Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

🖐️ Dzisiaj mielismy w planie mala wycieczke krajoznawcza, ale nic z tego... o 15-tej idziemy ogladac samochod, ktory byc moze zdecydujemy sie kupic! :) Amberangelic - na mnie juz tez postawiono kreske! Byl czas, ze palilam czajniki z prawdziwa namietnoscia (w ciagu miesiaca spalilam 3 doszczetnie :P az mama zmuszona byla kupic elektryczny, ktory sie sam wylacza :D). Zdolna bylam jak ich malo... ;) Ale po przeprowadzce tutaj, znajac \'zdolnosci\' kulinarne mojego Aniola i majac w perspektywie codziennie jedzienie mrozonek tudziez dan z puszek, jakos sama zaczelam sie krecic wokol kuchni... na poczatku z wielka niesmialoscia ;) ktora z czasem przerodzila sie w swoistego rodzaju pasje :) Tak wiec widzisz, zawsze jest szansa :D Ciesze sie, ze przekraczasz ten magiczny krag :) 10 kg mniej - wielkie gratulacje! :D Jestem pelna podziwu :D zaczaruj mnie - 🖐️ kokus - tez ostatnio czytalam wlasnie o tym wzmozonym zainteresowaniu Amerykanow emigracja do Kanady... W ogole w tej samej gazecie przeczytalam opinie Amerykanki, ktora glosowala na Busha, poniewasz \"za 20 lat prezydent Bush zostanie uznany za prawdziwego wizjonera\" :o :D:D Jay - i jak steak sie udal? Byl dobrze wysmazony? ;) Nic, ide cos zjesc a potem lece sie wymoczyc w wannie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czy ktoras z Was ma jakis sprawdzony przepis na golabki? Jesli tak, prosze o podrzucenie mi go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegnalam sie z forum dluzej niz Dorotka z kraina Ozz i S. mi sie wpakowal do lazienki ze swoja gazetka. :D No, ale ja nie marnujac czasu zabralam sie za przygotowywanie tiramisu :D Wlasnie czekam az kawa mi przestygnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zbyt wiele czasu w tej chwili, ale chialam skrobnac pare slowek :) stopniowo zmieniam moje menu, od dzisiaj zaczne zapisywac co jadam, mam mocna posunieta skleroze ;) z czego nie potrafie zrezygnowac to polskie maselko ktore podsyla mi tesciowa.Cieniutko maznac musze,bo nie przelkne cuchego chlebka. Pije sporo zielonej herbaty ,odstawilam slodycze ,jem tylko gotowane mieso ups.wczoraj zjadlam kawalek pieczonej ryby. O 22 zjadlam mandarynke i jakblo,bo mnie ssalo w zoladku,czy to zakazane? hmmm co robic w takich sytuacjach? Acha,ma dwie kasety z cwiczeniami Cyndi Crawford i Tony Little(jakos tak sie to pisze) :) miksuje dwa zestawy godzinne-jeszcze zeby mie sie chcialo wstawac ,potrzebuje silnej motywacji,kiedys byly nia np.spodnie o rozmiar za male -zadzialalo -teraz moze kupie o dwa hehheh pozdrwawiam i wchodze na polecany link szczuplych inaczej milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Akara, ja mam chyba 90% zdjec niewyraznych, ha ha! Takie z nas fotografy, cholera! Wyslalam ci sie jeszcze w rozpuszczonych wlosach, ciekawa jestem twojego zdania... Ja od wielu juz lat najlepiej czuje sie w krociusienkich (takich na granicy przyzwoitosci niemalze) albo w zwiazanych w krotkiego kucyka na karku z wypadajacymi pejsami, ktore zalotnie zarzucam za ucho ;) Moze powinnam znalezc jeszcze cos na potwierdzenie... :) Margot, powodzenia w sprawie czterech kolek !!!!!!!!!!!!!!!! A powiedz, jezeli sie zdecydujesz, to czujesz sie na silach przywiezc te cztery kolka osobiscie i samodzielnie na wlasne podworko, he? