Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

:) Arniusia - Dokladnie! Tylko wtedy to mi zdechlo poraz pierwszy! 😡 Potem w lipcu mi zdechlo poraz drugi... Tym razem to nie jest bateria! I teraz jest u producenta. Juz drugi miesiac... :o Ostrzezenie dla wszystkich - nie kupujcie nic firmy ACER! Wyglad super, cena przystepna... ale co to za szajs 😠 W dodatku serwis klienta, to jakas totalna porazka! 😡 :) mar3cia - napisz nam cos wiecej o sobie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar3cia
jeszcze pytanko,dlaczego wszyscy tak bardzo chca sie odchudzic?rozumiem ze nikt nie chce wygladac jakos dziwacznie z oponkami na widoku,ale przeciez nie trzeba odrazu jakichs drastycznych metod,...nie mam zamiaru nikogo urazic,wrecz przeciwnie ,podoba mi sie bardzo ten topik,ale odrazu niejedzenie slodyczy...chyba bym umarla z glodu,naprawde odzucenie tego co nas cieszy to nie rozwiazanie,poprostu troche rozsadku i RUCHU,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar3cia
jestem w anglii juz ponad roczek ,jest calkiem calkiem,jestem tu z moja rodzinka,mieszkamy niedaleko Birmingham,ogulnie interesuje sie wszystkim po troszeczku,pytajcie a odpowiem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlociutka
Czesc z Husum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCIA jakie drastyczne metody???? Chcemy po prostu sie wspierac a z tego co czytasz to lubimy korzystac z zycia , osobiscie nie wyobrazam sobie week-endu bez kieliszka rose albo dobrej whisky :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mar3cia - ja naleze do osob, ktore niestety jak sobie troszke popuszcza cugli, to zaraz tyja. Masz racje piszac, ze odrzucanie tego co nas cieszy to nie rozwiazanie... Ja nigdy nie stosowalam drastycznych diet... Po prostu staram sie rozsadnie odzywiac. Dieta SB, to wlasnie jest taki sposob, aby polaczyc przyjemne z pozytecznym, czyli zjesc dobrze bez liczenia kalorii i schudnac! :) A odchudzac sie w grupie, zawsze razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar3cia
przepraszam jesli kogos urazilam ,moze poprostu zle sie wyrazilam bo wcale ni mialam na mysli jakiegos glodzenia sie lub czegos takiego i jestem nawet za ,jesli chodzi o wspomaganie ,wspieranie sie wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar3cia
i to ze napisalam ze nie wyobrazam sobie zycia bez slodkosci ,nie znaczy ze nie mam problemu z waga...bo ciagle mi sie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłam,wreszcie🌼 Byliśmy dzisiaj w porcie łowić ryby:-) zawsze dziwnie patrzyłam na wędkarzy,kilka lat temu dałabym sobie rękę uciąc,że to nie dla mnie.Wtedy wydawali mi się oni dziwni,fascynacja nad zarzucona wędką na którą ryba nie bierze,ogromna radość z paru małych rybek pełnych ości,których nie można zjeść,szczerze mówiąc nie wyobrażałam sobie,że to może być fajne hobby.Niedosyć,że sama to dzisiaj robię,to wydaje mi sie że \"może być\"-łowię tylko na sardynkę pociętą w małe kwadraciki. Złowiłam dzisiaj 5 zargan-po Polsku Biełuny czy jakoś tak.W każdym razie ujeło mnie to łowienie i gapienie się na powierzchnię morza w poszukiwaniu mojego pływaka,Dzięki Bogu nie ja je czyszczę i oprawiam:-)).Kolega łowi ośmiornice i raz na kwartał mamy ich tyle,że robimy sobie ucztę(mój je przyprawia) zakrapianą tutejszą wódką z winogron o smaku anyżu zwaną zippuro. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi slodyczami to nie chodzilo mi o ich calkowite wyeliminowanie a jedynie ograniczenie ... Uwielbiam slodycze i gdybym mogla to wcinalabym je na okraglo :D A jesli chodzi o silownie - to nie mam wymowki by nie chodzic - bo mam ja w sasiednim bloku, po drugiej stronie ulicy - no i nie musze nic za nia placic :) Jedyny wysilek to nie zasiedziec sie w domu na kanapie po przyjsciu z pracy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Paaoolko-u nas też ochłodziło się,mamy ziąb,w nocy 12 st a w dzień ok 25,ale przy takiej wigotności ok 70% to jest chłodnawo,w słońcu gorąco a w cieniu zimno.Czuć to arktyczne powietrze. Witam cię Judka🌼-im więcej nas tym lepiej. Arnusia🌼 Paaoolka🌼Margusia🌼 ja też chcę zrzucić ze 3 kilo!!! Ale jak? Dobra przyznam się: nie mam silnej woli,zresztą kolację jada tu się po 22!! śniadania nia jem więc kolację sobie wybaczam,nie mam żadnej diety.kidyś jeden jedyny raz byłam na 10 dniwej diecie kopenhadzkiej:-)) schudłam 4 kg.ale to było dawno temu.Margusiu-mam laptopa acera i narazie działa,nie znam tej firmy! oby działał,bo stracę kontakt ze światem.Tutaj mówi się zawsze w poniedziałek-dobrego tygodnia-Każdemu. na początku m-ca wszystkim-dobrego m-ca! a po 15 sierpnia wszyscy mówią-Dobrej Zimy!!! A gdzie jesień? Wszystkim na obczyżnie życzę: Tylko miłych dni,tygodni i cudownej każdej pory roku:-)) {kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar3cia
