Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Margot - ale Ci zazdroszcze ... zamien sie ze mna :) ;) Otwierasz rano okno i wdychasz to czyste, gorskie powietrze- no i widok masz zapierajacy dech w piersi (tak sobie wyobrazam :D)po prostu niepowtarzalny... tez bym nie jechala do Pl gdybym mogla sobie spedzic swieta w takiej pieknej okolicy jak Twoja :D Blingbling - slysze ze sie Twoj remont zbliza ku koncowi - jakie efekty? Jestes zadwolona? Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bling - widze, ze remont pomalu obiega konca! I jak: zadowolona jestes? :) :) Kasiulena - to jest naprawde piekny region! Prowansja, gory... Cud miod i orzeszki... I chetnie bym tutaj zostala, ale... poza turystyka ciezko jest znalezc zatrudnienie, do drugie brakuje mi w poblizu wiekszego miasta... po trzecie (wiem jestem dzisiaj monotematyczna) moi tesciowie mieszkaja tylko 10 km od nas i preferowalabym jakies oddalenie (minumum 50 km) w dowolnym kierunku :P :D Jesli zas chodzi o PL, to ostatnimi czasy jezdzimy na krotko i trzymamy sie dla odmiany nizin ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao margot, kasiulenia... ja tez za oknem mam gory....apeniny i swieze powietrze, ale jak chce isc do teatru albo na wystawe, to musze jechac w bardziej cywilizowane miejsca.. .. np..do stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie, dla odmiany, mozecie odwiedzic mnie w domu moich rodzicow jak bedziecie w okolicach Mazur :D Zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryspina - ja mam muzea pod nosem... a chce gor i morza i jezior i lasow.... ze tez zawsze chcemy tego czego nie mozemy miec :D Mika - dawaj dawaj... nie ociagaj sie w tyle ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest to. Zawsze chcemy miec to czego nie mamy... :) Kasiulena - dzieki za zaproszenie! 🌻 Ode mnie (w PL) na Mazury juz nie jest tak daleko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika,,, ciao, ja tez szoruje, bo przyjezdza moja kolezanka z kanady......i wlasnie z nia wybiore sie na wycieczke ukulturniajaco-odhamiajaca po wiecznym miescie......../przepraszm za to wyjatkowo trafne ,wg. mnie, okreslenie/ kas.margot 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kasiulena - ze stolicy Pomorza i Kujaw :D :) kryspina - okreslenie jest bardziej niz trafne! Osobiscie bardzi je lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie nastukacjcie za duzo bo bede znow miala lekturke do czytania:Puciekam spac bo rano nie wstane dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryspina - okreslenie jak najbardziej trafne :D a jak Ci sie znudzi to cale odchamianie wtedy zapraszam do mnie, mam niezmierzone przestrzenie do wysprzatania ;) :D Ktora reflektuje? Wlasnie przypomnial mi sie dowcip o sprzataczce...a w zasadzie nie dowcip tylko stwierdzenie, ktore gdzies uslyszalam... a mianowicie ze w dzisiejszych czasach na Pania sprzataczke nie wypada mowic \" Pani sprzataczko \" tylko nalezy zwracac sie per konserwatorze powierzchni plaskich :D ok lece na silwonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym remontem to tak nei do konca ,koniec. Bo zostal przedpokoj i salon do pomalowania ,ale zrobie po mojemu,brat zagruntuje pomaluje na bialo a jak wroce na swieta to postawie szafe i dopiero strukturke walne. No wlasnei co tu taki ruch. Ja z zachodu z lubuskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powracam znowu... :) Kasiulenka- dzieki za pomoc ... :) 🌻 Margot- skad jet Twoj M.??? Ja jestem z Krakowa....:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×