Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Juz po egzaminie... poszlo mi po japonsku czyli \'jakotako\' ;) W sumie nie bylo to trudne, ale sporo rzeczy po prostu nie doczytalam przez wczorajszo-przedwczorajsze lenistwo... Bylkam bardzo oszczedna w slowach... Inni powypisywali takie elaboraty, ze glowa mala... no, ale zobaczymy! Mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle :) :) Trzymam kciuki za reszte egzamowiczow! :) :) Xana - to moj pierwszy egzamin dopiero i jeszcze wiele... nawet bardzo wiele przede mna :o :) JoAska - ano poszalalam na stazu! :D S. jest na biezaco ze wszystkim... chlopaki mlode, wiec nie musial byc zazdrosny ;):D Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zmykam, bo czas mi sie konczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po egzaminie... poszlo mi po japonsku czyli \'jakotako\' ;) W sumie nie bylo to trudne, ale sporo rzeczy po prostu nie doczytalam przez wczorajszo-przedwczorajsze lenistwo... Bylkam bardzo oszczedna w slowach... Inni powypisywali takie elaboraty, ze glowa mala... no, ale zobaczymy! Mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle :) :) Trzymam kciuki za reszte egzamowiczow! :) :) Xana - to moj pierwszy egzamin dopiero i jeszcze wiele... nawet bardzo wiele przede mna :o :) JoAska - ano poszalalam na stazu! :D S. jest na biezaco ze wszystkim... chlopaki mlode, wiec nie musial byc zazdrosny ;):D Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zmykam, bo czas mi sie konczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Squirrley
no to juz jestesmy blisko... nie wiedzialam ze ma byc 30 wpisow... to by mi zajelo znacznie mniej czasu... ten jest chyba 29...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz Squirley
nie chce mi sie czekac na stronke z wpisem hasla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus jestes geniusz!!! kurcze!! a ja glupia myslalam, ze to chodzi o ilosc tekstu... A tu trzeba bylo 30 postow... No ale juz z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, jestem zyje:) Ale pedzicie z tymi postami, nie nadarzam!:) Nie dalam sie i przez ostatnie 2 dni saczylam kolke i wode mineralna na spotkaniach!:) Lubie smak piwa, ale co za duzo, to niezdrowo:) Dzieki wszytskim za gratulacje zwiazane z moja wiza! ❤️ ja tez sie bardzo ciesze:) jeszcze tylko 2 miesiace i moj ukochany bedzie moim mezem:) a potem we wrzesniu bedzie mezem poraz drugi:) Xana 🌻 lo jej, jak sie ciesze! jeszzce ni zdazylam Ci pogratulowac, ale uczynie to teraz:) super, super, bardzo sie ciesze, ze sie pobieracie!:) cudo:) Bede trzymac kciuki za dobra pogode!:) Przy okazji, dzieki za zdjecia U2 i ze pomyslalas o mnie przy \'sunday bloody sunday\":) szkoda, ze sie nie dalo przeslac, chetnie bym zobaczyla..a propos tej piosenki, wyczytalam gdzies, ze kilka miesiecy po Bloody sunday, Lennon i Yoko Ono tez nagrali pisenke o tytule \'sunday bloody sunday\'.. i powiem Ci, ze tekst U2 o tym dniu to pikus.. lennon speiwa miedzy innymi: Well it was Sunday bloody Sunday When they shot the people there The cries of thirteen martyrs Filled the Free Derry air . . . You anglo pigs and Scotties Sent to colonize the North You wave your bloody Union Jack And you know what it\'s worth! Dobitnie to wyrazil, powiedzialabym:) (lennon mial korzenie irlandzkie) Gapa 🌻 paluszka zlamas, biedactwo? wracaj do zdrowia szybciutko. a paczuszka poleci w srode, bo jutro 