Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość Iwetta
dobry wieczor wszystkim,juz od dawna czytam wasze wypowiedzi,chcialam zapytac ja mozna sie dopisac do waszej listy,pozdrowienia dla wszystkich z Köln przesyla Iwetta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwetta
dobry wieczor wszystkim,juz od dawna czytam wasze wypowiedzi,chcialam zapytac ja mozna sie dopisac do waszej listy,pozdrowienia dla wszystkich z Köln przesyla Iwetta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwetta
dobry wieczor wszystkim,juz od dawna czytam wasze wypowiedzi,chcialam zapytac ja mozna sie dopisac do waszej listy,pozdrowienia dla wszystkich z Köln przesyla Iwetta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwetta
dobry wieczor wszystkim,juz od dawna czytam wasze wypowiedzi,chcialam zapytac ja mozna sie dopisac do waszej listy,pozdrowienia dla wszystkich z Köln przesyla Iwetta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Przyszlam sie pozegnac na troszke. Jutro rano lece do Polski, pierwszy raz sama lece, a jest to raptem moj 3 lot :O W dodatku dzis pierwszy raz w naszym mieszkanku sama spedzam noc 😭, ba moze nawet pierwszy raz w zyciu zostaje na noc sama, bo zawsze ktos w domu rodzinnym byl. A w dodatku nie zobacze Misia przez prawie 2 miesiace jesli nie dluzej, chli, chlip .....😭 Klikne z Wrocka!! Jak nie zamarzne :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , czy tylko ja mam dzis dyzur na topiku? Iwetta - witaj, mozesz sie wpisac jak najbardziej, alfabetycznie - pamietaj.. ale wazniejsze od wpisu jest bywac na topiku, :D A przy okazji.. Martaga i Elisabetta czy chcecie sie wpisac? bo w ostatnio zamieszczonej tabelce nie widze was... Amber - dobry pomysl z tym adresem na przepisy, chcociaz jak Squirley go utrzymuje na stopce to tez wygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus.....romans...pfhiiiiii!!!!!:P Nie zamierzam sie romansic ,bo jestem gruba i boli mnie glowa. Wrocilam z pianinka...pan od pianinka powiedzial ,ze robie zawrotne postepy w wyniku czego chce mi zadawac wiecej prac domowych.I bardzo dobrze:)cieszy mnie to bardzo.Jutro ide rapowac . zmeczona jestem,i mam ciezkie dni.....moge byc nieznosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ESJA!!!! TY WARIACIE!!!! Ty i gruba???? Chyba sie do ciebie wybiore i ci mocno przyloze w tylek!!! Pikna jestes babo jak modelka, nie dziwne, ze Nowy sie do ciebie przymila!! A poza tym to skad wiesz, ze ta sex-panna ze zdjecia to jego prawdziwa panna? hihihi... czy ktos ogladal film Napoleon Dynamite? Hehehe.. tam Napoleon dostaje zdjecie jakiejs lasencji w ramach promocji salonu fotograficznego i potem kolegom wciska, ze to jego dziewczyna....hehehehehe... Goraco polecam ten film. Jest slodki!! JoAska: papapapa!!! milej podrozy!! trzymaj sie kochana!! I koniecznie zaklikaj z Polski. Martaga i Elisabetta oczywiscie, ze sie dopiszcie do tabelki!! I tak jak powiedzial juz kokus: wazniejsze jest, aby tu czesto bywac!! Ale dzien!! Wszycy w pracy albo pochorowani albo sie zajmuja chorymi... Bylam tylko ja az do konca mojego dyzuru... nie mialam czasu nawet spokojnie wypic mojej porannej kawy i pol dnia bylam jak zombie.. A teraz sie przygotowuje do wieczornych zajec. SPAC MI SIE CHCE!!!!! .... a nie do szkoly... Poza tym lamie sie i nie wiem czy sobie kupic taka jedna pare butow... ehhhh jak ktos jest uzalezniony od obuwia tak jak ja to.... Poradzcie mi cos... Fajnie, ze