Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Hej kochani :) Dziekuje za gratulacje. Ja jeszcze nie moge ochlonac. Z jednej strony bardzo sie ciesze... z drugiej bede sie znowu musialam rozstac z moim mezem na dlugie miesiace... moze nawet na rok. Powiem Wam szczerze, zaczynam miec dosyc tych wszystkich rozlak... zycia na odleglosc... ale z drugiej strony nie mam za bardzo wyboru. Nawet jesli znalazlabym prace we Francji, to i tak w gre wchodzilby pewnie inny region... Jest mi ciezko... Prace znam, bo wczesniej zrobilam tam staz... w Brukseli mam spore grono znajomych... ale we Francji mojego meza. Ech... podle jest to zycie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 U nas pochmurno i deszczowo już drugi dzień. Wilgotność 80%,tak że czuć ziąb w kościach. Tutaj albo upały albo przenikliwe zimno. Nie do takich rzeczy można się przyzwyczaić:-) Jeśli chodzi o prowadzenie samochodu,to myślę że tutaj jestem weteranką:-) Do szczęścia i poczucia wolności potrzebuję dobry samochód i dużo dobrej muzyki..wtedy odlatuję.. Kasiuleno-ponoć ostre cięcia są najlepsze,jeśli tak czujesz to tak zrób.🌻 Paaolko-jak tam kurs instruktorski?- w jakiej dziedzinie bęziesz instruować? Squirley-pozdrawiam. Arnusia-wspólczuję Ci w związku z siostrą.młodsze rodzeństwo postępuje inaczej niż my byśmy chcieli... widzimy ich błędy i brak doświadczenia,ale niestety my też je popełniamy:-) Marguś-to jest straszne-rozstanie... ja na takie coś nie zgodziłabym się. Ale jest to duża szansa na Twój rozwój zawodowy.. Poradzicie sobie:-) Mika🖐️-Belgijka:-):-) ani🖐️ dohulk🖐️-co znaczy Twój nick? A ja mam pecha jeśli chodzi o kursy! w tamtym roku nie mogłam iść bo trwał od 18-21h w tym roku tak samo,miałam nadzieję,że będzie grupa poranna bo była kiedyś,ale jest za mało chętnych a ci co są to przegłosowali na te same h. Niestety nie mam z kim małego zostawić i postanowiłam sama wziąść się za naukę;-) Wszak mam nauczyciela:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) margot moje gratulacje z powodu pracy!!! Ale rozstania wspolczuje do potegi, nie wiem czy ja bym potrafila.. ale Tobie zycze wtrwalosci :) Selala po nowym roku zaczynam kurs instruktora aerobiku, kilka m-cy i bede miala dyplom :) bede mogla prowadzic step, aerobik i inne takie tam cwiczenia grupowe. milej nauki:D, napewno warto. dohulk o ani79 nie przejmujcie sie, taki chyba juz nasz los ( w kazdym razie niektorych) z tymi przyjacilmi za granica. ja tez nie mam wielu. Zostala mi w sumie jedna kolezanka i tyle, ale chociaz fajna :) ani79 Tobie tez zycze milego pobytu i smacznego jedzonka w Pl:) Elmopido czesc, pewnie ze chcemy sie z Toba zaprzyjaznic :) pozdrawiam was i do uslyszonka po moim powrocie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sela🌻 do to moje inicjaly ale byly juz zajete:( hulk tylko sie nie smiac, tak mowi do mnie moj dobry kolega, bo jestem wysoka i mam jasne blond wlosy jak hulk hogan:( szczerze powiedziawszy nie wiedzialam ze to bedzie wyswietlone:( a czego sie uczysz?ja siedze nad moja geologia🌻 margot🌻 powodzenia i duzo sily, ja choc geologie kocham to jednak z moim mezem nie potrafilabym sie rozstac❤️ pozdrawiam nowe panie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaoolka heheh czyli pirat drogowy jestes;) Selala:)Witam rowniez kolezanke z szwecji:) Margot wiem-zycie jest podle ja tez zylam na odleglosc i nie chcialabym przezywac tego jeszcze