Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość heti
a ja jutro tzn. 16 listopada obchodze pierwsza rocznice slubu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heti to chyba dziś. Wszystkiego najlepszego i duuuuuuuużo miłości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa
Heti...zdrowia,szczescia,pomyslnosci ,duzo zrozumienia............jeszcze wiecej .....MILOSCI.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Te kwiatki tylko dla Ciebie z okazji Pierwszej Rocznicy Slubu :-D Witam wszystkie emigrantki cieplutko,mimo iz za oknem jest mgla...........qrde typowo angielska pogoda.........a ja kocham sloneczko:-D Margolciu,Haneczko,............rzeczywiscie zagladam rzadko ale coz zrobic.............wczoraj mielismy gosci a wiec nie wypadalo siasc do kompa.......a tu takie imprezki:-D :-D :-D Gdyby tak doba miala ze ......30 godzin.......;) :-D :-D :-D :-D Haneczko przy najblizszej okazji pokaze Ci ten twarozek.......a w Jedrusiu(sklep) przy polskim kosciele mozna zaopatrzyc sie rowniez w wiele produktow typowo naszych............ogorki kiszone,szczaw,pierogi (rozne)mrozone,slodycze Wedla itd. Zycze wszystkim milego odpoczynku............a ja znikam szukac przepisu KREWETKI a la BAGATELKA...................juz jestem glodna...............dla lakomczuchow ta stronka jest niebezpieczna :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa
Bagatelka......znalazlam ten przepis :-D..........na pewno skorzystam...........ale narobilas takiego apetytu ze zaraz przygotowalam sniadanko.Tym ktorzy nie probowali polecam Ziegen Gouda.........pychotka :-D Na obiadek szykuje dzis kurczaka z warzywami w alufolii.........szybko,zdrowo i praktycznie,nawiasem mowiac to danie dla .......leniuszkow :-D :-D :-D Haneczko robie wszystko zeby sie nie przemeczac :classic_cool: Odjazdowej niedzieli zycze wszystkim ,a chorym szybkiego powrotu do zdrowia🖐️🖐️ 🌻 🌻 Ps.Margolciu czy znalazlas juz przepis na salatke z selerem??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z samego rana ;) 🖐️ heti! Wszystkiego... naj...naj...naj...naj... najlepszego! Duzo zdrowia i jak najwieeeeecej milosci! 🌻 🌻 🌻 acha :) Teresa, bardzo sie ciesze, ze zajrzalas! :-) Goraco Ci polecam krewetki a la bagatelka :) Byly po prostu przepyszne :-) Mniam... mniam... Na wspomnienie slinka mni cieknie :D Masz zupelna racje, ze to jest stronka dla lakomczuchow :-) Niestety, nie znalazlam, zadnej salatki z selerem w roli glownej, ale licze na to, ze znajde :-) Pozdrawiam goraco wszystkie emigrantki :-) Milej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa
🖐️ Margolciu,podam Ci przepis takiej prostej ale nie.........prostackiej;) salatki: - 1 seler (sredniej wielkosci - 3 marchewki - 1 jablko (nie koniecznie) - sok z cytryny - jogurt,kefir lub gesta smietana - 1 lyzeczka cukru Seler,marchew oraz jablko nalezy zetrzec na grubej tarce ,nastepnie polaczyc wszystkie skladniki dodajac sok z cytryny ,cukier i np. smietane.Dokladnie wymieszac ................i rozkoszowac sie smakiem.Jest ......mniam mniam.a szczegolnie wiosna smakuje znakomicie.Osobiscie wcinam ja o kazdej porze roku:-D :-D Dla urozmaicenia mozna rowniez dodac odrobine orzechow wloskich........i zawsze odrobine ❤️ Gdzie Was wszystkie wymiotlo??????????????Taka cisza ,czyzby tylko w Wiedniu byla pogoda pod.............zdechlym kotem????? Zycze milego popoludnia .............sloneczka na emigracji :-D :-D :-D🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heti
