Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

aha, czy zauwazyliscie, ze Jay wypaplala tajemnice natkosi? natkos, fasolke masz w produkcji? kolejne bebe na topiku? no chyba ze juz o tym wspominalas a ja nie doczytalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggaa 🌻 bidulko! Ale choroba cie meczy! Moze to grypa zoladkowa? I przeciw czemu sie tak mocno Twoj organizm buntuje? Mi sie buntowal tylko wtedy jak od meza odchodzilam, mialam rownoczesnie ciezkie tygodnie w pracy (caly team byl chory, a ja swierzo po zmianie dzialu musialam pracowac za 5 osob!) No i sie rownoczesnie przeprowadzalam... tego bylo za duzo... Mam nadzieje, ze nie masz az takich stresow, a wizja wakacji da ci sile, by sie szybko pozbierac! Margotka 🌻 tuz przed samym turniejem wyczerpaly mie sie akumulatorki w aparacie i nie zrobilam zdiec... ale znalazlam ich sporo w necie i znajomi tez robili, wiec pewnie lada dzien przesle Wam link... A jeslichodzi o babcie - rozrusznik brzmi groznie, ale to w sumie nie operacja a zabieg, noic strasznego. Moja mamcia tez ma i zrozumialam, ze to w sumie drobiazg. porobiliscie zdiecia na spacerze kolo la Motte du Caire? tak dla zachety ;-) kinek 🌻 a ktoredy przez Niemcy jedziesz i gdzie masz te zapierajace dech w piersiach widoki? Natkos 🌻 New Orleans... jestem ciekawa jak tam teraz wyglada po huraganie? Udalo sie wszystko odbudowac? Jak nastroje? Czytalas moze \"bezsennosc wsieci\" Wisniewskiego? Glowny bohater pieknie opisuje N. Orlean. Polecam! No i gratuluje pracy! Jay 🌻 Z ta mrowka, to nie ma zartow! Ja mialam w tym roku dwa ugryziena - cale mi sie na ciemnokrwisto zaognily, dookola 10-20 centymetrow zrobil sie stan zapalny, gorace i twarde... nie moglam stanac na noge! Antybiotyki mi zaaplikowali i kazali obserwowac, czy nie pojawia sie... idacy do gory czerwony pasek! I gdyby szedl, nie denerwowac sie, bo nie jet to, jak sie potocznie mowi, zatrucie krwi, ale cos z limfa. W takim wypadku powinno sie skonsultowac lekarza. reign of light 🌻 squirley 🌻 ha ha! ja tez nie znalam tajemnicy! brawo! 102 🌻 No to powodzenia! Mam nadzieje, ze uda sie wam znalezc jakis turniej! usciski dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> no co Ty natkosia pisala ze ma fasole.. u mnei takie sekrety na amen nie wypaplowujate sa;-) a moze pisala na innym forum? hmm nie iwem ;-) Naneczka> no to teraz bede na mrowki uwazac wczoraj ogladalam na discovery program o global warming i jak powiedzieli,z e bedzie wiecej komarow i innych wstetnych insektow, to mi sie slabo zrobilo, moze w pzryszlosci bede wychodzila z domu w chmurze areozolowego czegos antykomarowego hehe Zmykam do szkoly, dzisiaj od rana siedze w pracy, teraz na zecia a potem znowu do pracy, a glowa jak mnei bolala tak boli;-( Agaa> dbaj o siebie, herbatka z miodem czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka nie pochwalila sie tutaj, na gazecie powiedziala. wyglada ladnie dobrze sie czuje, ona wysoka ladna dziewczyna jej maz bardzo przystojny- na pewno bedzie sliczny dzidzius ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze wiedzialam, ze tu nie bylo to ujawnione!! hehe... aha, tak wogole to klikam z New Yorku. Czuje sie jak ksiezniczka po nocy spedzonej w Waldorffie... tylko mnie nogi po wczoraj bola. aha, kumpelka mnie wystawila do wiatru wczoraj i nie spotkala sie ze mna. ale co tam. pobiegalam sobie sama