Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

czesc dziewczyny, witam w sobotni poranek, kawa juz byla w trakcie czytania, teraz tylko coskolwiek naskrobie i brykam, zeby wieczorem zrobic jakis haczyk przy dlugiej liscie prac do wykonania.. pogoda jest piekna, ostre slonce, dwa centy sniegu i pol stopnia mrozu, zyc nie umierac... Ewulek - zaczynam od Ciebie bo strasznie sie ciesze, ze wyniki badan sa uspokajajace. :D Margot - zycze milego, dlugiego odpoczynku, nalezy Ci sie za te egzaminy.. Marzenusia - dobrze, ze wrociliscie cali i zdrowi. Imprezka sie chyba udala? fajnie bylo? Funkia - snieg sniegiem, zalezy od ilosci, ale wydaje mi sie, ze bardziej niebezpieczny jest lod na drodze, taki podstepny, ktorego sie nie spodziewasz. Z mezczyznami w kazdym wieku jest tak samo, jak chory to dokuczny bardzo.. Zycze Starszakowi szybkiego wyzdrowienia.. Ewulek jeszcze raz.. niektorzy znikaja powoli z topiku jak Barb czy Mayenka... Mysle, ze to wynika ze zmiany zainteresowan, po prostu maja inne klocki. Fajnie, jesli ktos wraca na topik tak jak Naneczka, w dodatku odmieniona, z nowymi checiami do zycia. Dark Elf - czytalem artykul, znakomity. I bardzo smutny, bardzo, bardzo.. Esja - podobno kazdy ma swoj alkohol, ktory mu sluzy i dobrze go znosi, nawet w nadmiarze. :D Squirley - ciekaw jestem tej fryzurki, czekam na fotki.. i wspolczuje pogody, jak jest juz zimno to zeby chociaz snieg byl.. A wszystkich pozdrawiam, rowniez czytaczy-niepisaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek -yuuuupiiiii!!!!! bardzo sie ciesze ,ze to nic powaznego,ale Pszczolko Ty nasza ,uwazaj na siebie,buziaki!!!!\":):):) Glowa nadal boli,ale faceci po winie pieknieja hihihih poza tym wczoraj sie tak usmialam ,ze mnie miesnie brzucha bola od tego.Szkoda ze nie moge przytoczyc tekstow tego duetu,znaczy Pawel-Maly ,bo nie pamietam wiekszosci ,ale byly naprawde funny:):P Núna ég er ađ fara i sturtu -znaczy sie ,spadam pod prysznic,potem zajrze-ég vil ađ kikja á eftir:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek> hurra!! to cudnie, ze wyniki badan dobre, tak jak mowi Funkia, to tylko miesiac hormonikow i damy rade;-) Squirley> ano wczoraj juz chodzilam w koszuli z rekawem na 3/4 na zewnatrz, bo bylo 63F;-) a teraz za oknem mam jakies ciemne chmurzyska, w jednym miejscu na niebie jest tylko jasnieje, takie to surrealistyczne wszystko.. Elf> co Ty sie pzrejmujesz jakas Chinka? a co do nieposiadania prawa jazdy, to juz meza za fraki, niech Cie uczy chociaz w weekendy, a jak mu si enie bedzie chcialo, to mu powiedz, ze ma Ci wykupic szkole jazdy;_)) kiedys bedziesz musiala sie pzremoc i zaczac jezdzisz, sama o tym wiesz.. wylaz z tego matrixa!! trzeba pozyc troche w rzeczywistosci.. wcale nei jest taka straszna;-) bagatelka> no pewnie, ze sie prosze/ prosilam hihih o snieg, bo jak jest zimnica to i snieg ma byc, a nie 17 F na dworze bez sniegu, toz to mozna sobie poodmrazac rozne rzeczy, a tak chociaz ta kolderka puchu troche by ocieplila powietrze, na szczescie w miare u mnie cieplawo..i juz sniegu nie potzreba hihih Marzenusia> trzymam kciuki, nic si enie boj i nie pracuj za mocno.. Margolcia> masz zakaz wypisywania przepisow hihihi mi juz slina leci na