kochane baby!!!:) dziekuje serdecznie za zyczenia....poki co pierwsza rocznica zaczela sie obiecujaco....mezulek tlucze garami w kuchni..znaczy sie robi sniadanko hihihihihih....na kolacje idziemy do meksykanskiej knajpki- bo on lubi takie jedzenie... a co bedzie po kolacji..to juz zostanie moja slodka tajemnica ;) milutkiej niedzieli zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego, aby milosc plynela ze studni bez dna, by wszystko bylo tak jak w pierwszym roku Waszego malzenstwa, a nawet jeszcze lepiej;-) mam nadzieje, ze i pogoda Wam dzisiaj dopisala, bo u mnie cudnie cieplo znow.. uciekam na plaze, wszystkim milej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresa, wielkie dzieki!!! 👄 🌻 Mniam mniam!!! Alez to brzmi przepysznie!!! Jakos nagle sie glodna zrobilam!! Dziekuje, dziekuje i jeszcze raz dziekuje 👄 To bedzie nastepna salatka, ktora zrobie :) Ale jestem contente :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagapilam sie z wyslaniem mojego posta a tu widze, ze pojawily sie dwa nastepne! :-) a tu widze juz dwa nastepne posty! Heti, cudownej rocznicy :) Jay, milej niedzieli! :-) Zazdroszcze Ci tej plazy i pogody :) U mnie znow leje jak z cebra! Przed chwila wrocilam ze spaceru... zmokla jak kura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Slonca 🌻 heti - ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ jesli obchodzicie Rocznice, to zeby kazdy nastepny dzien byl wcale nie mniej odswietny, niz ona i zebyscie kazdego dnia kochali sie bardziej niz poprzedniego, a mniej niz nastepnego, czyli zeby Wasza Milosc zawsze rosla, piekniala, i spelniala wszystkie Wasze marzenia ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ....... no a w ogole to OGROMNE dzieki za polecenie Love Actually! Fantastyczne filmisko, inteligentna komedia, maksymalnie rozczulajace momenty, po prostu arcydzielo swego gatunku !!! No i (to tak juz osobista refleksja ;) ) ... Alan Rickman (wiem, wiem, on jest paskudny, ale ja go kofam :D) ! A tak a propos, czy ktos jeszcze wybral sie na ten filmik? Hmm?? Musze zmykac, bo wybieramy sie na zakupy ... zywnosciowe ! Mam zamiar nabyc niezbedne skladniki na klopsiki kofta i moze jeszcze jakies kuszace salateczki, ktore sie tu ostatnio przewijaly ... U mnie tez dzis mgla, jak skurczybyk ! Wstac nie moglam do 12... Margot - super, ze przepis Ci przypadl do gustu, ale o ananasku bym nawet nie pomyslala ... bede musiala nastepnym razem zastosowac ten chwyt, na pewno moze byc super ! Wszystkie inne Kobitki - caluski i udanej niedzieli oraz nastepnego tygodnia pelnego spelnionych marzen i maksymalnie pozbawionego stresow ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heti :) jeszcze zdazylam, wszystkiego najlepszego i zeby kazdy nastepny rok byl lepszy od poprzedniego (jesli to sie w ogole da :P) oj, smaka mi narobilescie tymi przepisami, a tu w kuchni niewiele i niestety nie mam wplywu na zakupy, a z kieszonkowego ciezko cos odlozyc i samemu upichcic, zwlaszcza jak sie jest takim beztalenciem kuchennym jak ja :) pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - co prawda nikt juz chyba tu nie zaglada, ale w razie gdybys Ty zajrzala :), to zrobilam dzis klopsiki kofta i byly niebianskie !!!!!!! Prze-ogromne dzieki za przepisiatko :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo
widze, ze strona zamienia sie wyraznie w ksiazke kulinarna :D a moze zaglada tu ktos z Zurichu? czuje sie troche samotnie w Szwajcarii :( pozdrawiam cieplo wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinka
Witam po malej przerwie!!!! :D Jo ma racje - macie dziewczyny niesamowite apetyty!!! a i zapal kulinarski do pozazdroszczenia!! rozumiem tu haneczke- ja tez musze z daleka kuchnie omijac- a jak juz tam wejde- to odwracam wzrok od wszystkiego, co lubie najbardziej. ;) heti - wszystkiego dobrego z okazji 1 roczniicy!!! :) duuuuzo milosci i wszelkich malzenskich przyjemnosci!!! :D co do mojego brata- od paru miesiecy chodzi na konsultacje,ale ja nie zauwazam niestety poprawy. coz ,pozyjemy,zobaczymy. buziaki francuskie Wam sle!!! pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Nie bylo mnie wczoraj bo ogladalam polskie filmy w internecie,ale sie usmialam:)Teskniliscie?Ja bardzo:) Jay- ja nie cierpie robali bleeee ale ile ja bym dala za mieszkanie blisko oceanu.Aaaa sukces znalazlam polskie pieczywo w markecie tzn bulki wczoraj sie obzeralam mniammmm Margot- robilam klopsiki wyszly rewelacja uzylam tylko miesa indyczego mniammm wyszly super takie leciutkie:)Moj mowi ze teraz to juz zupelnie nie wie ktore daniie jest jego ulubione:)Jezeli chodzi o chandre to trzymam sie najgorsze sa takie dni jak dzisiaj gdy pada ale nie poddaje sie,tak jak gdzies napisalas Margot nie warto marnowac zycia na smutek:)Ja tez lubilam jogurt z musli na sniadanie ale zmienilam na mleko bo jakos mi tutaj jogurty nie smakuja bleee Jezeli chodzi o twarog to jeszcze nie znalazlam niewiem wogole jakiej nazwy powinnam szukac hmmm white Cheese czy cos wtym stulu chyba? Heti:) Bagatelka- u nas nie graja jeszcze Love Acctually ale bede pod kinem:) Mmmm te krewetki wygladaja pysznie.No tak Elf ze mnie jest chuda jestem chociaz nie taka mala jak elfy mam 169 cm hihi.O tak masz racje z tym tyciem w Stanach ,ja np jem to samo co moj maz nawet wiecej i nic nie przytylam,a on przytyl prawie 10 kg po powrocie z Polski,inny tryb zycia w Polsce zawsze wyciagalysmy go na spacerki kilometrowe hihihi ,5,6 kilo w ciagu tylu lat to nie duzo:) Ja to uzywam kosmetykow Mac Factor sa dobre dla mnie dla mojej skory,chociaz tutaj to Amerykanki uwazaja ze ta marka nie jest zbyt dobra ale ja tak nie uwazam.Nie chce narazie mojego meza narazac na koszty bo nie pracuje jeszcze a ja lubie duzo rzeczy kupowac hihihi. No jeden plus to te sklepiki mam wielkie cenrum handlowe blisko domu tak mam Victoria Secret i Body Shop( swietne zapachy) moje ulubione miejsca gdzie sa wyprzedaze to Kohls TJ Max Gap Deb ,z duzych sklepow to Sears itp markety i mnostwo innych sklepow.Sephora???Hmmm musze sie rozejrzec.. niewiem czy mamy.Ohhh plumeria mam caly zestaw kosmetykow o tym zapachow sa cudne:) Mmmm z deserow w Olive Garden Uwielbiam Tiramisu mniammmmm Haneczka-:) o tak ja obstawiam potancowe w babskim gronie boze kiedy ja bylam ostatni raz potanczyc nie pamietyam musze mojego wyciagnac ale on sie wstydzi ze nie umie tanczyc:(Ja uwielbiam