Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość olifia
Dostałam wizę. Upragnioną wizę do USA , ale co dalej? Czy warto ? Proszę o opinię mieszkających i pracujących w Stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka - dziekuje za zdjecia :D SUPER wygladasz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz to jak roznie bywa ja z kontem zero problemow mam od sierpnia, chociaz wtedy nie bylam nawet na stale tylko na 6 miesiecy ale to bylo w szkocji; nawet karte kredytowa mi dali hehe:) teraz tego konta prawie nie uzywam bo mam drugie, wspolne z mezem do ktorego sie tylko dopisalam :) angole sa zupelnie inni ; w sumie to o NIN chodzilo ale o interview bo nie chcieli mnie umowic skoro nie pracowalam a ja z kolei chciala sama placic pension contribution; to juz im sie w glowie nie miescilo bo wychodzilo poza standard hihihi....no ale wymusilam denerwuje mnie dzis ta pogoda typowa angielska zmienna u mnie:((( pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka:) no golfistka ze mnie zadna:) ale czasem dla zabawy lubie, bardziej zeby pogadac niz pograc jakos do powaznego golfa mnie nie ciagnie; moze kiedys sie za niego zabiore ale jak na razie wole rower i plywanie plus gimnastyka ze sportow:) ja tez sie ciesze z domku:) tutaj kazdy prawie ma domek bo w anglii prawie nie ma mieszkan wiekszosc domkow; my na razie kupujemy nie za duzy ale moim marzeniem jest stary w stylu tudor:)) jak na razie nieosiagalny bo sa przewaznie bardzo duze 5-6 sypialniowe co zwykle oznacza z 7-8 pokoi bo do tego salon, sitting room itp. ciesze sie bo na razie wynajmujemy , nasze meble w mieszkaniu w szkocji a my wszystko mamy w pudelkach mam nadzieje ze do wrzesnia uda sie cala procedure przeprowadzic:))) Leela:) dziekuje Kokus trzymam mocniascie kciuki Lece obiad malej podawac bo pewnie dziecko glodne po szkole pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No roznie bywa, dzis wlasnie wyszlo przed chwila sloneczko. No w Londynie strasznie. Moja mama sie przejela i dzwonla do mnie czy ja jestem w Cambridge cala, czy czasem tam czegos nie podlozono. Uspokoilam ja ze nie, ze zyje i ze jest okej. Shioban jak ja tutaj startowalam do pracy to tez mialam problemy ze mam doswiadczenie z polski tylko czyli dla nich zadne, moje doswiadczenie sie tutaj nie liczylo (dla agencji rekrutacyjnych) wkoncu sie wkurzylam i zaczelam wysylac bezposrednio do firm CV no i zadzialalo, trafilam na szefa ktory jest naprawde swietnym facetem, ktorego nie obchodzila moja narodowosc. Powiedzial mam robic co do mnie nalezy i jego reszta nie obchodzi. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze ze to stalo sie dzien po tym jak Londyn zostal ogloszony kolejnym miastem olimpijskim w 2012. \"The bombings came just a day after a jubilant London was awarded the 2012 Olympic Games.\" A londynskim islamistom radza siedziec w domu i nie prowkowac. NIe dziwie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ludzie ludzie.... ale pedzicie... a u nas sie zaczal juz na dobre sezon na huragany. dzis sie przewalil przez okolice huragan Cindy, w weekend ma nadejsc Dennis. Szok... a ja jestem wycieta na maksa. chyba zbyt powaznie traktuje moje praktyki jestem potwornie zmeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 🖐️ Nasza GNU jest juz po slubie :D 100 lat, 100 lat ❤️ Czekamy na sprawozdanie :D Ja wpadlam doslownie na chwilke! Jestem zabiegana na maxa... jeszcze tyle rzeczy trzeba kupic, dojrzec... nie wiem jak sie z tym wszystkim wyrobimy :o Coz, bedzimy musieli :D jakos ;) :) Bagatelka ❤️ :) Naneczka - dziekuje Ci za zdjecia! Wygladasz swietnie w ciemnych