Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

witam...zabieram sie za czytanie... Xana gratulacje - z Twojego wpisu wynika, ze Twoi rodzice mieszkaja gdzies w \"mojej\" okolicy, bo Mistrzostwa odbywaja sie przeciez w monachium! wlasnie specjalnie wybudowano nowy (bajeczny) stadion! mam nadzieje ze dasz znac jak bedziesz sie wybierac w te strony... no i dzieki za fajniutkie fotki! GNU z tym piwem to u mnie skaranie! Jak tylko moge, to pije wode, ewentualnie wino z woda, a le tu w Bawarii na dluzsza mete nie da sie zrezygnowac z piwa! szczegolnie, ze M. i jego przyjaciele to najprawdziwsi Bawarczycy i pija piwo przy kazdej okazji, czesto zreszta nie ma nic innego do wyboru, kawa jest drozsza od piwa a woda w niemal tej samej cenie! od czasu jek przeczytalam SBD to jeszcze wieksze sa moje wyrzuty sumienia... a jesli chodzi o mistrzostwa, to bilety juz zostaly rozlosowane (imiennie!) uppps i znow minal caly dzien, a ja zaczelam moj wpis i nie skonczylam... musze leciec! papatki! pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze nastepnym razem uda mi sie pogadac z Wami bardziej \"osobiscie\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec jestem. Zyje. :) Mowie do isntrukora, co bedzie jak zginiemy, a on na to: \"to sie odnajdziemy\". Super zabawny czlowiek. Juz sie umowilam na piatek. Chwalil mnie bardzo. Mam nadzieje, ze szybko sie naucze. Dzis jezdzilismy w wiekszoci na malych uliczkach i raz na dwoch wiekszych. Fajnie. Juz sie mniej boje. :D I juz sie nie moge doczekac piatku. :grin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec jestem. Zyje. :) Mowie do isntrukora, co bedzie jak zginiemy, a on na to: \"to sie odnajdziemy\". Super zabawny czlowiek. Juz sie umowilam na piatek. Chwalil mnie bardzo. Mam nadzieje, ze szybko sie naucze. Dzis jezdzilismy w wiekszoci na malych uliczkach i raz na dwoch wiekszych. Fajnie. Juz sie mniej boje. :D I juz sie nie moge doczekac piatku. :grin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na necie tak czesto nei bywam, wpadlam by pozdrowic! W sobote przylatuje moja mama na dwa tygodnie. Ale bedzie miala swiat: dzien matki, swoje urodziny i brata graduacja. Ona juz tu kiedys byla ale jak mnie nie bylo, jakos pod koniec lat 80. \"Chicagowianie\", prosze o prozpozycje gdzie ja pozabierac, oczywiscie srodmiescie w planie, conajmniej dwa muzea, Sears, Botanic Garden, kilka fajnych restauracji - co jeszcze. Drugi tydzien biore wolne to nie mozemy sie nudzic :-D *Jako, ze rzadko ostatnio wpadalam to nie ma szansy ze zaglebiem sie w lekturze ostatnich postow, jakbym cos waznego przegapila (np. pytanie do mnie) to prosze na e-mail ;-) TABELA - DOPISUJCIE SIE :-D NICK-SKAD?-ILE CZASU?- ZNAK ZODIAKU? ____________________________________________________________ AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Fort Walton Beach 1975, od szesciu miesiecy, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN Canterbury Anglia od 13 kwietnia 2005 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przelecialam okiem szukajac relacji ze slubu Ewulka ale jakos nie moge sie polapac, przy okazji zobaczyla, ze ty Xana juz masz wieksza wiedze i czekasz na ksiazke - trzymam kciuki! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Fort Walton Beach 1975, od szesciu miesiecy, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 2 lata BARAN NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN Canterbury Anglia od 13 kwietnia 2005 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) I ja poprawilam. Juz ostatniego maja beda dwa lata poza domem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ewulka wszystko w porzadku. Nie moze sie nacieszyc mezem. Mam nadzieje, ze nie ma za zle ze przekazalam ta informacje. ;) Urzadzaja sie teraz. Jeszcze raz GRATULACJE 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, zyje, zyje, ale nie nadazam.. Margot - kiedy masz te egzaminy? trzymam kciuki... Marzenusia - jeszcze troche i bedziesz smigac jak rajdowiec.. Trzymam kciuki za egzamin srodowy.. Ewulkowi wcale sie nie dziwie ze nie ma czasu na kafeterie.. :D Amber 🌼 Naneczka - powiedz mi ile konkretnie kosztuje kufel piwa w rest. albo w barze? :D JoAska - nasionka sprobuje wytrzasnac z szyszek, jak sie nie uda to wtedy klikne do Ciebie... Jay - gratuluje bardzo.... Izza 🌼 🌼 🌼 Bagatelka - jak Ci sie w kraju podoba? Squirley - a Ty juz po egzaminach? Jak poszly? GNU - czy masz juz konkretny termin obrony pracy? Akara - wow, dobrze ze mowisz o rachunkach, zapomnialem o telefonie... moze nie odetna.. Mayenka - i jak spacerki? Co Ty chcesz jeszcze zgubic z tej wagi? ok, brykam do roboty, wszystkich pozdrawiam, pappaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne od gratulacji dla mlodej pary: EWULEK I MAZ - 100 lat i jeszcze dluzej i jeszcze raz dla Was!! Wszystkiego absolutnie najlepszego ❤️ ❤️ ❤️ A u mnie dol :( - w przyszlym tygodniu mam egzamin ze statystyki z materialu, ktory przerabialsmy w zeszlym tygodniu i ktorego nie rozumiem... Oczywiscie o egzaminie dowiedzialam sie przypadkiem, bo moja wspaniala kolezanka M. \'zapomniala\' mnie poinformowac... zapomniala tez mi przyniesc kser potrzebych do zrobienia zadania na dzisiaj :( Zadanie jakos zrobilam... w bolach, bo w bolach, ale mam nadzieje, ze dobrze... Po poludniu umowilam sie tez z kumplem na porcje tlumaczenia zagadnien statystycznych! Mam nadzieje, ze w koncu cos zrozumiem! A w ogole to mi zle, bo chyba nici z moich wymarzonych studiow... Jak na zlosc w tym roku wydzial przenosi sie do Marsylii :( Dojazdy odpadaja, bo wkrotce linia Aix-Marsylia zostanie zamknieta na czas robot (budowa 2 toru)... a autobus, co tu sie oszukiwac, bedzie wlokl sie jak zolw w godzinach szczytu... A na wynajecie pokoju mnie po prostu nie stac :( Buuuu... No, ale zeby ten mail nie byl tylko w takim smutnym tonie, to napisze, ze palec ladnie sie goi! Opuchnizna zaczela schodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne od gratulacji dla mlodej pary: EWULEK I MAZ - 100 lat i jeszcze dluzej i jeszcze raz dla Was!! Wszystkiego absolutnie najlepszego ❤️ ❤️ ❤️ A u mnie dol :( - w przyszlym tygodniu mam egzamin ze statystyki z materialu, ktory przerabialsmy w zeszlym tygodniu i ktorego nie rozumiem... Oczywiscie o egzaminie dowiedzialam sie przypadkiem, bo moja wspaniala kolezanka M. \'zapomniala\' mnie poinformowac... zapomniala tez mi przyniesc kser potrzebych do zrobienia zadania na dzisiaj :( Zadanie jakos zrobilam... w bolach, bo w bolach, ale mam nadzieje, ze dobrze... Po poludniu umowilam sie tez z kumplem na porcje tlumaczenia zagadnien statystycznych! Mam nadzieje, ze w koncu cos zrozumiem! A w ogole to mi zle, bo chyba nici z moich wymarzonych studiow... Jak na zlosc