po manhattanie. Napstrykalam zdjec. Zarobilam z 10 bombli na stopach... bede leczyc przez tydzien... hehe.. Wracam wieczorem. Jak mie sie uda przedrzec przez traffic o 4:30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAY - no z moimi papiurami same klopoty, a to formularz zle wypelniony, a to podwojne wezwanie na biomterics, a to jakas request , niestety ta najgorsza dotyczaca pulapu 125% federal povert of line, ech... sQUIRLEY- Jay nie ,,wypaplala\'\' teraz, ona chyba juz wczesniej tutaj mnie pocieszala haha zreszta to nie tajemnica,predzej czy pozniej kazdy zauwazy;) fasolka jest i nie zmieni sie tego pomimo, ze ja wciaz nie moge sie przywyczaic do mysli, ze bede mama i w ogole mi tak smutno z tego powodu, bo o niej nie mysle tak bardzo i nie jestem w 7 niebie ja wiekszosc kobiet z powodu ciazy... Czuje sie dobrze, staram sie nie przemeczac, pracuje 5-6 godz dziennie tylko i na tyle mi ,,ono\'\' pozwala i nie robi zadnych scen;) Zobaczymy jak dlugo bedzie tak dobrze, moj maz mowi,ze pewnie z jakies 6 miesiecy popracuje a ja na to, ze pierwsze slysze, by ciaza trwala 10 miesiecy haha Ci FACECI!!! NANECZKA- masz na mysli ,,samotnosc w sieci\'\' tak?;) Oczywiscie, ze czytalam, a jakby inaczej! Slyszlalam, ze film kreca na wrzesien, wiec kto jedzie do PL (Gapa!) bedzie mial okazje obejrzec i porownac z oryginalem, ja mam nadzieje,ze mi siostra przesle jakas mniej oryginalna kopie. French Quarter w New Orleans podobno sie nie zmienila, tam wody jedynie (jedynie!) po kostki bylo, czyli w porownaniu z reszta nic wielkiego sie nie stalo, ale zobacze i ocenie i dam znac. 102- Sekretaro! ja tam nie slyszalam, by tu jakies turnieje rycerskie byly:( Jak nowa praca? PS. Jak wy robicie te kwiatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej natka ;-) juz jestes? ja nadal czekam na telefon, dzis pojade na kilka godzin tylko jutro juz normalnie. musze dostac klucze, robote jakas itp wlacz sie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj stresa mam...dzwonili do mnie z cox ze ten cymbal moj byly- nie oddal im boxa. kurde i licz na czlowieka...jak nie odda do konca tygodnia to mi dowala kare 500$ za przetrzymanie.ot idiota... czas na szlajanie sie z nowa dredrusalka to ma ale do cox zajechac to juz nie. ojjj zla jestem.....i to czekanie mnie wykancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka- bo tutaj w tej okolicy nie maja turniejow. zolnierz jak mu mowilam o tym, mowil ze slyszal o tym i chce zobaczyc. a i wyslalam maila do tego chlopaka ktory nurkowal w jakis jaskiniach i maja tam rafy i rybki i ze jest tak ladnie...pytam gdzie to jest. chyba tak kosztowne to nie jest jak myslalam . na kwest maja 30$ od lebka 2-3 godzinki, wiec tutaj chyba podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani - dzieki za slowa otuchy >>102 - herbatka i miod i ctytryna ...musze miod jutro jaki kupic tutaj...moze pomoze >>naneczka - ja nie mam w ogole stresow obecnie - mialam, bo bylam obserwowana na lekcji przez szefowa, ale wszystko poszlo super. Poza tym spokojnie i bez problemow. Tutaj podbno jakis wirus panuje i ja jak zwykle pierwsza zlapalam. >>Jay - jak juz pisalam wyzej po miod jutro pojade, ale watpie aby byl taki dobry jak ten ktory prawie wlanorecznie z pasieki jadalam w Polsce. ...zaraz napisze jak bylo u lekarza - nie uwierzycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezus o tym miodzie to napisalam bzdure- mialo byc - miod ktory prawie wlasnorecznie z pasieki wybieralam i potem zjadalam...nieprzytomna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak...ponoc od wiec sie zdania nie zaczyna od wiec ,ale jestem wkurzona - poszlam do tego lekarza, opisalam wszystkie dolegliwosci i co lekrz na to - ah gardelko lekko zaczerwienione, w plucach nie swiszczy wiec nie ma zapalenia oskrzeli ani pluc tym bardziej, a ja mam sobie gardlo woda ze sola plukac i ma mi przejsc samo. Ale ja sie tak latwo nie poddalam i dalej draze, pytam, co by polecil na uciazliwy kaszel itd. Polecil kuracje para wodna. Moze ja jestem jakas dziwna, ale spodziewalam sie jakiejs konkretnej porady a nie wyduszania odpowiedzi po moich pytaniach. Oczywiscie sama musialam sie zabrac za siebie pojechalam do apteki gdzie tez kompletnie niedouczeni i niedoswiadczeni ludzie pracuja, ale jakos dostalam syrop przeciw kaszlowy. ktory smakuje jak bloto...a feeeeeee. buzka dla wszystkich - ide bo ten syrop otumania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa> mam bardzo niemile wspomnienia z wizyty leakrskiej w Anglii, zachorowalam dosc powaznie, na tyle, ze lecialam pzrez rece, doczolganie sie do gabinetu zabralo mi prawie godzine, a pan lekarz mowi, ze gardlo czerwone, ale on nie wie czy to bakteryjnie czy wirusowo i ze gardlo mam plukac i mi samo przejdzie. Pytam go czy goraczka mi tez przejdzie od wody z sola, na to pytanie juz nie umial odpowiedziec, skonczuylo sie tym, ze poprosilam o innego lekarza i.. dostalam antybiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Jay - no widze, ze nie ja jedna mam zle doswiadczenia z brytyjska sluzba zdrowia! Tu tez mialam zalecenie plukania gardla woda z sola jak pisalam powyzej i jeszcze paracetamol wedlug uznania jakby byla goraczka. Slyszalam od innych osob tutaj mieszkajacych, ze tu wlasnie sie tak leczy ludzi a antybiotyki to rzadko przepisywany \"rarytas\". JAK jest w innych krajach? Jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w usa sie tak leczy,ze jak poszlam raz na izbe przyjec, bo mialam ubezpieczenia jeszcze a na prywatnego lekarza to ludzi pracujacych na wizach studenckich nie stac, czulam sie po prostu slabo, krew z nosa, raz prawie zaslablam, dusznosci itp i chcialam tylko by mi krew zbadali i mocz i zobaczyli bo czasami o takim rutynowym laboratoryjnym badaniu lekarz sporo widzie. Ten nic nie widzial ale okazalo sie , ale rachunke na $1100 przyslali!!! $110 za test krwi i moczu i kilka pytan doktora...a wiem,ze tyle bo do dnia dzisiejszego ta firma ubepzieczeniowa nie zaplacila za mnie i mnie obciazaja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam napisac,ze moja kolezanka mieszka w londynie i rodzi tak mnie wiecej miesiac wczesniej niz ja (ale ta sie cieszy jak glupia haha) to mowila,ze jak poszla po raz pierwszy to opieka perfekt ciach ciach, doktor, usg bez problemow zadnych sie nie zaopiekowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natkos gratuluje, a radosc przyjdzie z zcasem jak jej jeszcze nie ma. kwiatki robi sietak [ kwiat ] bez odstepow w nawiasie Poczytalam troszke ale juz nie mam sily odpisac . Dzis dobilam do Polski , jestem u siebie w Gorzowku i chyba sie za daleko nie rusze. a 28 wracam do Oslo Moj TZ zostal w Norge wiec samej nie chce mi sie nigdzie jezdzic, a kolezanek tez jakos tu juz