wlosach, ktore moim zadniem o wiele lepiej Ci pasuja :):) Niestety juz musze zmykac! Sciskam Was wszystkich i przesylam usciski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - ale jestem dzisiaj wsciekla! nie bede sie za bardzo rozpisywac, bo i tak nic dobrego by z tego nie wyniklo...na razie! mam nadzieje, ze przynajmniej dzisiejsze weselisko bedzie fajne! jeszcze 1,5 godziny i zmykam z pracy! to jedyna pozytywna mysl... papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neso to nie o doswiadczenie w pracy chodzi z tym nie mialam problemow tylko o to ze w DSS nie za bardzo kompetentni ludzie pracuja a jak nie wiedza to sie boja i odsylaja. podam ci przyklad wpierali mi ze mam sie rejestrowac na working registration scheme bo maja wytyczne ze wszyscy z nowych krajow EU sie rejestruja. i to jest prawda ale np nie dotyczy mnie bo jestem zona brytyjczyka. i takie tam podobne historie:) ale mysle ze juz administracyjne sprawy mam z glowy. no w londynie strasznie; moi znajomi i rodzinka tez dzwonili , na szczescie mojej rodzinie w londynie nic sie nie stalo. niestety londyn to zawsze byl target i wykorzystali fakt ze policja byla w szkocji ze wzgledu na szczyt; okropny kontrast z radoscia dzien wczesniej masz racje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zon brytyjczykow. Zauwazylam od jakiegos czasu ze wiecej przyjezdza polek niz polakow, tak ze 4/5 to polki. Mlode dziewczyny, po studiach swiezo, lapia sie tutaj na poczatku byle czego, i tak naprawde sa tylko tutaj po to zeby poznac jakiegos anglika i wyjsc za niego za maz. A ze polki ciesza ze tak powiem opinia ladnych kobiet wsrod anglikow wiec panny nie narzekaja na brak chetnych. ;) No coz :) zycze im wszystkiego dobrego :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilke bo mnie tu juz dawno nie bylo. Czy GNU juz jest po slubie? Bo ja myslalam ze to w ten weekend. W kazdym razie GNU przyjmij serdeczne gratulacje na nowej drodze zycia 🌻 🌻 Margot-ty juz za 2 tygodnie sie wydajesz? :-) dzieki za komplement, by the way;-) Z naszym slubem troche zamieszanie. Jedno zaproszenie nie doszlo a nie o wszystkich jeszcze wiemy. Moi rodzice jezdza zapraszac w naszym imieniu a dalszej rodzinie wysylaja. Plus dokumenty od ksiedza stad do ksiedza w Polsce tez jeszcze nie dotarly. Mam nadzieje ze wszytko dorze bo jak nie to bedzie niezle. A tak poza tym to sie pochwale ze u tego okropnego profesora dostalam A i A-, jedno za esej, drugie za prezentacje, choc on niechetnie daje takie dobre oceny;-) Dostalam tez dwa listy gratulacyjne, w tym jeden od dziekana za wyniki w nauce. He, he napisali ze zaszczyt miec takich studentow jak ja;-) Dostalam tez oferte jako tour guide na campusie zeby oprowadzic nowych studentow i w sierpniu sie wybieram. No to sie wychwalilam. Naneczka-dziekuje pieknie za zdjecia:-) Mysle ze super wygladasz w ciemnych wlosach. To straszne co sie stalo w Londynie, az strach pomyslec co bedzie dalej :-( Zauwazylam ze forum pustoszeje, pewnie kazdy zajety. Ja mam jeszcze dwa eseje do napisania i za 3 tyg koniec szkoly i za miesiac wyjazd do PL!!! Ide sobie podciac wlosy niedlugo i zrobic pasemka. To na razie uciekam bo musze do pracy niedlugo wyjezdzac. pa.pa Pozdrawiam wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Tak, GNU miala wczoraj slub, 7 lipca. Wszystkiego najlepszego 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 :D Mayenka - wielkie gratulacje.. 