Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

naneczka - ja teraz czytam po polsku... dla odmiany. Ostatnio czytalam tylko po francusku... i potrzebuje po prostu poczytac cos w ojczystym jezyku... wlasnie dla odmiany! Zreszta po polsku zawsze to wieksza przyjemnosc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) Hejka Wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!! Ewulek wiem co czulas przez ostatnie dni, szkoda ze akurat nie zagladalam bo bym do Cibie napisala!! Dasz rade, hormony to juz nic!!!! A ja przyszlam wlasnie podzielic sie z Wami moja radoscia. Ale zaczne od poczatku. W listopadzie wykrylam przypadkiem guzka. Do onkologa poszlam jak tylko dotarlam przed swietami do Polski no i okazalo sie ze to jednak cos powazniejszego. We wtorek po swietach bylam juz po operacji, wszytko na szybcika, w dodatku nic bez znajomosci :O ale to inna para kaloszy. Czekalam na wyniki biopsji. Ten czas byl strasznie dziwny, to czekanie i swiadomosc roznych rzeczy...Juz je znam, to tylko gruczolak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) Wlasnie jestem po zimniutkim piwku z grenadina :D Po wyjsciu z kina bieglam do samochodu jak nam sie w trakcie przypomnialo, ze stoi od dawna piwko na tarasie i sie chlodzi :) Bylismy na \"Lost in translation\"- godny uwagi, na swoj sposob romantyczny, cieply film. Bardzo ciekawie ujety temat. Ale moze ja tez zaczelam inaczej na wszystko spogladac? Margolcia, powiadasz ze Aleksander to takie dno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot:) dzieki za pogaduchy(Lukaszenka hihihih) Naneczka -komentarz do fotek wyslalam mailem ,ale sie tu powtorze:suuuuperrrrr:):) Jutro pieke sernik bo beda goscie,jak ktos chce to niech wpadnie zapraszam:):P najtaniej leci sie przez Londyn Icelandexpressem ze Standstet,A do Londynu Ryanairem,bo wlasnie oblookalam,Panie z Hameryki...szukajcie same ...sernik i kawa o 17stej,z czego ja sie bede na sernik patrzec tylko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam tylko powiedziec ze polecam The phantom of the opera daje szesc gwiazdek,ale swietny film a jaka muzyka wowwww oczywiscie moja ulubiona postacia byl phantom:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze sobie podamy dobre firmy wysylkowe w USA???? Ja mieszkam w SC i wysylam paczke do MA tam kasuja 0.40$ za funt i 2$ za paczke, i w ciagu miesiaca dochodzi, macie cos tanszego? Z poczty to strasze pieniadze i czesto paczka ginie, wiecie ze ludziom sie przydaja czyjes foty i kasety video... Pozdrowienia dla wszystkich , czytam Was ale nie mam kiedy pisac. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Jay- zwiedzam Charleston i okolice, odnalazlem stary atlas samochodowy Stanow i przygladam sie Twojemu miastu.. Macie swietne zabytki z czasow kolonialnych i pozniejszych, szczegolnie mam na mysli Castle Pinckney. Z rozkosza ogladam Magnolia Plantation and Gardens, link od razu: http://www.magnoliaplantation.com/ bylem tez w miasteczku Folly Beach - czy tam wlasnie jezdzisz nad ocean. Czy moze na Sullivans Isl. albo Isle of Palms? Ide jeszcze pozwiedzac forty Sumter i Moultrie oraz USS Yorktown - czy nadal jest tam zacumowany? bo atlas ma juz 10 lat... Squirley - a ty gdzie mieszkasz? bo nie znalazlem Twojej miejscowosci na spisie \"Cities and Towns\" wiec jakie city albo town jest najblizej? KaHa - Twojej miejscowosci jeszcze nie szukalem... czy jestes wpisana w tabelce? to wroce i poszukam wstecz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus: ja mieszkam w Tega Cay, SC, ale najblisze duze miasto do Charlotte, NC. Jest od nas o jakies 10 minut. Zajrzyj na ten