brak. Jutro ide do jednej jedynej co mi pozostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos lekarzy:ja mialam wypadek samochodowy prawie 2 lata temu, ubezpieczenie na szczescie tez ;-) za przejazd karetka do szpitala- 350$, w szpitalu szczepionki 2 na tezec i jeszcze na cos, przemycie skaleczen rentgen nosa( mysleli ze mam zlamany, wyszlo ze nie a nos dalej nie jest prosty) i opatrunek takim klejem na nosie total- 2500$ fajnie. ubezpieczenie zaplacilo, ja dostalam odszkodowanie wiec do przodu bylam. ale w pracy jakas babka popatrzyla na mnie (podrapana twarz nos fioletowy) i powiedziala mi: zostaw go kochana ;-) usmialam sie niesamowicie a gapa byla u mnie ze swoimi kocietami zeby sie zapoznaly, smiesznie to wygladalo: probowalysmy wydostac jej kota spod lozka przed wyjsciem. lezymy na dywanie w pol pod lozkiem a Gapa wieszkiem kota i wieszakiem.... w tym czasie moj zolnierz wrocil i tak stal i sie patrzyl co my do diabla robimy ;-) usmielismy sie potem.... a ja gapa tez jestem, moj zolnierz ofiarowal mi kwiaty na 3 mies mieszkania razem- a ja o tym zapomnialam na smierc. tylko pozazdroscic tak romantycznego faceta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - leczenie i jego ceny w USA to temat rzeka ... ja wlasnie dzisiaj mialam rutynowe ogolne badanie i zapodali mi szczepionke na tezec ... z tego, co mi sie wydaje, ubezpieczenie (pierwszy raz w Ameryce mam ubezpieczenie !!! :D :D :D ) mi to pokryje ... swego czasu wydalam chyba z 1000 dolcow za glupiego zlamanego palca :P natkos - no, ja np. pierwsze slusze o Twojej fasolce ... nie martw sie, ze sie nie cieszysz jeszcze, jakos to sie ulozy ... zycze Wam zadnych klopotow 🌻 Margot - swietnie, ze babcia wrocila do dobrej formy :) ciesze sie z Toba, bo wiem co to za skarb te babcie 👄 Aggaa - wspolczuje tego gardla i kaszlu .. co prawda padlo tu juz sporo dobrych rad, ale ja dorzuce jeszcze cos od siebie: mialam kiedys podobne jak Twoje niekonczace sie objawy, a musialam sie natychmiastowo wyleczyc, bo czekawla mnie Randka Mojego Zycia :D Intuicja podpowiedziala mi, ze najlepiej zlagodzi te objawy cos kojacego, cieplego mleczno-tlustego. Tyle, ze nie mleko z maslem (serwowane mi w dziecinstwie), bo tego bym nie zdzierzyla :D Tak wiec rano na sniadanie zjadlam potezna miske cieplutkiej, parujacej zupy kalafiorowej na tlustej smietanie (z maslem ;) ) i przeszlo! W ten sam dzien bylam zdrowa. naneczka - sliczne zdjecia, Ty w kapeluszu, wygladacie jak para z dawnych czasow, cud :) Turniej rycerski tez brzmi, jak nie lada frajda :) No i spotkanie z Joaska! :) Squirley - a Ty jak zwykle balujesz w Nowym Jorku ... i nie zazdrosc tu takiej ;) Czy chcesz rowniez powiedziec, ze samodzielnie jezdzisz samochodem po NY??? Jesli tak, to dla mnie jestes nad-czlowiekiem :) I ze jeszcze skomentuje jeden temat, a raczej beszt, jaki serwuja tu raz po raz zdegustowane osoby, ktore czuja sie ignorowane ... Powiem po prostu na swoim wlasnym przykladzie - w tym topiku, czy innym, jesli pisze cokolwiek, to dlatego, ze akurat chce mi sie cos o sobie napisac. Fajnie jest, jak ktos temat podejmie, ale nigdy nie przyszloby mi do glowy spodziewac sie odpisania, czy tego wrecz wymagac! Z jakiej racji mialabym zakladac, ze to co pisze jest dla kogokolwiek interesujace? Po za tym wiadmomo przeciez, ze to oczekiwania sa glownym zrodlem naszych cierpien, wiec ... po co