sam widok przepisu a co byloby dopiero na widok prawdziwego jedzonka?;-) zaraz jade na sniadanko z babami, tzn baby beda do gadania nie do jedzienia;-) a co dolarow na drzewie.. hmm nie bede sie wypowiadac, podczas mojego pobytu ominely mnie komentarze ludzi pt ale Ciebie to na wszystko stac;-(, bo spotykalam sie tlyko z ludzmi, z ktorymi chcialam sie spotkac.. ale moja mama na codzien czesto slyszy, jak to ma dobrze, bo ja wysylam im paczki caly czas i pieniadze.. pieniadze oslalam raz i tez bardzo mala sumke, nic wielkeigo.. paczek sle duzo, bo tu zawsze cos wyhacze na wyprzedazy dla mojej malej siostry, tylko nikt nie pomysli, ze rzeczy stad sa 10 razy tansze niz te w Polsce;-( ot i Ameryka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley nowa fryzurka jest cool. Swietnie wygladasz. Kokus to w sumie nie byla zadna imprezka, tylko dobra kolacja, deser i film. Alez mam stracha w spodniach. Trzymac kciuki. Zaczynam za godzine i troche. Dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley-hihihihihihihiih to zepsuta koparka musi brzmiec,,poruhane ripadlo,, hihihihiih,ale sie usmialam :)))))))) poza tym nowa fryzurka -Git!!!!1 moze ja tez wlosy zetne ,dla odmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie ciesze, ze nie ma sniegu, bo na poludniu jak spadnie snieg to nie mozna nic innego zrobic jak tylko siedziec w chacie i czekac az stopnieje... wczoraj sluchalam takiego programu w TV, gdzie pytano ludzi z Charlotte dlaczego kierowcy na poludniu dostaja bzika na sama wzmianke o sniegu. rozne rzeczy ludzie mowili, ze nie potrafimy w sniechu jezdzic, ze to takie rzadkie zjawisko trata tata... a ja wam powiem czemu: BO TU SA SAME DUPKI W RADACH MIAST I NIE INWESTUJA W PLUGI!!!!! Jak ludzie maja jezdzic po ulicach przykrytych 10 cm warstwa sniegu???? Tu nikt nie odsnieza!!! Wszyscy czekaja az stopnieje!!! No to jak mamy nie bzikowac i nie panikowac??? Masakra!!!! W polnocnych stanach maja odniezacze i jak troche spadnie to od razu odsniezaja!! Wiem bo 2 lata mieszkalam w Iowa, gdzie zimy sa fatalne. A tu w SC jak spadnie snieg to lezy na drogach i gdzie popadnie az sam stopnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazias za komplementy. czuje sie swietnie z tymi wloskami. marzenusia: trzymam kciuki!! pojdzie ci swietnie!! ja za chwile sie tez wybieram do tego samego sklepu, ale w innym celu. wczoraj w porywie impulsu kupilam pare butow, ale stwierdzilam, ze obcas za niski wiec dzis oddaje...hihihi... taki ze mnie raptus... esja: a propos twoich studiow: to genialne!! moze kiedys zechce ci sie zrobic MBA. Biznes to genialna sprawa... Mowie to z perspektywy mgr. fil. angielskiej i bylej nauczycielki... ja tez doslownie sikalam czytajac te czeskie haselka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobote :) :) :) Marzenusia - nie boj sie, zobaczysz, ze nie bedzie tak strasznie, jak Cie sie wydaje :) Bedziemy trzymac kciuki :) Ewulek - ciesze sie razem z Toba, co za ulga :) :) :) A teraz tylko dbaj o siebie i unikaj niemilych stresujacych spraw - a zdrowko bedzie wracac :) Jay - juz nie chcesz sniegu, a buuuu :( U mnie dzis rano bylo go tyle, ze samochod z jednej strony byl zakopany powyzej poziomy otwierania drzwi, wiec