Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

A z tym magistrem to sie moze ciezko zdziwic, bo moj szefo co prawda jest angolem, ale ma znajomego polaka, i na rozmowe kazal mi przyniesc moj dyplom z polski i na tym interview byl jego znajomy ktory sprawdzil czy ten dyplom jest prawdziwy. Takze mozna sie niezle zdziwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Neso, laska nie z tej ziemi! Boszzee, gdzie sie takie chowaja??? Ja tez mam alergie na tego typu kobiety czy raczej dziewuchy... Pstro w glowie, a mniemanie o sobie siegajace niebios! Za kazdym razem jak na taka trafiam, robie dyskretny odwrot;) Bo po co sobie nerwy psuc?:) Wlasnie zjadlam, a raczej usilowalam zjesc, obiad (oczywiscie dla mnie samej)- rybe z salata, ale niestety bylo i jedno i drugie obrzydliwe, bleeee. Zreszta nie cierpie dla siebie samej gotowac, jakos wtedy niesmakuje, prawda?:) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi niedobrze.... chyba zrobie sobie drzemke... Choc w sumie to zmeczona bardzo nie jestem echhh:D Papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neso> wspolczuje \"kolezanki\", ja tez na takie mialam nieszczescie trafic.. teraz jesli mi sie towarzystwo nei podoba, wstaje od stolika i mowie, ze mam sprawe do zalatwienia;-) Squirley> jak zadzwonisz na infolinie, to podziel sie wiesciami i powiedz mi jak to wszystko dziala piekny dzien za oknem,, czekam na swoje auto, bo ma zmieniane oponki.. moze pozniej pojade sie przejechac po nowym moscie;-), bo teraz mowy nie ma, aby spokojnie po tym moscie pzrejechac, jak tam polowa Charleston bedzie.. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! pozdrowienia dla wszystkich! Jestem juz prawie misiac w Irlandii;) jesli ktos zamieszkuje w tym samym kraju to moze powie mi dlaczego jest tu tak brudno na ulicach..;( ale tylko w miastach... a tak w ogole to Irlandia naprawde jes cala zielona;) Buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello co tu duzo mowic panna niczego sobie- hehe :D Niektorzy Polacy po wyjezdzie robia sie tacy zmanierowni ze az szkoda gadac. Ale szkoda nerwow by sie nimi zamartwiac. A ja wlasnie sie obudzilam po kilku godzinach snu, ale czuje sie o wiele lepiej -nie ma to jak fervex, stawia czlowieka na nogi. Mezus kochany kazal mi sie polozyc i wypoczywac a sam umyl okna, popral firany, zrobil zakupy i krolewski obiad no i co tu duzo ukrywac jak tak jest gdy jestem chora to moge chorowac caly rok i ciut dluzej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich goraco :) Tu jest ponad 30 st. w cieniu, prawie juz od 2 miesiecy z przerwami.... tragedia :O Wspolczuje co prawda tym, ktorzy maja slonca za malo, ale ja mam juz szczerze dosc... Spatzek jak tam, juz lepiej? :) pewnie Cie zaskoczylam moja ulubiona rasa... hihi ;) Wiem, ze ona maja zla opinie, ale coz zrobic, dla mnie sa jedne z najwspanialszych i juz :D Dzis mam wolne, jak kazdy weekend i opalam sie troche na tarasie, ale tylko troche, bo pomimo sporego wiatru, nie da sie wytrzymac za dlugo w tym ukropie :O Za chwile jade poplywac do Dunaju, to chociaz ochlodzenie fajne bedzie. A wieczorkiem znow na jakiegos drinka sie wybieram. Jay, a Tys na mnie zla czy jak, ze sie nic nie odzywasz do starej rumcajsowej...