Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Witam bardzo cieplutko wszystkich weteranow i nowicjuszy! Dziewczyny ktore schudly na wakacjach powiedzcie jak???? Wrocilam na \"moja \"bieznie na silowni, jakas inteligentna dieta by sie przydala ale akurat diet nienawidze:P Odpoczywam po dwoch stresujacych tygodniach( przygotowania do imprezy na 40 osob i duuuzo pracy w hotelu) Impreza udala sie super nikt nie zawiodl , tak sie cieplo kolo serca robi jak czlowiek widzi ze po tylu latach na za granica ma tylu przyjaciol i znajomych ale stressss przed byl okropny ; jak przed weselem -hihi Margola a duzo masz tych ksiazek? bo u mnie pol sypialni i jeszcze kartony pelne na strychu:) Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mika 1122 - to w ladnych okolicach mieszkasz. :) Bylam raz na weekedn w Gent - bardzo mi sie tam podobalo! :) :) Arnusia - oj duzo mam ksiazek! :) Duzo tutaj, a jeszcze calkiem sporo moich ksiazek zostalo w Polsce! I nie wiem kiedy bede w stanie je wszystkie przywiezc. :) Jakie ksiazki lubisz czytac najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukus,te powietrze chyba sie domaga mojego powrotu do Norge hihi, nie ustapi poki nie wyjade,wiec trzymajcie sie wszyscy cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zasnalam przed 22. a dzisiaj kusze juz od 4:30 :o Super :( Nadal czuje sie zmeczona, ale jakos nie moge zasnac... :o Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Arnusia ja czesto na wakacje tyje:P-lody piwko:)a na zime chudne-specjalnej diety niemam i lubie slodkosci:Dale jak mam kilka dni stresu to waga idzie w dol Bling🖐️:) Margot ja nie mieszkam w Gent tylko okolice Genk-Limburg:) Ja dzis tez zle spalam:Obudzilam sie kilka razy w nocy bo balam sie zeby nie zaspac rano Buziaki dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie jeszcze troche przysnac, ale i tak nadal czuje sie z lekka wypompowana. :o :) Mika 1122 - no tak, jedna literka a taka roznica... :P Chyba wszyscy myla te dwa miasta! Genk, Gent... Cos malo fantazyjni byli Flamandowie przy nadawaniu nazw swoim miastom ;) Ja oczywiscie bylam tylko w Gent... do prowincji Limbourg w ogole nie dotalam. Ale moze jeszcze bedzie okazja... :) :) Bling :):) Dzisiaj wyslalam kilka podan o staz... Listy motywacyjne i CV juz mialam gotowe. Od poniedzialku zrobie to na wieksza skale... Teraz mi sie nie chce :P U mnie waga zaczela w koncu spadac w dol... Dzisiaj jest moj 4 dzien dietowania. I poltora kg mniej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu sama na posterunku. :( Wlasnie skonczylam na dzisiaj podcinanie zywoplotu. Namachalam sie niezle ;) A to dopiero poczatek :o Niestety jestem malutka a zywoplot wysoki... I rozrosl sie w tym roku wyjatkowo... Usciski dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mika 1122 - jak trzeba to trzeba :D Nasz ogrod jest straszenie zapuszczony :( Oboje nie mamy czasu, zeby nim sie zajmowac... Wszystko rosnie jak chce. :o I o zgrozo przybiera coraz to wieksze rozmiary! Juz niestety nie mozemy udawac, ze jakos to bedzie. Gaszcz sie zrobil taki, ze niedlugo przysloni nam caly dom ... a mamy pietrowy :o Dzisiaj wieczorem serwuje gofry z Liège (na ciescie drozdzowym) Niestety sama bede musiala obejsc sie smakiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu obejdziesz sie smakiem? ja nauczylam sie sama robic gofry wg przepisu belgijskiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mika 1122 - ja tez robie z belgijskiego przepisu :) W koncu moj maz to tez Belg, tylko z lekka sfrancuszczony ;) A objem sie smakiem, bo niestety jestem na diecie. I nie chce przerwac dobrej passy, zwlaszcza, ze waga zaczela isc w dol :) Innym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam wreszcie wszystkich, mam już nieco luzu no i poczytałam was troszkę,🌼 Naneczko-wtedy już byłam poza zasięgiem intern.i nie mogłam odpisać.Teraz postaram się nadrobić zaległości,mam nadzieję że nie wszyscy już śpią. A zresztą jutro też jest dzień[uśmiech} Arnusiu-tobie też nie odpisałam,Byliśmy najpierw w prywatnej kwaterze nad morzem(tzn-w mieszkaniu dwupokojowym) nawet dość obszernym i sympatycznym,póżniej ze względu mojego do łowienia i wędkowania przenieśliśmy się na pole campingowe gdzie w pobliżu jest port i niezłe łowisko Pogodę mieliśmy wyśmienitą,zresztą ja już nasyciłam swoją skórę promieniami uv i przesiadywałam w cieniu pod parasolem{:-))] Naprawdę,opaliłam się do pewnego stopnia i póżniej słońce mnie nie \"brało\".Camping jest na poziomie eu,zjeżdża tam dużo,niemców,polaków,słoweńców,greków,1 francuz i 1 włoch,no i rosjanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wy to robicie,że piszecie Ciurkiem??? Do morza 2 min. jest to miejscowość mało znana, w tym roku zaczeli zjeżdżać surfiści bo ok 2 godz dziennie mocno wieje,myślę że rozwinie się. nazywa się Stomio-tzn w tłm. paszcza.Polacy odjechali, zadowoleni ale troszkę narzekajacy na zbyt wysoką temp. Właśnie trwa mecz koszykówki grecja-hiszpania i idę podopingować mojemu. Pózniej zajrzę i jeszcze coś napiszę. Lecę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEllo Udanego weekendu zycze... U mnie humor nie dopisuje bo: po pierwsze: rozmowa z szefami nie poszla tak gladko jak sie spodziewalam i teraz sie zastanawiam czy wogole mam w tej pracy zostac... :-o a po drugie: egzaminy mam za 3 tyg i zamiast w weekend poleniuchowac bede musiala siedziec w domu i robic testy - wrrr :( Tak czy inaczej zycze wszystkim udanego i pogodnego weekendu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kasiulenko, nie martw się,nie zakuwaj zbyt mocno! troszkę poczytaj i weż pod poduszkę książkę wszystko będziesz miała w paluszku,mi to pomagało,może tobie też pomoże🌼 Grecja przegrała więc minki mamy niezbyt{:-((] w niedz gra z chorwacją,jestem za chorawatami bo czuję do nich sympatię poprzez moje korzenie, własciwie to nie wiem jaka we mnie płynie krew,pewnie pomieszana.Jestem w trakcie poszukiwania mojej tożsamości🌼 Dobrej Nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani, w koncu mam dzien wolny. kocham moja nowa prace !!! zapieprz na maxa ale co tam - uwielbiam !!!! w niedziele bede miala wiecej czasu zeby poczytac co ciekawego u Was sie wydarzylo.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salela🖐️z tego co czytam urlop sie udal:) ja tez kibicuje ze swoim mecze tylko jak gra polska belgia hihi to jestem za polakami:D Kasiulela posluchaj dobrej rady kolezanki-nie przeciazaj glowki i najlepiej ksiazke pod podusie samo wejdzie:) Jade tez Cie goraco pozdrawiam😘 Pogoda w Belgii beznadziejna:Ozimno i jak zwykle pada:Oniczym bylby koniec pazdziernika Mimo wszytko goraco Was pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas dzisiaj za oknem piekna pogoda! :) Nie ma to