Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Paaoolka🖐️Bling🖐️Margot napisz jak Ci poszlo? dzis w tv podali ze 10belgijka zostala matka SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie i Wszystkich🌼🌻🌻 Paaoolko-ale jesteś twardzielka z tą dietą:-) U nas też DUŻE słońce ze 30 st:-) Prasowanko kończę i pomyślałam,że czas na mały relaks... Nanaczko-ja w Grecji:classic_cool: Nadal brzuszki w łóżku:-( Marguś-dzisiaj kilka razy myślami byłam z tobą,ciekawe jak ci poszło:-)❤️ Arnusiu-też kocham rynki i bazary,ale lubię iść sama bo tak mały za spódnicę ciągnie i ciągle coś chce:classic_cool: Mika-taka prawdziwa chałwa tj z sezamu,migdałów i miodu,jest super kaloryczna(100g-550kcal) a tą o której pisze to kukurydza masło cukier i coś tam jeszcze i jest pyszniejsza od tamtej i pewnie ma 1000kcal w 100g.:-( :-( :-( Wiecie co mi się stało? Mój cudny stary wazonik stał już na stole z różyczkami i dzisiaj chciałam im wodę zmienić i okazało się,że on się poci! Jest z wypalanej gliny a może to kamionka,nie wiem.. wazonik jest brązowy tak jak wszystkie kamionki a na obrusie zostawił mi plamę koloru zielonego jak tusz do pieczątek:-( Ciekawe z czego był zrobiony,może coś wiecie o starodawnej technice i o składnikach,albo znacie jakąś stronę, może to być coś trującego? Bo ścianki wazonu też się pocą na zielono:-( Pozdrawiam🖐️ 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na egzaminie nie bylam poniewaz sie rozchorowalam... mam zapalenie zatok i siedze w domu... mam tez wyrzuty sumienia ze nie poszlam ( zwlaszcza po tylu miesiacach przygotowan :(), no ale coz... Nic nie da sie zrobic... Nastepnym razem przygotuje sie i podejde do dwoch... Mika - A mi wyszlo ze w poprzednim wcieleniu bylam mezczyzna z polnocno srdkowej Ameryki, urodzonym okolo 825 r. Bylam liderem, majorem badz kapitanem :) Co ciekawe moj profil psychologiczny to: natura artysty zawsze przemienijacy/ca przedmioty brzydkie w piekne (! co to ma wspolnego z kapiatanem?!?) i szare w kolorowe.... Co wynioslam z dowswiadczen w poprzednim wcieleniu: wspanialomyslnosc i poczucie braterstwa. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena> jak sie sprawdza poprzednie wcielenia?;-) przykro mi, z powodu zapalenia zatok, wiem jaki to bol, sama mam kilka takich do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - od dzisiaj mowcie do mnie KAPITANIE ;) :D Z tymi zatokami to rzeczywiscie nie ciekawa sprawa... a najgorsze jest to ze zawsze mnie to lapie w porze egzaminow ... :( Jakie macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena podac sobie rece mozemy-ja tez mam zatoki-zawsze wracaja mecze sie juz tak kilka lat:Onajlepiej je wygrzac jakas lampa-albo nawet solarium:)zycze Ci zdrowkapowiadasz wyszlo ci ze bylas majorem hehehe nono kto wie;) Jay🖐️wroc chyba jedna stronke podalam tam link by sprawdzic kim sie kiedys bylo:) Pe witaj:) Selala nigdy takiego wazonika nie mialam wiec niestety ci nie doradze:( Margot ciekawe kiedy sie odezwiesz-a moze gdzies teraz opijasz bo dobrze Ci poszlo:) moje plany na weekend-dzis wybieram sie do Hasselt z mala do wesolego miasteczka:)mimo ze pogoda nie bardzo:Ojakies 17stopni:Pale sie ubierzemy cieplo:)to tylko raz do roku jest wiec jedziemy zobaczyc:) jutro jadewybieram sie do Bxl na mecz pilki noznej a co dalej-hm nie planowane zawsze najlepsze:) milego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao.... margot--??????? chcialam zlozyc gratulacje. a tu cie nie widac,pewnie juz sie upilas ze szczescia....(mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D Dziekuje wszyskim za kciuki ❤️ Jestescie kochani! ❤️ Obrona wypadla spiewajaco! :D Byla mila atmosfera, wiec w ogole nie czulam stresu! I sie rozgadalam z komisja! Doswiaczenie jak najbardziej pozytywne... Ocena bardzo nieczego sobie wiec wszystko na plus! :D Teraz niestety musze zmykac... Pozdrawiam wszystkich... Dziekuje raz jeszcze! Odezwe sie pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z week- endowego dyzuru Margola - sama wiesz.. Kryspina - a\' propos upicia....??? BO JA JUZ PO DIECIE!! Przyjmujcie mnie do klubu \"zatokowcow\" od paru lat mam spokoj ale kiedys ciezko bylo No wlasnie z tymi wcieleniami , skad to bierzecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 Gratuluję Marguś!!!! Radosnej i miłej Soboty.... U nas słoneczko przypieka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludki Nudze sie jak mops, moj M na silowni, rodzice telefonu nie odbieraja wiec nie mam z kim pogadac, a z Tivo powiewa nuda. Jedyny plus to taki ze idziemy na 2 godzinny kurs zarzadzania i obrotu nieruchomosciami wiec moze sie czegos ciekawego dowiem. :) Wiem ze nie powinnam wychodzic z domu, ale po prostu nie potrafie usiedziec na miejscu :o Kurcze ze to chorobsko wlasnie teraz musialo mnie dopasc 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> gratulacje!!! mika> dzieki, wlasnie sprawdzam kim jestem, tylko sie zastanawiam czemu tam tylko jedno wcielenie;-)).. jestem swiecie przekonanan, ze ja juz tu kilka razy za kare bylam;-) za troche czasu idziemy na lunch z moimi japonskimi znajomymi.. beda nas uczyc co jesc a czego nie dotykac w ichniejszej restauracji heheh martwie sie troche;-) bo przeciesz trezba bedzie przelykac wszystko z grzecznosci;-) pozdrowienia dla wszystkich i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to obrone mamy z glowy..... arnusia--mam zalozonych tyle anty-wirusow, ze nikt nie moze sciagnac skyp\'a...jeszcze troche cierpliwosci. moze jutro mi sie uda. jay--- jak tam bylo w \"suszarni\"???? dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryspina> no wlasnie nie bylam w suszarni;-) za to dostepne byly wszelakie makarony, zupy, gyoza, tempura od wyboru do oloru.. lunch byl o 12, teraz jest po 7 wieczorem, a ja wciaz mam pelen zoladek;-)) chyba zaczne sie stolowac w tej restauracji, zycie mnei taniej wyniesie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek24
Mieszkamy w 10-ciu w jednym pokoju w Glasgow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z Londynu... z tego kursu, o ktorym mowilam ( zapisalismu sie na kolejny) i ze spotkania ze znajmoymi... oj !!! potrzeba mi bylo takiego rozlunienia od bardzo dawna... W kazdym badz razie don=brze juz byc z powrotem w domu... wszedzie dobrze ale w domu najlepiej :) Zycze dobrej nocki... ciao🖐️ Piotrek -- witaj :D Jak to sie zyje w 10 ludkow w jednym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🌻🌻🌻 Niedzielę spędziłam nad morzem,słońce jeszcze niezle opala, plecki i nogi opaliłam spacerując,pełny relaks.... relaks też męczy,wieczorem padłam:-) A dzisiaj znowu pełne obroty,tak jak pewnie wszyscy, Słusznie mówi się:nie lubię poniedziałku! Kasiulena-szkoda,że rozchorowałaś się,tyle nauki i wyrzeczeń.. ale co ma być to będzie,następnym razem na pewno się uda. gdzie się wszyscy podziali???? M I Ł E G O 🌻P O P O Ł U D N I A🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Jak Wam sie zaczal poniedzialek? za pol godz mam kolejne spotkanie z dyrektorami na wiecie ktory temat... :o powinno byc dobrze.... ale na wszelki wypadek poprosze o kciuki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×