musilam wlizc z drugiej strony, a wyjezdzajac mialam sniegu z tylu po pupe (samochodu ;) ) Margot - no tak, czyli dla sibie bedziesz gotowac zdrowo, a dla S. niezdrowo, ladnie to tak ??? Ja do diety plaz poludnia sie zabieram, ale to na zasadzie, zeby stosowac te zalecenia nie jako diete, bo ostatecznie nie zalezy mi na specjalnym chudnieciu, lecz jako ogolne zasady zdrowego laczenia pokarmow itp. A co do tarty z kozim serem, to od razu wyglada ona na cos, co by mi straaszniee smakowalo :D Nigdy przeto nie robilam nic z gotowago ciasta francuskiego, wiec nie bardzo wiem o co chodzi, ale bede musiala sobie to uswiadomic, jesli chce zjesc ta tarte :) Elfik - oj Elfiku, ludzie sa tacy bezmyslni i w ogole nie licza sie z cudzymi uczuciami ... Olej kobite, a swoja droga - sama dla siebie - praw jazdy zrob i sama zobaczysz jak to milo sobie smigac samochodzikiem a to po sklepach, a to po jakis innych fajnych miejscach :) CO do kosmetykow, to ja Lancome uzywam tak sobie od czasu do czasu, ale zawsze bylam z ich produktow zadowolona, a kupuje je tylko jak jest promocja - np. tym razem zamwilam jeden krem (naczytawszy i nasluchawszy sie uprzednio, jaki to jest fajny) i dostane w prezencie tonik, krem pod oczy i dwa kremy do twarzy (duze probki, takie co to na miesiac pewnie starcza). A do tego wysylka za darmo i nie ma VAT-u. Ja zawsze poluje na takie sprawy, pazerna ze mnie bestia :) A osotanio dostalam tez paczuszke z Yves Rocher, ach kosmetyki to dla mnie jak zabaweczki dla malego dziecka :D Squirley - ale sliczna fryzurka :) Nie poznalabym Cie chyba :) Wyjatkowo twarzowa dla Ciebie, taka wiewioreczkowata :) A czeskie teksty sa nie do pobicia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bagatelko :))))) :))))) ewulek i elfik: jestem z wami. ciesze sie, ze ze zdrowiem na razie ok. elfik: olej Chinke!! Co za bezmyslna osoba... Nie warto tracic na nia energii. Sprobuj ja zagiac na jakiejs dyskusji...hihihihii.. I popieram Jay oczywiscie, zmus twojego kochanego, zeby cie nauczyl jezdzic. na automacie zajmie ci to tydzien!! Ja tez dopoki nie wyemigrowalam nie jezdzilam autem. Mialam wprawdzie prawko polskie, ale niegdy nie mialam wlasnego auta, wiec bylam zero. A teraz idzie mi swietnie!! A jezdze na manualnym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek - super, ciesze sie ogromniascie i przesylam moc dodatkowej pozytywnej enegri prosto z zasniezonego po kolana south\'u :D kokus - senjku za zyrafke, jest przeswietna :D jak sobie ja tylko przypomne to smieje sie sama do siebie, bomba :D Marzenka - tyz sie trzymaj !! Bagatelka - to w takim razie wesolych imienin, ktore byly wczoraj :D Squirley - no bardz ladna ta Twoja fryzurka, do twarzy Ci :) to tyle, chcialam sie tylko zameldowac ! ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tylko na krociutko. Wlasnie jestem na aukcji e-aby i oddalam \"glos\" na lozko... zobaczymy co z tego wyjdzie... za pol godziny sie rozstrzygnie... Przede wszystkim koniecznie musze pogratulowac Ewulkowi, tego ze z wynikami nie jest zle! te hormonki jak pisza dziewczyny, to przetrzymamy jakos razem! No i na Spatena wybierz sie koniecznie! Moge Ci wirtualnie dotrzymac towarzystwa przy kuflu! Dark Elf, ja tez robilam prawko dopiero w Niemczech, w POlsce za zaczelam sie do tego przymierzac, ale po dwoch jazdach zrezygnowalam. W Monachium teraz sobie radze bez problemow ( na poczatku bylo ciezko, bo poruszalam sie tylko metrem... i nie znalam drog!) ale teraz szaleje po miescie i okolicach, jezdze sama do Polski i polecam baaardzo! Tym bardziej ze w Stanikach podobno jest stosunkowo latwo zrobic prawko i na pewno taniej ... tutaj koszty trzeba kalkulowac na 2000 euro ... Zrob zrob, a zobaczysz jaka staniesz sie niezalezna! Margotka milego odpoczywania po egzaminach! A u nas tez spadl snieg, ale ciagle nie jest zbyt mroznie, boje sie ze stopnieje i bedzie chlapa... brrrr A tak poza tym, to sie pakuje. Mam juz 3 kartony i wyliczylam, ze bede potrzebowala jeszcze ...17! Niby nic nie mam a tych gratow to nazbieralo sie tyle ze szok! ZA 15 minut koniec aukcji... zobaczymy, co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tylko na krociutko. Wlasnie jestem na aukcji e-aby i oddalam \"glos\" na lozko... zobaczymy co z tego wyjdzie... za pol godziny sie rozstrzygnie... Przede wszystkim koniecznie musze pogratulowac Ewulkowi, tego ze z wynikami nie jest zle! te hormonki jak pisza dziewczyny, to przetrzymamy jakos razem! No i na Spatena wybierz sie koniecznie! Moge Ci wirtualnie dotrzymac towarzystwa przy kuflu! Dark Elf, ja tez robilam prawko dopiero w Niemczech, w POlsce za zaczelam sie do tego przymierzac, ale po dwoch jazdach zrezygnowalam. W Monachium teraz sobie radze bez problemow ( na poczatku bylo ciezko, bo poruszalam sie tylko metrem... i nie znalam drog!) ale teraz szaleje po miescie i okolicach, jezdze sama do Polski i polecam baaardzo! Tym bardziej ze w Stanikach podobno jest stosunkowo latwo zrobic prawko i na pewno taniej ... tutaj koszty trzeba kalkulowac na 2000 euro ... Zrob zrob, a zobaczysz jaka staniesz sie niezalezna! Margotka milego odpoczywania po egzaminach! A u nas tez spadl snieg, ale ciagle nie jest zbyt mroznie, boje sie ze stopnieje i bedzie chlapa... brrrr A tak poza tym, to sie pakuje. Mam juz 3 kartony i wyliczylam, ze bede potrzebowala jeszcze ...17! Niby nic nie mam a tych gratow to nazbieralo sie tyle ze szok! ZA 15 minut koniec aukcji... zobaczymy, co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wrocilam. myslalam, ze dzis bede tam cos robic a tylko bylam sie ze wszystkim zapoznac. Nawet fajnie. Mam nadzieje, ze tak samo bede myslec od poniedzialku. ;) W tym tygodniu ide 4 razy po siedem godzin. Codziennie na 4 am. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Marzenusia! Pierwsze koty za ploty! Nie taki wilk straszny jak go maluja! he? Fajnie, ze bedziesz miala pracke! To daje duzo pewnosci siebie i poczucie samodzielnosci! KUPILAM LOZKO! ZA 51 Euro! Bede tylko musiala odebrac...jeszcze nie wiem jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Marzenusia :D przezylas i nie bylo najgorzej :) Wspolczuje Ci tych rannych por, ale nie zawsze mozna miec wszystko idealnie na sam poczatek - wazne, ze sie zalapalas :) Naneczka - no to bedzie juz i lozko, mam nadzieje ze wygodne ;) Prawo jazdy za 2000 euro :0 Nie do wiary! ALe to chyba razem z kursem, czy tak? W Stanikach to moze ze 20$, nie pamietam juz