jak poranna kawa na tarasie :) Po poludniu wymieramy sie na spacer. Mamy zamiar pojechac w takie jedno piekne miejsce, jakies 50 km od miejsca w krotrym mieszkamy... Magiczne miejsce, ktore znalezlismy w zeszlym roku... na strumieniem! Zrobimy siebie piknik :) :) selala - widze, ze wakacje sie jak najbardziej udaly! Cudnie :):) Nie ma to jak zasluzony odpoczynek :D :) Kasiulenia - przykro mi, ze rozmowa z szefami nie poszla tak gladko jak sie spodziewalas! Ale nie podejmuj pochopnych decyzji... Bedzie dobrze 🌻 Powodzenia w nauce! Obys chlonela dzisiaj wiedze jak gabka i jutro mogla zasluzenie odpoczac! :) :) Jade - ciesze, sie niezmiernie, ze podoba Ci sie w nowej pracy! Super wiadomosc! :) Mika 1122 - przeslac Ci troche sloneczka? :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedziec, ze tyyyle kciukowcow uprawia trzymaczy sport;-) Jest 5 rano, do 10 jeszcze daleko, przegladam ostatnie notatki Napisze wiecej jak wroce do domu, pozdrowienia dla wszystkich i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ta praca... to nie chodzi o to ze mi sie nie podoba... tylko okazalo sie ze jest jakas przyjazna dusza ktora naopowiadala szefow roznych nieprawdziwych historii i szefowie niestety wierza jej a nie mi (ona pracuje tam dluzej)... i mam miesiac czasu na poprawe, cokolwiek to oznacza i za miesiac bede miala kolejna rozmowe z szefami na temat moich postepow. Najgorsze jest to ze zupelnie nie mam pojecia co robie nie tak, poniewaz wszyscy byli do tej pory zadowoleni z prac, ktore mi zlecali. Owszem w obliczeniach jeszcze sie zdaza ze robie bledy, ale nie sa one tragiczne. Rozmawialam rowniez wczoraj z kolega, dla ktorego wykonuje obliczenia i byl bardzo zdziwiony postawionymi mi zarzutami. Obiecal ze pomoze - moze nawet pojdzie do szefow i pogada z nimi na moj temat. Tak czy inaczej mysle sobie ze nie za bardzo chce pracowac w firmie ktora nie szanuje swego pracownika, gdzie ludzka zawisc (niewiadomo zreszta o co) prowadzi do skladania falszywych oszczerstw... Jednym slowem zalamka :-o nie ma to jak zostac podbudowana na kilka tyg przed egzaminami. Niemniej jednak postaram sie do nich przygotowac jak najlepiej i pozaliczac je. Skoro na prace nie mam wplywu to chociaz na egzaminy bede go miec... Ok dosyc tych lamentow... Pozdrawiam i zycze udanej soboty. Jay - daj znac jak Ci poszlo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny (i chlopaku) po popoludniowej drzemce Kasiulena- moze chlapnelo ci sie cos niewlasciwej osobie przy automacie do kawy? Po wieloletnich doswiadczeniach nauczylam sie rozmawiac z kolegami z pracy na tematy tzw bezpieczne -wakacje, dzieci, hobby:) Moze zapytaj szefow jakie maja konkretne zarzuty trzymam kciuki! Margot- teraz czytam Kapuscinskiego \"Nie ogarniam swiata\" ale absolutnie nie gardze Szwaja Grochola i innymi autorkami babskiej literatury, kiedys lubilam Cobena ale co nastepna ksiazka to coraz wieksza beznadzieja. Gratuluje tych poltora kg:) ja mam akurat dzien bulimiczny ale tak zawsze mam 24 godz przed \"ragnagna\":( Powodzenia w szukaniu pracy Mika tez mialam opor jezykowy bo poznalam meza we Wloszech i jeszcze rok po przyjezdzie do Francji mowilismy ze soba po wlosku Jay a ty czasem jesz lub spisz?? :D Juz nie mowiac o innych rzeczach.. gratulacje i duzo szczescia zycze!!To chyba najwazniejsze w zyciu - miec kochanego czlowieka przy sobie i lubic