3maja, dzien wolny:) Xana 🌻 hehe dobre z tym slubem koscielnym i MŚ w pilce:) Oj, sama bym sie na te mistrzostwa wybrala.. ale chyba bede musiala sie ograniczyc do wykupienia na ten okres kanalu z meczami.. :/ Mayenka 🌻 wiec juz wybralas kierunek:) No to swietnie!:) a ten uniwerek z Anglii sie odezwal? Jay 🌻 3mam za Ciebie kciuki na examinie. Na pewno pojdzie Ci siwetnie!:) Squirley 🌻 hehe, dobry numer z ta tabelka:) JoAska 🌻 usciski No i udalo sie przejsc an nowa stronke:) Fajnie, bo poprzednia jakos beznadziejnie sie czytalo. Wkurzajace to.. Nic, zmykam kocahni. Pogoda przepiekna, wiec pobuszuje troche po ogrodku.. chwasciory moze powyrywam.. cos w kazdym razie na zewnatrz porobie, bo szkoda pieknego slonka:) Usciski dla wszytskich! Margot 🌻 badz dobrej mysli, na pewno dobrze ci poszlo. no i 3mam kciuki za kolejne examy. ile ich w sumie masz w tej sesji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xana dzieki za tone zdjec 🌻. Pierwszy raz zauwazylam ze Bono sie zestarzal:-( ale i tak go lubie:-) GNU- niestety lub stety z Anglia nie wypalilo. Nie zaluje za bardzo bo nie chce sie wyprowadzac z Kanady. Lubie ten kraj (gdyby tylko zima nie trwala w nieskonczonosc). Ide zaraz na uniwerek.Postanowilam chodzic na piechote do przystanku ktory jest ok 40 min ode mnie zeby sobie miesnie nog wycwiczyc ;-) Dzis stanelam na wage i bylo 56 kg :-) Jeszcze troche do zgubienia. Margot-ciesze sie ze ci dobrze poszlo i zazdroszcze temperatury. Bagatelka-jak tam jadlas polskie ziemniaczki? Dla Xany, GNU, Margot, Kokusia, Squirley, Bagatelki, Elfika, Marzenusi, Ewulka (ktora sie gdzies zapodziala), Naneczki, Gapy, Jay, Joaski, Piwoni, Funki, K-11, Siobhan, Malutkiej de, Amberangeli, Akary i wszystkich o ktorych niechcacy zapomnialam przesylam 😘 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ale długi topic....., czy jest tutaj ktoś z Grecji ???? , bo nierealne jest to wszystko przeczytać i poszukać ..... Pozdrawiam wszystkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Przez tydzien bylam odcieta od sieci... przynajmniej poczytalam ksiazke i zrobilam porzadki :D. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Gapa palucha zlamalas? Chyba gdzies mnie ominela twoja wypowiedz. Usciski i szybkiego powrotu palucha do zdrowia. Ja sie wlasnie dowiedzialam, ze moj kolega noge zlamal. Musze zadzwonic wieczorem. Agapi witaj 🖐️ Nikogo z Grecji nie ma obecnie, kiedys ktos tylko pare slow napisal cos mi swita. Zostaniesz z nami? Napisz cos wiecej o sobie i nie przejmuj sie iloscia wpisow, nie wszyscy jestesmy od poczatku forum. Akara 🖐️ co sie odcielo od netu? :) Zmykam bo mi sie czesc kolacji przypala :) Bedzie u nas dzis nasza kolezanka Polka na kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeoczony rachunek mnie odcial ;-). Ide poodkurzac (bleech) i zrobic obiad 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis lenia znowu.. prosze o wielkiego kopa, niech mnei ktos wygna do pracy, anwet sie jeszcze nie pozbieralam, tylko statystycznie wyczyniam figury akrobatyczne.. glowa mnei juz boli od tych wszystkich obliczen, zastanawiam sie czy czasem nei pzresadzam z tymi przygotowaniami do tego egzaminu.. Akara> u mnei nei mozliwoscia jest bycie odcietym od sieci, czy czlowiek chce czy nie, to zawsze podpiety. Wczoraj w sklepie zadalam pani dziwne pytanie, bo stalo tam urzadzenie, na ktorym pisalo \"pay by touch\" urzadzenie