spodobal sie link z przepisami. Kopiowanie to dobry pomysl, a ja i tak to bede miec w stopce, wiec sie nigdy nie zgubi. Aha, kilka dni temu jakis denny osobnik sie podszyl pod nicka \"Zupa Bagatelki\" i wpisal pare obrzydliwosci. Ja szybko zainterweniowalam, napisalam do Kafeterii i o dziwo juz tego samego dnia usuneli!! Juppi!! I oby tak zostalo. Jak ktos ma jeszcze jakies przepisy drobiowe lub z cukinia to bardzo poprosze. Ok. Spadam robic cukinie na obiad. hihihii... Ciumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - mozesz byc nieznosna, jak najbardziej, nawet mozesz marudzic... i tak cie lubie... :D Fajnie, ze granie idzie Ci coraz lepiej.. Ka-Ha - poczty nie udalo mi sie wyslac, sorki.. sprobuje rano, a jak nie to podziele na mniejsze kawalki z jednym zdjeciem kazdy.. wtedy MUSI pojsc.. JoAska - fajnie ze jeszcze zajrzalas... milych snow i spokojnego lotu... Czekam na Twoje wrazenia z Wrocka.. dziewczyny, czy Most Trzebnicki to jest taki stary (przedwojenny), wiszacy? Squirley - wspaniala wiadomosc, ze usuneli, czyli jak chca to potrafia...zaraz ide tam zajrzec.. Iwetta - chyba zle zrozumialem twoje pytanie... otoz zeby sie wpisac to trzeba skopiowac do swojego wpisu, ktory przygotowujesz i uzupelnic o swoje dane we wlasciwym miejscu i wyslac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuu buuuuuuuuuuuuuuuuu chlip chlip.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwie czekam na foty i weekend.. pop racy latam na curves, tak sie zawzielam a ludzi coraz wiecej, po poludniu trudno sie wpasowac ... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora:))) ja wlasnie wrocilam z Chicagowa...bylam u tej babci od pierozkow i zrobilam zapas dla mojego J bo ostatnio nie moge nic jesc oprocz tych jogurtow i kefirkow a jak zaczynam brac sie do gotowania czego kolwiek to robi mi sie nie dobrze od zapachow buuuuuuuuu... dentyste tez zaliczylam podrodze i mam spokoj na jakis czas:)))) Kokus i Funkia ja sie ciesze ze bede miala odswiezone mieszkanie ale ten zimowy czas poprostu nie pasuje...okien za bardzo nie mozna otworzyc na dlugo bo mieszkanie sie wyziebia w zawrotnym tepie...a kurzu co nie miara bo wszystkie sciany trzeba bylo wyrownywac a pozniej je szczyszczac....oprocz malowania to jeszcze jedna lazienka zostala wyremontowana...i chyba na tym koniec bo z kasa sie robi cienko....a do tego kupilam troche zaslon i firanek jeszcze by sie przydalo troche obrazkow....i nowa komoda...no ale pomalenku wszystko bede kupowac:))) ale napewno pomimo tych niedogodnosci mieszkanie bedzie przyjemniejsze:))....w tym roku planujemy jeszcze wymienic okna i zrobic cos z podlogami bo syf okropny...... Esja graj graj kobietko:))) rozwijaj swoj talent:)) bo ja swoj zaprzepascilam :((( Pozdrawiam bardzo serdecznie nowych i starych bywalcow:)) wybaczcie ze robie to tak zbiorowo ale zawsze mi glupio ze kogos pomine:))) buziaczki i trzymajcie sie cieplutko:)))***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska szczesliwej podrozy i milego wypoczynku:))) i w miare mozliwosci zagladaj do nas tutaj:)) buziaczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠Najgorzej jak ktos szuka cudow, u mnie byla babka (pisalam u mnie \"w odcinkach\" na temacie nie wiem czy tu), ktora najpierw zanudzala mnie co robic, potem klamala, ze ksiazki nie ma, pozniej, ze to nie dieta dla niej bo to Kwasniewski (zajob! od razu jej powiedzialam, ze wcale nie czytala) pozniej sie