nawet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... No widzisz Marzenusia, dasz sobie rade i w poniedzialek.. czy o 3 rano musicie wyjechac z domu zeby zdazyc, czy dopiero wstac z lozka? bo to spora roznica... Naneczka - masz stol, masz lozko, co jeszcze bedziesz musiala kupowac do nowego mieszkanka? Piwonia - dostaje mnostwo takich roznych duperelkow, ale nie chce wam zasmiecac skrzynek, wiec tylko wtedy cos posylam jak stwierdze, ze naprawde warto - wg mnie oczywiscie. (de gustibus non discutantum) Squirley - domyslam sie, ze Twoje fotki sa na skrzynce, niestety teraz klikam z drugiego kompa.. Bagatelka - kocham taki snieg... chyba dlatego ze w Polsce tak rzadko mozna go sprobowac... a jak sie jedzie samochodem, ale adrenalinka wtedy rosnie :D Tylko nie lubie, jak to wszystko zaczyna topniec, wtedy jest kleska.. Esja - nie scinaj wlosow... powiem Ci po cichu, ze faceci lubia dlugowlose dziewczyny... Moj syn jest bardzo zadowolony z przesiadki w Mediolanie, podoba mu sie lotnisko, jedzenie na liniach Alitalia smaczne, stewardesy sympatyczne. Brat i Babcia byli kolosalnie zaskoczeni bo moja siostra nic im nie powiedziala, ze on przylatuje... jak juz dojdzie do siebie (bo sie rozchorowal) to go namowie na wpisanie sie na topik.. na razie pappaapalugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilismy z kina - bylismy na oslawionym \'Aleksandrze\'! Po godzinie myslelismy, ze przegryziemy sobie zyly! Boze, co za &é\"\'(-è_ààçè-( 😡 Squirley - fryzurka jest super! :D Duzo bardziej Ci jet w niej do twarzy! Esja - 👄 👄 👄 wiesz za co! Bagatelka - gdybym ja mojego S. wyslala na SBD to na poczatku drugiej fazy chyba by mi zniknal ;) On zdecydowanie musi jesc kalorycznie, dlatego tez bede gotowac co innego dla niego i co innego dla siebie w najblizszym czasie! :) Zreszta nie wiem jak dlugo wytrzymam na SBD, bo ostatnio posypaly mi sie zaproszenia do znajomych... w tym do znajomego Kambodzyjczyka, ktory robi najlepsze sajgonki na swiecie :D I jak tu isc na SBD ;) Elfiku - nie przejmuj sie glupia dziewczyna! W swoim czasie i ty zrobisz prawo jazdy! Ja mam swoje od prawie siedmiu lat i niestety nie jezdze, bo nie mam swojego samochodu! Ale wiosna lub latem przymierzamy sie do zakupu malego autka dla mnie, wiec niedlugo i ja bede zmotoryzowana :) Naneczka - jak Ci idzie na SBD? Ja chyba zaczne od poniedzialku, bo jutro ide na obiad do znajomych :) I gratuluje zakupu lozka :D Marzenusia - bedzie dobrze i na pewno sobie poradzisz! Glowa do gory! :) Zaczelam czytac \'Kod...\' i... wciagnelam mnie ta ksiazka :) Juz jestem ciekawa co bedzie dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! ale sie wyspalam.....szok ,zasnelam nad ksiazka ,nie zeby nudna ,wrecz przeciwnie,ale mnie zmorzylo i pstryk w jednej sekundzie. Co do prawa jazdy to zrobilam je w sierpniu 2004 i zajelo mi to miesiac ,zaplacilam ok 1500 euro(tu sa takie ceny).z czego 1/3 finansowala matka Benniego -kolejny mily gest.Jak zwykla ona mawiac,,Pieniadze zainwestowane w Magde zwracaja sie kilkukrotnie...,,hmmmm....to tez mile.Teraz mam do dyspozycji Forda Focusa Combi,kolor niebieski i jezdze gdzie chce ,odpukac ,bez przygod.Wspaniala sprawa,niezaleznosc itp.Mamy tylko jedno