tanczyc:)Super by bylo tak sie spotkac ja to pochodze z malego miasteczka w woj swietokrzyskim blisko Kielc.Tez uwielbiam Olive Garden mniammm.Grzybki marynowane ogorki malosolne prosze nie torturuj mnie Lina:) Teresa:) Akara- kurde jak ja Cie rozumiem ja nie mam tutaj zadnych znajomych wszyscy zostali w Polsce:( No ale mam Was:)I to jest super:) Heti:) spoznione zyczenia z okazjii Rocznicy:) Acha:)- o ktos teskni za mna ale fajne:) A skad Ty jestes Acha,?czy tez na emigracji napisz cos o sobie:) Polina:) Jo:) Ale fajnie sie nas czyta naprawde jest milo tutaj zajrzec :)Zaraz bede ogladac polski film Nic Smiesznego,osttnio mam manie polskich filmow:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie :-) Moj Misiu juz 3 godziny po operacji!! Udala sie dobrze, wszystko poszlo gladko, a ja jestem dzis najszczesliwsza babeczka pod sloncem!! :-D :-D :-D Heti - wszystkiego dobrego z okazji Waszej pierwszej 🌻 🌻 🌻 i tysiac caluskow!! Dark Elf -- ciesze sie, ze juz jestes :-) ach te polskie ogoreczki, co? ;-) Polinka -- czyzbys Ty tez chciala troczke zrzucic?? Jesli tak to jest nas juz dwie... hehe Ale niebawem pozwole sobie na pewno zajrzec znow do naszej miedzynarodowej kuchni - dobrze, ze ja mamy :-) Pozdrawiam Was dziewunie i jade znow do szpitala, do mojego Misiaczka, bo cierpi na pewno biedaczek... musze go wyglaskac za wszystkie czasy :-D Zajrze niedlugo znowu, trzymajcie sie wszystkie zrdowo i piszcie jak najwiecej co u Was, poczytam w wolnym czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona
Wiecie co,bylam 5 dni w Pl i mam dosc!! Mieszkam w Niemczech od 5lat,stwierdzilam,ze nie mam przyjaciol juz.. Jak odwiedzam moje stare przyjaciolki wszystkie opowiadaja,ze nie maja kasy i patrza sie na mnie jak na glupia (mi sie tez nie przelewa) Mysla,ze jestem chytra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izza
witam...........po dlugiej przerwie! ja juz jestem w Polsce i mam nadzieje,ze od czasu do czasu bede mogla tu do was cos napisac :) oczywiscie z jednej strony ciezko bylo mi wyjechac ze stanow,a z drugiej...po 5 miesiacach zobaczylam sie z rodzinka. kiedy wracam???chcialabym jak najszybciej...byc moze w marcu,tylko nie wiem nawet gdzie...czy bedzie to minnesota czy floryda? a jezeli chodzi o Olive Garden.....to bylam tam po raz pierwszy w Duluth i zarazem byla to ostatnia kolacja z moim ukochanym,gdyz....pare minut pozniej wyjezdzalam! tam sie czuje wloski styl,wiec....od razu czlowiek czuje sie blizej Europy....pewnie wszystkie osoby ze Stanow...wiedza o czym mowie! :) a tak poza tym jestem z Lodzi,choc urodzilam sie w Bialymstoku...ale czuje sie lodzianka. tzrymam za was wszystkie kciuki....i mam nadzieje,ze juz wkrotce znowu do was napisze! pa izzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Zaganiana jestem... szkola plus poszukiwania mieszkania, ale przyjemnie sie z tym czuje :-) A jeszcze lepiej chyba z tym, ze jutro mam wolne i bede sie wylegiwac z nogami wywalonymi do gory ;) Aha, zapominialam, ze mamy juz mieszkano na oku... sliczne... :-) Jesli wszystko pojdzie po naszej mysli, wprowadzamy sie z dniem 1 marca :-) bagatelka, jakze sie ciesze, ze wyszly Ci klopski!!! Masz tu wielkiego 👄 ode mnie :-) Jo, serdeczne pozdrowienia dla Ciebie :) Mam nadzieje, ze bedziesz to zagladac do