Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Dzien dobry :D wpadlam na chwileczke pozdrwoic wszystkich i przeslac caluski :D juz dzisiaj wieczorem przyjezdza moj przyjaciel z Polski hihi :D:D:D a w sobote czeka mnie goraca impreza, co prawda jestem za barem ale to uwielbiam, bede pracowac na Summer Dance Festival cala impreza dzieje sie na zamku pod golym niebem, zostali zaproszeni najlepsi DJ z UK. Calym urokiem imprezy jest to ze zamek jest w morzu wiec wszyscy beda przewozeni lodziami a do tego pokaz laserow na wodzie :D naneczka i mayenka dziekuje za zdjecia :D niedlugo sie odwdziecze :D uciekam do pracki i nie moge sie doczekac wieczoru :D:D::D pozdrawiam i caluje wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Pozdrowinki dla wszystkich! Ja juz sie pakuje, w tym tez kompa...:o No ale nie na dlugo;)! Odezwe sie na weekend, jak tam mi w Niemczech idzie hihi:):) Cmokow sto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszytskim:) Znow tylko na momencik wpadam. praca wre, czasu malo juz, ale wpadlam troszke was poczytac:) Mayenka 🌻 fajne zdjecia, dzieki:) Swietnie wygladasz! Po weselu, kiedy bede miala wiecej czasu napisze Ci co sie u naszych ludzisk z roku dzieje:) Spatzek 🌻 Gratulacje, pani magister!!!:) a to bardzo dziwne, ze tylko po ang wydadza Wam dyplomy. My mamy akurat wspolny dziekanat z germanistyka i oni dyplomy dostaja normalnie po niemiecku, bez zadnego problemu (tj oprocz tego problemu z przetlumaczeniem oswiadczenia do suplementu na wlasna reke) ale reszta dyplomu, glowna czesc bedzie u nich po niem, jesli sobie zazyczyli.. z tego co wiem, mozna bylo sobie zazyczyc dyplom w jakimkolwiek jezyku. A jesli chodzi o prace w Niemczech po germanistyce, napisze Ci po weselu maila, bo tak sie skalda, ze spotkalam ostatnio kolege tez po germ i troszke na ten temat rozmawialismy. O moich planach tez Ci napisze:) Zmykam sloneczka. Calusy dla wszystkich odezwe sie w sobote pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie kochani! :) Zglaszam sie tutaj jako juz oficjalna studentka studiow europejskich :D Zostalam przyjeta na magisterke :D:D:D Jestem caaaaaala happy :D:D:D :) Spatzek - szerokiej drogi! :D :) GNU - ty to juz panienka naprawde dlugo nie bedziesz :D Coz, pora juz na mnie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU>>> wspanialego wesela zycze do bialego rana!!! Czekam na maila:) Margot>>>gartuluje! to super, ze sie dostalas:) Spadam dalej sie pakowac. Chyba bedzie burza porzadna, a ja sama w domu...:o Mam nadzieje, ze swiatla nie wylacza w nocy!;) Papatki wszystkim i do weekendu!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochani !!! No i po dlugim weekendzie, alez to szybko zlecialo...... Jak u Was ( mam na mysli staniki :) ) fajerwerki 4 lipcowe.... ? Mayenka, dzieki za zdjecia, fajne !!!! A gdzie to bylo ? Naneczka, ja tez chce zdjecia !!! Margot :D :D :D gratulacje :) Gnu, gotowa... ? :) Cos to slonko i tutaj niezdecydowane....... :( Pozdrowki gorace dla wszystkich !!