raz:Ozycze Ci duzo wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim..... Arnusia, dzieki za pamiec ;) Boszsze, jak ja nie mam motywacji.... podczytuje czasem, ale jakos tak nie ma o czym pisac :( Zapomnialam prawie emotki nawet, tak dawno mnie nie bylo :p JAKIE PRZESTEPSTO, PYTAM UPRZEJMIE POWINNAM POPELNIC, ZEBY ZESLANO NAS NA FLORYDE ???? ja chce do domu.... Nie podoba mi sie w Kanadzie i juz. Po pierwsze primo jest przerazzzzliwie drogo okrutnie, po drugie primo jest ziiiimno, po trzecie primo, gdzie do cholery w tym kraju mozna znalezc slonce, pytam... ?!? Po czwarte primo North Bay to brudna dziura, ktos tu mial kiedys racje, w dodatku nie ma nawet pol domu do wynajecia, w zwiazku a czym zmuszeni bylismy do wynajecia domu 37 km dalej i teraz benzyna wyrywa nam straszna kase z kieszeni.... Po piate primo ta parszywa depresja jesienna... ! Juz zapomnialam z czym to sie je, a tu masz babo placek 😡 A po szoste primo zapomnialam, co mialam napisac, o. Kanada mi mozg wyjalowila. Po siodme primo Air Force w Stanach zapomnialo, ze ma Amerykanow w Kanadzie. Syberia bylaby chyba lepsza......Jeszcze bym sobie ponarzekala, ale co tam, what\'s the point. Jeszcze tylko dwa lata i 9 miesiecy :( Widze, ze topik sie zrobil dietetyczno - dzieciaty :D O dietach sie nie wypowiem, bo jak sie nie zaczne w koncu odchudzac, to bedzie straszna karrramba, eeeech A dzieci... wszystkie moje psiapsioly dookola wlasnie urodzily, 102 slonko moje, jeszcze raz buziaki dla was !!!!, albo maja male dzieci.... a ja dwa dni w tygodniu chce, a przez reszte mnie otrzasa, statystycznie wiec wciaz jestem na nie :p Kota moja niebieska rosyjska rosnie ( czy wspomnialam kiedys, ze po drodze ze stanikow do kanady, nabylismy sobie kotka ... ? ) i jest przerazliwie smieszna, w zyciu takiego smiesznego kota nie widzialam ..... ;) ubaw po pachy.... No i stracilam watek i motywacje poki co :( Pozdrowki gorace ( albo zimne, bo mi rece zmarzly... ! 😠 ) wszystkim przesylam, Depresyjny gapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczynki :) Po pierwsze : Gratulacje dla Margot :) Superowo ze otrzymalas oferte pracy :D Bardzo sie ciesze :) Szkoda tylko ze bedziesz musiala rozstac sie z mezem, ale to przeciez nie koniec swiata. Moze bedziecie sie czesto widywac (weekendowo) albo moze Twoj maz tak sie za Toba steskni ze postanowi zmienic prace i znajdzie sobie cos w Belgii? W koncu i tak mieliscie sie niedlugo przeprowadzac z Waszego domu- takze moze dzieki Twojej nowej [pracy podejmiecie te decyzje duzo wczesniej? Po drugie serdeczne dzieki dziewczyny za mile slowa 🌻 Eh dzisiaj nawet mialam mily dzien - nadal mysle ze bede musiala zmienic prace, ale jak to powiedzial moj M zanim to zrobie najpierw skoro i tak mi za nia placa to to wykorzystam i naucze sie nowych rzeczy... i wlasnie tak robie... :D Zawsze stawialam prace na pierwszym miejscu i staralam sie wykonywac maximum zadan w ciagu dnia, ale nigdy nie bylam za to chwalona... postanowilam wiec ze teraz bede wykonywala polowe tego co dotychczas i dodatkowo bede uczyla sie np jakis dodatkowych funkcji w Excel-u albo jakichs nowych kruczkow prawnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, juz wiem, co mialo byc po szoste primo. Ledwo sie zdazylismy jakos urzadzic i robic wielkie plany co do spacerkow w przepieknej kolorystyce jesiennej ( no fakt, jesien jest tu przecudna nie do opisania ) i miliona zdjec..... oboje dostalismy zapalenia oskrzeli. Moj maz, ktory nie chorowal od wiekow, nic sie go nie imalo, nawet Afganistan mu nic nie podarowal... przyniosl do domu i sie ze mna podzielil, nie go prad kopnie 😡. I tak sobie cztery tygodnie kaslalismy w cztery oczy.... A teraz juz jest po kolorowej jesieni. I jak tu byc pozytywnie nastawionym do zycia..... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu, Margot, doczytalam reszte, na rok .... ? O rety.... kawal czasu..... Chociaz to tez sie tak mowi, ja swojego meza nie widzialam przez osiem miesiecy, bo albo on siedzial na pustyni, albo ja musialam siedziec w Polszy..... I jakos nam nie zaszkodzilo. Myslisz, ze dacie rade.... ? kasiulena 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.....:) Po wielkich trudach powrocilam w koncu do domu...:) Te autobusy tutaj doprowadzaja mnie do rozpaczy,a samochodem nie ma po co sie wybierac poniewaz w miescie nie go gdzie zaparkowac...:P Widze ze pojawila sie stara bywalczyni mi jeszcze nieznana...:) Gapa-🖐️ Kasiulena-uwazam ze dobra decyzja....i masz racje korzystaj jak najwiecej...:) Paoolka-instruktor aerobiku???:) Ja tez mam ukonczony...:D ale tutaj z tymi elephant-ami to sie nic nie da zrobic...:P Selala-u mnie tez wilgotno sie zaczelo robic...:( Ty przynajmniej jakies lato mialas a ja w ogole... W tym roku to pogoda przeszla sama siebie...:P Margot-powodzenia zycze...:) rozlaka dluga ale dacie rade i pewnie cos wymyslicie...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena wreszcie masz prawidlowe podejscie:Doby tak dalej:) Gapa🖐️ociesze Cie u mnie tez malo slonka:Pa tak poza tym podoba mi sie sposob w jaki wyliczalas co nie podoba ci sie w kanadzie:D buziaki milego wieczoru wszytskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania heheh ja czasem wole do centrum rowerem jechac:) bo jak mam szukac pol godz parkingu to za ten czas juz na rowerze w domu bede:D heheh a juz sie zegnalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem z powrotem ..juz prawie zdrowa. >>gapa- mam kolege w kanadzie, potomek wlochow, tez strasznie narzeka na kanade, na to, ze mu zimno i co chwile jest chory. U nas czyli w anglii, tez pochmurno, dzis caly dzien bylo jak w nocy w zwiazku z czym przeziewalam caly dzien. co ja bym dala za odrobine slonca! co do dzieci to mi wystarcza cudze 5 razy w tygodniu, wlasnych mi nie trzeba - maz i pies wystarcza zdecydowanie. >>Margot- dzieki za przepis. kiedys musze wykorzytac. No i gratulacje. Ja bym jednak nie mogla tak bez mojego meza a on beze mnie zyc. Co to za zycie, ktore trzeba pracy podporzadkowac...( to tylko moja opinia). >>bagatelka, selala 🌼 pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to malo tego ze autobusy mnie wkurzyly to jeszcze na dodatek nie zrobilam zdjec do dowodu bo w tym z.... kraju nie robia takich wymiarow....😠 Wiec coz.... W niedziele imprezka a ja w poniedzialek pojde taka wymieta i usmiechne sie ladnie do kamerki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani79 🖐️, stara, oj stara ;) Tylko raz bywa codziennie, a potem ma absencje wielomiesieczna :p Moze teraz bedzie etap czestszego bywania.... ? Who knows :D Mika1122🌻 :D mnie slonko jest absolutnie niezbedne do zycia, bez slonka wiedne jak ten kwiatuszek podzdechniety taki..... :p Aggaa, no wlasnie te choroby parszywe. Doktorki zdziwione byly mocno ( trzy doktorki, bo w czasie naszej choroby