maltretowac siebie, a potem innych ;) Nie wspomne, ze dawno juz temu jedna osoba tu przyszla besztac ludzi, ze jej nie odpisuja, a sama pamietam, ze chcialam z nia podjac jakis temat, to nic mi nie odpisala. Typowe :P Buziaczki Kochani i cele na kolacyjke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie wejde i 🖐️ Jakos nie mam weny tworczej, poza tym 102 doskonale mnie wyrecza :D:D :p 😘 Natkos, oni po prostu maja tam potworny burdel za przeproszeniem, moje dokumenty ginely natychmiast po odebraniu..... Tylko, ze ja czekalam na jakokolwiek sensowna odpowiedz niezle ponad pol roku, w koncu ruszylismy sprawe przez kongres ( kongresmenke konkretnie ) i dopiero nabralo tempa.... nawiasem mowiac zajelo nastepne pol roku, a na koniec przyslali mi zielona z bledami :D:D:D jak pomysle, ze pod koniec przyszlego roku znowu walka o przedluzenie, to juz teraz kiszki mi sie w wezly wiaza 😡 Jezeli bedziesz miala teraz spotkanie o zielona, zorientuj sie, czy nie mozesz zignorowac tego dotyczacego pozwolenia o prace, ktore po uzyskaniu zielonej nie jest Ci juz do niczego potrzebne.... Ale chyba nic innego, poza telefonem Ci nie zostanie :O pozdrowki dla wszystkich !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa> wyluzuj, to pzredluzenie to nic wielkiego, wysylasz do nich papiery, oni Ci date na jaka masz sie u nich wstawic, odbijaja palucha i koniec.. naprawde nei ma sie czym martwic a propos kongresmana, to my od razu zaprzeglilismy go do pracy;-) nie czekalam na zadne zwroty ani takie tam i zielona mialam w pzreciagu pol roku.. nie iwem tylko czy to zasluga kongresmana czy rzeczywiscie wszystko szybko zalatwiono w moim przypadku a czemu atakowalas kota wieszakiem?;-P natkosia> wybacz, ze z fasola wylecialam, myslalam, ze pisalas;-( 102> no romantycznie, romantycznie... ide do ksiazek, kiedy ja pzrestane czytac szkolne ksiazki? ilez mozna.. skonczylby czlowiek zawodowke to by sie tak nei meczyl hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, znajac moje zakichane szczescie, to nie bedzie takie proste..... przed otrzymaniem zielonej tez musialam jezdzic dwa razy, bo pierdoly zapomnialy zrobic zdjecia za pierwszym, gggrrrr @#$%^&% Pocieszam sie jedynie, ze tym razem moze bede musiala jechac do New Orleans, przy okazji sobie zwiedze :) A moj glupi kot wlazl do srodka lozka ( co za nietowarzyskie bydle :p ) i musialam go wygonic, a ze metoda lagodnej perswazji sie nie dalo i wieszaczek byl pod reka......... :D Luby 102 mial zdaje sie ubaw po pachy :D Drugi kot HoBo na szczescie poczul sie z miejsca komfortowo w domu 102, nie jestem tylko pewna, czy jej kot podzielal to uczucie.... zdaje sie, ze do tej pory Kota 102 jest ciezko i smiertelnie obrazona :D Tylko zolwia Oskara nikt nie chce przytulic i bede go musiala wiezc biedaka przez pare stanow :o Chociaz tesciowa sie cieszy :) Moje slonce juz wyjezdza w przyszlym tygodniu....buuu Bede slomiana wdowa, ale plany imprezowe juz sa nakrecane :D:D:p A potem, jak juz wylecze kaca, siuuuuup w samochod i do Teksasu, fun z tesciami, strzelanko i lodz z tesciem i siuuuuup do Polszy !!!! Juhuuu ! Aha, zrobilam prawko tutejsze, ufff, z glowy, a tyle sie denerwowalam nie wiem po co :p Ide z tesciowa pogadac, a co. busciski dla wszystkich !!!! Agaa, zdrowiej :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam egzamin z anatomy & physiology AAAAAAAAAAAAAA wymiekam normalnie :P stres daje sie we znaki , zaraz chyba strzele sobie kawe i bede kula ... bede cholernie szczesliwa jak juz bedzie po wszystkim i .... 