link. Tu sa informacje statystyczne na temat wiekszosci miast w USA. Miasta duze pod glodnym linkiem, male pod linkiem z dwojka. http://www.city-data.com/ zdziwisz sie jakie to malutkie misateczko. Znajduje sie na polwyspie wychadzacym w jiezioro i jest to wlasciwie przedmiescie Charlotte. Wszyscy mieszkancy pracuja w wielkich korporacjach wlasnie tam. Aha, ciekawa rzecz: podobno 4% ludnosci w Tega Cay jest poghodzenia polskiego... NIe wiem czy to prawda, ale interesujace to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ale mam leniwy dzien! na ciacho do Esji nie zdaze :( ale to dobrze, moja waga bedzie sie cieszyc! Rano wygrzebalam sie z wyrka o 8, (co jest niezlym osiagnieciem jak dla mnie, zwazywszy, ze mamy weekend) i polecialam na sport. Dzisiaj byl moj ulubiony spinning, na ktory nie chodzilam ze wzgledu na brak auta i zwiazane z tym klopoty z dojazdem. Ale teraz na pewno bede chodzic, to jest fantastyczna sprawa na niedzielny poranek! Potem spedzilam kolejne poltorej godziny w wannie spiewajac najrozniejsze piosenki z rada i zameniajac sie w pomarszczonego potworka... POwinnam dalej robic plan przeprowadzki, pakowac a przede wszystkim pisac to podanie o prace, o ktoym wspominalam. Zaczanym sie gubic! Mam tyle spraw do zalatwienia! Dzieki za komentarze do fotek. Wyslalam po to by pokazac, ze 65 przy wzroscie 180 to jeszcze nie anoreksja. A slub ten (przyczyna moich wielkich cierpien...) odbywal sie w urzedzie stanu cywilnego w miejscowosci Mandello we Wloszech, nad jeziorem Como, przyznam ze bylo przepieknie, to jest raj na ziemi! zreszto wiele gwiazd Hollywoodzkich sie tam osiadlilo i nie chca wracac! Squirley, Jay, KaHa no i oczywiscie wszyscy inni ! Huzia do prygotowywania informacji o Waszych miastach i okolicach w ktorych zyjecie ! i prosze bez zadnych wymowek! To , co dla Was zwykle i codzienne jest dla innych niezwykle egzotyczne i baaardzo ciekawe! Squirlej, juz pisalam w mailiku, ale jeszcze raz wspomne tutaj: fryz jest w DECHE! Piwonia, dostalam fotki! JESSSSSSSEES ! jak Ty tego dokonalas! toz to rewelacja! Niemozliwe... Esja- no to przeprowadzamy sie razem do szwajcarii, tylko jesli chcemy do St Moritz , to lepiej zawczasu juz \"obczaic\" jakiegos milego milionera, bo inacze, to moze byc ciazko, oj ciazko. Ale drzewa sa tez u nas! przyjezdzaj! Kokus, ale Ty wedrujesz po tych maopach! Co ty sadzisz o pomysle z szerszym zaprezentowaniem naszych miast i okolic? POgon ze mna reszte towarzystwa. Ja juz wyszukalam w necie zdiecia do zilustrowania mojej opowiesci! O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - to jezioro to Catawba Lake zapewne.. zaraz tam zagladne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka - no wlasnie zwiedzalem miejsce zamieszkania Jay - tam jest cale mnostwo ciekawych miejsc, o ktorych nigdy nie wspominala.. A teraz Tega Cay gdzie mieszka Squirley - tam z trzech stron jest woda! Jestem zaskoczony ze az 17 % mieszkancow jest pochodzenia niemieckiego, bardzo malo Afroamerykanow i Latynosow. Idac tropem wskazanym przez Squirley ide zbadac Manwille w NJ gdzie mieszkalem przez pol roku, od tamtejszych mieszkancow slyszalem ze 40 % to z pochodzenia Polacy - ciekawe czy to sie potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - dostarczylas mi rewelacyjnej zabawki z tymi danymi statystycznymi dotyczacymi miast amerykanskich.. Faktycznie w tym miasteczku gdzie mieszkalem w 2000 roku jest 30 % Polakow, 20 % Wlochow, 15 % Niemcow i 5,5 Wegrow.. Anglojezycznych nie wymieniam, aha, jeszcze kilka procent Filipinczykow (pewnie te ladne dziewczyny z salonu kosmetycznego to byly