Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Squirley> to prawie koniec tyg musisz zabalowac pzrez weekend;-)) sto lat! 30 nastepnych jak jeden dzien zycze bez zadnych problemow po drodze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley- wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!! duzo zdrowia i spelnienia marzen( Ty jestes specjalistka od spelniania marzen!) Zycie zaczyna sie po 30stce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Squirley - wszystkiego najlepszego...bukiet kwiatow wielki i caluski.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha... Dzieki ekipo!! Jak na razie sie na maksa luzuje. Wzielam wolny dzien z pracy, spalam az sie obudzilam, potem pojechalam sobie na zakupy I kupilam sobie w prezencie torbe Michel Kors (w TJ Maxx wiec super cena hehe) I teraz sobie siedze na lezaku przy basenie I co chwile sie pluskam... A wieczorem sie wybieram na obiadek do \'131 Main\'... Jak na razie to super dzien na bycie 30-to latka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Squirley, zes taka mloda ;) Buziaki i gudlaki Urodzinowe 🌻 🌻 🌻 Ale mam dzis zadowolony dzien, az nie wiem z czego sie cieszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley!!!wszystkiego szalonego na ta 30;-);-) u nas zeby ida- 2 noc nie przespana;-( kupilam sukienke dla Mai na chrzest i buty.. tylko nie wiemy czy dostaniemy chrzest bo my bez slubu koscielnego i nie bedziemy takowego mieli bo inna wiara... przygotowania do wyjazdu- przypominam 7 sierpnia!!!- pelna para...zakupy na razie i odkladanie gotowki na '"ze soba" juz sie doczekac nie moge;-) pozdrawiam z upalow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Squirley 🌻 - 100 lat :D wy przygotowujecie sie do wakacyjnych wyjazdow a ja powrocilam z dalekich wojazy i od poniedzialku zaczynam robote... dzisiaj dzien sprzatania i prasowania bo w tyg pewnie nie bede miala za duzo czasu :) A propos urodzin ... to moje tez nadchodza i to akurat w dzien w ktory rozpoczynam prace... wiec balety beda w weekend... idziemy na kolacje do wloskiej z grupa znajomych ludkow i powinno byc fajnie... tylko ta pogoda jakas taka na wyspach marna... przydaloby sie troche sloneczka... no nic pozdrawiam i milego dnia zycze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pedzicie ze stronami :) A jeszcze pamietam jak zaczynalam na stronce z dwoma cyferkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska - znow z Lazurowego ????? :) Jak to mozliwe? :) Ale fajnie, ze nas jeszcze pamietasz :) Milego weekendu dla wszystkich :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena - :) to juz na zapas zycze Ci wspanialej urodzinowej balangi i bezbolesnego powrotu na lono ludzi pracy ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim !!!! 100 Lat jak zwykle :) Squirley, wszystkiego naj ( spoznione ...? ), szczescia szczescia szczescia !!! Pozdrowienia z Kanaday, ktora nie wiadomo dlaczego nieustannie daje nam w d*** :( Pogoda do bani, ciagle leje, lata ni widu ni slychu, koszmar..... Cale szczescie, ze sie przeprowadzamy juz za dwa tygodnie, 5 minut od bazy, wiec wreszcie dojazdy i benzyna przestanie nas zabijac ;) Dom fantastyczny, udalo nam sie zalapac jako pierwsi :) 5 minut po ogloszeniu, ufff, potem musialam przekonywac wlasciciela, ze nasze zwierzaki (4) sa abslolutnie fantastycznie wychowane ( hahahaha :D ) i w ogole bedziemy najlepszymi najemcami na swiecie ( hehehe) i w koncu nam sie udalo.... Powinnismy sie od dawna pakowac, ale jak to z takimi robotami bywa.... zaczniemy jutro :o I znowu bedzie z reka w nocniku ;) Gapa sie stara o malutka Gapke, albo o Gapka, macie jakies porady, o co trzeba sie postarac przed, zaraz po i w trakcie i w ogole... ? Lece w ciemno, nawet zadnych ksiazek nie czytalam :) Tyle z newsow from sucking Canada :D Stesknilam sie za Wami :D Gapciuch niepiszacy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa> prenatal vitamins, folic acid na co najmniej 4 tyg przed zajsciem, najlepiej na 3 mce przed i do 3-go mca ciazy folic jest wazny, zmniejsza ryzyko rozczepu kregoslupa.. gratuluje domu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, dzieki :) 😘 Na szczescie ostanio robilam badania i wyszlo mi, ze kwasu foliowego mam nawet sporo w nadmiarze, wiec moze nie bedzie tak zle :) W zwiazku z tym mam nadzieje, ze nie musze czekac trzy miesiace, bo starania w trakcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa> nie musisz czekac, ale folic bierz;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay :) w sumie masz racje ;) Przezorny zawsze upieczony :D O cos jeszcze powinnam zadbac ...? Bo kurczaki karczaczaki naprawde nie mam pojecia ;) Nigdy o sobie nie myslalam, jako