tak czy siak,zycze wszystkim osiagniecia celu,milej nocki,i dobrego rozpoczecia tygodnia.Pozdrawiam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mar3cia - nie przejmuj sie. :) Mysle, ze nikt nie poczul sie urazony... :) :) selala - gratuluje osiagniec wedkarskich! :) Ja ni lowie... nie mam ku temu okazji, ale jako dziecko lubilam z kuzynem wybierac sie na ryby :) Jesli chodzi o pozne jedzenie, to tutaj tez obiado-kolacje jada sie bardzo pozno. W pierwszym roku mojego pobytu we Francji towarzyszylam mojemu S. w wieczornych posilkach. Przybralam w krotkim czasie 6kg :o i do tego cierpialam katusze w nocy z powodu boli zoladka :o Teraz tak pozna pora jadam jednynie sporadycznie... kiedy to idziemy do restauracji albo spotykamy sie ze znajomymi... :) Odnosnie ACERa, no coz... We Francji ACER jest bardzo popularny. Produkuje sprzet elektroniczny w b. przystepnej cenie i ma fajny \"look\"... Dopiero po zakupie mojego cudenka czyli przenosniego odtwarzacza video, ktoremu po dwoch miesiacach zaczela padac bateria i ktory po kolejnych kilku miesiacach zablokowal sie kompletnie... zaczelismy szukac informacji w internecie... i odkrycie wielkie - tlumy.. ba lawina niezadowolonych klientow reklamujacych swoj sprzet... I zupelnie niewydolny serwis klienta. :( Jesli chodzi o nas, to wiemy, ze te 350 euro za ktore zostal kupiony nasz odtwarzacz, wyrzucilismy w bloto... :( Mam nadzieje, ze Twoj laptop bedzie dzialal bez zarzutu! Nie mozesz na zniknac! Moj szwagier tez ma laptopa ACERa (zerszta moj maz mu polecil kiedys ta marke) i nie narzeka! :) Milego poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D wczoraj zrobilam sobie odwyk;)od kompa a tu taki ruch byl:) Zlociutka🖐️ Jay jak tam po wizycie u lekarza lepiej juz? zycze zdrowka❤️ Salela gratulacje polowu:)ja w tym roku pierwszy raz lowilam ryby-bylismy na stawie u znajomych-powiem ze to wciaga i uspakaja:)zlowilam wtedy jakies 6 sztuk:D Marcia🖐️ Arnusia silownia powiadasz:)ja tez mam zapal na silownie ale tylko zapal;) Judka🖐️ Lasiulena Ty tez silownia:)hm same spotrowe dziewczyny:D Co do Twojej znajomej-odnioslam wrazenie ze Ci poprostu zazdrosci !!! w glowie mi sie nie miesci ze powiedziala Ci ze masz za dobre ciuchy by siasc z nia do auta!!! Moja rada nie zwalniaj sie-nie daj jej tej satysfakci-w koncu o to jej chodzi !!! Wytrzymaj i niech jej dupe sciska ze mimo ze jestes emigrantka to Ci sie lepiej powodzi:D Jest powiedzonko -masz wroga zaprzyjaznij sie z nim:)tylko mow jej to co chcesz by wiedziala:)bedzies zmiala wszytko pod kontrola a jak bedzie Ci zle to napiszesz do nas i nie daj sie jej zlamac!!! ja tez zawsze kumplowalam sie z facetami-z nimi mozna bylo konie krasc:) moim najwiekszym przyjacielem jest moj facet:D Co do rodaczek w obcym kraju hm....mysle ze dla mnie bardziej zyczliwi sa belgowie-bo polacy tutaj zadzieraja nosa i tyle:P Paaoolka 🖐️ Margot wlasnie chcialam sobie kupic laptopa z Acera...i teraz juz sama niewiem:O ja w sobote bylam na disoc w holandii:) wyskakalam sie za wszytkie czaasy:)no ale picie piwka nie sluzy diecie:P Milego poniedzialku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam, znowu topik na pelnym topie :) Fajnie ze nas duzo do zrzucania wagi :) Mar3cia wyglada sprawa tak ze wiele nas ma tendencje do tycia. W kazdym razie ja mam. Pamietam siebie za czasow papierosow sprzed 2 lat o wiele szczuplejsza (8kg) i marze zeby wrocic do tej wagi. Zalezy mi poniewaz pod wieloma wzgledami bylo mi sie lepiej. Lzej bylo cwiczyc, lezej plywac, przyjemniej wyjsc szczupla na miasto i ´nie musialm wydawac pieniedzy na wymiane garderoby... :( Chyba wyczerpalam powody 🌼 Moja silna wola niestety jest