, ze jestem glupia, ale ja wiem, ze dobrze zrobilam wyxhodzac za niego. Jak widzisz jestem troche zakrecona. WItaj u nas.......... Aha: Mieszkam pod Chicago rok i 18 dni i juz nie moge sie doczekac pojechac do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wlasnie ogladam Victorie Secret bo mam gift card i nie moge sie zdecydowac. Chyba wybiore 2 spodnice. Albo spodnice i bluzke. Nie wiem.... Kudlata- czesc, ja jestem z okolic Chicago, mieszkam wlasciwie niedaleko Marzenki. Jestem tu 3 lata. Jutro wlasnie skoncze 25 lat.... Marzenko- dostalam maila, zaraz odpisuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×