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim wpadlam na chwilke coby wszystkich pozdrowic jakos ostatnio okropnie mi na wszystko czasu brakuje a w czwartek zaczynam prace (w sumie nie wiem czy sie tak do konca cieszyc hehe bo bede od 9 do 17 poza domem:))) jutro jade pograc w golfa ostatnie podrygi wolnosci hihi Spatzek gratulki:) no no to juz pani mgr pelna para:) a z tymi dyplomami czad, nie da sie ich jakos przycisnac? bo tak to faktycznie niepotrzebnie kase na tlumaczenia stracisz zwykle slono biora a najgorsze ze mozna byloby sobie samemu przetlumaczyc ale placisz bo pieczatka musi byc haha GNU jak tam wszystko gotowe? emocje szaleja czy dziki spokoj:))))??? Margotka:) gratulacje studentko studiow europejskich:) super pogod u nas marna kto to slonce zabral? juz drugi dzien pada buuuuu ja chce lato:)) Nesoxochi widzialam dzisiaj w sklepie typu pound stretcher (tu sie inaczej nazywa) specyfik o nazwie ANT KILLER.jak tam twoje mrowy ? wytepione:)???? znikam bo zaraz jade na BLT jakos mi sie nie chce dzisiaj ale trzeba cwiczyc jak chce sie jakos wygladac bo tak to tylko tyje przez dobre jedzonko i piwko i winko:)) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mile Dziobki :) Umieram na sennosc dzisiaj, ale ogolnie wszystko jest gucio :D Margot - potrojne gratulacje 🌻 🌻 🌻 : zaliczenia studiow #1, dostania sie na studia #2, no i nadjazdu przyjaciolki :D Bedziesz teraz pewnie miala niezle urwanie glowy przez pare tygodni ;) Ale za to ile rozrywki :) Spatzek - gratulacje magosterski ;) 🌻 i milego pobytu u Twej Milosci :) Sciskam wszystkich i cmokam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ale mnie wczoraj zmorzylo! straszny bol glowy dal mi sie niezle we znaki! az mnie mdlilo! nie poszlam wiec do pracy i sie kurowalam w wyrku... migrena czy co??? To chyba jednak nagla zmiana frontow pogodowych, tutaj daje sie to wszystkim we znaki Bagatelka 🌻 mile dziobki *hi hi hi* siobhan - 🌻 grasz w golfa!!!!!!!!!????????? je tez co nieco, o ile mozna to nazwac gra... ale lubie, a to najwazniejsze! Gapa -🌻 sorry, za przeoczenie, zdiecia juz wyslane! 🌻 fajnie wam z tymi fajerwerkam, ale w sumie nie moge narzekac, bo niemcy (szczegolnie katolicka bawaria) chyba przoduja w dniach wolnych od pracy i swietach roznego rodzaju. Spatzek 🌻 no no, to ty juz niedlugo bedziesz na drugim koncu tego kraju... bedziemy sobie mogly razem na wszystko narzekac ;-) wiesz, ze ja tez pijam wsciekle psy, no i spopularyzowalam je tutaj, oprzed kilkoma miesiacami zaangazowalam spora grupe znajomych do picia psow, ale bylo wesolo! Jesli masz jakies pytania organizacyjne, to wal smialo, jak tylko bede wiedziala co i jak, to postaram sie Ci pomoc! W koncu jestem tu juz od ponad 5 lat i musialam sie juz przez niejedna sytuacje \"przeboksowac\" i nauczylam sie tez wiele. Nie jestem co prawda po germanistyce, to pewnie ulatwia sprawe, ale miedzyczasie wladam jezykiem biegl (samochwala ze mnie) ... wiec, jak chcialabyc cos wiedziec, to pytaj! Margotka 🌻 gratuluje! fajnie ze juz jestes na tych studiach europejskich! nic, tylko Cie podziwiac! a ja juz nic sie nie ucze (z wyjatkiem teorii nurkowania) ehhh dokad to mnie zaprowadzi... Gnu 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 no jeszcze chwileczja, jeszcze momencik...wszystkiego dobrego Ci zycze i trzymam kciuki, by cal ceremonia poszla jak po masle! leela 🌻 ale fajnie sie zapowiada ta imprezka na zamku! Moge tylko pozazdroscic! uwielbiam takie party!