Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

natka sie melduje... Natka to mi tak przypomina Polske, tam tak sie do mnie zwracali, a w ogole Polska i dom sni mi sie prawie codziennie, prawie co noc te same osoby, sytuacje, smutno...tak bym chciala ich zobaczyc 102 - prace mi znalazlas to teraz masz;) Az tak ciezko nie pracuje,ale troche mi zajmie znaim sie cialo przywczaji do jakiegos tam wysilku niestety, jak narazie to plecki bola i maz mi dzis masaz stop robil, mmmm....on to jest kochany. A w przyszlym tygodniu to moze sie rzuce na prawo jazdy, bo mi Gapa zaimponowala haha. Sprobuje. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David_75116
Bonjour z Paryza gdzie mieszkam od 10 lat... Wlasnie odkrylem wasze forum i uwazam, ze jest genialne :-) z reszta nie tylko forum ale i kafeteria.pl do ktorej wpadlem zupelnie przez przypadek... Pozdrowienia dla wszystkich ! D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PINECONE
ATT: CREATIVE & AKARA MIESZKAM WE VLAARDINGEN K. ROTERDAMU. SPEDZE TU NAJBLIZSZY ROK... TAK POSTANOWILA MOJA FIRMA. JEST TU MILO I BEZPIECZNIE, ALE STARSZZZZZZZZZZZZZZZNIE NUDNO. NIE MA KINA, SKLEPY ZAMYKAJA O 18. ILE CZASU MOZNA SPEDZAC NA BASENIE I SILOWNI:-) NAPISZCIE O JAKIS PRZYJEMNYCH ATRAKCJACH/KLUBACH W ROTTERDAMIE/AMSTERDAMIE... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allexxandra
Pozdrawiam serdecznie z wyjatkowo cieplej Szwecji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksks
witam, jestem na tym topiku poraz pierwszy i myślę, że ktoś z was napewno będzie wiedział, bo pewnie często wracacie do Polski- gdzie kupić bilet lotniczy do Anglii, jakie linie są najbardziej opłacalne, gdzie są najczęściej promocje, czy warto zwrócić uwagę na oferty last minut? dodam, że do Anglii chciałabym się wybrać za około 3 tyg. a nie mam jeszcze biletu. Bardzo proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie 🌼...u mnie troche lepiej z samopoczuciem. mentalnie nawet calkiem ok, wkrada sie optymizm hehe. >>102- duze dzieki za rade. przy kontrolnej wizycie u lekarza upewnie sie, co do wszystkich aspektow zwiazanych z astma, ktorej przypuszczalnie nie mam, ale jeszcze to nie jest pewne. buzka! ja mam takie specjalnie urzadzenie w ktore dmucham rano i wieczorem i zapisuje wyniki w specjalnym dzienniczku - wszystkie sa takie same, ale najwyzszy to 360 na maksymalnej skali 800 a moj maz \"dmuchnal\" 550, ale mam nadzieje, ze jak juz bede zdrowa to sie moje wyniki porawia :-) u nas w koncu sie ochlodzilo..jest przyjemny lekki wiaterek, jakies 22 stopnie i zachmurzone niebo, ale od jutra wracaja upaly... >>kskska - jade do Polski za 2 -3 tyg. i lece Easyjetem wejdz na www.skyscanner.com tam jest zestawienie wszystkich tanich linii. Dokad sie wybierasz w Anglii? Ja tu mieszkam od pewnego czasu wiec jak cos to pytaj o co chcesz. pozdrawiam wszystkich serdecznie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102> sie nie wakacjuje jeszcze;-) za 2 tygodnie to pogadamy hehe pewnei zajade na FL, bo lubie St Augustine, no ale zobaczymy, bo to zalezy od zyczenia mojego J. za 3 tyg ma urodziny i ma do wybory wypad na FL albo w gory do NC Natkosia> udowodniono, ze pierwsze 2 lata na obczyznie to niezbyt przyjemny okres, potem juz z gorki. Bedzie dobrze kochana, a prawo jazdy Ty rob jak najbardziej, egzamin to pryszcz;-) Margolcia> to milej zabawy ze znajomymi zycze, tego mi brakuje, domu, w ktorym nei zamykaja sie drzwi, ciagle wizyty, jakies kolezanki na kawie, a z drugiej strony teraz to wystawialabym za drzwi kolezanki na kawe;-)) bo musze zakuwac hehe wczoraj pol dnia robilam gre na terapie, normlanie czulam sie jak na plastyce w 1 klasie hehe, wycinanki, kolorowanki, 2-stronna tasma klejaca przyklejala sie wszedze tylklo nie tam, gdzie powinna, jednym slowem balagan .. a teraz musze opisac 3 terapie, podac przyklady, zajac sie swoim case study i wykuc 4 rozdzialy medycznego slownictwa, jednym slowem niedziela zapowiada sie \"fascynujaco\";-( Milego dnia zycze wszystkim, nowych witam na forum, chleba i soli brak, mam pod reka czersnie tylko;-) ale i tak zostancie na forum ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? tak sobie mysle ze przydaloby sie uaktualnic nasza tabelke... zeby sie nowi wpisali :) tylko nie wiem jak to zrobic.... :P zaraz mykam do pracy :( nie chce mi za bardzo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam w Saint Augustine w moje urodziny! Swietny pomysl! Tam jest tak uroczo...nie wiem natomiast jak jest w gorach w NC. Teraz na temat snow jeszcze, kto ma jakis sennik niech pomoze, bo juz osttanio ze 102 rozmawialam na ten temat. Dzis mialam okropny sen, obudzilam sie i zupelnie jka na filmach, zaczelam rozpaczac i gadac do siebie i nawet meza obudzilam. Snilo mi sie,ze mnie ktos postrzelil w noge! I mialam taka wielka dziure, krew, jakies inne plyny wyplywaly z tej rany i sie balam,ze mi noge odetna, dookola staly moje ciotki i mama i ja wciaz krzyczalam,ze musze do szpitala jechac a one sie nie ruszaly i nikt mi nie chcial pomoc :((( straszne! no skad sie takie sny biora??