ograniczenie,poniewaz to jest auto Benniego,,auto bez Niego nigdzie nie jedzie,,wiec nie mozemy sie rozporzadzac nim jak wlasnym ,ale to frajda miec Mlodego przy boku,bo sobie spiewa w trakcie jazdy i jest fajnie.Poza tym kolejny plus ,nie musze sie martwic o parkowanie ,bo mam do tego specjalne miejsca dal niepelnosprawnych przed kazdym budynkiem prawie ,i nie musze krazyc kwadransami po parkingu ,wszystko pod nosem. A co do wlosow...juz mnie denerwuje to ..pierze,,....mam cienkie wlosy ,ale w miare geste.Zna ktos jakas dobra odzywke wzmacniajaca?domowe sposoby? ok ,ide sie zejsc:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - podaje Ci sposob mojej mamy na wzmocnienie wlosow: mieszasz zoltko z nafta kosmetyczna i nakladasz taka papke na glowe na jakies 20 minut! Z domowych sposobow podobo dobre tez jest wcieranie olejku rycynowego we wlosy... sama nie stosowalam, ale wielokrotnie czytalam na forum, ze dziewczynom wzmocnily sie wlosy po takich kuracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> czytalam ten artykul z samego rana w pospiechu polykajac kawe i doszlam do wniosku, ze moze jednak warto by bylo podelektowac sie jedzeniem, od zawsze wlasciwie jem w przelocie;-(( nie tylko Francuzki tyja.. czytalam niedawno artykul o Japonczykach, ze zmienia sie ich budowa ciala.. i nie tylko z tego powodu, ze sa otyli.. szybciej rosna i sa wyzszi niz poprzednie pokolenie, a wszystko pzrez zachodni styl odzywiania.. z milionem konserwantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> czytalam ten artykul z samego rana w pospiechu polykajac kawe i doszlam do wniosku, ze moze jednak warto by bylo podelektowac sie jedzeniem, od zawsze wlasciwie jem w przelocie;-(( nie tylko Francuzki tyja.. czytalam niedawno artykul o Japonczykach, ze zmienia sie ich budowa ciala.. i nie tylko z tego powodu, ze sa otyli.. szybciej rosna i sa wyzszi niz poprzednie pokolenie, a wszystko pzrez zachodni styl odzywiania.. z milionem konserwantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot-..Anioly i Demony ,,jest jeszcze lepsza!!!! ale Kod jest powalajacy:),akurat na tapecie mam ,,Digital Fortress,, Browna....b.dobra.Moja siostra ma moje zdjecie na tapecie za to...hihihi,i mowi wszystkim ,ze to ona sprzed 16 lat ,buahahahah(oj bardzo jestesmy podobne) Squirley-z biznesem to ja mialam w zyciu bardzo malo do czynienia,ale za to aktualnie pracuje przez net nad tlumaczeniami dla znajomego,ktory siedzi w Indiach i montuje platforme wiertnicza i ma nadzor nad remontem jakiegos statku.Jest tak zabiegany ,ze wiekszosc dokumentow tlumacze ja (wysyla i odbiera mailem),i mowi ,ze jak do tej pory jest bardzo zadowolony ,bo ktos go pochwalil ,ze sobie swietnie z tym radzi hihihih Oczywiscie mi za to placi ,wiec mam,, fundusz laptopowy,, ale jeszcze sie natlumacze ,zanim kupie tego laptopa.Poza tym to dla mnie duze wyzwanie i praktyka jakby nie patrzec. Naneczka -ja mam rodzine w Landshut.Brat Babci(mama taty) mieszkal prawie cale zycie w Niemczech,zalozyl tam rodzine ,mial nawet polska knajpe. wiem ,ze Jego corka(moja Ciotka) nazywa sie teraz Reiss,ale moich kuzynow nie znam ,w zyciu ich nie widzialam,jedynie na zdjeciach.Moj tato tam byl 2 razy i starsza siostra raz ,ale