Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość praktyczna do bolu
och jaki kobiecy topik sie zrobil... Istotki slodkie nie mozecie po prostu pisac na maila, przeciez te Wasze problemy nikogo nie obchodza !!! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a teraz slucham Schlager music czyli plytki z Octoberfest,szajba ...szajba...szajba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci nie lubie, mam tyle co mam i musze byc mama!!!!!!!!!!! niekt mnie nie pytal czy lubie i czy dam rade, Nikt mnie nie pytal czy lubie pracowac w fabryce i tez musze. tak juz mam w tym zyciu! Kochani, moze tak zalozyc osobny topic z przepisami? ja tylko czytam i nie moge odpisywac bo pozno, praca i praca... troche drobnych probleow... tabelka wg miejsc zamieszkania... Nie podoba sie? :-( Pozdrawiam serdecznie i przylacze w piatek do pisania a narazie tylko czytam... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokus -dzieki za info, i zapraszam do siebie na zwiedzanie tych miejsc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia! Dzieki za pocieszenie! Ja tez bym chciala zlapac kontakt ze starymi znajomymi, niedawno utworzono forum na stronie mego miasta i mojego liceum, zalozylam temat ale nikt znajomy sie nie odnalazl. W sumie z psiapsiolkami pisze czesto ale fajnie by bylo \"spotkac\" w necie nawet niezbyt bliskiego znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam, co chwile wyrzuca mnie z netu, mam szczera nadzieje, ze to nie wirus, wychodze zanim sie calkiem ze zlosci nei zagotuje 😡 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Bagatelka prosze Cie bardzo :) ale zapewniam ze te ciasta lepszy niz pracownia komputerowa :) A zupka wyglada pysznie, jako ze uwielbiam zupki pewnie kiedys zrobie, po powrocie oczywiscie, a moze w Polsce :) Tylko to znow z pomidorami :( Esja trzymam kciuki zeby Ci lekarz faktycznie pomogl. Kiedy do niego idziesz?? Elfik ty tez sie trzym. KaHa podoba sie podoba :) Rzucilam okiem na nia szybko i nie zauwazylam sposobu podzialu :) Amber szkoda ze sie nikt nie pojawil. Ja sie juz nauczylam, ze kiedy jestem tutaj to nawet obecni znajomi jakos czasu nie maja na pogadanie, nawet kiedy jestem w Polsce przez pare dni to zawsze cos komu wypadnie, ze nie moze. Ostatnio jak bylam w Polsce to mi sie odechcialo umawiac, oszczedzalam sobie rozczarowania i kolejnych wymowek, kto chcial sam sie odezwal.Jak bylam w potrzebie zeby z kims porozmawiac to dooooooopa :O Czasem to wlasnie Ci, z ktorymi sie dlugo kontaktu nie ma chetniej porozmawiaja. Smutne ale prawdziwe. Nic to, milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! :) Wlasnie zadzwonila moja znajoma, ze dzisiaj mnie odwiedzi i przyniesie \'la galette de roi\' upieczona przez jej tate piekarza-cukiernika - znowu czeka mnie dzien pelen pokus! :o Squirley - ciesze sie, ze JoAska Ci wyjasnila co jak wyglada, bo ja zawsze mialam problemy z odroznieniem co jest co! A probowalas piec moze ciasta na makach ze sklepu ze zdrowa zywnoscia? Dziewczyny juz wczesniej pisaly o tych problemach z pieczeniem w Stanach i z tego co pamietam, ciasta zaczely im wychodzic, gdy kuply make wlasnie w sklepie ze zdrowa zywnoscia :) JoAska - ja tez myslalam o ciescie do tarty, ale nie wiem dlaczego napisalam, ze na francuskim! Pozno bylo :P A przepis, ktory Ci podalam jest na pewno na baklazany - te fioletowe! :D Ale mysle, ze jak dodasz cukinii to nie zgrzeszysz :D Dla mnie na dobra sprawe cukinia i baklazan to jeden pies :P:D Bagatelka - widze, ze nie pozostalas nam dluzna :D:D Ja co prawda zupkowa nie jestem, ale kto wie, kto wie... jak minie okres abstynecji jedzeniowej - moze sie skusze :D Esja - wspolczuje Ci z ta bezsennoscia! Radze Ci nie zostawiac tego tak, tylko wybrac sie czympredzej do lekarza! 