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... Mascha - powodzenia.. -- a przy okazji czy znacie takie dziwne owoce, ciut mniejsze niz przecietne jablko, pomaranczowy kolor rowniez w srodku, skorka twarda, ale cieniutka, gladka, na szczycie listek czteroczesciowy z ogonkiem, zadnych pestek w srodku, miazsz bardzo slodki i aromatyczny.. W Polsce nazywa sie to \"kaki\" ale w Ameryce by sie brzydko kojarzylo.. Pierwszy raz spotkalem ten owoc dwa lata temu i dopiero teraz sie pojawil znowu. Kosztuje 4 zl za sztuke, czyli wiecej niz dolar.. w sprzedazy sa tylko o tej porze roku.. moze go zeskanuje? jeszcze jeden zostal, ale juz dlugo nie polezy... Margot - Hitler tez byl wizjonerem naswoj sposob.. kazdy czas ma swoich wizjonerow.. a historia ich osadzi... Powodzenia z tym ogladaniem czterech kolek z piatym w bagazniku... Dark Elf -ty spioszku zaczaruj mnie - no widzisz, to wcale nie jest trudne... Jay - brokuly tez sa pyszne.. ostatnio jadlem wg amerykanskiego przepisu od mojej mamy.. z makaronem, mocno przyprawione, w jakims takim gestym bardzo sosie na bazie smietany czy majonezu (spoznilem sie do kuchni, gdy zona robila), pyszne i proste do zrobienia.. Amberangelic - to raczej ja przegapilem Twoje pytanie, chociaz staram sie czytac wszystko dokadnie, nawet o kosmetykach :D Moja zona nie zaglada na kafeterie, woli bezposrednie gadki na tlenie i GG. Dzieki temu moge czuc sie swobodnie.. bo jakby sie dowiedziala, ze kupuje stare ksiazki, to by mi sie dostalo...hihihi Akara - tak przy okazji czy uwazasz ze wasy pasuja do mojej twarzy? co prawda i tak ich nie moge zgolic bo by mnie do Stanow nie wpuscili (zdjecie)...:D bagatelka - chyba Arafat sie wybudzil - na zlosc swoim wrogom... izza -zapomnialem o zdjeciach, sorki, zaraz wysylam.. pozdrowienia dla wszystkich obecnych i nieobecnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! :D Nie wie czy wiecie ale jestesmy dzis w \"polecanych\" :) razem z topikiem Amber :D Ciekawa jestem czy ktos nowy w zwiazku z tym do nas zagladnie :D Masha powodzenia zycze :) Czesc Gadzinka!! Dostaliscie z Groszkiem mego maila mam nadzieje? Witam wsrod wielbicieli kasztanow :D Ale pycha byly. I w dodatku na dzis mi tez zostalo troche do upieczenia :) Kokus ostatnio ogladalam sie troche za owocami, ktore mozna tu kupic a w Polsce sa drogie albo ich nie ma. Za warzywami takze. Ale nie przypominam sobie czy cos takiego podobnego do kaki widzialam chocby pod inna nazwa. Szczerze powiedziawszy to nie potrafie sobie przywolac obrazu kaki nawet. Ale w srode bede na zakupach to przygladne sie jeszcze. No chyba, ze ktoras z dziewczyn wie o co chodzi i Ci wytlumaczy. A dobre to powiadasz?? :D Dzisiaj wyciagam Misia na wystawe psow w Nicei :D Nie moge sie doczekac. mam nadzieje, ze jakiegos bede mogla poglaskac :D Od tego czasu jak tu jestem nie \"mietosilam\" zadnego psiaka bo nikt ze znajomych nie ma :( Jedynie kotki .. ale to nie to samo :( Milego dzionka wszytkim!! U mnie dzis chlodniej i kojarzy mi sie to z takim poslkim, cieplym, jesiennym dniem :) i sloneczko wlasnie wyszlo :) Az milo. Papaty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus tak mnie zainteresowales tym kaki, ze poszperalam na necie :) Czy wiedziales co zawieraskorka tego owocu?