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus> no jak tu byc zlym na Ciebie;-) ja po prostu wpadam na kafe jak po ogien, czytam ostatnia wypowiedz i juz mnei nei ma.. glowe mam zaprzatnieta mutacjami bakterii, jak ktos chetny, to sie podziele swoja wiedza, choc Marzenusia na slowo mikrobiologia zwiewa gdzie pieprz rosnie hihihi milego drinowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak zwykle na tym forum ...pomija sie wszytskich , ktòrzy nie pisza tego co chca przeczytac inni.... Kiedys tu zagladalam.....pisalam, mieszkam w Italii....taki swojski wydawal mi sie tytul...nic bardziej mylacego. Skrzetnie i czesto ( choc nie zawsze ) pomijano moje posty..bo gdzie Stany a gdzie Italia.... Nie odnalazlam sie tutaj, dzieki wam.... Nieopacznie wpisalam ,ze chce dostawac powiadomienie o tym temacie...i dostaje...a juz od dawna nie chce...prosilam juz kilka razy o pomoc jak sie pozbyc tych powiadomien..ale jak zwykle wszyscy mnie olali...bo nie pisze o numerze spodni, ani o nowych butach, ktòrych zdjecie przesyla sie do wszystkich, ani nawet o upijaniu sie( jakiez to polskie!) kazdego weekendu a moze dnia?! Zmiencie temat tego forum , bo na pewno nie interesuja was wszyscy..... Specjalny hold dla kokusia...on jeden zauwazal i mnie i martage....ktòra tez tu nie pisze...mamy oczywiscie swoje miejsce w sieci, gdzie odnalazlysmy sie....o watku wloskim oczywiscie. Mialam dac spokòj, ale juz od dawna myslalam,zeby wam powiedziec...dlaczego niektòrzy znikaja....taka wcale nie musi byc kolej rzeczy...jak tu pisza madrale! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek skrzetnie wymieniles/las wszystkich pozdrawiajac....ale juz na mòj post ,ktòry jak wòl byl przed toba...nie zauwazylas? Wystarczy po prostu napisac...nie wiem jak to zrobic...moze ktos inny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wtramsilam moje ulubione pomidory z mozzarella. przynajmniej to bylo pyach:0 Elisabetta>>> Co Ty taka zla na wszystkich??? Ja Ci na pewno nic nie zrobilam:o Nie odpisalam, bo wlasnie nie mailam pojecia, jak sie to robi z tymi zawiadomieniami. Myslalam, ze ktos inny wie i odpowie. No ale nie odpowidzial... Przykro mi. Napisz cos o sobie, pogadamy sobie- moze zrobi Ci sie lepiej?:) Mam do okolo 21 czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! I wcale nie wymieniam wszystkich po nicku (za dlugo czasu by to trwalo chyba...) i jak mowie WSZYSTKICH to znaczy, ze Ciebie tez! Pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka:)>>> No pewnie,ze jest lepiej. Troche sie powkurzalam, popuscilam dymu z uszu i juz;)! Wiesz, te Twoje pupilki groznie moze wygladaja, ale sa na pewno kochane. To wina stereotypow na temat tych ras... Ja kocham owczarki niemieckie, labradorki i retrievery, cocker spaniele, a ostatnio zakochalam sie w rhodedesiany ridgeback- jesssuuu, one sa po proostu cudne! Drogie tez, ale mam nadzieje, ze kiedys sobie takiego sprawie. Ja to tez jestem powalona, jesli chodzi o psiaki;)! Masakra. Kiedys powtarzalam w kolko, ze bede miala psy, a nie dzieci :D Na szczescie juz zmienilam zdanie i chce i to i to;)! Taki psiak to dla mnie najwspanialsze stworzenie na siwecie, kocha Cie zawsze i wlasnie zawsze sie cieszy na twoj widok! Ach...Ja sama na widok psiaka zachowuje sie jak wariatka, czasem piszcze prawie z radosci... Moj facet sie zawsze ze mnie smieje hehe:D W dodatku na widok kazdego bezdomnego, zabiedzonego zatrzymuje sie i chce mu pomoc... Najchetniej chcialabym miec schronisko! A te upaly to ja nie wiem, jak Ty wytrzymujesz, moze mozna sie przyzwyczaic po jakims czasie? Ja sie ciesze, ze u mnie sie ochlodzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena>>> Ty to masz kochanego faceta, moj Misio tez taki jest hihi:) Ja w ogole to jestem straszny pieszczoch i lubie, jak facet sie stara dla mnie i mna zajmuje!:D Oczywiscie dostaje duuuuuzo w zamian!:) Pozdrowki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca21 >>> cholerka, nie wiem, czy tu ktos z Irlandii jest... Ale to nic! Mozesz przeciez tu pisac!:) Ja to tak naprawde chcialam po studiach wyjechac wlasnie do magicznej Irlandii, ach... No ale zycie plata figle;) I wyladowalam w ten sposob w Niemczech! Jestem tu od tygodnia. Ale moja kolezanka zamiaruje wyjechac do Irlandii, chce sie wreszcie wyrwac z domu i zasmakowac innego zycia hihi! Nie obrazisz sie, jak ona do Ciebie napisalaby maila??? Wiesz, ona ma pelno pytan i watpliwosci... Tak w ogole to chce na poczatek, gdzies na pol roku,jako au-pair tam pojechac. Podszkolic jezyk na poczatek i zorientowac sie w mozliwosciach. A co Ty tam porabiasz?? Podoba Ci sie??:) Jestes tam dopiero miesiac, i calkiem sama jestes??? A te ulice tam naprawde takie brudne hehe???:D Niezle. Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze sobie nad woda od pol godzinki i juz sie dwuktrotnie zdazylam popluskac :) Od jakiegos tygodnia mam tez laptop i biore go ze soba, gdzie sie tylko da :D nareszcie wszedzie polaczenie ze swiatem! :D a tak dlugo nie moglam sie zdecydowac na kupno... :P Jay 😘 ja tam chetnie posluchalabym Twojego wywodu na temat mikrobiologii... hihi w koncu mialam tez i z tym do czynienia i musialam sie uczyc, podobnie jak Ty teraz :) ciekawe czy jeszcze cos pamietam ;) elizabetta - nie wiem jak sie usuwa to to, bo nigdy na szczescie nie zaznaczalam, ale... na pewno zastopuje powiadomienia usuniecie Twojego maila w preferencjach ;) przynajmniej mam taka nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek to prawda jak sie gotuje tylko dla siebie samej to jakos tak nie smakuje i nawet nie chce mi sie gotwac. :) No laska nie z tej ziemi.A ha jeszcze byla ciezko zdziwiona ze ja z L to po zakupy w soboty jezdzimy autobusem, bo ona to niee ona to taksowke by potrzebowla bo nie bedzie targrac zakopow autobusem. Dodam ze jej maz jak na tutejsze warunki wcale az takich kokosow nie zarabia, a ona sie zachowuje jak krolwa. Nic tylko imprezki jej w glowie, taksowki i wogole. Dodam ze dziewczyna a wlasciwie kobieta jest w moim wieku czyli ma 28 no ewentualnie 27 lat. a zachowanie jak jakas 13. No coz, juz ich wiecej nie zaprosimy, i na pewno z nia kontaktu nie zamierzam utrzymywac Jay z tym wstaniem od stolu to ona wyskoczyla , jak bylismy w polowie piwa, to juz nie mogla wysiedziec i zaczela nas popedzac ze mamy sie spieszyc bo ona chce juz wyjsc. Ehh mialam jej ochote cos powiedziec, ale po co sie denerwowac.... pominelismy to milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, Spatzek! :) chetnie bym sobie z Toba pogadala, ale wylaczam to pudlo i ide jeszcze poplywac, bo jest teraz cudownie wrecz!! i szkoda mi czasu na net ;) Slonce zaszlo, jest super wiaterek, chlodna woda, no po prostu cudownie! :D Moze jeszcze kiedys sobie dluzej pogadamy, ale teraz sorki - znikam w czelusciach wodnych..... plusk! ;) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzatalam. a teraz sobie troche pogram na pianie i obejrze jakis film,bo dawno w tv nie bylo nic ciekawego,moze dzis.RMFki slucham ,bo sciagnelam program,fajnie po polsku czegos sluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochanie wlasnie wraca z pracy:):):) To spadam mili! Ja slucham wlasnie na necie Radiosfery:) Ach, fajnieee. Milego wieczoru i potem slodkiej nocki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Spatzek, takie to sie w Otwocku chowaja , to jest gdzies kolo Warszawy jakas dziura (przepraszam jak ktos jest z tamtad, oczywiscie wiem ze nie wszyscy tam tacy sa, ale ona akurat tak) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):) W Otwocku:):):) Jakos to pasuje (nie obrazajac innych zacnych mieszkancow;) ).... Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Haneczka chetnie by sie z toba zamienila i nad woda fajowa posiedziala, a tymczasem pozostaje mi ciepla pierzyna i jakies koszmarne napary :( buuuuu czemu wszytko co najgorsze przydaza mi sie wlasnie w cieplutki weekend a oczywiscie w jakis pochmurny bede zdrowa jak ryba --hmmm... o co w tym wszytskim chodzi? Pozdrawiam i imprezowiczom zycze udanej imprezy a wakacjowiczom pogody i zdrowka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle w osotatnim czasie wpadlam tylko na chwilke! Wlasnie jestem w trakcie generalnych porzadkow - jutro juz zjezdza do mnie cala rodzinka z mama na czele :D Alez sie ciesze :D A za tydzien o tej porze juz dawno bede po slubie hihi... :) Elisabetta - piszesz tutaj do nas z prenesjami do garbatego... Nie odnalazlas sie na topiku, no coz, przykro mi... bywa i tak... jedni sie wkrecaja jak srubki, inni nie... Ale nie musisz teraz nas wszystkich z tego powodu obrazac! To jest bardzo krzywdzace i niesprawiedliwe! A jesli nie chcesz dostawac powiadomien, to nic prostszego, napisz do redakcji i popros o rade a nie obrazaj innych tylko dlatego, ze nie potrafia Ci pomoc! Adres nasz na stronie startowej forum, na samym dole albo przejzyj topiki w dziale \"redakcja kafeterii\" - moze tam znajdziesz tez odpowiedz na swoje pytanie! Pozdrawiam :) No coz, na mnie juz pora! ostaram sie jeszcze na chwilke wpasc jutro, zanim przyjedzie cala moja rodzinka! Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, szczegolnie nowe duszyczki, ktorych jeszcze nie zdarzylam poznac! Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elisabetta> kobieto, Ty wiesz ile osob sie tu przewija? wybacz, zle nie trzymam listy obecnosci, ani to nie nikogo obowiazek witac kogoc nowego chlebem i sola, gdyby Ci tu tak zalezalo na ludziach, to pewnie czesciej pisalabys.. koniec wywodu Margolcia> bylam na zakupach;-)) juz zawijam toto w ladne papierki hehe, udalo mi sie, choc myslam, ze nie znajde hura hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakos nie zauwazylam zeby tu ktos pisal o upijaniu sie co dnia, no chyba ze sama tak robisz. A to ze idzie sie w weekend do pubu i wypije jedno piwko (i to nie w kazdy weekend) to chyba nie swiadczy o pijanstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Znowu mi sie mile chory dzien zaczal :( i spac nie moge wiec chcociaz na chwile postanowilam wejsc tu i sie z Wami przywitac🌼 ze wszytkim zyczyc pogodnej i slonecznej niedzieli (takowa sie przynajmniej na wyspie zapowiada) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistka 55
No widze , ze ktos po tygodniu zmienil zdanie co do wysokiego mniemania o sobie! Co juz studia z Polski nie wystarcza ! Musi robic sie przeszkolenie! O nowe studia albo zawodowka! Bo ty wiesz , ze Kaffrau -to zwykla zawodowka! No prosze jak to szybko sie czlowiek zmienia! To wlasnie mialam na mysli , zeby sie nie wychylac jak nie ma z czym! A najgorzej sie tu niecierpi takich , co sa pare m-cy i zapomnieli po polsku! A ty jestes dobrym przykladem , bo w kazdym zdaniu uzylas niemieckiego odpowiednika, a moze ktos z tu odwiedzajacych strone nie zna niemieckiego! No i jak radzisz sobie z dialektem niemieckim? Daje glowe uciac , ze polawe nie rozumiesz , bo w Polsce to ucza ksiazkowo! Och nie przepraszam , przeciez ty napisalas , ze umiesz perfekt! Perfekt umie ten co tu sie urodzil! Milego szukania szkoly zawodowej -jak cie przyjma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×