tak sie zdazyly pozmieniac, co z tym zatrudnieniem tu swoja droga.... ?? ), no bo to przeciez absolutnie nie pora .... !!!! Noz majtki opadaja..... A zimno jest, w nocy ma snieg padac..... A na Florydzie pewnie jeszcze pelnia lata, perfekcyjny klimacik, buuuuuu 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, naprawde ta kanada zle na mnie dziala, zapominam, co mialam napisac 😡 Aggaa, ja mam dwa psy i dwa koty, to juz chyba dzieci wybije sobie z glowy :D:p hehe. Na razie podziwiam cudze na zdjeciach :p i wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> wlasnie kolege tez kilku lekarzy leczylo i z grypy sie nie mogl tygodniami wylizac. czy moge Ci wyslac cos MEGA KOMICZNEGO na adres mailowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa - mam kilku znajomych kanadyjczykow... wszyscy mieszakaj w Londynie i nie zamierzaja tam wracac... gdzie Cie tam wywialo? :) Podobno (tak mowia) Kanada dobra jest jedynie na jakis krotki pobyt, na wakacje, a na dluzsza mete nie da sie tam zyc :o :D Ale trzymam za Ciebie kciuki - najwazniejsze ze jestes ze swoja polowka :D ❤️ A ja wlasnie wrocilam z silowni... i cholercia ze tez ta waga ani drgnie :o ... pocieszam sie ze to z powodu przyrostu moich miesni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Wam powiedziec ... zapisalam sie na wybory :). Podobno juz 30,000 Polakow zapisalo sie na te wybory w poskiej ambasadzie :) Nie dam Kaczkom tej satysfakcji i tez zaglosuje :D Moj M ogladal w internecie debate Kaczynski Tusk i podobno ten pierwszy niezle sie zblaznil - mam nadzieje ze ci co na niego glosowali w poprzednich wyborach przejrza wreszcie na oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszszsz gdzie te czasy kiedy przez dobe nic sie na topiku nie dzialo!! nie zapominajcie o seniorkach - bo zadyszke mam tak szybko musze czytac te strony!!troche respektu dla wieku:D Paaoollka siostra tez nie na miejscu ale jednak w tym samym kraju Bedziesz miala bal!! ja cie z gory uprzedzam ze trzeba cholernego samozaparcia ze utrzymac dystans!!! Gapa -jak nie polubisz nowego kraju to on na pewno on tez cie nie polubi kurcze , ja przez 3 lata wylam za Wlochami ( i klimatem)!!! a potem... ILE MOZNA ZNIESC DLA MILOSCI!! wszystkim😍 dziekuje za cieple slowa 🌻 Selala- no wlasnie!!!! ale kiedy to rodzenstwo dorosnie!!!!???i przedz wszystkim dojrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa-no mam nadzieje ze teraz z Nami na dluzej zostaniesz👄 Kasiulena-to napewno miesnie!!!! Najgorsze z silownia jest to ze na poczatku sie tyje ale wszystko sie zaczyna normowac po miesiacu a najlepsze efekty sa po dwoch...:) wiec glowa do gory...:) Arnusia-witam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac ze tez ogladalam debate i rzeczywiscie Kaczor sie wypuscil...:D Dobrze mu tak.... Zaraz po jakas konferencje mial bo sie chyba wystraszyl...(tak mowili w telewizji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam te jego konferencje - pozal sie boshe ;) Tak sie przestraszyl ze zmascil debate ze zwolal konferencje niczym premier w czasach PRL-u :D Mam nadzieje ze przegraja... ilez mozna icj znosic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam taka nadzieje.... Jak Ich widze w telewizji to az mi się cos dzieje...😠 Ja tez sie wybieram na glosowanie na mojej wyspie....:D Mam nadzieje ze moj marny glosik cos pomoze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×