/ Mam nadzieje, ze jej nie jadles! A tu jest link do strony, na kotorej jest wszystko o tym owocu, rowniez jakie sa jego nazwy w roznych krajach, z czym go mozna jesc ( sa nawet przepisy) i jakie skladniki zawiera :) http://www.wgro.com.pl/mp-bin/article?section=aktual&portal=wgro2&category=&sid=2004/03/15/2961244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) JoAska, wlasnie poszla odpowiedz do ciebie :) baw sie dobrze w Nicei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie zaczelam sie zastanawiac dlaczego niby nie nalezy jesc tej skorki z kaki przez ta tanine. Przeciez jest ona tez i w herbacie, czy w winogronach i nikt tego nie zabrania :) Moze tu chodzi o ilosc tej taniny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gadzinka!! Czesc Groszek!! :) Wlasnie przeczytalam bo nie moglam sie powstrzymac. teraz lece sie ubierac zeby wyciagnac tego Misia bo caly dzien przed kompem gotow przesiedziec :) Odpowiem wieczorem a jak nie to jutro bo nie mam zajec akurat :D Milej niedzielki rowniez!! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Masha - sa sprzeczne informacje na temat tego czy zdrowo jest jesc wieczorami czy tez nie. Ja staram sie jedac najpozniej o 19-tej... ewentualnie, jesli zaczna ssac mnie w zoladku, wtedy lubie przegryzc jakis owoc lub zjesc jogurt. Zawsze jednak staram sie nie chodzic spac z pelnym zoladkiem. :) Powodzenia :) Gadzina - nie, niestety nie prowadzilam samochodu od ponad roku, wiec w ogole nie czuje sie na silach, zeby usiasc za kolkiem :( Znowu mnie czeka nauka... moze juz nie od zera, ale od niedalekiej bliskosci zera ;) kokus - masz racje, Hitler tez byl wizjonerem na swoj sposob... JoAska - ja marze o psie... dzisiaj przegladalam anonse i rozgladalam sie za jakimis szczeniakami! :) Nic, musze konczyc, bo jedziemy ogladac to moja formule :D pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus, bede brutalnie szczera :D, nie znosze samych wasow i nigdy nie bede obiektywna w tej sprawie ;). Moim zdaniem same wasy postarzaja i dodaja takiego, hmmm... dziadkowego wygladu. Co innego jesli wasy sa ladnie przystrzyzone i polaczone z mala brodka - to juz inna bajka :), to mi sie podoba :). Zaloze sie, ze jakbys zgolil wasy to wygladalbys sporo mlodziej. Moj szwagier (mniej wiecej w Twoim wieku) lata cale nosil wasy, ale w tym roku w koncu go namowilam zeby je zgolil i wyglada o niebo lepiej :). Wiesz po czym mozna Polaka za granica rozpoznac?... Po wasach wlasnie :D, bo u innych narodowosci rzadziej widac \'szczoteczke pod nosem\'. No to bylam brutalna... Bez urazy mam nadzieje! Dziewczyny, a Wy co sadzicie o wasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... akara - bylas bardzo brutalna, ale nie zywie urazy. Kilka tygodni temu czytalem artykul na temat wasow i dlatego ten temat stal sie dla mnie wazny... Zdaje sobie sprawe, ze wygladalbym duzo mlodziej, zreszta to byl jeden z powodow kiedy zapuscilem wasy - zeby wygladac powazniej.. Faktem jest ze sie przyzwyczailem mocno do nich, a ponadto paszport i amerykanska wiza, gdzie na zdjeciach mam wasy.. i inne dokumenty.. Od kilku lat przystrzyganie wasow powierzam fryzjerce, razem ze strzyzeniem, srednio co miesiac z hakiem.. Brodki nie lubie, zreszta akurat w tym miejscu zarost mam jakis slaby, kiepsko by to wygladalo... Ciekawe jak innym dziewczynom podobaja sie wasy, niekoniecznie moje... Margot - jak tylko wrocisz kliknij na temat samochodu... JoAska - dzieki za stronke, znakomite informacje o kaki. Przypomnialem sobie, ze siostra w Stanach okreslila je jako persimonki.. Sa pyszne, polecam... na razie, trzeba cos ugotowac, bo zony dzis nie mam, uczy sie, biedactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus :-) co to sie dzieje z Twoimi e-mailami. Dochadza ale nigdy nie ma przy nich zalacznikow. Poddalam je inspekcji ale nic z nich