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, gratulacje dla Margotki 🌼 🌼🌼 dziekuje za fotki od Naneczki i Mayenki.. :D u mnie nic ciekawego, zarejestrowalem sie jako bezrobotny z prawem do zasilku :D, zajrzalem do firmy, a tam juz ekipa szykuje szklarnie do przewiezienia (ktos ja kupil za 2 tys. zl), likwiduja caly obiekt, ogrodzenie juz rozebrane.. Komarow u mnie bez liku, wieczorem nie da sie wyjsc, gryza jak wsciekle. Jutro jade z sunia do weterynarza, zeby wiecej szczeniaczkow nie miala. Kosztuje to 150-200 zl. Poza tym jest susza, trawa wysycha, nawet nie podlewam bo woda jest potrzebna na warzywa i kwiaty. Prognozy mowily, ze dzis bedzie padac, a tymczasem piekne slonce, chmurki czasem i cieplo.. Zamienie sie z kims kto narzeka na angielska pogode :D no to tyle, dla wszystkich pozdrowienia.. multum wiele caluskow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie gebusie!! :) Juz z Francyji :D Jeszcze raz gratuluje naszym nowym Pania Magister :) Margolcia gratuluje!! :) A i dziekuje za zaproszenie, wlasnie dzis doszlo :) !!!! Co porabiasz z psiapsiolka?? Leela ta impra to faktycznie jakies cudo :) Ja dzis ide na bardzo skromne :P spotkanie przy drinku z tutejszymi znajomymi. POzdrowionka gorace z cieplego tym razem wybrzeza, upalow nie ma od 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie gebusie!! :) Juz z Francyji :D Jeszcze raz gratuluje naszym nowym Pania Magister :) Margolcia gratuluje!! :) A i dziekuje za zaproszenie, wlasnie dzis doszlo :) !!!! Co porabiasz z psiapsiolka?? Leela ta impra to faktycznie jakies cudo :) Ja dzis ide na bardzo skromne :P spotkanie przy drinku z tutejszymi znajomymi. POzdrowionka gorace z cieplego tym razem wybrzeza, upalow nie ma od 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kokus!! Wlasnie sie zastanawialam co u Ciebie bo dawno nie pisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus jak ja Ci zazdroszcze tego sloneczka. No u mnie w Cambridge zimnica, deszcz, wieje i ogolna wiltotnosc od jakichs 2 czy 3 tygodni. Ehh mam juz dosc, chce slonca wreszcze i normalnego lata, cieplego, ze slonecem bez deszczu. No ale to chyba w tym kraju za duzo :) No mrowki, jak na razie (tfu tfu) nie chodza. Od jakiegos tygodnia ich nie widze. No ale to jeszcze o niczym nie swiadczny. Na wszelki wypadek jeszcze jedzonko trujace lezy, dom opsybuje pudrem na mrowki i czasem popsikam gdzies. Poczekam tak jeszcze z pare tygodni. :) Pozdrowka dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus jak ja Ci zazdroszcze tego sloneczka. No u mnie w Cambridge zimnica, deszcz, wieje i ogolna wiltotnosc od jakichs 2 czy 3 tygodni. Ehh mam juz dosc, chce slonca wreszcze i normalnego lata, cieplego, ze slonecem bez deszczu. No ale to chyba w tym kraju za duzo :) No mrowki, jak na razie (tfu tfu) nie chodza. Od jakiegos tygodnia ich nie widze. No ale to jeszcze o niczym nie swiadczny. Na wszelki wypadek jeszcze jedzonko trujace lezy, dom opsybuje pudrem na mrowki i czasem popsikam gdzies. Poczekam tak jeszcze z pare tygodni. :) Pozdrowka dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po raz kolejny! Kokus, przykre z ta Twoja szklarnia i praca...szukasz czegos nowego? Znajac zycie to wcale nie jest takie latwie...ale trzymam za Ciebie kciuki z calej sily! Ty juz tyle razy przeciez za nas trzymales i pomoglo! zeraz zwrocimy