w tym roku wydzial przenosi sie do Marsylii :( Dojazdy odpadaja, bo wkrotce linia Aix-Marsylia zostanie zamknieta na czas robot (budowa 2 toru)... a autobus, co tu sie oszukiwac, bedzie wlokl sie jak zolw w godzinach szczytu... A na wynajecie pokoju mnie po prostu nie stac :( Buuuu... No, ale zeby ten mail nie byl tylko w takim smutnym tonie, to napisze, ze palec ladnie sie goi! Opuchnizna zaczela schodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne od gratulacji dla mlodej pary: EWULEK I MAZ - 100 lat i jeszcze dluzej i jeszcze raz dla Was!! Wszystkiego absolutnie najlepszego ❤️ ❤️ ❤️ A u mnie dol :( - w przyszlym tygodniu mam egzamin ze statystyki z materialu, ktory przerabialsmy w zeszlym tygodniu i ktorego nie rozumiem... Oczywiscie o egzaminie dowiedzialam sie przypadkiem, bo moja wspaniala kolezanka M. \'zapomniala\' mnie poinformowac... zapomniala tez mi przyniesc kser potrzebych do zrobienia zadania na dzisiaj :( Zadanie jakos zrobilam... w bolach, bo w bolach, ale mam nadzieje, ze dobrze... Po poludniu umowilam sie tez z kumplem na porcje tlumaczenia zagadnien statystycznych! Mam nadzieje, ze w koncu cos zrozumiem! A w ogole to mi zle, bo chyba nici z moich wymarzonych studiow... Jak na zlosc w tym roku wydzial przenosi sie do Marsylii :( Dojazdy odpadaja, bo wkrotce linia Aix-Marsylia zostanie zamknieta na czas robot (budowa 2 toru)... a autobus, co tu sie oszukiwac, bedzie wlokl sie jak zolw w godzinach szczytu... A na wynajecie pokoju mnie po prostu nie stac :( Buuuu... No, ale zeby ten mail nie byl tylko w takim smutnym tonie, to napisze, ze palec ladnie sie goi! Opuchnizna zaczela schodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria cos sie rozszalala i nie moglam wyslac poprzeniej wiadomosci... stad trzy poprzenie posty... :) kokus - nastepny egzamin mam w przyszla srode... potem ustny z 2 tygodnie w poniedzialek i kolejny 31 maja... To przedsesyjny kalendarz! W sesji bede miec dwa pisemne egzaminy (dat jeszcze nie znam) i jeden ustny 15-tego... Nic, sciskam wszystkich po kolei i powoli bede sie zbierac do Aix :( Jak mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem po sesji ale jestem tak wypruta, ze nie wiem co pisac... szok... niech mi ktos doda energii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwilke jak burza... Margot, no to powodzenia na tych kolejnych examach, kciuki ebde trzymac Jay, za ciebie tez trzymam:) Izza, Gratulacje!:) Marzenusia, to fajnie, ze Ci sie dowcipny instruktor trafil:) najgorzej dostac sztywniaka jakiegos, albo takeigo dracego ryja.. :-D Kokus - tak, termin obrony mam na 23 czerca, jezusie... wrrrr... a prace mamy zlozyc do dziekanatu na 2tyg przed obrona.. wiec musze sie streszczac. zmykam kochani Mayenka (a to chamy z tej Anglii.. nawet nie raczyli odpowiedziec):) ), Bagatelka, Funkia, Verte_Inga, Elfik, Akara, Squirley, Amber, Piwonia (piekne zdjecia!:) ), Esja (gdzie sie podziewasz?), Gapa (jak palec?), JoAska, K-11, KaHa, Malutka-de (jak malenstwo?:-) ), Naneczka (ech, pikla nozna, uwielbiam..;-) ), Xana, Simonka -- usciski dla was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... no dobra, to juz wszystko wiem.. Niedawno dopiero wrocilem z roboty (bo praca nie mozna tego nazwac), caly dzien siapi deszcz, wiec w drodze powrotnej oprocz zwyklych zakupow wzialem jeszcze piwo, super mocne, Karpackie, ma 9 %.... I przy dzwiekach irlandzkiej muzyki pije piwo prosto z butelki i pisze... wiec tak: Squirley - gratuluje zdania examow, teraz chwilke odpocznij a na pozniej daje Ci solidnego kopa energii, i buziaczki... Margotku, gwarantuje zwyczajowa pomoc w formie trzymania kciukow.. bardzo, bardzo nieladnie postapili na tej uczelni... GNU - waw, to faktycznie malo czasu.. Do dzis pamietam, ze oddawalem prace 14 lipca, 29 sierpnia bronilem, a 2 wrzesnia juz bylem w wojsku w moim ulubionym Wroclawiu... na Obornickiej.. Aha, a juz od 15 lipca pracowalem.. to bylo tempo... Marzenusia, trzymam sie, ale to piwo takie mocne , ze zaraz sie puszcze... :D Amber, czy zazywanie chromu moze byc szkodliwe? wiesz cos o tym? ok. pappapaaatki i caaallaaaussskkkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus: dzieki za gratulacje! uprzedze Amberka: z tego co mi wiadomo chrom jest bardzo dobry i potzrebny organizmowi. Reguluje gospodarke insulinowa w organizmie. Zazywanie w zaleconej dawce na pewno nie zaszkodzi. Ja codziennie biore chrom. aha, juz mam 3 oceny w systemie. Same A!! Hihi! Czekam jeszcze na ostatnia. Po pracy ide sie opalac do solarium. a potem do wyra i spac. Leb mi juz peka ze zmeczenia... Aha, musze wam jeszcze opisac genialny pomysl na jaki wpadli moj dziekan i moja szefowa w ostatni piatek.... Ale to pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, glupie reklamy pop-upy.. tez je macie? Kokuś {kwiat} no, czasu malo.. ale u ciebie to w ogole sprintem szlo:) ja sie zmotywowac nie moge.. im mniej zajec tym jak mi sie wydaje, mniej czasu... \"ale o tso chod---zi?\":) Squirley 🌻 same A, gratuluje!!!:) A do czegoz to ten chrom tak potrzebny? ja sie ostatnio kwasem foliowym zazerac zaczelam... ze wzgledu na przyszle pokolenia, oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ witam wszystkich serdecznie:P niepozwole wam o mnie tak latwo zapomniec:P ja mam prosbe-czy ktos moze mi pomoc- ja sobie chcialam kupic taka koszulke-(nie jedna,bo wiele mi sie tu podoba:))-czy ktos wie jak ja moge ta koszulke kupic,biorac pod uwage,ze mieszkam w usa..... a moze wiecie gdzie tu w stanach moge dostac tego typu koszulki???? http://extrakoszulki.home.pl/cgibin/shop?show=chiny&sort=id&sid=39a7886 poradzcie:D a w ogole...czy to mi sie opaca?bo ja juz skontaktowalam sie z wlascicielka sklepu i koszulki sa no powiedzmy,ze za dwie-100zl plus przesylka ze 30 lub 40zl-ile to by bylo $???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonka> koszulki z takiego typu impresjami widzialam w K-mart, ale troche dawno zle sie czuje, mam zawroty glowy i dretwieja mi rece i twarz.. nie wiem co ze soba poczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich :) Postanowilam ograniczyc czas spedzany przy kompie ( moje oczy nie wygladaja dobrze zolte z czerwonymi zylkami) Simonka swietne te koszulki ,wydaje mi sie ze musialabys wyslac emaila do tej firmy i zapytac sie ile kosztuje przesylka do USA Pozdrawiam Wszystkich :) U mnie nic ciekawego skonczylam kurs i niewiem co dalej..... Pozatym mam nowe psy :) Cmokaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo nie przeczytalam dokladnei simonka to w dolarach to gdzies by wyszlo $35 jesli dobrze licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, jak brakuje chromu w organizmie to zwieksza sie laknienie na slodycze bo on to kontroluje. Jednak jak ze wszystkim nie nalezy przesadzac, zwykle pisze na opakowaniu - 1 pastylka dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena
Mieszkam od 17 lat w Bremen.Niemcy Jestem z zawodu Nauczycielka Przedszkola.Od 5 lat pracuje z uposledzonymi umyslowo sa oni w roznej grupie wiekowej.Praca ta daje mi duza satyswakcje poprostu jest wspaniala nigdy przed tem nie wyobrazalam sobie pracy z takimi ludzmi .Dzis nie wyobrazam sobie innej pracy.Chcialabym nawiazac kontakt z osoba ktora ,obraca sie w podobnym srodowisku zawodowym.czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena
Mieszkam od 17 lat w Bremen.Niemcy Jestem z zawodu Nauczycielka Przedszkola.Od 5 lat pracuje z uposledzonymi umyslowo sa oni w roznej grupie wiekowej.Praca ta daje mi duza satyswakcje poprostu jest wspaniala nigdy przed tem nie wyobrazalam sobie pracy z takimi ludzmi .Dzis nie wyobrazam sobie innej pracy.Chcialabym nawiazac kontakt z osoba ktora ,obraca sie w podobnym srodowisku zawodowym.czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Nareszcie w domcu :) Humorek mam dzis lepszy :) Zaraz zmykam do ogrodu sie troche poopalac :) :) GNU 👄 - przyszle pokolenia? Mmmmm :) Powodzenia w staraniach :) :) kokus - bede kombinowac z tymi studiami, tak latwo sie nie poddam! :) :) Squirley - gratuluje zdolniacho!!! Same A!!! Wow :D :) Simonka 🌻 - jak tam Ci idzie odchudzanie? :) Dark Elf - koniecznie podeslij nam zdjecia nowych psiakow :) :) olena - witaj na topiku 🖐️ Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju!!!! ale mnie boli glowa.... dzis rano wypilam tylko jedna mala filizanke kawy... A na kampusie zamkneli kawiarenke i stolowke bo jest lato i nie ma gdzie kupic.... buuuuuu.... bede musiala poczekac do lunchu. W sali konferencyjnej obok jest takies spotkanie i maja tam kawe. Musze sie zaczaic jak skoncza obrady to moze cos zostanie... Okropne jest zycie kofeinowego junkie.... Poza tym pogoda niemrawa... Zachmurzone i pokrapia od czasu do czasu. Przygnebiajacy dzien. Nic mi sie nie chce, tylko spac... a tu trzeba siedziec w pracy do 5. Potem na 7 ide na Graduation gdzie masa moich znajomych bedzie dostawac dyplomy. Po ceremonii ma byc reception, mam nadzieje, ze zaserwuja jakies dobre jedzonko. Ok. Wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... nikogo nie ma... takie juz moje szczescie. Jak ja mam chwilke wolnego to wszyscy zajeci... hihihi... pogoda nadal paskudna, ale przede mna paruje wiellki kubek kawy o smaku czekoladowym z Durango\'s. Wlasnie wcielam pyszna salatke z kurczakiem. Mam jeszcze pyszne jablko i bezcukrowego cukierka. Co za dzien... 🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Squirley - ja jestem :) Wlasnie skonczylam robic porzadki! I ogladam \'Sasiadow\' Pata i Mata i turlam sie ze smiechu :D:D:D U mnie pogoda calkiem niezla, ale wieczorem ma byc burza... Juz zaczyna sie troche chmurzyc... A ja czekam na moja uczennice... Zastanawiam sie czy w ogole dzis przyjdzie. We Francji jest bowiem swieto, moze gdzies wyjchala? Poki co jeszcze jej nie ma... Ide poczytac i wciagnac troche tiramisu :D Od jutra zabieram sie intensywnie za nauke... ech... Nie pisalam o tym jeszcze, ale juz wczoraj wywiesili w koncu daty pozostalych egzaminow - 2 i 9 czerwca! Niezle! Bede miala czas, zeby sie przygotowanic miedzy jednym a drugim! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×