nie wyszlo...:-( Jesli chodzi o ten owoc to u nas nazywaja to persimmon czy cos takiego. Bardzo to jest popularne wsrod ludzi z Orientu. Czasami to kupuje glownie w miesiacach zimowych ale tez nie duzo zazwyczj jedna dwie. Sa one bardzo syte i czasami trzeba czekac jak kupisz jeszcze taka co potrzebuje dojrzec. Musza one byc super miekkie i bo wtedy sa slodziutkie a tak to cierpkie. Pare kawaleczkow i mija mi ochota na slodycze, orzezwiajace jak sie to je rano prosto z lodowki. Tylko ze drogie... Dolacze sie do opini Akary o wasach. Tez mi sie nie podobaja i kojarza z Polakami albo policjantami(bo tutaj prawie nikt ich nie nosi chyba ze jacys profesorowie, filozofowie itp ...ale to razem z broda)Mlodzi ludzie tacy jak Ty to wcale. Uwazam ze to postarza i odbiera lagodnosc z twarzy. Masz bardzo ladna/przystojna buzie nie powinienes jej zaslaniac. Jeszcze jesli chodzi o rzad Kanady to nasz Prime Minister wypowiedzial sie ze Canada chetnie przyjmie tych ktorzy chca sie przeniesc z USA do nas ale beda musieli \"stac\" w takiej samej kolejce jak wszyscy inni ktorzy chca do nas emigrowac. Rzeczywiscie olbrzymia ilosc ludzi planuje tutaj sie przeniesc. Funkia:-) fajna historyjka z synkiem. To prawda ze dzieci moga nas czasami zaskoczyc swoja madroscia , niewinnoscia, prostota ...szkoda ze to potem zanika kiedy wchodzimy w wiek dorastania i jestesmy bombardowani \"prawda\" i uczeni czym jest rzeczywistosc, okradzeni z naszego prywatnego dzieciecego swiata pelnego marzen i pozytywizmu. Dorosli powinni czesciej obserwowac swoje dzieci i uczyc sie od nich tego co sami zatracili Margot :-) powodzenia w zakupie autka....ale to ekscytujace..nieprawdaz? Gadzina :-) mnie tez bardzo sie podoba Twoja uroda jest taka dziewczeca i widzialbym Cie w dluzszych wlosach. Chociaz wiem ze krotkie wlosy sa o wiele bardziej praktyczne i jak juz raz sie je ma to potem ciagnie aby wlasnie je takie juz trzymac. Krotkie wlosy sa dobre jak ktos ma takie ostre rysy twarzy, i wrecz az sie prosi aby je obciac zgodnie ze struktura kostna twarzy. Tez chetnie zobaczylabym Twoje zdjecie jak masz w dluzszych wlosach. JoAska :-)milej zabawy na wystawie pieskow. Musisz bardzo tesknic za swoim .....wiem bo tez przez wiele lat marzylam o psie ale nie moglam kupic / adoptowac bo syn byl maly a ja pracowalam po calych dniach. Teraz od czasu jak mam swojego lobuza to swiata poza nim nie widze ! codziennie nie moge sie doczekac jak jade do domu i od razu mi sie dusza smieje ! Dla wszystkim milej niedzieli !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy ogladac tego mercedesa w wersji formula 1 rocznik dobrego starego wina ;):P:D I chyba jednak nie zdecydujemy sie na kupno... Aniol anielski mial kilka zastrzezen, co do jego stanu technicznego... W sumie nam sie nie spieszy z zakupem, mam na ten cel odlozone pieniadze i wolimy poczekac na naprawde dobra okazje... :) kokus - ja tez bede brutalnie szczera i dodam, ze nie znosze wasow... w ich klasycznym wydaniu! Moj S. nosi lekko przystrzyzone wasy z mala brodka - i to uwazam dodaje mu uroku i powagi! :) k-11 - oj bardzo ekscytujace... tylko, zeby ja choc troche sie znala na samochodach! Prawo jazdy mam juz od ladnych paru lat, ale praktycznie niewiele jezdzilam od tamtej pory... i w ogole jakos jazda samochodem malo mnie pociagala! Tutaj jednak, gdzie obecnie mieszkamy, brak samochodu jest sporym obciazeniem, bo siec komunikacyjna miedzy poszczegolnymi miejscowosci jest bardzo slabo