Ci ta cala pozytywna energie! Nie dziewczyny??? do dziela! zaciskamy piastki! JoAska! jeju jak Ci fajnie nad samym morzem.. tylko pozazdroscic! No i Wrockiem nacieszylas sie poewnie do woli... znowu mnie glowa boli! ale mam zamiar sobie sciagnac na ekran szybciutko jeszcze \"desperated Housewives\" (lecialy wczoraj, ale ja nie umialam nastawic odpowiednio kanalu... wiec sobie zwykle sciagam w pracy, bo mamy server, gdzie wszystkie Highlights naszych stacji telev. sa \"przechowywane\" przez tydzien czy dwa ... praktyczne nie? znacie te serie? Wiecie ze wlasnie mialam kolejna rozmowe z firma, ktora mnie ewentualnie przejmie? Jestesmy umowieni na ostatnie spotkanie na 25-go lipca, a potem bede miala ewentualnie 2 tyg. by sie zwolnic... Podesle Wam zdiecie z sobotniego grilla - tam widac mnie juz w ciemnych wloskach hi hi hi! zamecze Was tymi zdieciami, ale ostatnio wszyscy pstrykaja straszne ilosci fotek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim !!! Naneczka 🌻 SUPER te zdjecia !!!!!!! Ale to ostatnie, w pilotce i goglach jest BEZKONKURENCYJNE :D :) ;) Kanion przepiekny...... Dzieki :) Kokus, oddam z checia deszcz, wlasnie szaleje burza tropikalna, Cindy bodajze sie nazywa ;) A i huraganik jakis ma byc kolo niedzieli, buuu :( Mam nadzieje, ze i ta prognoza jak i wszystkie inne sie nie sprawdzi i nie huknie w nas za mocno :o Masz cos nowego na oku.,..... ? Niedobrze, ze tak wyszlo..... Ale bedzie lepiej, wierze w to ! Mrowki my tez trujemy, ale one wracaja :o wszystko wraca, nie wiem, co by trzeba bylo zrobic, zeby sie calkiem roznego swinstwa pozbyc... Wszystkim dobrego dnia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :) Nesoxochi trzymam kciuki, zeby mrowy nie wrocily!! Naneczka dawaj te zdjatka :) Wroclawiem sie nie nacieszylam za bardzo. W rynku raptem 3 razy bylam. Tak jakos to zlecialo, ze nie wiem. Gapa 🖐️ Pozdrowionka dla calej reszty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko:D Gapa - przesylam pozdrowienia :D GNU - pewnie zabiegana jestes :D:D:D:D zycze Ci wszystkiego co najlepsze i najpiekniejsze :D Margot - jak tam z przyjaciolka? no i gratuluje przyjecia na studia :D Kokus - trzymaj sie,pozdrawiam JoAska - juz sie nie moge doczekac tej imprezki, zrobie jakies zdjecia i napewno wysle :D naneczka - ja tez kiedys mialam problemu z migrenowymi bolami glowy, okazalo sie ze mialam nieodpowiednio dopasowane pigulki, teraz juz wszystko ok :D a co do Deperated Housewives to uwielbiam ten serial, u nas wllasnie zakonczyli emisje pierwszej serii, nie moge doczekac sie drugiej, bo ostatni odcinek skonczyl sie okropnie :D podsylaj zdjecia :D trzymam kciuki za spotkanie 25 lipca :D Nesoxochi - u nas tez nadal bez slonca, ma byc lepiej od jutra :D caluje wszystkich goraco zmykam, ide oprowadzic mojego znajomego po miescie :D cium, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole to wkleje tabele bo dawno nie bylo i przy okazji siebie uaktualnie :) To juz roczek mija odkad sie tu zwalilam :) Agais,1978,Islandia od 1999,baran AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN Canterbury Anglia od 13 kwietnia 2005 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA Fort Lauderdale FL,1975,3 m-ce,Bliznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez uaktualniam i nie wiadomo po raz ktory bo caly czas jak ktos wkleja to bezemne :) wklejajcie te najswiezsze :) Agais,1978,Islandia od 1999,baran AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW NESOXOCHI UK, Cambridge, cambridgeshire od marzec 2004. PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN Canterbury Anglia od 13 kwietnia 2005 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA Fort Lauderdale FL,1975,3 m-ce,Bliznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorne buziaki dla wsiech:) ja tylko melduje sie na moment Naneczka - gram w golfa hehe za duzo powiedziane raczej probuje i roznie to wychodzi. ten golf to byl typu mini to latwe ale za duzo grania nie bylo bo co chwila padalo bleeee ale fajnie bylo dzionek minal na kawce i plotach a jutro do pracy buuu niby sie ciesze ale... pochwale sie bo po wielu telefonach zeby dostac interview dostalam national ins. number szybko bo w dwa tygodnie:))))ah te urzedasy:) tutaj czesto ze tak powiem wiedza nie grzesza; jak cos odbiega troche od minimum ich wiedzy to tragedia;) Neso super! mam nadzieje ze mrowy poszly precz na stale Oh i wybralismy domek teraz mam nadzieje wszystkie procedury pojda gladko (tu jest troche kulawe prawo tzn np wlasciciel moze sie wycofac albo anulowac akceptacje oferty jak ktos by cie przebil hehe jak na marokanskim targu) ale miejmy nadzieje ze bedzie dobrze i za jakies 2 miesiace bedziemy miec swoj domek:))) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dziekuje bardzo za mile slowa, zapewniam, ze dam sobie rade.. Nareszcie padal deszcz, wczoraj wieczorem byla burza, ale taka spokojna, szkody zadnej nie bylo. Teraz jeszcze jest zachmurzone, nie znam prognoz co bedzie dalej. Zobaczymy.. Milego dnia wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh no ja juz wpadam w depresje od tej pogody tutaj. Juz wczoraj mialam odrobine nadzieji ze jednak sie poprawi bo nawet na chwile wyszlo sloneczko i tak troszke cieplej sie zrobilo. Ale to niestety byla tylko krotka chwilka.Dzis znowu szaro, pochmornie, leje i wogole pogoda do bani. Shioban no ja z NI problemow nie mialam ale z wyrobieniem konta w banku to byl horror. Skonczylo sie na tym ze moj szef poszedl ze mna do banku gdzie on ma konto i wydal polecenie aby mi natychmiast wyrobili konto Zrobil mala awanture ;). A ze moj szef jest w tym banku jednym z lepszych klientow wiec konto mialam w ciagu chwili :) a wczesniej prosilam sie przez 3 tygodnie w kilku bankach i nigdzie nie chcieli mi wyrobic konta mimo iz przedstawialam wszystkie potrzebne dokumenty to i tak zawsze wymyslali jakis absurdalny powod zeby nie zalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesoxochi 🖐️ jak chcesz to Ci podesle troche slonka, ja bym poprosila troche chmurek w rewanzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek! Ale jestem zaspana! do poznych godzin nocnych uczylam sie teorii nurkowania a potem nie moglam sobie odmowic pokusy poczytania przynajmniej kilku stron \"kodu Leonarda\"... dopiero tak pozno zabralam sie za lekture tego bestselleru...mimo ze tematyka lezy jak najbardziej w dziedzinie mojego wlasciwego wyksztalcenia ! (jestem przeciez historykiem sztuki) Dzisiaj wieczorem mamy egzamin z tej teorii, zobaczymy jak sobie poradze.. nie