🌼 :D a kiedy dokladnie jest Twoj slub? Naneczka - potwierdzam, ze w ciemnych wlosach wygladasz znakomicie.. Margot - juz trzymam kciuki, zebyscie zdazyli z przygotowaniami.. :D Squirley - nie daj sie huraganom.... dla wszystkich sloneczka i wakacyjnej pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnu: wszystkigo naj naj naj dla ciebie kochana! margotka: ile dni jeszcze tobie zostalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim... Zostalo mi dwa tygodnie, ale jestem tak wk..... ze spac nie moge! 😡 Siostra S. wywinela nam taki numer, ze wlasciwie nie wiem, co my teraz zrobimy! Nawet mi sie pisac nie chce... Cala organizacja wziela w leb 😭 Nie bede Wam wieciej smucic... Zycze Wam w kazdym badz razie milego weekendu! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich goraco :D Margot mam nadzieje ze wszystko sie ulozy, glowka do gory, ciumek GNU - wszystkiego co najlepsze :D:D:D Mayenka -gratuluje wynikow, mam nadzieje ze cale zamieszanie sie wyjasni i wszystko pojdzie gladko :D Nesoxochi - jak przyjechalam na Jersey to opinia o Polkach nie byla zbyt dobra, Polka = Goldigga czyli ze szukamy straszych bogatych mezow, teraz ten stereotyp troche sie zmienia :D. A co jeszcze da sie zauwazyc to Polki czesciej wchodza w zwiazki z cudzoziemcami, a Polacy trzymaja sie Polek w 90 procentach :D zycze wszystkim milego weekendu duzo sloneczka ja ide sie powolutku przygotowywac do imprezy postaram sie porobic zdjecia to Wam wysle ciumeczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, GNU-to jeszcze raz gratulacje!!! A ja myslalam ze w Polsce sa tylko w sobote sluby. Nawet mamie mowilam ze nasz moze byc na tygodniu, a ona ze nie bo w sobote;-) Moj slub jest 20 sierpnia:-) Margot-na pewno wszystko bedzie dobrze!!!Nie martw sie. Dzieki za gratulacje Kokus i dziewczyny 🌻. Xana sie cos nie odzywa, mam nadzieje ze zaleciala do Toronto szczesliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zola
Witam Wszystkich cieplutko.....:):):) Gapa,u nas tylko leje i wieje jak narazie.Podobno ma przejsc bokiem,paniki nie ma w kazdym razie.....Ja wybieram sie do pracy zarowno dzis jak i jutro wiec.....wolalabym zeby to byla prawda!!!;)Squirley,ty jestes w strefie zagrozenia??Uwazaj no tam na siebie jesli tak... GNU serdeczne gratulacje i powodzenia na nowej droddze zycia!!!!🌼🌼🌼 Margot,nie martw sie ,wszystko sie ulozy,spokojnie......Ze wszystkim sobie poradzisz i bedzie wspaniale,zobaczysz!:DZdazycie z przygotowaniami..... Mayenka,gratuluje wynikow i tych listow pochwalnych....No,no,no....Super,tak trzymac!!:D U mnie wkrotce szykuja sie duze zmiany,wyprowadzam sie od obecnego chlopaka...Wypalilo sie i juz mi sie nie podoba wiec czas zaczac wszystko od nowa....Mam tylko nadzieje,ze trafie wkoncu na tego jedynego i wlasciwego...Jak myslicie???:(.....Brak mi moich szczecinskich psiapsiolek,zebym mogla im sie wysmarkac w rekaw i wyzalic....Ale co tam,dam rade....Wydaje mi sie ,ze tu jest ktos ze Szczecina na forum...Kto i skad dokladnie??Ujawnij sie!!;) Pozdrawiam wszystkich i do obaczenia znowu,trzymajcie sie,pa patki😘 Aaaa,jeszcze jedno,tak czesto mowicie o nowych fryzurach ze tez postanowilam cos zmienic...Chyba radykalnie: i obetne bo mam dlugie i pokombinuje z kolorami bo mi sie obecny kolor juz troszke znudzil.......:)Blond.... Ok.buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam goraco:):) Nio, juz jestem na miejscu! I nawet udalo mi sie wlasnie samej (a umiejetnosci mam raczej slabe hihi) podlaczyc net:D! Chociac juz myslalam, ze nie do rydy, bo nie moglam znalezc danych dostepu... Jak zwykle w moim przypadku;) Ale juz jest alles ok:) Te dni ostatnie byly maxymalnie stresujace, ganianina, zakupy, wszystko na szybcika, potem podroz... Ale dalam rade! Za to spalam przez 3 dni jak dziecko:) No i u mojego Miska juz