przyznala, ze zamierza kupic, pozniej latala z ksiazka i pytala o wszystko, potem znikla, z tego co pamietam to byla 3 dni na diecie i panikowala, ze nie schudla, a dzis przyszla, ze jej znajomy jest na super diecie: oczyszczasz sie przez 2 tygodnie, a potem przez dwa lata jesz co chcesz i ile chcesz i nie tyjesz ale mozna stosowac raz na dwa lata. Spojrzalam na nia jak na wariata i spytalam czy on naprawde gubi nadmiar wagi przez dwa tygodnie a potem je ile chce, tlusto slodko itd a ta, ze tak i ze... dala mu ta ksiazke ode mnie aby sie wypowiedzial o co tym sadzi... O Boze! Po coz mi ta baba zawracala glowe??? Wiedzialam, ze nie schudnie i nie bedzie kontynuowac juz po tym, jak po 3 dniach zaczela jeczec ze nei dziala... Teraz juz wiem, ze ona sie tylko dietami interesuje (mowila mi, ze wszystkiego probowala) ale zadnej nie kontynuuje, a ja jej tak po 100 razy rozne rzeczy tlumaczylam bo myslalam, ze ona nie wierzy i potrzebuje otuchy... ona sie po prostu z grubsza napala na diety, szukajac cudu i zadnej nie kontynuuje... Moze powinna to przeczytac? http://www.twojadieta.pl/artykul.php?grupa=2&link=96 :-DSquirley, dzieki za komplementy! ;-)Ja zaraz zmykam obejrzec sobie ostatnie dwa odcinki Sex in the City, season 6. Wczoraj jak obejrzalam kilka dostalam takiego nastroju melancholia, ze moje przyjaciolki sa kazda w innym kraju i tak daleko i mozemy tylko przez internet a fajnie by bylo sobie pojsc na taki lunch czy kolacje i gadac o wszystkim i o niczym. :-)Funkia, ja tez uznalam, ze ten kolega Piwoni to paparazzi :-D Co ty chesz od siebie! Jestes laska i juz! Ja sie ciesze, ze jestem mniejsza wagowo bo kiedys na takiej imprezie to bym sie pewnie porownywala i czula wielka przy innych.Jak bylismy na balu karnawalowym to tez sie lepiej czulam, ze nie musze sie grubo czuc przy innych szczuplych dziewuchach, nie jestem chudzielcem ale zdecydowanie mi lepiej niz kilka miesiecy temu. :-)Bagatelka, a czemu nie smiale wklejasz? Wklejaj pelna para! ;-)Marzenusia, fajnie, ze bedziesz wstawac o normalniejszej godzinie. I sie tu nei kryguj dziecko, bo jestes chuda jak szpilka :-D :-DIvetta, liste przekopiuj, wklej i sie dopisz! Witamy!!! 🌻PROSZE SIE DOPISYWAC :-D ******************************************************************************* AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FRANCI Mahopac, NY, 1982, od 10/2004 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 *************************************************************************** NASZE PRZEPISY: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1571793&id_f=12 ****************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewulek Esja nie plakuchnaj. :D Amber wcale nie jestem chuda! :p Ciesze sie, ze bede pracowac w lepszych godzinach. No i znowu sie pochwale. Dostalam dzisiaj A z autobiografii. :D :D Jay 🌼 ❤️ Kokus ja mysle, ze brali pod uwage to, ze ucze sie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisabetta
Dopisalam sie... To prawda trzeba bywac na topiku, ale jak tu bywac kiedy moja Francesca jest chora, do tego jeszcze praca, i jakies spotkania z architektem bo przebudowujemy dom...i wizyta u dentysty..ajaja... ale obiecuje,ze bede sie odzywac.... Joaska jak bedziesz przejezdzac w okolic Popowic to machaj im ode mnie:) A wiecie,ze we Wloszecj jak sobie zrobisz krzywde, uderzysz sie itp...mòwia..ajaja...a my Polacy mòwimy..ala..zawsze mnie to tu smieszy:) NIEDLUGO WALENTYNKI...ciekawe co dostane od meza? AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15'3'' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FRANCI Mahopac, NY, 1982, od 10/2004 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 ***************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zdjecia Kokusiu!!!!!!! Wygladasz tak powaznie, moze powinnam pisac Panie Kokusiu???? :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Dopiero minely mi dwa dni zajec pierwszego semestru i juz mam dosyc! Jak skoncze z tym balaganiaskim uniwerkiem, to sie upije do nieprzytomnosci! Ciekawe co to za uczucie? ;):P Dzisiaj wiec z samego rana, po powrocie z Aix, wybralam sie do fryziera, poprawic sobie humor :D I poprawilam go sobie :D Strzygl mnie taki przystojniak, ze przez chwile pozalowalam, ze nie jestem wolna ;):D I w dodatku to moj sasiad... jak sie dowiedzialam, mieszka w tej samej dzielnicy :D bede musiala go przyfilowac ;););) A poza tym, czuje, ze znowu schudlam :D Czuje luz w spodniach :D Jutro musze sie zwazyc :D Bagatelka - jesli chodzi o tarte, to ja uzywam tzw. \'Pâte feuilletée\'. To jest specjalne ciasto do tart, nie typowe ciasto francuskie. :) JoAska - szerokiej drogi! Trzymaj sie cieplutko! I zagladaj tu do nas od czasu do czasu... :) kokus - coz, jesli chodzi o Marsylie, to jak najbardziej zalicza sie ona do Prowansji. Natomiast z Lazurowym Wybrzezem jest juz wiekszy problem... Historycznie spora czesc tych rejonow wchodzila w sklad dawnej Prowansji, jednak nie wszystkie... Mysle jednak, ze najpoprawniej bedzie jesli nazwiesz swoj folder ze zdjeciami od JoAski i ode mnie po prostu PACA czyli Provence-Alpes-Côte d\'Azur. Tak obecnie nazywa sie region, w ktorym obie mieszkamy. W jego sklad wchodzi 6 departamentow: Hautes Alpes, Alpes de Haute Provence, Alpes Maritimes, Var, Vaucluse i Bouches-du-Rhône. Jako ciekawostke moge ci powiedziec to, ze wiekszosc francuskie departamentow zawdziecza swoje nazwy rzekom, ktore przez nie przeplywaja... pozostale nazwy pochodza od masywow gorskich... Voilà! :) Esja - ciesze sie, ze przesylka dotarla do Ciebie :) Cieszy mnie tez ta mala domowa rewolucja w Waszym domu :) izza - moje przygotowania do slubu tez sa daleko w polu :o Nawet nie mamy kiedy sie za nie zabrac :o Piwonia - dziekuje za zdjecia!!! :D To byla impreza :D Squirley - ach, ta magia polskich slodyczy! We francuskich sklepach coraz czesciej pojawiaja sie polskie produkty! Ostatnio kupilam polskie orzechy laskowe :) Ale slodyczy brak (moze to i lepiej ze wzgledu na moja figure ;) ). Na czarna godzine przechowuje kilka pudelek ptasiego mleczka i wafelki jutrzenkowe moje ulubione :) Niestety musze sie oderwac na dluzsza chwile od komputera! pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, szczegolnie nasze nowe nabytki :D Trzymajcie sie cieplutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, nawet nie poczytalam, co naklikaliscie w ostatbnich dniach... taka jestem zaganiana przez ta przeprowadzke... A do tego pogoda taka straszna! wieeeeelka zima, tony sniegu, drogi zasypane a ja probuje sie przedzierac transporterem... staje mi w poprzek drogi tak jest slisko! Juz przewiozlam cala kuchnie i lazienke, zostalo tylko najgorsze, ciezkie meble z pokoi i kolejne 20 kartonow.... nie ma co! Ale wracam do roboty, musze przekopac w sniego pomiedzy domem a ciezarowka. chcialam tylko dac znak zycia! Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi dzis glowa peka... nie wiem od czego to, bo spalam az do 6:30... Ufff... Mazrenusia: ja tez gratuluje awansu. Bo to na pewno jest awans. Wiesz, sprawdzilas sie jako pracownik i szefowa wie, ze ci moze zaufac na bardziej \"exposed\" dyzurach. Amberek: bardzo prosze. Mowie sama prawde. Swietnie wygladasz. Funkia: nie badz dla siebie zbyt surowa. W koncu masz na glowie 3 facetow, prawda? Fajowa z ciebie babeczka. Jestem pewna, ze swietnie sie bawilyscie. A nasza Piwonia-tancerka flamenco gdzie? Czyzby odsypiala imprezke..hihihi... KaHa i Jay ale mrozik... No moze u Jay mniejszy... Ale tu gdzie ja jestem i zapewne w Greenville tez, przyciska... Juz mam tego dosyc... Ja chce znowu nosic klapki i moje bojowki!!! Dajcie mi lato!!! A na srode i czwartek znow zapowiadaja opady. Oby nie sniegu albo lodu... Tak, tak, tutaj pada LOD!! Znaczy sie deszcz, ktory w momencie kontaktu ze wszystkim zmienia sie w lod. Brrrr... Ewulek: ale ci zazdroszcze, ze sobie robisz remoncik domu. Ja nie mam zupelnie czasu. A mam tyle do odnowienia... Poltorej roku temu zdarlismy tapete z jadalni i tak juz zostalo. Sciany w oplakanym stanie, nie mozemy zaprosic gosci bo wstyd. A na dodatek denna farba oblazi z balustrad na schodach. Ehhhh... kiedy ja wreszcie znajde czas i kase... A ty szczesciaro mozesz na dodatek pojechac do IKEI i nakupic fajnych obrazkow i plakatow. O wazonikach, figurkach i innych prepitetach nie wspomne... Ale bym tak chciala... kokus: jeszcze jedna ciekawostka geograficzna na temat tego miejsca. otoz jak sie tu przeprowadzalismy to wyszukalam internecie informacje, ze w Charlotte opady deszczu sa bardziej obfite niz w Seattle, WA, ktore jest wlasnie przez deszcz znane... No, nie tylko deszcz, ale glownie przez to... Pozdrawiam wszyskich: Margotka, Esja, JoAska, Bagatelka, Iwetta, Elisabetta, Martaga, naneczka, DarkElf, mama-Gadzina 🖐️ 🌻 😘 :))))) czy kogos jeszcze pominelam? to sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaga-magarta
zmieniam nicka, tak lepiej, ale oczywiście teraz kochany Kokusiu powiedz mi jak się go zamienia na czarny? zaraz dokonam wpisu na listę. Dodam Kokuć, że mój syn musiał być lulany nawet w ciągu dnia po 3 razy przez 1-1.5 h bo wcześniej nie usnął. A jak się przestało to wycie.Ale basta o dzieciach, bo tu widzę inne problemy ludzie mają. dzisiaj wysprzątałam całe mieszkanie, uprasowałam górę -2 h-to trwało, ugotowałam obiad i padłam, choć nie mogłam za bardzo bo trzeba było przygotować następne obiady (dla taty osobny, dla synka osobny-tamten wcześniejszy był dla męża) a pżotem przyszła koleżanka i przywiozła mi kasetę spider-mana bo wczoraj nagrała wieczorem a ja spałam już wtedy. Obejrzałam na podglądzie-bo szybciej a ona mi opowiadała co się w tej chwili dzieje. Bardzo lubię takie oglądanie. Oczywiście nie wszystkie filmy nadają się do tego,ale akcji chyba większość. Czy tu można ponarzekać sobie czasem na męża?Choć jest b.kochający i dobry ale różnica kultur wychodzi ciągle czkawką-nie wiem właśnie czy to zależy od pochodzenia czy od charakteru. No ale najpierw mi odpowiedzcie i wtedy dopiero będę truła. Dziewczyny, które mają wychodzić za obcokrajowców: dobrze wiedzieć o niektórych pułapkach czychających w życiu. Pozdrawiam wszystkich, całuski, nie narzekajcie, że jesteście grube, Kiedy będziecie miały po 40 lat powiecie:kurczę, ale byłam laska, a tak narzekałam..... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magarta