2 tyg. totalnej laby !!!! hip hip hurra :))) rozpisalyscie sie niesamowicie :) Aggaa - mam nadzieje ze poczujesz sie lepiej.. do wyra marsz i pic herbatke z miodem i cytrynka :) 🌻 Natkos - gratuluje fasolki 🌻 Squirley - poprosze ladnie o chocby jedna fotke z NY.. 🌻 Jay- kiedy Ty masz wolne od szkoly? jak przygotowania do egzaminow? 🌻 Margot 🌻 super ze babcia ma sie dobrze:) 102, Gapa,blingBling,naneczka,maremarie,bagatelka i reszta 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie dostalam tej pracy, nie bede sekretarka:-( jestem bardzo rozczarowana, mialam taaaakie plany... trudno dalej trzymam sie mojej restauracji buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze dziekuje wsyztskim za gratulacje, orzeszek pewnie sie cieszy, a ja czuje sie taka niedoinformowana, w szpitalu nikt nic nie mowil, jestem tylko kolejna na fotwlu ginekologiczym, ne ma takiej biskosc z lekarzem, tak slabo... Do New Orleans jedziemy we wtorek i srode, juz sie nie moge doczekac! Dzwonilam wczoraj na slynna infolinie, nauczona doswiadczeniem 2 razy, czekalam tylko 5 minut!!! Bylam w szoku!Jedna panna powiedziala, ze ona nic nie wie, o to zalezy od biura w new orleans, moge jechac jednego dnia i zobacze czy bede musiala raz jeszcze czy nie. A pan po poludniu powiedzial,ze ze mam jechac na ten przelozony termin i pokazac oba papiery naraz i powinno byc dobrze. 102- bedzie dobrze, nie ta praca to inna, nie bierz teraz nadgodzin w knajpie, bo za duzo to nie zdrowo i sie nudzi, monotonia... Gapcia - gratuluje prawka! Tak szybko Ci poszlo? Jeszcze pamietam jak przy grillu mowilas o tym, musimy sie zgadac i powiesz mi jak bylo, jaki test komputerowy i jazda po miescie. Ja sie tez zdecyduje. Agaa - jak ja bylam mlodsza to moi rodzice mi aplikowali sok z cebuli, troche drastyczne i smierdzace ale pomagalo. Drobno kroili cebulke zasypywali cukrem, przykrywali denkiem i na noc zostawiali, i pozniej ten sok sie tylko pilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapy maz wyjezdza i moj zolnierz dzwonil ze jedzie na 2 tygodnie do GA... KWA....a ja tu samiutka zostane....plakac mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale Gapa nie wyglada na zmartwiona tym faktem;) patrzac na to co napisala powyzej haha Nie bedziesz samiutka, ja Cie bede odwiedzac w miare mozliwosci i Gapcia bedzie tu chyba przeciez jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka- mialam nadzieje na Gapcie bo same zostajemy... ale ona wyjezdza 18, a moj tez :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natkos, 102 Gapcia wyjezdza w nocy z 8 na 9 sierpnia ( w nocy lepiej, mniejszy ruch na trasie.... powinna mi droga zajac jedynie jakies 12.5 godziny ;) ), ale zanim wyjedzie, ma zamiar jeszcze niezle pobalowac..... no w koncu musi byc jakis prawdziwy babski wieczor, nie ??!?? w porywach do nocy :D A co mam sie zamartwiac, nic to nie pomoze.... sluzba nie druzba, widzialy galy, co braly :p 102, dwa tygodnie, zarty sobie robisz, no naprawde.... nie zdazysz sie nawet obejrzec, ja swojego nie zobacze trzy miesiace...... musze tam podjechac i chyba Cie kopnac, nie rozczulac sie nad soba tam !!! Bo Ci kotow nie dam :D:D:D:D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×