Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

GNU> ostatnio w 2004 bylam sama, moj maz nie widzial mojej rodziny okolo 5 lat;-( bardzo chce leciec ale nei wie jak to u niego z praca bedzie. Jesli uda mu sie cos uzbierac, to na pewno bedzie to tylko kilka dni, wiec ja lece najpierw, on pojawi sie na chwilke i wraca.. ja mam nadzieje, ze uda nam sie skoordynowac cos razem, albo razem wylecimy, albo wrocimy.. kota bierzesz ze soba? moja kolezanka bierze psy ze soba razem, ma takie lyse male psy, zapomnialam jak sie nazywaja hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - loj, 2 lata sie z rodzina nie widzialas?.. ja bym chyba jajo zniosla.. a kota chetnie bym wziela, ale chyba szkoda ja meczyc na tydzien tylko..no chyba ze nie bedzie jej tu z kim zostawic.. tesciow nie bedzie, zawsze w zimie jada na Floryde.. zreszta, nie wiem, jak to jest z tym przewozem zwierzat.. ale przypusczam, ze pewnie latwiej byloby ja przywiezc do Pl, niz potem z nia wrocic do usa.. Anyway, i co, znalazlas cos na jetblue?. tak kombinuje, jakie tu jeszcze sa tanie linie lotnicze, ale nic mi do glowy nie przychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Serdecznie pozdrawiam z Marsylli :) Jestem tutaj od niedzieli. Pierwszy tydzien mija mi tutaj w miare dobrze. W czasie wakacji zupelnie odzwyczailam sie od przesiadywania przez kilka godzin w lawce :P Juz po 15 minutach zaczynam sie porzadnie krecic :o Tragedia :o Tak poza tym wszystko wskazuje na to, ze ten semestr bedzie dosyc ciezki - mnostwo projektow, sprawozdan, spotkan itd. Ale dobre w tym jest to, ze w koncu zaczniemy mniej zajmowac sie teoria i w koncu przejdziemy do praktyki ;) Co jeszcze? Jutro rano zajecia zostaly odwolane, wiec wybieramy sie z kilkoma osobami z roku nad morze na piknik. W planie tez mamy plywanie. Stroj w kazdym badz razie biore, ale nie wiem czy bede bawic sie w kamikadze :P W tym roku tez moge sobie pomazyc o swietach w Polsce buuu... A rodzina szykuje cos specjalnego :(:(:( To tyle na teraz. Usciski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - 620$ to tanio !!!!! naprawde ! jak lecialam do polski w kwietniu ceny biletow podskoczyly w gore , wiec dobrze ze nie kupilam na ostatnio chwile.. Gnu- zazdroszcze ze bedziesz w domu na Swieta .. albo na Walentyki..:P tez bym tak chciala niestety kasy brak :( Margot- plywanie? w pazdzierniku?? to jak ciepla macie wode? pozdrawiam Wszystkich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade> ja bym sie wstrzymala z biletem na poswietach. Teraz ceny skacza z dnia na dzien, wciaz tylko obserwuje;-)) Jasne, ze $620 to malo, ale kto podrozuje w lutym? na swieta, po swietach jasne, ale luty to na pewno low season

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia
Pozdrawiam wszystkich z kraju liscia klonowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xSavagEx
Miasto Robin Hooda sie klania :) od 8 marca tegoz roku, ech coz za prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgia
Musialam przeczytac pare waszych wypowiedzi zeby zorientowac sie o czym piszecie.Otoz ja mieszkam w Kanadzie od ponad 18 lat i juz traktuje ten kraj jak swoj ,moje dzieci mowia po polsku mimo ze urodzily sie tutaj,i ponadtto moj maz nie jest polakiem i tez duzo rozumie i troche mowi po polsku.Pozdrawiam was wszystkich.O zapomnialam mieszkam kolo Toronto miasteczko nazywa sie Oakville

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam prosbe do Stanikowych kobietek. Czy mozecie mi wkleic linki do stronek z butami nike, upatrzylam sobie jedne i byly tylko u mnie w jednym sklepie i nigdzie wiecej. Moze bym sobie zamowila. Sa calkiem plasciutkie jak do jogi. Brazowe ze zlota lyzwa na piecie malusia i czarne....Wiazane.... no i nie znam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sama nie mozesz poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukalam,ale chyba na zlych stronkach bo sa tylko takie co mi sie nie podobaja. Chyba to nic zlego ze sie prosi kogos o jakis link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssskkk26
hallo,witam wszystkich!!! ja od 6 miesiecy miezkam w niemczech. raczej nie pokocham tego kraju ale mój mąż raczej nie odnajdzie się w polskiej rzeczywistosci.wytrzymuje 2 tyg potem on jest nie do wytrzymania:) piszcie jakie były wasze początki na obczyznie bo mi jest bardzo ciezko. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ !!!! ROBACZKI !!!! Klikam do Was z nowego domku :D wlasnie w miniony piatek sprzedalismy i rownoczesnie kupilismy drugi dom blizej Chicago :D maz ma teraz tylko 30 minut do pracy :) a do Funkii mam jakies 10 minutek :D mam nadzieje, ze zdiecia Emilki dostaliscie ? :) Buziaczki wszystkim !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich (no poza jakims niezbyy madrym wpisem pomaranczowym).... co za zycie.... wczoraj jeden z moich polskich uczniow oznajmil mi ze nie zna wyrazu SPORT...po polsku rzecz jasna. Zbaranialam. Myslalam ze sobie zarty stroi, ale NIE! To dziecko 12 letnie (mulowate nieco) nie zna slowa sport....rece mi opadly. A dzis wracam do domu (oczywsicie w strugach deszczu i temperaturze 12 stopni) , podjezdzam pod dom i ku mojemu zdziwieniu widze zaparkowny samochod mojego meza...(on z reguly wraca kolo 7 a bylo przed 4)...wchodze do domu, a on biedny lezy jak niezywy na kanapie, blady jak sciana...albo zatrucie pokarmowe albo grypa zoladkowa. Jesli sie zaraze to bedzie niefajnie, dlatego mam nadzieje, ze to tylko zatrucie... >>Reign - pozdrawiam - jak pakowanie? >>Margot - wyslalam maila z nr gg...ale Ty teraz zajeta studiami jestes. dla wszystkich po 🌼 i trzymajcie sie cieplo. pozdrawiam deszczowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majac na mysli pomaranczow wpis pisalam oczywiscie o @nie mozesz sobie sama poszukac@ >>xsavagex - jeszcze w Nottingham nie bylam . Northampton jest beznadziejne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryspina
pozdrawiam wszystkich.... ciao mimoza. gdzie jestes w italii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. witam nowe osoby na topiku.. pozdrawiam stale bywalczynie, a wszystkich zapraszam do obejrzenia moich zdjec z pobytu w Stanach.. wszystkich zdjec mam 320 !! ale wybralem tylko czesc, zeby was nie zanudzic.. To kilka fotek z Muzeum na USS Intrepid - lotniskowcu, ktory zaczal sluzbe w czasie II wojny sw. na Pacyfiku, a potem sluzyl jeszcze wiele lat. Na jego pokladzie sa wystawione samoloty i smiglowce, m.in. polski MIG 29, obok zacumowany jest okret podwodny z okresu powojennego i na barce ustawiony jest francuski \"Concorde\" - nie mam jego zdjecia bo byl jakos tak albo za duzy, albo za daleko.. mam tylko wnetrze kabiny pilotow.. http://img182.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img182/5074/1160377885e8m.smil nastepne zdjecia wkrotce, zeby was nie zanudzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×