wyglada tak samo jak maszynka do skanowania kart kredytowych, tylko ma jeszcze na srodeczku zaglebienie, jak sie dowiedzialam, na palec wskazujacy.. daje sie prawo jazdy, karte kredytowa i linie papilarne palca wskazujacego w sklepie tylko jeden raz, aby wszystko wpisac do bazy danej, a potem za zakupy sie placi... palcem tylko juz hihihih interesujace, ale poniewaz ja z tych oglupialych komuna, gdzie wszystko i wszyscy sa obserwowani nei skorzystalam;-) ide zaraz sprzedac swoje ksiazki szkolne, jakies kilka stowek powinanm zarobic, bo w tym semestrze wyjatkowo duzo ksiazek musialam kupic;-) Squirley> pogoda juz wypiekniala u Ciebie? bo zstanawiam sie wlasnie czy w bikini pojsc do pracy hihihi troche cieplawo jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay skoro tak potrzebujesz to bardzo prosze => subtelny ale motywujacy kop leci w twoja strone :D!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapi 🌻 witaj i zostan z nami:) Nie przejmuj sie, ze tyle wpisow tu mamy, szybko sie wciagniesz:) ja dolaczylam gdzies na 380stronie, ale szybko sie wkrecilam, ludzie sa tu przemili:) Jay 🌻 no to KOP dla Ciebie:) Nie obraze sie, jesli mi oddasz, bo ja sie tez cos dzis zmotywowac nie moge.. to pewnie przez ta piekna pogode i helluva cieply dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapi 🌻 na poprzedniej stronie jest tabelka, ba! duuzo tabelek (hihi). dowiesz sie z niej kto, gdzie i od jak dawna mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu ja tez mam lenia.. a jeszcze 2 egz przede mna... dzis jeden i jutro do oddania take-home czyli do polnocka bede siedziec conajmniej... Jay: nawet nie wiem jak jest na zewnatrz. Slonce swieci, ale cos mi sie obilo o uszy w pogodzie, ze nie dobijemy do 70 stopni przez najblizsze kilka dni. Szkoda. A dzis sie zaczyna turniej golfowy tu w Charlotte. Ma w nim wziac udzial 9 najlepszych graczy swiata, m. in. Tiger Woods. Bomba!! Ale bedzie zamieszanie przez caly tydzien... Aha, zeby udowodnic, ze cos nie tak w tym roku z pogoda: ostatnie dwa lata jak ten turniej sie odbywal, temperatury byly w okolicach 90-100. A teraz ledwo ponad 60. Co sie dzieje z tym swiatem???? No nic ide kuc. Ciumki dla wszystkich. 😘 aha, czy Ewulek juz po slubie? Czy to dlatego jej tak dlugo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Widze, ze Kokus i Squirley ladnie sie napracowali. ;) Egzaminy wszedzie. I przede mna tez. Najgorszy, bo nie cierpie gramatyki. :( Na pewno nie zdam. Czuje w kosciach. Ale Kokusiu i tak trzymaj kciuki. ;) Jutro szkola jazdy. ciesze sie i jestem przerazona. ;) :o Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie w domu :D Ale sie dzisiaj wynudzilam na ostatnich zajeciach - kobieta przez 3 godziny opowiadala o swoim doktoracie a mi glowa dyndala na lewo i prawo... podsypialam co 5 minut az w koncu kumpel musial mnie porzadnie szturchnac, zebym sie w koncu doszla do siebie :P:D :) GNU - bede miala 2 egzaminy przed sesja i dwa egzaminy w sesji! mam nadzieje, ze rozloza sie one tak, ze bede miala czas sie do kazdego z nich porzadnie przygotowac a nie tak na jak w zeszlym semestrze - 3 pod rzad! :) A ty kiedy zamierzasz sie bronic? :) Mayenka - gratuluje spadku wagi! :D Jakos tej wiosny nie moge sie wziac za siebie... na stazu opusicilam mnie wola i jadlam bagietki i makarony... :o :) Agapi 🖐️ :) Akara - welcome back 🖐️ Juz zlozylas podanie? Ja sie chyba we