Filipinki). Faktycznie jest tam czynny kosciol wegierski, a z niemieckich zwyczajow urzadzano Octoberfest, z tym ze jeszcze w sierpniu, zeby byla atrakcja dla turystow.. Dane sa z 2000 roku, nie wymienaija czarnoskorych mieszkancow, ale teraz jest ich podobno wiecej, bo w 2002 oddano do uzytku kosciol budowany przez nich. Pierwszy budynek tego kosciola jeszcze przed wykonczeniem zostal podpalony w 1999 roku - mozna wysnuc przypuszczenie ze w celu zniechecenia Afroamerykanow do osiedlania sie w Manwille.. Ciekawe? a takie male miasteczko, wiec nie mowcie, ze wasze miasto to wiocha i nie ma nic ciekawego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zetne wlosow bo odkrylam rewelacyjny kosmetyk ,ktory mi poprawil ich stan o 50 % ,tak ze sa gladkie i swiecace i w ogole....John Friedaa sheer blonde Spotlight hi-beam glosser and power detangler.....wtarlam troche po umyciu na mokre wlosy wysuszylam na szczotce i oczom nie wierze jaka roznica,zadnego siana ani elektryzowania ,blond lsni ,odrosty sie nawet skomponowalay ladnie w tym blasku i jestem happy.Znajoma Islandka mi polecila ,to polecialam kupic .One tam wiedzachyba wszystko o blondzie zaraz goscie przyjda..... milej niedzieli:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze tu Jay zostawic w spokoju;-) walczy z hiszpanskim;-P a jesli chodzi o Charleston, to mowialm zawsze ze moja wioska ladna jest;-) kokus> najczesciej jezdze na Sullivans Island, tam sa delfiny, ale najwiecej delfinow mozna wypatrzec na Seabrook Island, niestety trzeba mieszkac na Kiwah albo Seabrook albo miec wykupiuona pzrepustke, aby w ogole byc wpuszczonym na teren publiczny tych obu wysp, tak tak, to sa wyspy prywatne.. a na Isle of Palms bralismy slub;-) Folly Beach to plaza studencka i hippisowska;-) i ta tez najbardziej ucierpiala w wyniku wszystkich mneijszych badz wiekszych wiatrow w tamtym roku Polecam do poogladania Cypress Gardens tez;-) w ogole wszystko, co ma w nazwie plantation powala na kolana, szczegolnie roslinnoscia i poteznymi domiskami a to wszystko kolonialne o czym mowisz, to dla turystow;-) tak, Yorktown wciaz przycumowana, przyznaje sie bez bicia, zwiedzilam ten stateczek;-) czy watlasie pokazany jest nowy most, ktory buduja? tzn prawie skonczyli?;-) to bedzie/jest najwiekszy most po tej stronie USA hehe Squirley> fryzura cudo, no i jesli Ty robisz sama takie pasemka to moja droga ja sie u Ciebie maleduje w przyszla sobote;-) naneczka> czy tyle wystarczy? hihihi Esja> nosz niech to piorun trzasnie, ja tez nie zdaze na Twoj sernik;-( uciekam konczyc ten hiszpanski, a potem matma, statystyka i anatomia.. mnie chyba zawioza dzisiaj na jakis oddzial psychiatryczny hihihi pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze tu Jay zostawic w spokoju;-) walczy z hiszpanskim;-P a jesli chodzi o Charleston, to mowialm zawsze ze moja wioska ladna jest;-) kokus> najczesciej jezdze na Sullivans Island, tam sa delfiny, ale najwiecej delfinow mozna wypatrzec na Seabrook Island, niestety trzeba mieszkac na Kiwah albo Seabrook albo miec wykupiuona pzrepustke, aby w ogole byc wpuszczonym na teren publiczny tych obu wysp, tak tak, to sa wyspy prywatne.. a na Isle of Palms bralismy slub;-) Folly Beach to plaza studencka i hippisowska;-) i ta tez najbardziej ucierpiala w wyniku wszystkich mneijszych badz wiekszych wiatrow w tamtym roku Polecam do poogladania Cypress Gardens tez;-) w ogole wszystko, co ma w nazwie plantation powala na kolana, szczegolnie roslinnoscia i poteznymi domiskami a to wszystko kolonialne o czym mowisz, to dla turystow;-) tak, Yorktown wciaz przycumowana, przyznaje sie bez