******************************************************************************* AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15'3'' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FRANCI Mahopac, NY, 1982, od 10/2004 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 *************************************************************************** NASZE PRZEPISY: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1571793&id_f=12 ****************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, dzieki za zdjecia! Martaga, jak klikniesz w czyjegos nicka to zobaczysz ten adres e-mail. A co z tymi programami? Bo Elizabetta sie po drodze zgubila... Trzeba zawsze brac ostatnia wersje tabelki :-D A co do tej baby o, ktorej pisalam powyzej to nei zamierzam sie z nia wdawac w zadne dietowe dyskusje!!! K-11, jak Ci idzie? TABELA - DOPISZ SIE! :-D ******************************************************************************* AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FRANCI Mahopac, NY, 1982, od 10/2004 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 *************************************************************************** NASZE PRZEPISY: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1571793&id_f=12 ****************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, dzieki za zdjecia! Martaga, jak klikniesz w czyjegos nicka to zobaczysz ten adres e-mail. A co z tymi programami? Bo Elizabetta sie po drodze zgubila... Trzeba zawsze brac ostatnia wersje tabelki :-D A co do tej baby o, ktorej pisalam powyzej to nei zamierzam sie z nia wdawac w zadne dietowe dyskusje!!! K-11, jak Ci idzie? TABELA - DOPISZ SIE! :-D ******************************************************************************* AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FRANCI Mahopac, NY, 1982, od 10/2004 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 *************************************************************************** NASZE PRZEPISY: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1571793&id_f=12 ****************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, dzieki za zdjecia! Martaga, jak klikniesz w czyjegos nicka to zobaczysz ten adres e-mail. A co z tymi programami? Bo Elizabetta sie po drodze zgubila... Trzeba zawsze brac ostatnia wersje tabelki :-D A co do tej baby o, ktorej pisalam powyzej to nei zamierzam sie z nia wdawac w zadne dietowe dyskusje!!! K-11, jak Ci idzie? TABELA - DOPISZ SIE! :-D ******************************************************************************* AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FRANCI Mahopac, NY, 1982, od 10/2004 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 *************************************************************************** NASZE PRZEPISY: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1571793&id_f=12 ****************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veline24
witam serdecznie!!! Ja pisze wlasnie z Rzymu jestem tutaj juz 7 miesiecy i jakos to leci... Pozdrawiam rodakow!