🌻 Amber - mam nadzieje, ze ktos sie odezwie z Twoich straych znajomych! Musisz byc cierpliwa :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie zdziwie sie, jesli nie bedziecie chcieli ze mna gadac... po takim czasie... :p Zeby sobie znowu zaskarbic wasza sympatie wyslalam wam zdjecia mojego dziecka Juz od dluzszego czasu myslalam intensywnie o napisaniu paru slow, ciagle jednak brakowalo, czasu, pretekstu, czy ja wiem czego... W koncu Amberangelik dala mi poteznego kopa motywujaco-zachecajacego i oto jestem :) musze zmykac, bo moj Glodomorek wlasnie sie obudzil i domaga sie jedzenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina - ciesze sie, ze sie odezwalas! :D Twoj synek jest przesliczny i ma cudowne usteczka! :D Zastawialam sie czemu do nas nie zagladasz i czemu sie nie chwalisz! Wyslalam Ci tez jakis czas temu emaila z gratulacjami, ale nie dostalam odpowiedzi... Musisz byc mocno teraz zajeta tym slicznym malenstwem :D Nic, wracam do prasowania! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! do lekarza ide jutro popoludniu.Jak na razie to obdzwonilam znajome szamanki reykjavickie(m.in.kolezanke ,,Tai-chi,, , kolezanke,,Vege,, i kolezanke Inge) Kazaly mi kupic jakis koncentrat odtoksyczniajacy -wyciag z ziol i zielonej herbaty,to to sie nazywa ,,Pure plan,, ,stosuje przez 10 dni,pije rozcienczone w litrze wody,i podobno bardzo pomaga .Mam nadzieje ,kol.,,Vege,, powiedziala ,ze dla niej to po prostu typowy objaw zimowego zmeczenia i zatrucia organizmu(czym? jak ja naprawe uwazam na to co jem??!!!)Inga mi podrzuci lampe wieczorem ,taka do naswietlan.Podobno ona bez lampy to by zimy nie przetrwala,a na solarium nie chodzi ,bo ma tak sama jasna karnacje jak ja .Ok...ale do doktorka pojde na pewno ,niech mi zleci jakies badania ,krew itp.Wszystko trzeba sprawdzic. Bagatelka-dzieki za zdjecia:)slicznosci:) :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Margot 🌻 z tymi gratulacjami bez podziekowan to musialo byc jakies fatalne niedopatrzenie, bo slowo daje, ze zostawianie maili bez odpowiedzi nie lezy w moim zwyczaju. Za to niedopatrzenia mi sie zdarzaja (szczegolnie w takich \"goracych\" okresach) A czasu rzeczywiscie brakuje mi teraz na wszystko. No... poza lektura, bo kiedy karmie to czytam :p Tym, ktorzy wysylali mi ostatnio zdjecia, pomimo mojej nieobecnoscia na topiku, strasznie dziekuje: Piwonia :) Naneczka :) Kokus :) DarkElf :) Amberangelik :) i inni :) Pozostalych bardzo prosze o podeslanie ostatnich zdjec i do mnie! Please :) :) Squirley, i ja chcialabym zobaczyc twoje chwalone przez wszystkich pasemka :) Esja.is vel DeprEsja & :) Ewulek, czy na wasze zdjecia tez moge liczyc? Na pewno sie odwdziecze :) Wy mnie jeszcze nie znacie, bo zniknelam zanim wy sie pojawilyscie, ale ja was juz troszeczke poznalam dzieki lekturze wielu ostatnich stron... :) Depresja, a o ktorej robi sie teraz u was ciemno? papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycie mama sprawilo, ze stalam sie jeszcze bardziej roztrzepana na dodatek pisze teraz jedna reka, bo na drugiej zawisl jak na galezi moj Glodomorek-Koala :p ta Mysh to oczywiscie ja !!! ale wiekszosc z was o tym doskonale wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hć hć hć;) uwaga,szamanki mnie biora w swoje rece....Lampa dotarla,Pure Plan smakuje jak kompot z suszu na Wigilie,czuje suszone