bicia, zwiedzilam ten stateczek;-) czy watlasie pokazany jest nowy most, ktory buduja? tzn prawie skonczyli?;-) to bedzie/jest najwiekszy most po tej stronie USA hehe Squirley> fryzura cudo, no i jesli Ty robisz sama takie pasemka to moja droga ja sie u Ciebie maleduje w przyszla sobote;-) naneczka> czy tyle wystarczy? hihihi Esja> nosz niech to piorun trzasnie, ja tez nie zdaze na Twoj sernik;-( uciekam konczyc ten hiszpanski, a potem matma, statystyka i anatomia.. mnie chyba zawioza dzisiaj na jakis oddzial psychiatryczny hihihi pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus: strasznie sie ciesze, ze ci sie spodobalo. Ja tez jak to znalazlam sprawdzilam sobie zaraz wszystkie miejsca, w ktorych mieszkalam. Nasze jezioro to Lake Wylie, a na przeciwnym brzegu mamy elektrownie atomowa (Catawba Plant) hehehe... jak bedzie wybuch to wszyscy tu sie usmazymy na wegielki... Rok temu rozdawali mieszkancom tabletki potasowe na wypadek promieniowania... My sie tu smiejemy, ze ryby w jeziorze sa radioaktywne i swieca w nocy.... Afro-Am faktycznie tu nie ma. Tega Cay to miasteczko pelne bardziej zamoznych ludzi.(wiesz, w Stanach panuje segregacja nie rasowa tylko ekonomiczna. A wiekszosc Afr-Am sa biedniejsi) Prawie jak tzw. gated community, czyli osiedle z brama wjazdowa... Znaczy sie kiedys tak bylo. Teraz nam sie tylko ostala stacja policji na samym brzegu miasta. A ze jest tylko jedna droga do i spowrotem przestepczosc jest minimalna. Jak na razie, bo wlasnie zaczybaja budowe kilku osiedli tanich domow a kawalek dalej bedzie Walmart Supercenter.. Nie wiem po co, bo mamy dwa doslownie rzut beretem stad... Ale coz... Moze sie wszystko jeszcze nie zepsuje... esja: ja tez uzywalam roznych produktow Sheer Blonde!! Sprobuj ich szamponu ozywiadalcego pasemka. (Highlot Activating Shampoo do platynowego blonu) I jeszcze sprobuj j.Friedy Frizz Ease serum. Teaz wygladza i nablyszcza wlosy. jeszcze arz dzieki za komplementy. dzis po umyciu wlosow sama je po raz pierwszy ukladalam. Nie sa z tylu az tak podwiniete jak to zrobila Ronnie, bo ja az tak dobrze nie potrafie, ale boki sa nadal super flippy...hhihihi.. Jay: przyjezdzaj!! zrobimy ci kosmiczne pasemka ! jak u was z pogoda? u nas rano nadal 21F... kicha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - dzieki za informacje. Obejrzalem juz Yorktown, piekny okret.. niestety w tym momencie jest za duze obciazenie i \"virtual trip\" sie nie otwieraja.. Nowego mostu nie ma, bo atlas ma 10 lat, nawet ten odcinek 526 przebiegajacy na terenie Daniels Island jest oznaczony jako \"under construction\" co chyba oznacza budowe lub przebudowe.. Ten nowy most jesli ma byc taki wielki to spodziewam sie ze przecina w poprzek Charleston Harbor w okolicach Shutes Folly Island i stanowi zmieniony przebieg autostrady 17 omijajac najstarsza czesc miasta.. tak by wynikalo logicznie z mapy? czy bardzo sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - a ten atlas podaje ze jezioro jest Catawba, dalej jest Catawba River az do nastepnego jeziora Wateree. A z Jay mozecie sie spotkac w Columbia, tak bedzie sprawiedliwe, w polowie drogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️hej ludziki pamietacie mnie jeszcze????🖐️nic nie pisze,bo nic ciekawego nie mam do powiedzenia,ale czytam codziennie wasze wpisy.duzo caluskow👄pozdrawiam wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️hej ludziki pamietacie mnie jeszcze????