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto sie zgodzi ze mna .ze Kokus ma tak przesympatyczna buzie i w ogole wyglad,ze moglby prowadzic program przyrodniczy w TV?????:) Po ostatnich zdjeciach widze Witka wlasnie w takich klimatach typu,,Opowiesci Witka -lesniczego,,:) Kokus nie obraz sie ,ale serio.....no przesympatyczny interfejs:) Szykuje sie na kolacje w restauracji,kiedys jak tu przyszlam ,to Wam wspominalam ,o tych islandzkich smakolykach...bleeee,no to wlasnie dzis wszyscy idziemy..Múla Caffe,,serwuje typowe ichnie zarcie......Chyba schudne z 2 kg po tej kolacyjce,bo nie tkne niczego:P A szczegolnie baranich jaj. koss w nos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Sporo osob zaglada na chwile i mowi: \"nie mam czasu czytac\", \"nie czytalam nic od tylu a tylu dni\", \"mam straszne zaleglosci\", \"kiedy ja to nadrobie\", itp. A ja odwrotnie: czytam wszystko, i to z ogromna przyjemnoscia, a na pisanie ciagle brakuje mi czasu. Pozdrawiam cieplutko i zapraszam na sernik, ktory wlasnie wyjelam z piekarnika :) :) KaHa, zdjecia beda, obiecuje, jak tylko siade tu na dluzej. :) Marzenusia, ciesze sie, ze zmienili ci godziny pracy. Powodzenia. :) Naneczko, duzo przy dzwiganiu kartonow. :) Kokus, dzieki za zdjecia. Ale piekna ta polska jesien ! :) Piwonia, dzieki za zdjecia z imprezy. Wszystkie wygladacie swietnie !!! niestety musze konczyc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ludziska. ;) Dzisiaj mam wolne. W koncu sobie pospalam. :) Ale jutro znowu to samo. Mam nadzieje, ze chociaz jeden dzien w weekend bede miala wolny. :) Ide robic ciasteczka kruche. Dostalam przepis od kolezanki. Jak wyjda, to wkleje przepis. :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie upieklam placki ziemniaczane dla mojego S. i musze Wam powiedziec, ze w ogole mnie one nie ruszyly... mimo iz, ze mam wielka, ale to naprawde wielka slabosc do nich :) Od kiedy jestem na SBD jakos nie mam ochoty na \'zakazane rzeczy\'... nawet na te najbardziej wydawaloby sie ulubione :) 🌻 Martaga - polecam Ci zahaslowanie nicka i to czympredzej, bo na forum buszuja zlodzieje nickow. Mozesz to zrobic u gory w preferenjach :) 🌻 Naneczka - powodzenia z przeprowadzka! :):):) 🌻 Squirley - lacze sie z Toba w bolu! My tez nie mamy czasu zabrac sie za remonty :( Po przeprowadzce wytapetowalismy raptem jeden pokoj, ktory jest teraz naszym biurem i na tym wlasciwie poprzestalismy... a sporo scian w naszym domu wrecz prosi sie o odswiezenie... Tak na dobra sprawe poza kuchnia, lazienka i jednym pokojem wszystkie inne pomieszczenia na czele w salonem i korytarzem sa do zrobienia! Naprawde nie wiem kiedy sobie z tym damy rade! Najsmieszniejsze jest to, ze wiekszosc materialow juz mamy... tylko czasu ciagle brak :( I w ogole mialam nadzieje, ze w koncu udekorujemy nasza sypialnie, ale S. dzisiaj zaszalal i zakupil kolejny monitor do komputera tak wiec o dekorajach na razie moge sobie pomarzyc, zwlaszcza, ze musimy uwazac z wydatkami ze wzgledu na nasz slub... 🌻 verline24, iwetta - witajcie na topiku :) 🌻 kokus - dziekuje bardzo za zdjecia! Nie ma to jednak jak zlota polska jesien... 🌻 Esja - a wiec smacznego ;):P 🌻 Gadzina - na serniczek to sie posepie, bo uwielbiam i juz :D A zwaszcza na taki wirtualny, co nie tuczy :D Czy moglabys mi jeszcze raz podac jakie sery mieszasz, zeby go upiec? Zapisalam sobie kiedys na karteczce i niestety nie mogle jej znalezc... Ukladalam niedawno moje przepisy kulinarne, ale nie bylo jej wsrod nich :o A jesli chodzi o moje \'nie mam czasu czytac\'... zdarza mi sie ta napisac od czasu do czasu, ale tak naprawde zawsze wracam do nieprzeczytanych stron :) 🌻 Bagatelka - skonczylam dzisiaj czytac \'Tajemnice\'... Bardzo interesujaca ksiazka, musze przyznac... :) Bede zmykac! Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×