nas :-) Dark Elf, widzialam Twoj wpis w \"Czarnej oliwce\"! :) Przeogromnie sie ciesze, ze Wam smakowal :) Ja mialam dzisiaj rano mala chandre siedzac w pociagu... myslalam o przeprowadzce... Duzo czasu mi zajelo zamin obecne mieszkanie zaczelam traktowac jako swoj dom, a teraz kiedy czuje sie tu dobrze przyszedl czas sie stad wyprowadzic :-( Jakkolwiek humor mi sie poprawil, kiedy ogladalam dzisiaj nasze potencjalne nowe mieszkanie... :-) Polinka, i co tam u Ciebie slychac? Haneczka , bardzo sie ciesze, ze operacja sie udala! :D Pozdrow go serdecznie i zycz duzo, duzo zdrowka 🌻 ilona, to smutne co piszesz... Mnie moja sasiadka wyzwala od materialistek, kiedy powiedzialam, ze u mnie sie nie przelewa... Wielu osoba sie wydaje, ze jak sie mieszka na Zachodzie, to musi sie miec wszystko a przeciez tak nie jest... Na szczescie, przyjaciol mam wspanialych :) izza, och, jestes w Polsce! Koniecznie pozdrow nasz kraj ode mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Slicznotki ❤️ Nie bylo Was wczoraj, a ja tesknilam i tesknilam ... temat zszedl na 3 strone hihi ... Tereska - dzieki za surowke z selera - bede robic w tym tygodniu ! Lina - nie martw sie, jeszcze sie w zyciu dziecino nagotujesz ;) Jo - ze Szwajcarii tu chyba nokogo nie ma, wiec witamy Ciebie jaka przedstawiciela(ke) Szwajcarii ! Fakt, ze nam sie ostatnio zrobilo kulinarnie dosyc, moze dorzucisz jakies przepisy ;) Co tam w ogole porabiasz i jak Cie sie widzi Szwajcaria? Polinka - a my Ci buziaki odsylamy 👄 DaRk Elf - ja tez zrobilam te klopsiki, pychotka, nie? I nawet myslalam, czy by nie zrobic z mieska indyczzego, ale koniec koncow zrobilam z wolowego. Dobrze wiedziec, ze wychodza te indycze, bo zawsze to lzejsze. Jogurty amerykanskie sa do kitu, ale znalazlam 2 firmy, ktore robia przepyszne, tylko ze ich moze wszedzie nie dostaniesz, raczej w sklepach ze zdrowa zywnoscia, albo takowych dzialach w supermarketach. Nazwa firmy: 1) Brown Cow, 2) Stonyfield Farms. Naprawde te 2 firmy robia fajne naturalnie smakujace i nieprzeslodzone jogurty. Najlepsze sa z pelnego mleka (Whole Milk) z tak rozkoszna smietanka na wierzchu, ktora sie rozmieszuje ze wszystkim. Polecam :) Jesli chcesz twarog w kawalku, taki np. do pierogow, to Farmers Cheese bedzie prawdopodobnie najbardziej zblizony, choc nie identyczny. Jest dojrzalszy od naszego twarogu, ale nadaje sie na pierogi, mi wychodzily pyszne. Natomiast tak np. na sniadanko twarozek ze szczypiorkiem itp. to Cottage Cheese sie niezle nadaje, uwazam w ogole, ze sam w sobie jest pyszny. W ogole jesli chodzi o produkty nabialowe, to nie polecam, jak pisze Low Fat, sa wtedy takie troche beee. Na Love Actually koniecznie idz, a poki co poczekamy pod kinem ;) Ale film jest rewelacyjny !! Odnosnie Max Factor, to ja jakos nie uzywalam nigdy ich produktow, ale dzis wlasnie kupilam sobie podklad Facefinity, poniewaz przeczytalam gdzies, ze go bardzo chwalilas. Ja podkladu zadko uzywam, wiec nie chce wydawac duzo kasy na cos ekskluzywnego, bo uzywam podkladu tylko okazyjnie. Ale wyprobowalam go na rece i faktycznie byl bardzo mily, taki delikatny i nie kleisty. Kiedys uzywalam podkladow na codzien, ale potem jakos sie odzwyczailam, gdy kupilam sobie taki podklad w kamieniu (ale nie chodzi o kompakt, co sie zwilza gabeczke