🖐️nic nie pisze,bo nic ciekawego nie mam do powiedzenia,ale czytam codziennie wasze wpisy.duzo caluskow👄pozdrawiam wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus: a mapquestem sie kiedys bawiles? tu jest link do mapki z moja okolica. Nie wiem gdzie jest Catawba lake. Catawba River to chya fatycznie, ale jezioro?... http://www.mapquest.com/maps/map.adp?searchtype=address&country=US&addtohistory=&searchtab=home&address=&city=Tega+Cay&state=sc&zipcode= Ja bede proponowac spotkanie z Jay i KaHa (ona jest w Greenville) w Myrtle Beach. Bo mi sie marzy plaza... simona: 🖐️ jak leci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ Wlasnie wrocilam z urodzin znajomej i nie moge sie ruszac!!! Tyle jedzenia, co we mnie dzisiaj wepchnieto nie zjadam normanie chyba przez caly poprzedni tydzien!!! Do tego szampan i wino laly sie strumieniami ;) Istne swieto Dionizosa! ;) Troszke mam bombe, ale to nic bo jutro zaczynam diete South Beach! :D Poetka za mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ Wlasnie wrocilam z urodzin znajomej i nie moge sie ruszac!!! Tyle jedzenia, co we mnie dzisiaj wepchnieto nie zjadam normanie chyba przez caly poprzedni tydzien!!! Do tego szampan i wino laly sie strumieniami ;) Istne swieto Dionizosa! ;) Troszke mam bombe, ale to nic bo jutro zaczynam diete South Beach! :D Poetka za mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - to jest napewno to samo jezioro, tylko pod inna nazwa, byc moze w momencie nazwania elektrowni Catawba zaczeto nazywac jezioro inaczej od nazwy tego miasteczka, ktore lezy na drugim brzegu. Zeby sie nie kojarzylo z Elektrownia Atomowa, bo to moglo odstraszac turystow, inwestorow - tak sobie kompinuje... Simona - fajnie, ze zagladnelas.. maz sie nie zmienil po twoim powrocie? czy ucieszyl sie, ze wrocialas? Margot - nie ma to jak pelny brzuszek, nie? Pappapa ja juz brykam do lozia, cos mi sie zegar przestawil czy co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kokus!dzieki za zdjecie swiateczne,czy dostales moja wiadomosc?hm..pytasz o meza-wiec...zmienil sie troche.wciaz jest uparciuchem,ale okazuje mi wiecej uczuc.caluski z rana i wieczorkiem.w ciagu nocy,takie male kochane w policzek lub czulko.wczoraj zabral mnie na male zakupy.bylismy w chinskiej resteuracji...powiedzial,ze mu mnie bardzo brakowalo i postara sie byc lepszym mezem.zobaczymy-:)jesli chodzi o ojca to jest nr 1!!!po powrocie zastalam coreczke,piekna i pachnaca,czyste ubranka.najedzona.przed wyjazdem to ja zawsze wstawalam w nocy do dziecka,a teraz maz mowi-nie lez ja zrobie mleko.fajnie:p hej ludziki znacie ,,nikii,,z kafeterii?nie pamietam dobrze jej pseudonimu.moze ,,nikki,,?kto to jest?ze tak zapytam? cala reszte serdecznie pozdrawiam-obiecuje,ze wam juz tu nie bede marudzic!🌼piwonia-❤️.znikam...............🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ka ha-skarbie nie moge znalezc tej strony o ladypunck..wiedzialam,ze tak sie skonczy!jestem totalnie roztrzepana!pisalas,ze tez jej cos wyslalas,ja tez bym chciala,mam tego bardzo duzo,jak juz wspomnialam niektore rzeczy nowiusienkie!jaka paczke jej wyslalas?taka zwykla,czy za potwierdzeniem?czy ja ubezpieczylas?odpisz prosze,bede wdzieczna!jesli pamietasz ile zaplacilas-pytam,bo moje zawsze kradna!:(stracilam juz ponad 7 paczek w tym 2 ubezpieczone,ale sie poczta wykreca,musze czekac...zobaczymy,licze,ze mi zwroca pieniazki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odwiozlam goscia do domu...kolezanka Danka.... nagrzeszylam tym sernikiem ,az mnie brzuch rozbolal ,sama niewiem czy z tego ze 2 kawalki ,cz y z tego ze mam wyrzuty sumienia ze az dwa???? Squirley -sprubuje serum ,po tym co mam wpadlam w zachwyt nad cala seria ,wiec ratuje moje wlosy z pomoca pana Friedy.Mam dosc szeroki wybor ,z tego co widzialam na polce,w