do nieczego i wczoraj wciagnelam resztki ciastek weekendowych a dzis nie chce mi sie isc na trening, poplywam wiec pozniej. Tez nie urzadzam diet tylko staram sie miescic w okolo 1300-1500 cal. Zobaczymy. narazie mam podly nastroj po zawalonym weekendzie. Te zogladam filmow mnostwo i sprobúje poszukac Twojego Margot. Polecam z Sandra Bullock \"Premonition\". Pozdrowionka i zycze Wam i sobie wytrwalosci w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAAoolka zeby cie pocieszyc ja wczoraj przeszlam sama siebie w objadaniu sie:P hamburger chipsy i kebab:PAle od dzis bede tawrda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mika 1122 - nie ma to jak wyskakac sie za wszystkie czasy :D Jesli chodzi zas o laptopa Acera, ja na Twoim miejscu bym sie dwa razy zastanowila... Lepiej postawic na takie marki jak np. DELL czy Asus (jest wykonawca podzespolow dla DELLa) :) Paaoollka - dzieki za polecenie filmu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DELL jest chyba jedna z najelpszych marek jesli chodzi o laptopy. Ja sama mam Asusa. Jestem bardzo zadowolona! Solidny, szybki... To jest to :D Wczesniej mialam Fujitsu Siemens - beznadziejny... Po kilku miesiacach zaczela pekac obudowa i do tego grzal straszenie... nie mowiac juz o tym, ze dwukrotnie padl mi w nim dysk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot dzieki za porade:D Ja musze miec solidna obudowe bo corka tez bedzie z niego korzystac;) Margot pracujesz czy w domku siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mika 1122 - siedze w domku. Dziwnie mi z tym, bo ostatnim czasy ciagle bylam zajeta, a teraz mam duzo wolnego... A ty co porabiasz? Dzisiaj rozmawialam z moja byla pania dyrektor w sprawie wprowadzenia kilku korekt do mojego CV... Konczac moj staz, uslyszalam od niej bardzo wiele milych rzeczy na swoj temat... w tym takze to, ze chcialabym mnie zatrudnic na etacie i ze bedzie sie starala przekonac swoich wierzchnikow do zatrudnienia jeszcze jednej osoby. Moze cos sie z tego urodzi... Na razie nie chce jednak sobie robic zadnych nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze tez w domu-sama wiesz jak jest z praca w Belgii Musze opanowac dobrze jezyk-bo bez niego to marne szanse na znalezienie pracy Trzymam kciuki by sie cos urodzilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje laseczki. Kurcze widze ze ostro bedziemy tracic kilogramiki. Ja tez wykupilam karnet an silke,ale moge chodzic tylko woeczorami ,ze wzgledu ze kumpela ma male dzieciatko,no i jakos sie troszke opierdzielamy. Ale bedzie dobrze. Zostaje to jeszcze na pewno 10 dni ,wiec wykorzystam to. U mnie pada. Uwielbiam slodkosci,moglabym je jesc bez opamietania. No ale kontrolke mam, na poczatku mam kilka dni drozdzowkowe i potem spokoj na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mika 1122 - tak wiem jak jest z praca w Belgii... Trzeba znac jezyk (w Brukseli widzialam, ze do pracy w sklepie wymagaja znajomosci francuskiego, niederlandzkiego i angielskiego!)... Z tego co slyszalam, to tez ciezko jest o pozwolenie na prace. Ja na szczescie pozolenie mam. To znaczy nie mam, ale mam pozwolenie na prace we Francji, wiec automatycznie bede mogla sie starac o pozwolenie w Belgii. :) Bling - ja uwielbiam Kinder schoco... takie kuleczki z orzeszkami! Moglabym je jesc bez opamietania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mialam byc twarda a dzis kumpela zaszla z tortem do mnie na konto moich minionych urodzin-wiec zaczynam sie odchudzac od jutra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znowu pol dnia spedzilismy nad naszym nieszczesnym zywoplotem! Jestem padnieta... Dziadostwo tak wysoko wyroslo! Niestety nie mamy dobrej pily do ciecia zywoplotow, wiec praca idzie mozlonie. Moje rece sa cale poranione od galezi... grrr... :) Mika 1122 - ja tez bym nie oparla sie smakowi tortu. Musze sie przyznac, ze bardzo lubie wszelkiego rodzaju ciasta z kremem... A go tortow takich jak bezowy, kawowy albo wegierski mam szczegolna slabosc! Ja jestem 7 dzien na diecie. Na razie jakos leci... Nie mam wiekszych pokus... chociaz juz nie moge sie doczekac przejscia do kolejnej fazy! Jeszcze tylko kilka dni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×