woda, tylko taki na sucho jak puder, ale bardziej od pudru kryjacy) firmy Clinique. Polecam, jakbys chciala wyprobowac. W ogole bardzo lubie produkty Clinique. Blyszczki maja bardzo mile. I taki swietny nawilzajacy krem, po ktorym buzka jest gladka, jak jedwabik, ale wcale nie tlusta. Lubisz Victorie Secret? Ja mam bzika, szczegolnie na tle ich bawelnianych majeczek....ach! Swietnie, ze znalazlas smaczne buleczki. To dobry znak, moze niedlugo wprowadza i chlebki, ktore maj chrupiaca skorke :) Ja mam podobna sytuacje, jak Ty, jesli chodzi o znajomych ...A jak daleko masz do Chicago i czy jezdzisz samochodem? haneczka - o, jaka musisz byc szczesliwa, ze z Misiem sie wszystko dobrze skonczylo :) Pozdrowionka i kuruj go troskliwie :) ilona - w pewnym sensie Cie rozumiem, tez sie spotkalam z czyms takim, szczegolnie ze strony krewniakow izza - a Ty juz w Polsce, ale nadal odwiedzaj nasze emigracyjne grono. Jakos mi wylecialo z glowy, ze mialas od razu wracac do Polski i w glebi duszy myslalam, ze moze uda nam sie kiedys spotkac, bo miszkalysmy w sumie w miare blisko, a teraz ostatnia moja nadziej padla :( No, ale na pewno cieszysz sie, ze juz jestes wsrod milych Twemu sercu osob, chociaz, jak sadze, tesknota za Twym Kochaniem ciut Ci doskwiera ... A co porabiasz w Polsce ? Ten Olive Garden w Duluth wlasnie dopiero niedawno otworzyli, jeszcze sie nie zdazylam tam wybrac. Pozdrowionka i serdecznosci dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - tak, klopsiki byly urocze, w ogole te przyprawy, te zapachy, same ich robienie bylo uczta dla zmyslow, a co dopiero spozycie ... Wlasnie chcialam Cie zapytac, czy miesko indycze by sie nadawalo, a tu prosze, Elfik mnie uprzedzil ! Teraz przyjdzie pora na gulaszyk wegierski, a pewnie w nastepnej kolejnosci na kurczaczka w winie, jak widzisz ja tyak ide w tyl z tymi Twoimi przepisami. No i dzieki rowniez za przepisy slodkosciowe, te ostatnie ! W ramach odwdzieki i tak rowniez w nastroju tych klopsikow napisze Ci przepis na jakies danko indyjskie o podobnym charakterku. Tylko musze sie jeszcze zastanowic jakie. Moje 2 ulubione to wolowinka w sosie, cos a la gulasz, a drugie to fasolka w sosiku. Oba miodzio. Inne z tej ksiazki bede jeszcze probowac. Duzo z tych dan ma sosy o podobnym wydzwieku, jak Twoj klopsikowy, tylko, ze z reguly w sosoach nie ma jogurtu. Natomiast ten Twoj sos przypominal mi dania z restauracji indyjskich troche. Czyli to pewnie jakas roznica regionalna. Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolke prosze, fasolke (o ile moge sie wtracic :) )! Niech wegetarianie tez skorzystaja ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, zapomnialabym, znacie lody Ben&Jerry\'s??? Uwielbiam! Szczegolnie Chocolate Fudge Brownie - lody czekoladowe z kawalkami murzynka w srodku, mmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka, ja generalnie preferuje biale mieso, ale te klopskik robilam tylko wg przepisu! Teraz juz wiem, ze nastepnym razem zrobie z indykiem :-) Co do przepisow od Ciebie, to czekam na nie wielka niecierpliwoscia :-) A jutro robie spaghetti a la akara :-) akara, zajrzyj do krzynki :) Natomiast jesli chodzi o te lody, to nie znam :-( Ale juz wiem, ze bardzo chcialabym poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×