drogerii. ludzie ,ja juz chce stad jechac bylam w piwnicy i walizka taka smutna w kacie...nie wietrzona od 3 lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simona: czy to twoje drugie dzieciatko? sliczna jest!! ty zreszta tez jestes liczna mamusia. mam nadzieje, ze sie wam poprawi troche w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wszystkie mile wpisy i slowa otuchy:)) dzieki Wam i ja wierze ze wszystko bedzie dobrze:)) mam nastepna dobra nowine wczoraj w czasie tej burzy snieznej kupilam sobie auto:)) pojechalam do salonu i wybralam uzywana 3 letnia mazde:))) jak ja sie ciesze wkoncu nie bede jezdzic z dusza na ramieniu ze mi sie samochod rozkraczy na autostradzie czy gdzies indziej koniec z wozeniem butelek z olejem do silnika i do skrzyni biegow:))) ten guzek to nic powaznego...tak jak stwierdzil lekarz musial sie zrobic zrost po zastrzykach ktore bralam...dostalam masc i mam ja stosowac i rozmasowywac to i z czasem nie powinno juz byc sladu po tym:)))) a na koniec pojechalam na zimnego litrowego Spatena:)) a pozniej do znajomych na zmrozona wodeczke z wesela ich corki ktore bylo w Polsce:))).....do domu dojechalam spokojnie taxi:))) a dzis o dziwo nie mialam objawow dnia kacowego:))).......po tych wszystkich dobrych zdarzeniach i nowinach czuje sie jak by mi wielki ciezar spadl z serca:))) lekarstwa i hormony zaczynam brac od srody wiec przez najblizszy miesiac musze bardziej dbac i siebie....ale to tylko miesiac na cale szczescie:) Moc buziakow dla WSZYSTKICH KOBIETEK I KOKUSIA:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie nadrobie. W piatek zostalam w Chicago aby nie jechac w sniezyce. Razem z bratem ogladalismy po raz setny wspanialego GEORGE CARLIN - komik, ktorego wystepy kazdy powinien zobaczyc. Wczoraj mialam swoje \"zadoscuczynienie\", ze nie bylismy na balu sylwestrowym. Poszlismy na Karnawalowy Bal Krakowa. Podobalo mi sie, co prawdo Andrzej Mleczko nie dolecial, ale byla Marta Bizon, ktora fantastycznie wykonala kilka piosenek. Ludzie byli tylko rozczarowanie nagrodami w loterii - 2 ksiazki i 1 kosz kwiatow, nie bylo zadnej glownej oszalamiajacej nagrody. Jay, bo ta ksiazka dla Polakow i ich odzywiania to nie znowu taka rewolucja, kilka rzeczy wystarczy zmienic, cos tam dodac, cos tam odjac, zaczac jesc regularnie i bardziej lekko i nie kolegowac sie tak bardzo z chlebem a z ziemniakami sie pozegnac. Za to wyobraz sobie typowego bardzo otylego Amerykanina, ktory dzien zaczyna i konczy na fastfood, wcinajac czekoladowe batoniki i chipsy, jedzacego tone frytek i zalewajacego sie soda... Ale dla obydwu grup slodka obietnica - brak chorob w przyszlosci. Ewulek!!! WSzystko bedzie dobrze!!! Marzenusia! To tylko na poczatku taka trema a potem juz rutyna. ja jak zaczynalam to kazdy mnie bral za cicha i niesmiala, teraz jak mnie nie slychac to wszyscy zdziwieni. Squirley, mi sie nowa fryzurka wcale nie otworzyla. Elfik, ty jak juz zrobisz prawo jazdy to bedziesz rajdowiec jakich malo :-D Zaraz sobie zerkne na wszystkie artykuly, ktore podajecie. Simona Cinamonowa, zdobylas ksiazke? Ja tu ostatnio podawalam, ale zrobie to jeszcze raz, polonijna ksiegarnie wysylkowa: www.domksiazki.com Piwonia, jestes juz sporo dni starsza! :-D :-D :-D Bylismy dzisiaj w kinie na: In goof company - mozna obejrzec i w meksykanskiej restauracji. Maz ratuje sie herbata z kopru bo twierdzi, ze mu to siedzi na brzuchu, ja nie odczulam rewelacji choc zjadlam wieksza niz zazwyczaj porcje, ale bardziej bylam skoncentrowana na bolu brzucha - ach ten pierwszy dzien dni kobiecych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×