przerobilam jeszcze jednego rozdzialu... Kokus - no i popatrz, wyprosiles sobie ten deszcz, albo dziewczyny z Anglii Ci przyslaly! ;) Siobhan - o! widze ze w takim razie taka sama z Ciebie golfistka jak i ze mnie! Chodze z psiapsolkami \"na golfa\" i generalnie rzadko opuszczamy driving range - ewentualnie idziemy na 3 dolkowe pole treningowe, a w najlepszym wypadku gramy 9 dolkow, z tym ze przy tym wszystkim jest wiecej smiechu i plotek niz powaznej gry. Lubie takiego golfa. No ale Ty, skoro mieszkasz w WB, to powinnas KONIECZNIE grac w golfa! No i fajnie Wam, ze domku szukacie! dla mnie to marzenie zcietej glowy! Najbardziej marzyby mi sie pieknie odnowiony bawarski \"Bauernhof\" wokolicach jeziora Starnberskiego.. nie do zaplacenia! no chyba ze bede zaciekle grala w lotka i Pan Bog sie nade mna zlituje i pozwoli wygrac cos wiecej niz 2,50 - dotychczas moja najwyzsza wygrana... JoAska- he he he - w pracy mnie tez nie poznali! Powaznie!Ludzie sa strasznie zszokowani jak mnie widza, ale pozytywnie 8albo tylko tak mowia...) leela - Desp. H. zaczal sie u nas nie tak dawno, jeszcze sie pierwsza seria nie skonczyla, w lecie leca i tak tylko powtorki... a druga moja ulubiona seria to LOST, znacie? Musze sobie sciagnac TAKEN - Spielberga, podobno tez niezla seria. Tak poza tym, to wcale nie ogladam telewizji... bo kiedy????? Nie mam czasu nawet na zrobienie prasowania, ogarniecie w mieszkaniu... nie moge planowac zadnych regularnych rzeczy, bo tyle sie wkolo dzieje! ale w sumie to dobrze. neso - nie popadaj prosze w depresje ! nie warto! Dzisiaj do mojego mieszkanka wprowadza sie Andrea, czeska psiapsiolka, bo do niej przyjezdza siostra z rodzina i tez ma malutkie mieszkanka, wiec sie nie pomieszcza... Mnie caly czas nie bedzie, dzisiaj juz spakowalam torbe i jade do Starnbergu, jutro zagladne jeszcze do mojego mieszkanka na przerwie na lunch, by zabrac kilka dodatkowych rzeczy i wroce dopiero w poniedzialek. Wkurza mnie troche to wieczne pakowanie i rozpakowywanie...no ale coz, to wszystko \"z milosci\" *hi hi hi* No i nie oskarzajcie mnie juz o podbieranie sloneczka - u nas zimno i nieprzyjemnie! brrrrr! Tylko Alpy swietnie widac... O!!! wlasnie cos sie stalo w Londynie! wlaczamy telewizje! papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zola
Dzien dobry ,Koffani.Ja tylko na chwilke,pozdrowic goraco i poczytac przy kawce co tam u Was....Gratuluje Magistrom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich to straszne co sie dzieje w Londynie nie widzialam jeszcze wiadomosci, ale czytam na internecie na biezaco tragedia udalomi sie skontaktowac ze wszystkimi znajomymi w Londynie wszyscy cali i zdrowi, ale mocno przerazeni JoAska, Gapa, Kokus, Zola - pozdrawiam goraco :D Nesoxochi - nawet sobie nie wyobrazasz jakie sa trudnosci z otwarciem konta bankowego na Jersey, zabralo mi to kilka miesiecy, musialam miec listy z pracy, od landlorda, przewalone... nie mialam zadnych rachunkow na moje nazwisko z mieszkania ktore wynajmujemy wiec dla banku tak nie mieszkam :D aha i wysylam Ci troszke slonka ******** i dla reszty rowniez ****************** siobhan - powodzenia z domkiem pozdrawiam goraco wszystkich zmykam do pracy zagladne pozniej buziaki :D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×