Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość hahahabuhahahahhahahahahaaaaaa
kozia wolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantilly
102 Mój jest polakiem ,w wojsku "jesteśmy" juz 10 lat Jestes gotowa na bycie zoną wojskowego i ciągłe przeprowadzki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantilly
Witaj Gapa To nasi widze tyle samo 10 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, zapomnialam, rob to prawko predko, bo moja polowka juz wyjezdza pojutrze, wiec trzeba bedzie babska impreze zorganizowac koniecznie..... no i ktos bedzie 102 do domciu odwozil i na pewno nie bede to ja, bo jako ( mam nadzieje !!! ) gospodyni imprezy zamierzam ze 102 usiasc i pokazac, jak sie pije po paru latach odwyku :D:D:D:D:D:D obiecalysmy sobie kiedys....... ;):D A Ty Natka bedziesz miala za zadania zrobic dokument, dla potomnosci :D Co Ty na to.... ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantilly, witaj w klubie :D Nie wiem jak 102, ale ja powiem : widzialy galy, co braly, wiec mam nadzieje, ze jak przeprowadzki, to w miejsca, ktore sami wybralismy :D A jak nie, to dom moj, gdzie serce moje.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha tylko ze jakos tych miejsc nie chca dawac gdzie by się chciało pojechac ,przez 10 lat udało nam sie raz wybraliśmy Niemcy i dostalismy --było super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapciu- ty piciem nie strasz ;-) a masz racje jestesmy przy doskonalej okazji wykorzystac natke jako kierowce;-) u mnie w sobotke pokerek w domciu wiec chyba sobie wybede z przyjemnoscia ;-) a nasi panowie to air force

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i buziaki :) Fajnie, ze sie lista znalazla ;) Wiajcie nowe postacie, a jest was troche na ostatnich stronach :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa> no ja mam za soba wypad do Chicago.. na weekend;-) wyjechalam w piatek, wrocilam w niedziele, po czym padlam jak zabita spiac chyba z 15 godzin, Key Largo tez mam zaliczone, ale to sie nie liczy ba maz w aucie hihih. Marzy mi sie przejazd na druga strone do CA, ale zobaczymy co z tego wylizie, na razie jestem uwiazana.. 102> ee no ja tez chce na babska impreze, maz w domu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas moze nie bedzie tak zle.... my sobie zazyczylismy Guam, mam nadzieje, ze sie uda, chociaz dalej juz sie chyba nie da.... Australie bysmy wybrali, ale ktos tam siedzi cale wieki, i nie chce sie ruszyc 😡. A ja mam najlepsza przyjaciolke w Australii...... Air Force ja i maz ;) A co to znaczy CPT... ? Jakos to okreslenie nie wpadlo mi w ucho :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten CPT to nie captain czasem? no bo od czego taki skrot?;-) skonczylam prezntacje na jutro, matyldo, jeszcze tylko potrzebuje zaby dokleic i juz;-)) Gapa> Ty nei zapraszaj, bo jeszcze razem z Toba do Texasu pojade, ja lubie podrozowanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O raju, no jasne, CPT, nie wpadlam na to sierota Jay, no nie ma sprawy :D, w towarzystwie zawsze przyjemniej :D Z tym, ze niestety ja z Teksasu lece do Polszy, wiec na Floryde bede wracac dopiero w listopadzie ;) Ale na imprezke moglabys wpasc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa> a nie moge zostac z tesciami do listopada? hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam, ze moi tescie, super ludzie nie mieliby nic przeciwko temu......... Dawaj, pzryjezdzaj, poimprezujem a potem Cie zamelinuje z kowbojami i nikt Cie nie znajdzie przez chwile :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa mam rozumiec że Ty też AF? ale Wy macie lepiej , bo chyba tak często sie nie \"przeprowadzacie\"? Mam kumpele W AF i ona siedzi juz 10 lat na jednej