swoja prace Selala dobrze ci tak leniuchowac, gdyby wierzyc tv to czlowiek by pomyslal ze przez ostatnie tygodnie cala Grecja gasila pozary a faktycznie ciezko na sercu jak widac zniszczenia Zaczely sie mistrzostwa swiata rugby czyli ze w godz meczy moge ufarbowac wlosy na zielono i chodzic gola po mieszkaniu a z pewnoscia moj tego nie zauwazy ( chyba ze zaslonie ekran :D) BlingBling chyba bede jezdzila zawsze do PL w tym samym czasie co ty - dawno nie mialam takiej fajnej pogody - dobry troll z ciebie :) Pozdrowienia dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkfjidfjidjifjkdfjkdkjfjdjkfd
Pozdrawiam z Graz w Austrii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay to jeszcze raz kciuki trzymam !!!!! Kasiulena -duzo jest wokol nas tzw zyczliwych osob ktore tylko czekaja na okazje by wbic noz w plecy-smutne ale prawdziwe:O Wiec lepiej rozmawiaj w pracy o pogodzie:) i nie przejmuj sie bedzie ok:) Arnusia znasz wloski :)podoba mi sie ten jezyk:)moze i tego sie kiedys naucze:) Margot napisz potem jak sie wycieczka udala U mnie pogoda sie poprawla:Dpol dnia spedzilam na swiezym powietrzu-obowiazkowo rower-hihi bo w koncu to belgia:) milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po spacerku i po pikniku. Bylo bardzo milo... :)Z przyjemnych rzeczy poczytalam sobie ksiazke nad brzegiem potoku... zakopana w trawie... Alez bylo cudnie! :D :) Jay -tzrymam kciukiiiiiiiii 🌻 :) Kasiulena - co za nieprzyjemna sytuacja. :( Musialas tej osobie naciskac na odcisk... albo to po prostu z czystej zazdrosci Cie oczenila. Moze boi sie o swoj stolek? Ludzie sa zdolni do rzeczy niemozliwych wydawaloby sie jesli chodzi o tego typu sprawy... Przykre, ale prawdziwe! Mam nadzieje, ze wszystko sie wyjasni! A ta osoba porzadnie za swoje zachowanie odpokutuje! 🌻 :) Arnusia - ja tez wlasnie czytam Kapusciskiego. Co za zbieg okolicznosci. Czytam obecnie \"Cesarza\" :) Ostatnio z ciekawych ksiazek czytalam \"Dziewczynke w czeerwonym plaszczytku\" Romy Ligockiej (kuzynki Polanskiego nota bene) oraz \"Mniej niz nic\" Elisabeth Kim... Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margola, w zeszlym roku moja mama czytala Ligocka ale jakos nie mogla sie do niej przekonac . Rownolegle z Kapuscinskim czytam felietony Skiby \"Skiba w mur\" fantastyczne i baaardzo na czasie jak i Kapuscinski, a co czytaja inne forumowiczki? Ide rzucic okiem na forum o dietach bo sytuacja robi sie krytyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Arniusia - mi osobiscie ksiazka Ligockiej bardzo sie podobalo, szczegolnie jej wspomnienia z czasow wojny. :) Rownolegle z Kapuscinskim czytam \"Lawe przysieglych\" Grishama. Jest to ksiazka, ktora wciaga... niewatpliwie. Do jutra ja powinnam skonczyc :P A z diet, polecam South Beach. Obecnie stosuje diete oczyszczajaca, a potem mam zamiar przejsc wlasnie na South Beach. :) Je sie smacznie a co wazniejsze... na niej sie naprawde chudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze to zabrzmi nieprawdopodobnie ale moj wlasnie czyta na tarasie \"Lawe przysieglych\"!! Les grands esprits se rencontrent..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot jak czytam jak opisujesz swoj wypad:)ech takie to romantyczne-potok ksiazka❤️ Ja zaraz uciekam gdzies na piwko moze potem jakies disco:) trzeba sie czasem rozerwac dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×