Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hej.. pamietam Amber.. i zycze jej wszystkiego najlepszego.. na pewno nas czyta czasem.. a wszystkim zycze milego weekendu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus- widze ze zdjecie Ci sie podobalo, mozesz skrasc z nk, udam ze nie widzialam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj po pracy bede pakowac walizy, jutro ostani dzien w pracy i fruuuu do domu... nie moge sie doczekac, nogami pzrebieram od wrzesnia, od kiedy wiem, ze moja przyjaciolka, ktorej nei widzialam 4 lata, bo obecnie mieszka w Australiii zakupila bilet do Polski.. w tym roku bede szalec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nim wszyscy sie porozjezdzamy przed Swietami, nim zatopimy sie w wirze przygotowan, nim zaczniemy szalec jak Jay zapowiada :) zycze Wam wszystkim Swiat w milej, serdecznej atmosferze, pelnych radosci i usmiechu :) czy na obczyznie czy w ojczyznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello z ciekawosci zajrzalam :D ciesze sie ze jestescie :) Weronika grayulacje... znasz juz plec malenstwa? A jesli juz urodzilas to wyslij mi jakies zdjecia na meila Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wypuszczam na swiata w angielskie strony, ciekawe jak bedzie ... Bawcie sie dobrze i najedzcie wszelkich pysznosci, za ktorymi tesknicie caly rok ;) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goooooosi
Gosiu, a gdzie konkretnie mieszkasz? Napisz jak tam jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka nie wiem co to za tekst powyzej bo napisalam cos zupelnie innego... :o Bagatelka - poki co to w Angli zimy nie ma... temperatury sa dodatnie, wczoraj i dzisiaj jest ok 10C :) Zycze Ci udanego Sylwestra !!! Wlasnie wybieram sie na lotnisko i lece na 2 tyg do PL :) Kilka dni w domu, kilka u tesciow a potem juz tylko gory i gory... mam nadzieje ze zima dopisze i bedzie mnostwo sniegu :D Wszytskim ludkom, gdziekolwiek spedzajacym swieta, czy w kraju cz na obczyznie zycze byscie spedzili je w radosnej atmosferze , przy wigilijnym stole z najblizszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka nie wiem co to za tekst powyzej bo napisalam cos zupelnie innego... :o Bagatelka - poki co to w Angli zimy nie ma... temperatury sa dodatnie, wczoraj i dzisiaj jest ok 10C :) Zycze Ci udanego Sylwestra !!! Wlasnie wybieram sie na lotnisko i lece na 2 tyg do PL :) Kilka dni w domu, kilka u tesciow a potem juz tylko gory i gory... mam nadzieje ze zima dopisze i bedzie mnostwo sniegu :D Wszytskim ludkom, gdziekolwiek spedzajacym swieta, czy w kraju cz na obczyznie zycze byscie spedzili je w radosnej atmosferze , przy wigilijnym stole z najblizszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w uk siedze niestety swieta tutaj ale za misiac bede w polandzie caly misiacto taki prezencik od meza na urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena - dzieki za info pogodowe :) Zastanawiam sie, czy przezyje bez kozakow i typowo zimowej, dlugiej, kurtki albo plaszcza? Chce zabrac tylko walizke podreczna, doslownie 3 pary spodni, 5 bluzek oraz gacie i skarpety na wszystke dni ;) Pranie bedzie mozliwe chyba ... Milego pobytu w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Bagatelko Ja juz w Polsce. Przed lista wizyt u rodziny i znajomych :D Poki co trudno nazwac pogode w Polsce jako zimowa... jest w miare cieplo i pada deszcz wiec najprawdopodobniej Swieta beda bez sniegu.. A jesli chodzi o Anglie to Bagatelko na wszelki wypadek wez cos cieplego bo pogody na plusie nie gwarantuje :) Wigilia juz tuz tuz a ja jeszcze wszystkim prezentow nie kupilam :( ... po raz pierwszy w tym roku jestem w kropce i nadal nie wiem co moglabym podarowac rodzicom... chyba czekaja mnie nerwowe dni spedzone w przepelnionych galeriach ... na szczescie nie bedzie az tylu tam ludzi jak na Oxford street podczas wyprzedzazy wiec jakos przezyje. :D Zmykam na sniadanie :) Wszystkim zycze milej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Wesolych i zdrowych Swiat Bozego Narodzenia zycze, wszystkim, gdziekolwiek jestescie... Wczoraj tak mnie tknelo, ze przeciez wsrod znajomych np. na Naszej Klasie moge miec osoby o wyznaniu prawoslawnym.. O dwoch wiem na pewno wiec nie wysylalbym im zyczen teraz.. a jesli nie wiem.. Chyba sie nie obraza... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLYCH SWIAT!!! Zwlaszcza dla Stanikow i przmilego Kokusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... u kogo jest snieg? wlasnie czytalem, ze w Stanikach jest go az za duzo.. a u mnie w kraju zuupelnie nic.. Bylem dzisiaj na Wigilii u tesciowej w okolicach Lublina i tam tez nie ma sniegu... Reign - a dziekuje baaaardzo.. Tobie rowniez Wesolych i zdrowych.. Czy dobrze pamietam, ze klikasz z Nowej Zelandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze na ostatnia chwile ale... WESOŁYCH ŚWIAT!!!!! Kokus ja tego sniegu troche moge pozyczyc;-) u nas 18 na plusie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merry Christmas to all! U mnie sniegu ani sladu. Ale to norma. Cieplo, ze wszedzie latam w bluzie. A tak wogole to nie czuje w tym roku swiat... chyba cos zepsulo we mnie i juz wogole nie czuje co sie dzieje wokol mnie... Jest Wigilia, jutro BN, ja siedze sama w domu i sie ucze... porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F honolulu
Wstawać i pisać mi tu i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whonolulu
Wstawać i pisać tu i tam bo mi siem nudzi. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley----zadzwon, to wpadne z makowcem i zaraz sie zrobi swiatecznie..!!!! duzo nie potrzeba........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - pisalem do Ciebie maila z zyczeniami, ale mi wrocila... czy Twoje konto mailowe na @o2.pl jest aktualne? czy tylko bylo przepelnione przed swietami? Dzis w nocy sypnelo sniezkiem... jest go tak z centymetr.. ale ciagle pada.. z tym, ze platki tak leniwie leca ku ziemi, jakby im sie zupelnie nie chcialo.. tylko wiruja w powietrzu, wiruja... 102 - na razie podziekuje za takie ciepelko.. bo mi sie bloto zrobi na podworzu... :D ale wiosna to bardzo prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u mamci obzeram sie pierogami.. niedlugo bede wygladac jak jeden wielki pierog;-) temp chyba poniezj zera, bo juz po 10 rano, a szron utrzymuje sie na ulicy, trawie, autach.. jeszcze mi tylko tydzien zostal i trzeba bedzie wrocic do kieratu, a tak sie fajnie spi i planow nie ma;-)) pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao, sluchajcie; jutro sa moje urodziny, wiem, ze i tak nikt tu nie zajrzy i nie zlozy mi zyczen ale ja i tat zostawiam.....dla was |^^^^^^^^^^^^^^^||......|\"\\ | ZIMNA WÓDKA..||......||\'\"\"|\"\"\\__,_ | ______________ ||__..|I__|__I___ |) |(@) |(@)\"\"\"**|(@)(@)********* |(@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Kokusia!!!!! Hey !!!! Dzieki za namiary!!!Milo tu....pozdrawiam wszystkich!!!Najlepszego w Nowym Roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Kryspina STO LAT, STO LAT... niech zyje, zyje nam.. :D Powiem szczerze, ze masz swietny czas na urodziny.. najpierw swieta, teraz urodziny a za dwa dni Sylwester.. wychodzi na to ze dziesiec dni radosci i zabawy... Wiec zycze Ci, zeby zawsze to byl dla Ciebie czas szczesliwy i wesoly.. Nika - witaj na topiku.. mam nadzieje ze zostaniesz tu na dlugo.. akurat jest troszke zastoj, ale ciagle idziemy do przodu.. Dwa slowa wyjasnienia - nika1029 jest moja kolezanka ze studiow i mieszka na obczyznie.. Jay - i jak Ci sie podoba w kraju? napisz cos wiecej co Cie zaskoczylo, co sie podoba a co wkurza... Jestem bardzo ciekaw takich opinii zeby miec jakis punkt odniesienia do wlasnych przemyslen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Chetne poslucham opinii o pobycie w Polsce, zyciu i codziennosci...zwlaszcza, ze moi rodzice zamierzaja przeprowadzic sie na stale - po prawie 20 latach pobytu w Stanach..... Mam nadzieje, ze swieta uplynely wszystkim w spokoju i dostatku....(nadmiar jedzenia i picia nie jest dla mnie laskawy)...a teraz pozostaje tylko przygotowanie do powitania Nowego Roku - co osobiscie mnie przeraza!!!! Zycze najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnKaK. CT
Czesc, nazywam sie Anka i do U.S.A przeprowadzilam sie 1,5 roku temu. Tesknie strasznie ale tez staram sie zaklimatyzowac akceptujac pobyt na zeslaniu. ;( Mieszkam z poznanym w Polsce zamerykanizowanym Polakiem, ktory niespelna .5 roku temu zostal moim mezem. Jak narazie chce do Polski aczkolwiek gdzie Kajus tam i ja Kaja i nie mam nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×