rozbudowana. Mamy co prawda jeden samochod, ale na codzien korzysta z niego moj S. Kiedys probowal mnie nauczyc nim jezdzic, ale silnik ma spora moc (jest to wersja juz zaliczana do samochodow sportowych) i raz wjechalam na rondo z taka predkoscia, ze az nas wbilo w fotele i wlosy stanely nam deba... :o to byl po prostu cud, ze akurat nie jechal tamtedy zaden samochod! Strachu najedlismy sie oboje... i od tamtego czasu nie wsiadlam poraz kolejny za kierownice! akara - tiramisu jest pyszne!! Juz zjedlisly prqwie polowe! Troche slabo sie scielo, ale czy to wazne?? ;) I tak pewnie do jutra go nie bedzie! To tyle na teraz! Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy ogladac tego mercedesa w wersji formula 1 rocznik dobrego starego wina ;):P:D I chyba jednak nie zdecydujemy sie na kupno... Aniol anielski mial kilka zastrzezen, co do jego stanu technicznego... W sumie nam sie nie spieszy z zakupem, mam na ten cel odlozone pieniadze i wolimy poczekac na naprawde dobra okazje... :) kokus - ja tez bede brutalnie szczera i dodam, ze nie znosze wasow... w ich klasycznym wydaniu! Moj S. nosi lekko przystrzyzone wasy z mala brodka - i to uwazam dodaje mu uroku i powagi! :) k-11 - oj bardzo ekscytujace... tylko, zeby ja choc troche sie znala na samochodach! Prawo jazdy mam juz od ladnych paru lat, ale praktycznie niewiele jezdzilam od tamtej pory... i w ogole jakos jazda samochodem malo mnie pociagala! Tutaj jednak, gdzie obecnie mieszkamy, brak samochodu jest sporym obciazeniem, bo siec komunikacyjna miedzy poszczegolnymi miejscowosci jest bardzo slabo rozbudowana. Mamy co prawda jeden samochod, ale na codzien korzysta z niego moj S. Kiedys probowal mnie nauczyc nim jezdzic, ale silnik ma spora moc (jest to wersja juz zaliczana do samochodow sportowych) i raz wjechalam na rondo z taka predkoscia, ze az nas wbilo w fotele i wlosy stanely nam deba... :o to byl po prostu cud, ze akurat nie jechal tamtedy zaden samochod! Strachu najedlismy sie oboje... i od tamtego czasu nie wsiadlam poraz kolejny za kierownice! akara - tiramisu jest pyszne!! Juz zjedlisly prqwie polowe! Troche slabo sie scielo, ale czy to wazne?? ;) I tak pewnie do jutra go nie bedzie! To tyle na teraz! Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy ogladac tego mercedesa w wersji formula 1 rocznik dobrego starego wina ;):P:D I chyba jednak nie zdecydujemy sie na kupno... Aniol anielski mial kilka zastrzezen, co do jego stanu technicznego... W sumie nam sie nie spieszy z zakupem, mam na ten cel odlozone pieniadze i wolimy poczekac na naprawde dobra okazje... :) kokus - ja tez bede brutalnie szczera i dodam, ze nie znosze wasow... w ich klasycznym wydaniu! Moj S. nosi lekko przystrzyzone wasy z mala brodka - i to uwazam dodaje mu uroku i powagi! :) k-11 - oj bardzo ekscytujace... tylko, zeby ja choc troche sie znala na samochodach! Prawo jazdy mam juz od ladnych paru lat, ale praktycznie niewiele jezdzilam od tamtej pory... i w ogole jakos jazda samochodem malo mnie pociagala! Tutaj jednak, gdzie obecnie mieszkamy, brak samochodu jest sporym obciazeniem, bo siec komunikacyjna miedzy poszczegolnymi miejscowosci jest bardzo slabo rozbudowana. Mamy co prawda jeden samochod, ale na codzien korzysta z niego moj S. Kiedys probowal mnie nauczyc nim jezdzic, ale silnik ma spora moc (jest to wersja juz zaliczana do samochodow sportowych) i raz wjechalam na rondo z taka predkoscia, ze az nas wbilo w fotele i wlosy stanely nam deba... :o to byl po prostu cud, ze akurat nie jechal tamtedy zaden samochod! Strachu najedlismy sie oboje... i od tamtego czasu nie wsiadlam poraz kolejny za kierownice! akara - tiramisu jest pyszne!! Juz zjedlisly prqwie polowe! Troche slabo sie scielo, ale czy to wazne?? ;) I tak pewnie do jutra go nie bedzie! To tyle na teraz! Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka
Czy bywa tu ktoś z Los Angeles? Pytam,bo prawdopodobnie w ciągu miesiąca tam wyląduję i chciałabym wiedzieć jak tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara zgadzam sie w 100 % jezeli chodzi o wasy ja sama mojemu obcinam bo jakbym pozwolila to by wygladal jak buszmen, ide bo znowu spale rybe juz ryz spalilam bo sie zasiedzialam na wizazu:) napisze wiecej jutro:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara zgadzam sie w 100 % jezeli chodzi o wasy ja sama mojemu obcinam bo jakbym pozwolila to by wygladal jak buszmen, ide bo znowu spale rybe juz ryz spalilam bo sie zasiedzialam na wizazu:) napisze wiecej jutro:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisalam na maile, terz moge zmykac do lozka! :) Jeny, jutro znowu musze wstac tak wczesnie! :o Dark Elf - mam nadzieje, ze nie spalilas tej ryby :D Dobranoc wszystkim 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisalam na maile, terz moge zmykac do lozka! :) Jeny, jutro znowu musze wstac tak wczesnie! :o Dark Elf - mam nadzieje, ze nie spalilas tej ryby :D Dobranoc wszystkim 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisalam na maile, terz moge zmykac do lozka! :) Jeny, jutro znowu musze wstac tak wczesnie! :o Dark Elf - mam nadzieje, ze nie spalilas tej ryby :D Dobranoc wszystkim 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielke, u mnie bardzo sloneczna :) Od piatku nie sluchalam radia, takze nie mam zadnych nowych anegdotek z zalazkow nowej/starej prezydentury w Kowbojowie ;) kokus - o tak, wstrzemiezliwosc do za rada Zlotoustego, no i pewnie rowniez jego przydupasow fundamentalistow typu Ashcroft ... Bede musiala wyprobowac te kaki vel persimonki, z Twojego opisu brzmia pysznie :) akara - ja nie chcialam byc zima tak na zarty, bo po prostu nie lubie zimy jako zimy, a typ urody ... hmmm, jak mowisz, ze nie najgorsza, to kupuje :D TO jak, jestem zima? I jak jestem, to potwierdz moje przypuszczenia (lub zaneguj), ze nie bardzo dla mnie odcienie jesienne typu broze i czerwienie wpadajace w pomarancz ... choc kiedys sie troche w takich lubowalam, ale teraz czuje sie lepiej w chlodniejszych odmianach brazu, prawie na granicy spopielalego rozu ... :) Gadzinka - czesc :), juz dawno z Toba i Groszkiem nie rozmawialam, ale sledze Wasze losy :) Jay - ozdrowialas juz nieco? Mam nadzieje i ciesze sie, ze slyszalas na CNN bardziej optymistyczne wiesci o ksiazkach do bioli ;) Amberangelic - dzieki na zdjecka :) No wiesz, ja to myslalam, ze jestes prawdziwym grubaskiem, ta cala troska o diety, a tu patrze i co widze na zdjeciach - laske :D Przylaczam sie do prosby Jay o kurzy biust w pistacjach ;) *zaczaruj mnie* - po pierwsze, to sliczny masz nick, a po drugie, to kokus prawde rzecze :) Nie sprawdzamy listy obecnosci, a zawsze jest milo, jak ktos zajzy i dorzuci troche dobrej energii :) Masha - owocnej dietki, ale pamietaj, ze najwiekszym wrogiem odchudzania jest glod ;) Tazke nie zaluj sobie pozywnych kaskow, byle w malych ilosciach i byle nie jesc tego, co i tak jest niepotrzebne, lub nawet szkodliwe, czyli slodycze, coca-cole