jestem!:):) Ach, ta rozlaka dobrze nam zrobila, naprawde...;):) Na razie mam zamiar sie relaksowac, troche na plazy i rowerku. Dzis pogoda jest sliczna. Ale ja i tak sama, bo moje kochanie pracowac musi:( Za to jutro ma dzien wolny, wiec juz bedzie super! Naneczka>>> danke za zdjecia! Wygladasz w tych ciemnych wlosach extra! Nawet lepiej niz w jasnych. Przypominasz mi teraz jedna aktorke z \"Samego zycia\":) Calkiem inna kobieta z Ciebie teraz! Ciekawa jestem, czym sie zajmujesz w tych Niemczech. I w ogole jak wygladaly Twoje poczatki tutaj. Domyslam sie, ze mialas od razu pozwolenie na prace, wiec bylo Ci na pewno troszke latwiej. Ze mna to bedza teraz korowody... Bede miala na pewno pelno pytan, ale mysle, ze troche pozniej. Na razie chce sobie odpoczac od tego calego stresu! No a potem bede szukac pracy, najlepiej ofert z wymaganym polskim, bo wtedy nie zglosi sie na moje miejsce w Arbeitsamcie sto innych osob w dodatku z gotowym pozwoleniem... Mnie czekaja te wszytskie formalnosci niestety. Ale trudno! Zacisnac zeby i durch! Z tym dyplomem to naprawde jakies smiechy sa na mojej uczelni!:o Ja jestem chyba pierwsza osoba, ktora takie podanie do nich przyniosla! I dlatego tak ich to zbilo z tropu... Pani z dziekanatu miala dziekana pytac, co z tym zrobic. Jutro zadzwonie i sie dowiem. Jesli mi odmowia, to do kogo ja mam sie jeszcze zglosic??? Czy jakas skarge wniesc??? Skoro dziekan jest niedoinformowany... Dziekuje wszystkim serdecznie za gratulacje:) Juz ponad tydzien jestem magistrem hihihi:D Och, zeby mi to tutaj cos porzadnego dalo! Mam nadzieje, ze sie wszystko ulozy. A w nastepny poniedzialek koncze...... 26 lat... O Boze, juz prawie 30stka!:o 5 lat sdtudiow minelo nie wiem kiedy i jak. A bylo tak super...:) Teraz czas zaczac dorosle zycie hihi! Milej niedzieli wszystkim:):) I sloneczka duzo (szczeg. Neso!) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tym razem siebie wpisuje:):)! Agais,1978,Islandia od 1999,baran AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN Canterbury Anglia od 13 kwietnia 2005 SPATZEK, Niemcy (Lubeka) od 01.2005, RAK (18.07.1979) SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA Fort Lauderdale FL,1975,3 m-ce,Bliznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wczoraj z samego rana przeszlam przez nasz nowiutenki most no tak do polowy;-), 2 godziny wsrod setek ludzi, przy braku slonka, zle za to tkaliej wilgotnosci powietrza, ze pewnie stracilam z kilogram od samego pocenia sie, potem zaczal siapic deszczy, na glowie zrobilo mi sie afro, ale wkoncu bralam udzial w czyms historycznym i bede kiedys prawnukom opowiadac jak to 9 lipca stalam na moscie;-) dla aut otworza most dopiero w przyszla sobote. A po przyjezdzie napadla na mneijakas spiaczka, normlanie budzilam sie na pol godziny, a potem znow spac, i tak do rana dzisiaj.. moze dlatego, ze potwornie lalo wczoraj? burze z piorunami chyba sie zmowily na moje miejsce zamieszkania, bo co otworzylam oko, to byly pioruniska. Dzisiaj musze odpokutowac przespana sobote i wziac sie za sprzatanie i nauke.. ech.. pozdrowienia dla wszystkich, Florydzinaki uwazac tam na siebie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plumcia