bazie !!! A my Fort Campbell na granicy Kentucky i Tennessee, mieszkamy po za bazą -kupilismy dom , bedziemy tu jescze 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantilly, owszem, AF ;) trudno powiedziec, to zalezy od wykonywanej pracy, jedni jezdza duzo, drudzy mniej..... Moj maz ogolnie duzo nie jezdzi ( nie na dluzej niz 3 miesiace w kazdym razie, chociaz Bliski Wschod i okoliczne piaskownice juz zdolal zwiedzic wzdluz i wszez ), jako ze ci, ktorzy wykonuja \"krecia\" robote, sa dobrymi fachowcami, wyszkolonymi - tych staraja sie trzymac jak najdluzej ( nie chca sie ich pozbywac, wyjezdzaja dopiero, jak jakas inna baza cierpi na niedobor, albo pilnie potrzeba dobrego \"krecika\" ;) )... wiec my siedzimy tu juz jakis czas, i jeszcze posiedzimy, tez kupilismy dom :D A do Texasu jade w okolice Corpus Christi - jakies 3 godz. od Houston, przez ktore bede przejezdzac, i przez ktore lubie przejezdzac, ale jedynie w nocy, albo nad ranem :D :p Czyli w kowbojsko - country okolicach mieszkasz ? Faaajnie Ci, ja marze o tym, zeby kiedys osiedlic sie w Teksasie.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa> to tam uwazaj na siebie podczas przejazdzek na Dziki Zachod, moze jakas proce zabierz do ochrony czy cos.. Cos czuje, ze to nie moj dzien dzisiaj , ech... milego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryspina
pozdrawiam wszystkich ... nie pisze do was poniewaz nie mam dostepu do komp. Jestem na wakacjach w naszej ojczyznie.... upal straszny, ale da sie wytrzymac poniewaz nie jest wilgotno. Czasami nawet jakis wiaterek zawieje... ciao... do nastepnego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryspina szczesciaro... zjedz za mnie pare pierogow. ale bym juz chciala do Polski pojechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Gapa Ja w tx to nigdy bym nie zamieszkała , ta wilgotnośc mnie wykańcza A u mnie to faktycznie country, spokojnie , cisza, od czasu do czasu sarna mi wskoczy na ogród i kwiatki obeżre!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem z pracy po tygodniowej przerwie... ale kijowo bylo... i wiem ze nie cierpie mojej pracy. wiecie co- klienci to maja problemy...a jedna z kelnerek to sie nie usmiechnela, a facet to slepy i nie doczytal na kuponie ze ma drinka kupic i sie kloci...jedna z serwerek zakochana w turku-i sie cieszy ze on zazdrosny o nia( pewnie jak w gebe jej da z tej zazdrosci i ona nadal bedzie sie cieszyc...) dajcie mi mala bombke ..rozwale to towarzystwo... szukam pracy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o opinie na temat tej sukienki..musze cos ladnego miec na wesele...http://www.littlewoods-online.com/rf/navigation/product.do?Mis_item_id=15&D=345047678&SN=151%204294967078&Nao=96&Ntk=group_search&Mis_item_loc_id=1&SNtk=&Nu=this_product&Nty=1&thisprod=344801133&groupId=345047678&Ntt=345047678&Dx=mode+matchall&Np=1&N=151%204294967078&Ns=prod_in_stock|1||price_est|0||prod_min_base_price|0||scu_id|1&item=0 w kolorze CZERWONYM! Dziekuje z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie chlodno (tak specjalnie pisze chlodno, bo moze od tego slowa zrobi sie Wam chlodniej ;-) ) Londyn Londyn i po Londynie! Jestem znowu w Monachium i siedze w pracy... bleeee! Wczoraj bylam w kinie na niemieckiej prze-prze-przedpremierze Piratow z Karaibow ;-P Oni tu zawsze sa spoznieni, bo robia dubbing... zaraz umre... tutaj jest tak goraco, ze sie tego opisac nie da! Klimy oczywiscie nie mamy, i przeszklone biura na poludniowa strone... uffff... aggaa - podoba mi sie ! Sliczna sukienka, prosta w kroju, w pieknym kolorze. Gapa -trzymaj sie! ehhh ciezko tak bez mezczyzny u boku! uuups, musze zresetowac komp. zjawie sie jeszcze pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×