itp., (jejciu, co ja pisze, a wlasnie zjadlam slodycz...) Margot - no i znowu mnie kusisz nastepnym przepisem ... I wodzisz za nos ;) Co do samochodu, to zanim kupicie cos wiekowego, dobrze sie zastanowcie, bo potem mozesz miec wiecej z tym cackiem stresow, nizli z koleja panstwowa :0 Ja to przerabialam na wlasnej skorze, z kilkoma takimi okazami (jezdze juz 14 lat) i w koncu powiedzialam basta i kupilam na raty skromny, ale nowy samochod (tym bardziej, ze nikt z mojego otoczenia nie zna sie na stanach technicznych itp. ;) ) Niezle sie usmialam z Twojej historii na rondzie :D. Dosc, ze obylo sie bez ofiar w ludziach ;). Odnosnie golabkow, to niestety nie mam przepisu, raz w zyciu robilam i wyszly wysmienite, lecz nie mialam nigdy przepisu, tylko ze sluchu odtworzylam golabki znajomej, ktore jadlam kilka dni wczesniej ... i juz niestety nic nie pamietam :0 JoAska - nasz temat na polecanych :D no tez, po ponad roku sie obudzili :D A co do baklazanow, to powiem Ci, ze w zyciu robilam moze ze dwa razy i bylam bardzo zawiedziona :( Natomiast jak jadlam w restauracji np. to zawsze byly pyszne, szczegolnie raz w perskiej knajpce jadlam takie puree z baklazanow, cebuli i czosnku na cieplo i to bylo przewyborne :D Mam jednak przepis na bardzo smaczna zupe z baklazanem, ponadto jest ona ekspresowa w wykonaniu, takze jak sie wezme w garsc, to go przetlumacze i tu zamieszcze :) Funkia - Twoj Starszak, co to nie chce byc prezydentem ;), to jak zwykle ten idealny dzieciecy zdrowy rozsadek :) Kiedys, wiele lat temu, rozmawialam z 3-4 letnim chlopcem, nie pamietam juz o czym, pewnie o kosmosie i zadalam mu pytanie, ktore mnie sama cale zycie dreczylo: Jak myslisz, gdzie sie konczy kosmos? On bez chwili namyslu odpowiedzial: Na poczatku! Czyz to nie genialne? :D Bardziej uczeni nazywaja to przestrzenia zakrzywiona i odpowiedz na to pewnie gdzies jest, ale nie na moja to glowe :D Natomiast, to ze kosmos konczy sie na poczatku jestem prawie ze w stanie zrocumiec :D Wlasnie dzisiaj w ZWIERCIADLE przeczytalam o ksiazce Anny Nasilowskiej pt. Czterolenia filozofka, w ktorej autorka zapisuje wlasnie takie dzieciece teksty, niezrownane w swojej trafnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim!!! K-11 na widok psiakow \"oczka mi sie pocily\" :( Bardzo tesknie za swoim :( Dobrze, ze nie bylo bardzo podobnych bo bym chyba sie rozryczala. Troche mnie zawiodla ta \"wystawa\" bo to w zasadzie nie byla wystawa tylko \"kiermasz\" szczeniakow i w dodatku marniutki jesli chodzi o rozmiary. Spodziewalam sie czegos wiekszego. Ale mimo wszytko milo bylo byc wylizanym i poszczypanym zabkami po palcach :D no i poglaskac po lepetynce.. ech... :( Margolcia naprawde rozgladasz sie za psiakiem?? Chcesz jakiegos rasowca czy kundelka? :) Widze, ze samochod nie podpasowal? Ale masz racje bo z takimi zakupami nie ma sie co spieszyc :) Zwlaszcza jak sa o roczniku dobrego wina :P :D Choc to zalezy kotrego bo my uwielbiamy wina z 2003, sa pyszne :) Co do wasow to i ja wtrace swoje trzy grosze :) Uwazam tak jak i kazda z wypowiadajacych sie tutaj babeczek, ze bez wasow zawsze mlodziej sie wyglada :) Ale mnie te psiaki rozbroily na reszte wieczoru :( Zmykam spac chyba. papaty! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka dzieki za wiesci o baklazanach bo myslalam, ze to ja mam cos ze smakiem nie tak :) A na ten twoj przepis chetnie poczekam i jeszcze raz sie na baklazany pokusze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×