Witam wszystkich :) Mam pytanie... czy ktos z Was mieszka moze w Norwegii, a dokladnie w Oslo...? Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. wklejam tabelke znowu, jest bardzo wazne, zeby kopiowac ostatnio zamieszczona wersje, bo inaczej zawsze ktos zostanie z niej \"wyciety\". A to nie jest mile uczucie.. Agais,1978, Islandia od 1999, Baran AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA, Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB, okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA, Duluth, Minnesota, 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA, Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS, Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA, Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF, Springfield, IL 1977 2 Elisabetta, Italia, Cesenatico, 1965, 4 lata ESJA, Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK, Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA, okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K, Toronto, Canada 1977, 2 lata GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA, Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY, Charleston, SC 1975 2 lata JOASKA, Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS, Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje czasem, Bliznieta K-11, Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa, Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga, Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela, Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA, Italia, 1966 10 lat malutka_de, Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA, Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT, Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA, Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA, Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW NESOXOCHI, UK, Cambridge, Cambridgeshire od marzec 2004. PIWONIA, Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO, TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA, Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN, Canterbury, Anglia od 13 kwietnia 2005 SPATZEK, Niemcy (Lubeka) od 01.2005, RAK (18.07.1979) SQUIRLEY, Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA, nizina węgierska, Hungary,1963, 18 lat VERTE_INGA, okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA, Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA, Fort Lauderdale FL,1975, 3 m-ce, Bliznieta Pozdrowienia z deszczowego poludnia Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha_28
Italia- mieszkam tu od 9lat i tez bardzo tesknie za krajem pozdrawiam P.S.bardzo,ale to bardzo tesknie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim !!!!! GNU 🌻 G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E !!!!!!!!!! I mnostwo mnostwo szczescia, sloneczka w zyciu i usmiechu !!!! Zola, jak tam u Ciebie ? Mnie wyhuraganilo do Teksasu, ( ha, 12.5 godziny 1240 kml, jestem z siebie dumna, sama jechalam !!!!!! ) I dobrze, ze pojechalam na noc, bo nastepnego dnia sie zaczelo..... Ale za to adrenalina trzymala mnie na nogach nastepne 12 g :D I tak sobie siedze z tesciami ( co nawiasem mowiac bardzo mnie cieszy ) i czekam na wiesci, bedzie do czego wracac, czy nie...... Gorace usciski z potwornie goracego Teksasu ( dzisiaj bylo 105 stopni :o ) !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... Gapa - no to fajnie, ze ucieklas.. czy to Twoja pierwsza ucieczka przed huraganem? i gdzie sie zatrzymaliscie? w motelu, hotelu czy u rodziny? Mam nadzieje, ze powrot bedzie bezstresowy.. :D cicha_28 - witaj na topiku, zagladaj do nas, bedziesz mniej tesknic..:D Plumcia - witam Cie bardzo.. aktualnie nikogo z Norwegii nie ma, ale zostan, to bedziesz reprezentantka tego pieknego kraju... :D Jay - a druga polowa mostu juz skonczona? :D:D:D No dobra, juz sobie nie zartuje.. masz jakies netowe namiary na ten most, tez chce go sobie obejrzec..? :D A jak huragany na ten rok? czego sie spodziewacie? Spatzek - no nie przesadzaj dziewczyno, 26 to nie 30-tka :D Zycze