material na mamusie ;) Wrecz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joaska:) jak milo Cie tu widziec:) Gapa- sluchaj Jay, bierz witaminki i foliowy kwas( a wkrótce wiecej bedzie w domu Was) hehhe sie mi rymlo... Cos sie dzis zle czuje, boli mnie glowa, i drapie w gardle.Oby nie kolejne przeziebienie. W ogóle nie mam energii na nic, chodze do tej pracy jak ten zombie. Bola mnie miesnie nóg, zwlaszcza lydek. Czasem jak postoje dluzej to odczuwam tez i kolana, cos mi tam w nich chrupie od pewnego czasu. Kosci obojczyka mi strzelaja dosyc glosno....Esja sie sypie...mówie Wam:P Najchetniej to bym przespala caly kolejny dzien. Cala niedziele spedze w pracy, taki jest juz los Krasnala Pstrykacza:)...ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Bagatelka jak moglabym nie pamietac :) A na dluzsze wakacje przybylam, jakos tak wyszlo :D W sumie to czasem zagladalam do Was zobaczyc co slychac. Z Naneczka mam prawie na bierzaco kontakt. Widzialysmy sie nawet w Wielkanoc. Z Margolcia juz slabiej, zapracowana strasznie :o Esja 🖐️ pisalam dawno temu do Ciebie na gg ale nie wiem czy to wogole dochodzilo :o Kokus 🖐️ A pamietacie stronke z emotikonami? Pamietam ze jakis czas temu ktos poszukiwal. Tutaj mam na swoim koncie zapisane w ulubionych :) Moze sie komus przyda :D http://forum.o2.pl/emotikony.php Pozdrowionka dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. mamy problem z kompem (juz czesciowo rozwiazany), ale nie moge na razie korzystac z gg.. Pojechalem dzisiaj do lasu z wykrywaczem, w miejsce, gdzie jak pamietalem sa okopy z czasow ktorejs wojny.. okazalo sie jednak, ze okopy sa, ale wojny to tam nie bylo.. ani sladu lusek, pociskow, odlamkow itp. sladow.. znalazlem tylko trzy \"czubki\" z jakiegos pistoletu (mala srednica).. i cala torbe roznych metalowych smieci - dzieki czemu las stal sie nieco czystszy.. W lesie jest bardzo sucho, mimo, ze u mnie jeszcze nie mozna mowic o suszy.. Moze slyszalyscie, ze w centralnej i polnocnej Polsce susza spowoduje znaczny spadek plonow zboz - juz zapowiadaja podwyzki cen zywnosci.. W ogrodzie warzywnym co drugi dzien uruchamiam nawadnianie.. z foliowych rurek co 15 cm saczy sie woda.. po kropelce, przez kilka godzin i wszystko ladnie rosnie... Inne rosliny musza na razie dawac sobie rade same, pomagam tylko azaliom i hortensjom rosnacym blisko orzecha, ktory wysusza ziemie w zasiegu swoich korzeni.. a jak wasze ogrodki? Gapa - dawno Cie nie bylo.. kilka dni temu myslalem i zastanawialem sie co tam u Ciebie.. JoAska sie odezwala.. :D Ciekawe ktora jeszcze z dawnych bywalczyn sie odezwie.. Pozdrowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus..... 😘 😍 jak to milo ;) Zagladam czasem i mysle o Was intesywnie, tylko jakos tak.... albo depresyjnie, albo nic do napisania....Kanada odbiera mi wene :) I za duzo zlych rzeczy sie dzialo :( Dobra, zajrzalam, ide probowac juniora :p Buziaki :) Gapek probujacy Gapka(ke) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona1044
Mieszkam na Florydzie,od strony zatoki,palmy sosny mech hiszpanski,cudne kwiaty.komary ,blekit nieba porazajacy albo chmury jak przed burza u Mickiewicza,malenkie dinozaurki lataj wszedzie,krokodyli nie ma cale szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona> no krokodyli to nie ma, ale spokojnie zacznij sie rozgladac za aligatorami;-)) ostatnio znalazlam znak w swoim sasiedztwie, na slupie wisi znak: slow children at play czyli zwolnij, bawiace sie dzieci, a pod tym znakiem wisi nastepny znak caution: alligators (uwaga, aligatory) hehehe nie wiem moze sie tam przyprowadza niegrzeczne dzieci?;-)) witaj na forum Gapa> moja OBGYN na probowanie poleca 13, 14, 15, 16, 17 dzien, ja jeszcze nie probuje, bo musi wszystko jak w zegarku wypasc, wiec probowanki dopiero za chwile;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, u mnie tez mialo byc jak w tym zegareczku, ale okazuje sie, ze zegareczek nigdy nie dziala, zeby nie wiem co, wiec czekac mozna w nieskonczonosc ( taki mialam zamiar szczerze mowiac :p ), ale w koncu stwierdzilam, ze nic sie nie zmieni za miesiac, pol roku itd. teraz sie zastanawiam, czy slusznie :p Ale nic to, rzucam sie na najglebsza wode ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa> slusznie, rzucaj sie na gleboka wode.. ja musze pieknie wycyrklowac, bo... wiaze sie to z dodatkowymi tygodniami off tzn chcialabym aby wszystko wypadlo tuz pzred wakacjami, czyli wakacje normalnei platne i po wakacjach przepisowych 12 tyg off.. wiecej dni z niemowlakiem w domu wiec cyrkluje heheh pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale pobawic sie zawsze mozna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×