sliwki:P Podobno wygladam,,okropnie,, oczy podkrazone i blada jak sciana(ale to to normalka)...Inga powiedziala,ze mam nie brac zadnych prochow na sen od lekarza ,ona mi przywiezie jakas herbate,ktora podobno dziala cuda. Poza tym moja Inga w wieku 38 lat zaszla w ciaze po raz pierwszy i mi powiedziala w tajemnicy ,ze bedzie mamusia juz w lipcu.Jej facet ma 52 lata i w ogole wszyscy sa nakreceni i szczesliwi:) nigdy nie jest za pozno. Benny mnie dzis rozbroil.Przyniosl mi, sam z wlasnej woli ,koc i mnie przykryl ,jak kipialam na kanapce....boszzzzz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obejrzalam \"Kogel Mogel\" - uwielbiam Kolskiego! :D Piotrus, babcia, Pusia... :D Esja - mam nadzieje, ze lekarz Ci pomoze! :) A w ogole zmien sobie nicka, bo jestes Esja a nie Depresja! No! Gadzina vel. Mysh - domyslalam sie, ze nie masz czasu odpisac, bo pewnie mnostwo maili z gratulacjami do Ciebie splynelo w tamtym czasie! :) Najwazniejsze, ze maluszek jest zdrowy i dobrze Wam sie chowa :) A z piekarnika unosi sie zapach plesniaka... te jablka z cynamonem... mmmmmmm... a mi nie wolno bedzie nawet sprobowac! :( Zaczelam tez czytac \"Cyfrowa Twierdze\" Dana Browna... Zapowiada sie ciekawie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - kochany Benny :):):) Mam nadzieje, ze ta herbata i lampa Ci pomoga! I wokol tego caly ten szamanizm :D Trztmam kciuki! :) I gratuluje Twojej kolezance! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja: 🌻 uszy do gory!! Kolezanki-szamanki maja racje! to deprecha zimowa! Mam nadzieje, ze po wizycie u lekarza i oczyszczajacych eliksirach ci sie poprawi. Gadzina : {kwiat] nareszcie!!! jak tam u ciebie? Margotka i JoAska: dzieki jeszcze raz za wyjasnienia! jakos moj mozg nie przyswaja takich informacji... A lubie wszystkie te baklazany, patisony i takie tam... KaHa: ja wlasnie mialam zaproponowac zebysmy stworzyly sobie osobny topik z przepisami!!! Zaraz to zrobie A LINKA UMIESZCZE W MOJEJ STOPCE, ZEBY KAZDY MOGL SOBIE LATWO ZNALEZC! Co wy na to? Ale dzis mam w pracy mlyn... masakra... Pozniej jeszcze tu zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, wszystko czytam uwaznie... pozdrawiam seredecznie wszystkich.....🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - widzialam topik w Twojej stopce, ale nie jestem przekonana do tej idei, powiem szczerze. Juz wczesniej zostawilam kilka swoich przepisow na forum kulinarnym Czarna Oliwka... i potem zaczely sie komentarze innych... nie wspominam tego najmilej... Esja - i jak? Bylas juz u lekarza? :) kokus 🖐️ A w ogole pisze do Was z korona na glowie! :D Powaznie z korona! :D Oparlam sie niebianskiemu smakowi \'gallete de roi\' (to jest rodzaj ciasta z niespodzianka! Kto znajdzie niespodzianke w swoim kawalku dostaje korone!). Ja oczywiscie nie znalazlam niespodzianki, ale za patrzenie jak inni jedza korona po prostu mi sie nalezala ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie powinnam byla napisac \'galette des rois\' :D Mam wakacje wiec wybaczcie mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ze "szpitala". Melduje ze mezczyzni juz prawie wyzdrowieli :) Esja - dobrze ze masz takie madre przyjaciolki. Naswietlaj sie ta lampka, bo tez mi sie wydaje ze to depresja zimowa. Trzymam kciuki za dlugi i gleboki sen (taki sen zimowy a la Muminki ;)) Gadzina - dziekuje za zdjecia Twojego malutkiego mezczyzny. Jest piekny :) Witaj z powrotem :) JoAska, Margot i Bagatelka - dziekuje za przepisy. Jak juz przestane gotowac rosolki dla chorujacych to bede musiala kilka z nich wyprobowac :) Uciekam bo praca goni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie wspaniali! Moja skrzynka zapelnila sie zdjeciami i mailami! :) Esja :) Amber :) Squirley :) Funkia :) DZIEKUJE PIEKNIE !!! Odpowiem jak tylko bede mogla, tymczasem Koala znowu zawisl mi na lewej galezi. Tak to teraz juz bedzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuppiiiiiiii!!! udalo mi sie chyba wreszcie naprawic komputer!!! jakims cudem weszlam do setupu i sformatowalam twardy dysk, zainstalowalam system operacyjny i OfficeXP! Genialnie!!! Teraz chodzi szybciutko jak marzenie!! Koniec z wirusami i popupami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Was tylko slucham/ czytam znaczy sie;-( pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley, a czy zainstalowalas programy anywirusowe, anyspamowe i anyszpiegowskie? Polecalabym tez zebys sobie zainstalowala personal firewall. Jak potrzebujesz specyficznych wskazowek to pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Funki
co tu robisz o 02:25?Poszłabyś już do cholery spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funkia: bardzo prosze o DOKLADNE I SZCZEGOLOWE instrukcje, bo pomimo moich ostatnich \"osiagniec\" geniuszem komputerowym nie jestem i potzrbuje pomocy. Z gory dziekuje... Thank you from the mountain... hihihih...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Wczorajszy wieczor to byla strata czasu :( Moj Misiek chcial isc do kina, ja tez mialam ochote sie wybrac :) Chcial zobaczyc Aviatora. W szkole rozmawialismy o tym filmie. Nasza nauczycielka mowila, ze to powinien byc dobry film bo rezyser dobre kreci. Uspokoilo mnie to bo bylam bardzo sceptyczna, ja nie znosze tego bobusia DiCaprio. Powinnam byla sie domyslec ze mi sie nie spodoba bo nasza pani ma specyficzny gust. Obecnie na zajeciach ogladamy film pt \"Delikatessen\" czy jakos ta, bleeeeeeeeeee. No wiec nie dosc ze film trawa 2h45min ( Moj Misiek nie sprawdzil tego :) ) to tak sie wynudzilam ze nie wiem!!!!!!!!!!! No juz mi lepiej :D Gadzinka witaj Matko Koala :)!!!!!!!!!!!! A ja nie mam zadnych zdjec od Ciebie :( znaczy wczoraj nie dostalam, czy ja je juz mam? Esja czy to jest ta lampa \"bioptron\" Zepter\'a? Ja jej uzywam, to jest rewelacyjne cudo, ktore dziala, w dodatku dziala na wszystko!!!! Twe kolezanki -szamanki maja racje dajac Ci ja!!!Biorac pod uwage moj scisly umysl nie bylam do niej przekonana, poki nie uzylam i nie zadzialalo w oczach prawie!! Margolcia ja kocham Kogel Mogel!! Babcia, Piotrus, Doktorowa i rodzice Kasi.. rewwelka!!!! A w jakiej wersji masz ten film? Znaczy na jakimz to nosniku?? :D Fakt, korona Ci sie nalezala bezdyskusyjnie!! :D Squirley prosze bardzo :) Funkia ciesze sie, ze juz lepiej :) z menczyznami. Jay 🖐️ Kokus 🖐️ Spadam na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! te szamanskie ziola naprawde oczyszczaja,najpierw mnie rozbolala glowa niemilosiernie ,potem poczulam ze sie poce jak w saunie ,wiec wlazlam pod prysznic ,pod ktorym mi sie zrobilo slabo.I...zasnelam po herbatce od Ingi,wiec po raz pierwszy sie w miare wyspalam ,chyba nawet 6 godzin jednym ciagiem.Dzis ide do Dr. ,niech mi zrobia badania.Lampy jeszcze nie probowalam,ale to tez dzis.Poza tym ,to jestem ciekawa co mnie jeszcze czeka z racji tych ziolek????Kolezanki powiedzialy ,ze w 3cim dniu najlepiej siedziec w domu,chyba sie domyslam co mialy na mysli...hihihihi.No to posiedze:P Niech mi ktos podsunie pomysl do glowy ,jak najlepiej oszczedzac kase ,bo stwierdzam ,ze nie potrafie.... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×