Ci, zeby ten poczatek doroslego zycia ukladal sie jak najlepeij.. Zola - a jak tam u Ciebie? zostalas na miejscu? czy faktycznie ominelo Cie bokiem? Wow... ale bym chcial sie znalezc w takim huraganie.. :D oczywiscie pod warunkiem, ze ktos mi zagwarantuje ze wroce caly i zdrowy... a moze to jest pomysl na biznes? takie bezpieczne pomieszczenia, przeszklone, z barkiem i klimatyzacja, przewozone w miejsce, gdzie ma nadejsc huragan? Pojemnosc z 10-15 osob, zeby bylo raznie.. ?????? Mayenka 🌼 🌼 Leela - ciekawe spostrzezenia. Czy to moze oznaczac, ze mezczyzni sa mniej ekspansywni i wola trzymac sie swoich kregow kulturowych i jezykowych? czekam na zdjecia... :D Margotku - no to teraz trzymam kciuki, zeby sie wszystko wyprostowalo... Wielkie caluski... :D Squirley - 🌼 🌼 Ciebie chyba ten weekendowy huragan ominal?.. Oszczedzaj sie troszke, rozsadnie.. :D Nesoxochi i Siobhan - ja juz nie chce angielskiej pogody.. drugi dzien pada.. buuuu (ale maruda ze mnie...:D) dla wszystkich sloneczka w miare potrzeb.. ile kto sobie zyczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moj nastroj juz sie troche poprawil. Udalo mi sie rozwiazac problem ogranizacyjny, o ktorym Wam pisalam. Ale powiem Wam szczerze, ze nigdy w zyciu nie spodziewalabym sie, ze siostra S. wywinie nam taki numer! Nigdy! :( Wszystkie jej frystracje odbily sie na nas w najbardziej \"odpowiednim\" momencie, bo tuz przed naszym slubem i jeszcze nasza jest w tym wina, ze znowu w zyciu jej nie wyszlo! :o Ot kochajaca siostrunia! :( Nie bede sie wdawac w szczegolowe opisywanie historii, bo to i tak nie ma sensu... Jest mi tylko tak bardzo zal S., bo on sobie na to wszystko nie zasluzyl... Teraz zamiast sie cieszyc, chodzi po domu struty... ech... szkoda gadac... Nic, bede konczyc! Podesle Wam dzisiaj zdjecia mojego slubnego makijazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neso tak jak mowisz czesto jest:) mnie to nie dotyczy bo ja meza poznalam w polsce :))) i bylismy razem trzy lata zanim za niego wyszlam i zdecydowalam sie tu przyjechac:) na razie mieszzkamy tu ale niewykluczone ze wrocimy do polski:) tak czy inaczej na pewno nie bylo to malzenstwo po to , zeby zostac zona brytyjczyka. nie narodowosc sie liczy lecz osobowosc:))) gdyby nie to ze sie zakochalam za nic bym nie przyjechala tu na stale mialam bardzo dobra prace w polsce:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich goraco :D pogode mamy piekna na Jersey weekend mielismy cudny impreza na ktora tak nie moglam sie doczekac byla niewypalem ze strony organizacyjnej opowiem Wam kiedy indziej w skrocie tylko powiem ze nie roznila sie zbytnio od polskich juwenaliow, a miala byc taka prestizowa i wogole beda zdjecia i sami ocenicie kokus - a moze to poprostu znaczy ze polskie dziewczyny sa najlepsze hihihi :D:D:D Zola - ja wierze ze dla nas wszystkich jest ta jedna jedyna osoba, jak przyjdzie czas to go znajdziesz :D jak masz ochote sie wygadac to pisz na maila albo mozemy sie umowic na gg, glowka do gory :D Spatzek - super ze w koncu jestes ze swoim mezczyzna :D a wiesz, ze ja w ten piatek tez koncze 26 lat :D teraz juz z gorki do 30 :D Jay, Mayenka, Margot, siobhan pozdrawiam goraco :D Gapa - uwazaj na siebie, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :D a dla wszystkich nowych i stalych bywalcow wysylam w zalaczeniu sloneczko z Jersey i cieply powiew od morza :D:D:D teraz zaczynam przygotowania do mojego urodzinowego party, zaprosilam bardzo duzo osob, jezeli pojawia sie wszyscy to bedzie najwieksza impreza urodzinowa w moim zyciu :D caluski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×