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ten sen zapomnialam napisac,ze moja koleaznka z alabamy urodzila w srode coreczke i krotko mi tylko napisala o tym, wczoraj wrocila ze szpitala. No i oczywiscie napisala,ze mialam racje, bo bol jest przeokropny :) i cieszy sie,ze ma to juz za soba.To mnie pocieszyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102- alez sie usmialam! to z ta zlota zabka prawie zadusilo ze smiechu :D wiecej tego! Agaa- trzymam kciuki, zeby nic powaznego nie bylo! duzo nowych wpisow na tej stronie, witajcie 🖐️ natkos- brrr, co za sen..nie za bardzo wierze w senniki, zazwyczaj jak horrory mecza to znaczy, ze jakies problemy cie drecza, domyslam, ze za duzo ci to nie pomoglo.... Ale przynajmniej nie zadreczaj sie mysla, ze to byl jakis wazny znak, przepowiednia itp, itd... ktos tutaj z Francji sie wpisal, zamierzam w weekend w tamte rejony sie przejechac, no i chyba byloby dobrze nauczyc sie pare slow po francusku... No i chyba najlepiej zmienic rejestracje samochodu ;) albo napisac na szybie, ja nie jestem z Niemiec tylko samochod ;) Jade zobaczyc sobie Monaco, otrzec sie o swiat wielkich pieniedzy i wielkich Egos, stwierdzic jak daleko mozna naciagnac skore, zeby jeszcze nie pekla ;) No i zobaczyc co za dranie ukradli nasza flage, i mysla, ze jak obroca do gory nogami to nikt kradziezy nie zauwazy! ha! ;) PaPa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy_sexy
Mieszkam z corka w Danii ... dokladnie w Kopenhadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinek
czesc wszytskim :D PINECONE - ja teraz jestem w Rdamie, jak chcesz to mozemy sie zgadac, nawet moglbym ze znajomym cie obwiezc po miescie i pokazac pare fajnych rzeczy :D ksksks - mozesz poszukac jakichs ofert na loty ale zainteresuj sie tez autobusami... np ja za 75euro w 2 strony (na bilecie OPEN wiec drozej niz normalny) do Holandii jechalem. - www.globus.travel.pl pozdro dla wszystkich :D PS: kokus dalej zyje, spokojna glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polish girl
Mieszkam w DAllas (Texas) juz od 8 lat, przedtem mieszkalam w Nowym Yorku.Odwiedzam Polske co roku, spedzam tam wakacje, zawsze jest super. Pozdrawiam Polakow mieszkajacych za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka 🌻, snami takimi sie nie przejmuj, kotluje Ci sie w glowie wszystko..... tesknisz za rodzina, myslisz o dziecku, do tego dochodzi codzienna telewizja i dziwologi senne gotowe.....kociol myslowy rozladowuje Ci sie w nocy, nic sie nie martw ;) Ja w zyciu prawie nie pamietalam nigdy, co mi sie snilo, a tutaj mam takie dziwaczne i czesto okropne sny, ze chyba najwiekszy psychopata by lepszej ksiazki nie napisal..... :p Jeszcze troche i sie przyzwyczaje :o W domu mam pobojowisko, kartony popakowane na wypadek huraganu, dobrze, ze kumple sie zobowiazali ratowac, co sie da, jak zawieje, tfu tfu na psa urok i koci ogon, oby nie :p A polowka juz pojutrze wylatuje :o buu wszystkim 🖐️ i po 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia 81
hej wszystkim! kinek i pinecone! ja tez mieszkam w holandii - w amsterdamie od jakiegos czasu i strasznie mi tu nudno... zwlaszcza, ze prace zaczynam za jakies 2 m-ce (holenderska biurokracja), a musze siedziec tutaj. nie znam nikogo i nie mam co z soba poczac. mam nadzieje, ze u Was lepiej w tym Rotterdamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinek
>krysia - do Amster troche jest ale mam na tygodniu wlasnie tam pojechac, wiec jak mi wyslesz email z jakims kontaktem do ciebie to mozemy sie styknac gdzies tez, zawsze mozna se pogadac z kims chociaz chwile a jesli o mnie chodzi to R'dam mi sie podoba. swietne miasto. i ogolnie kraj :D bylem na weekendzie na poludniu, blizej Eindhoven, a dokladnije w s'-Hertogenbosch, super ludzie tez tam sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he🖐️ witam wszystkich... jay- ja bedziesz w st augustine to wstap do nas- to tylko 8 godzin drogi a plaze... hohoooowidzielismy wczoraj my super ex girlfriend, swietna komedia... ha jeszcze jedno- zolnierza mama jest wrozka zaznaczam od razu ze nie wierze w takie bzdurki... zadzwonila wczoraj o 2 w nocy.. i wywrozyla slub w listopadzie ( i pewnie tak bedzie bo my zaplanowalismy pomiedzy naszymi urodzinami 23-30) i powiedziala jeszcze ze moge byc w ciazy teraz ;-)hi hi pewnie ze moge nie sprawdzam sie jeszcze;-) natka- nie chce cie straszyc ale dla mnie krew oznacza jakies klopoty... wedlug moich snow- my sie rozchorujemy niedlugo( moj zolnierz przeziebil zatoki i wczoraj juz narzekal na zle samopoczucie) no i ja bede plakac, znaczy problemy... niestety- dla mnie ,to wszystko sie spelnia:-( nie chce klopotow- juz mi wystarczy dotychczasowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantilly
Witam serdecznie Mieszkam w stanach ( 14 lat ) Pozdrawiam Wszystkich super forum tylko troszeczke trudno nowym sie połapac kto z kąd macie może gdzies liste kto gdzie mieszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu na kilka osob ze stanow floryda ;-) karolinki dwie teksas sie pokazal okolice NY a ty skad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liste mamy ale gdzie.....eh zaraz poszukam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest wmiare nowa chyba, jak kogos nie ma to niech sie dopisze Agais,1978, Islandia od 1999, Baran AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA, Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB, okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA, Duluth, Minnesota, 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA, Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS, Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA, Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF, Springfield, IL 1977 2 Elisabetta, Italia, Cesenatico, 1965, 4 lata ESJA, Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK, Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA, okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K, Toronto, Canada 1977, 2 lata GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA, Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY, Charleston, SC 1975 2 lata JOASKA, Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS, Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje czasem, Bliznieta K-11, Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa, Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga, Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela, Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA, Italia, 1966 10 lat malutka_de, Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA, Toronto, Can 1981 2 lata, Baranek MARGOT, Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA, Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA, Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW NATKOS, Fort Walton Beach, FL, 2 lata NESOXOCHI, UK, Cambridge, Cambridgeshire od marzec 2004. PIWONIA, Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO, TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA, Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN, Canterbury, Anglia od 13 kwietnia 2005 SPATZEK, Niemcy (Lubeka) od 01.2005, RAK (18.07.1979) SQUIRLEY, Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA, nizina węgierska, Hungary,1963, 18 lat VERTE_INGA, okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA, Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA, Fort Lauderdale FL,1975, 3 m-ce, Bliznieta 102, Fort Walton Bch FL, 1979, 2 lata, Strzelec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantilly
Ja to z różnych miejsc!!! "zaczynałam "w Californi tam jest moja cała rodzinka mój "wojskowy "jest z texasu , obecnie mieszkamy w Kentucky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantilly
super lista dzięki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wojskowa dziewczyno ;-) ja z wojskiem tez mam do czynienia i Gapa tez...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantilly
A Twój wojskowy to ..polak?i jak długo jest w armi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest amerykaninem, w wojsku jest 3 lata juz, Gapci maz tez amerykanin- dobrych kilka lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102> ode mnie do St. Augustine jest 5 godz jazdy wiec sobie te dodatkowe 8 odpuszcze;-)) Ale pomysl sam nie najgorszy, musimy wybrac date i miejsce i tak sie gdzies na FL zjedziemy hehe skoro Gapa pirot drogowy, zaraz Natkosia bedzie szusowala Cierpie na przeuczenie, normalnie sily mi juz brak a tu trzeba na bacznosc ostatnie testy zaliczac itp najchetniej przespalabym nastepne 2 tyg.. z ciezkim sercem wracam do ksiazek hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, nie ma sprawy, ja podrozowalam po Stanach calkiem sporo jako kierowca rowniez :p a teraz po kolejnej juz wyprawie do Teksasu just by myself to juz bede calkiem rozbestwiona, moge piratowac :D Chantilly - moj maz tez Amerykanin ( chociaz z polskimi korzeniami :p ), w woju juz ponad 10....... luby 102 to swiezynka :D;) 102, Tobie to chyba najpierw sie dzieje, a potem dopiero sni, odwrotnosc skutkowo - przyczynowa :p :D:D:D Natka, smigaj na prawko, naprawde prostota..... a zawsze przyjemniej sie potem jezdzi, jak juz wiesz, ze mandat najwyzej za predkosc a nie dodatkowo za zle prawko :p wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×