oni szprechaja po niemiecku,ja nie. Za 3 miesiace lece do domku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje wszystkim za komplementy. nie ma to jaknowa fryzura, ktora dodaje pewnosci siebie. naneczka: wyslalam ci zdjecia na konto chyba pracowe. zreszta wszystko ci tam wysylam! bo pamietasz, kiedys to twoje domowe konto odzrucalo wszystkie wiadomosci. sprawdz tamto drugie. a jak nie mozesz sprawdzis z domu to pozniej ci sprobuje ejszcze raz wyslac na to domowe. ale nie gwarantuje, ze dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - ja tez slyszalam o Japonczykach! A jesli chodzi o Francuzki, nie jestem tutaj az tak dlugo, zeby powiedziec, jak bardzo zmienily sie proporcje ich cial ( ;) ), ale niewatpliwie ten proces nastepuje, bo coraz czesciej sie o tym mowi i w radio i w telewizji i przede wszystkim na ulicy sie to widzi... Szybki styl zycia plus niezdrowe jedzenie - na efekty nie trzeba dlugo czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - \'Anioly i demony\' tez pewnie przeczytam! Najpierw jednak musze skonczyc \'Kod...\' a potem jeszcze \'Cyfrowa twierdze\', bo juz mam ja kupiona! I swieza i ciepla czeka na przeczytanie! :D Squirley - fryzurka jest naprawde sympa jakby to powiedzieli Francuzi :D Bardzo Ci jest w niej do twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze bede sobie musiala zamowic \"Anioly i demony\" \"Kod...\" i inne... a zapytam z ciekawosci...w jakim jezyku czytacie? Squirlej Ok, rozumiem z tym zdieciem, wyslij na hgrabosie, sprobuj, moze przejdzie, a ja sprawdze potem nawet w SPAM-ach. Czytalam ten artykul, ciekawa sprawa, ale faktycznie styl zycia i kultura jedzenia pewnie maja ogromny wplyw na tusze... Esja, Landshut nie jest tak daleko ode mnie! Zapowiedz sie z wizyta u rodzinki to sie zobaczymy..choc zreszta jakbys chciala sie wybrac do niemiec, to mozesz po prostu u mnie sie zatrzymac... Wczoraj bylam u kolezanki ktora ma au-perke fryzjerke (wspominalam o tym) i ta fryzjerka zalamala sie widzac w jakim stanie sa moje biedne wlosy i zaproponowala mi zakupienie w salonie ciemobrazowego szamponu koloryzujacego i polozy mi na to pasemka, wyglada podobno jak po raz pierwszy kladzione pasemka i nie niszczy tak wlosow. Poczekam jak bede miala kase to sie skusze. A SBD idzie mi jakos calkiem niezle, z tym ze dzisiaj mialam ochote na czekolade i zjadlam wiecej ricotty niz powinnam, ale poza tym to ok. Zobaczymy jakie beda wyniki...trzymam za Ciebie kciuki Margotka, bedziemy sie Dietetykowac wspolnie, bo zamierzam wytrzymac tydzien dluzej w fazie 1, czyli do 6-go lutego. A moje nowe lozko jest \"IKEA\"-owskie.Ide sie dalej pakowac, ta ilosc rozplanowanych kartonow mnie przeraza. Tesknie za Michim. Bardzo. az glupio ze to tak szybko poszlo! znam go dopiero 3 miesiace, to przeciez nic! Ale poki co byl obajecznie ale i nie \"nierealnie\". Tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley - odebralem zdjecia, fajnie Ci w tych nowych wloskach, zupelnie inna dziewczyna.. naneczka - Twoje zdjecia tez odebralem. Pieknie wygladalas, elegancko.. extra.. ok.. cos mnie spanie bierze, na dobranoc wszystkim pappapaaa, milej niedzieli, bawcie sie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×