czwartek zabiore za pisanie podan... musze jeszcze napisac maila do profesora, u ktorego byc moze bede pisala prace magisterska, zeby obgadac ewentualny temat... ale cos mi sie wydaje, ze pojde za nowym \'glosem serca\' :D :) JoAska - milego kolacjowania :D :) Jay - serwuje Ci male kopanko ;):D :) Squirley - Tobie tez kopniaka zafundowac? ;):D :) Marzenusia - nie ma co od razu zakladac, ze nie zdasz! Poradzisz sobie, zobaczysz, przeciez jestes nasza forumowa zdolniacha 🌻 :) Bagatelka!!!! Usciski i buziaki 👄 Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Piwonia - podeslalam Ci juz tlumaczenie :) :) Ewulek - zajrzyj do nas koniecznie :) :) Gadzina - co u Ciebie slychac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
czesc dziewczyny to ja.... ale w przelocie.. Nie czytalem jeszcze wszystkiego, wiec tylko do JoAski - lepiej zostawic ta sosenke na cale lato w pojemniku, ona sie przystosuje, a koncem sierpnia, najpozniej do 10 wrzesnia wysadzic do gruntu. to sa terminy dla polskich sosen, wiec powinny byc wlasciwe dla tamtej rowniez... Musze wytrzasnac te wielkie szyszki, ktoore mam w domu, moze tez znajde nasionka... na razie brykam na kolacje... pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kokusiu. :D Zmykam do szkoly. Dzis oddawanie egzaminow. Trzymac kciuki i za to prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.......staralam sie troche nadgonic wasze wpsiy a co za tym idzie wasze zycie,ale jest troche ciezko! :) maly skrot co u mnie: tydzien temu ja i moj narzeczony wrocilismy z Polski, gdzie po raz pierwszy spotkal sie z moja rodzina i znajomymi. bylo bardzo milo i tak rodzinnie!ahhh Dnia 11 czerwca odbedzie sie nasz slub, naktory przyleca rodzice i moj brat,z czego sie bardzo ciesze. Napisalam maila do Jay zpytaniami o te wszystkie papiery i dokumenty z tym zwiazane. Mam tez prosbe do Was , moze ktos ostatnio wyszdl za maz ...i zna sie na tych rzeczach. dla przypomnienia mieszkamy w Minnesocie,USA. pozdrawiam serdecznie......izza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim kciukowiczom chyba bede musiala kciuki wymasowac, bo sie pieknei spisali i test okazal sie bula z maslem;-) troche dziwnie sie czuje nie majac nic zadane;-) izza> sprawdz maila teraz zmykam spac wyspac sie za wszystkie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, dzieki za kciuki. Mam A. Ale najgorszy przede mna w srode. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam Was z uniwerku! :D :) Marzenusia - trzymam kciuki 🌻 :) Izza - GRATULACJE!!! 🌻 Musze zmykac! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam Was z uniwerku! :D :) Marzenusia - trzymam kciuki 🌻 :) Izza - GRATULACJE!!! 🌻 Musze zmykac! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Kokus wielkie dzieki za podpowiedz. No to niech sobie siedzi na tym balkonie. Ale to w zasadzie jak w gruncie bo ten pojemnik o ktorym piszesz to donica 1x4 metry :) Jak chcesz to Ci ziarenka podesle :) Margolcia dzieki! Bylo sympatycznie. Posiedzielismy prawie do 24. W tym ponad godzine sedzilismy przy telefonie na telekonferencji :) z naszymi znajomymi z gor nad Nicea. Kolega zlamal noge w 2 miejscach!!To bylo gdzies w terenia a on wrocil do domu w te gory jeszcze!! Na motorze!!:O Gratuluje egzaminow dziewuchy!! Te nastepne tez na pewno dobrze pojda :) Izza gratuluje!! Pozdrowionka dla calej reszty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×