Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hej, hej.... dziewczyny, jadlem dzis melona z wlasnej hodowli... Byl pyszny, dojrzaly do oporu, az sie oderwal od reszty rosliny i zaczal pekac, dobrze, ze zauwazylem, bo by muszki owocowe go popsuly, juz lataly obok.. To jest ta odmiana, ktora ma bardzo pobruzdzona skorke. A jak pachnial w sam,ochodzie, zanim go przywiozlem, ho, ho... Ponadto dojrzewaja brzoskwinie wczesne, pyszne sa tez, ale strasznie mechata skorke maja.. Obzeram sie tez malinami, ktorych drugi wysyp sie zaczal. Borowka amerykanska juz sie konczy, niestety tam gdzie rosna maja troche zbyt malo swiatla i nie sa dosc slodkie jak byc powinny. Marzenusia, a jak Twoje ogorki kiszone? juz zjedzone czy czekaja na wieksza okazje? Niestety, moje z gruntu juz sie skonczyly, opryski niewiele pomagaly, bo deszcze padaly wtedy kiedy nie trzeba. Tak samo padly melony i arbuzy, ktore sadzilem w ogrodku.. Jay, nie myslalem, ze u Ciebie moze byc zagrozenie od tego huraganu. Trzymaj sie mocno, nie daj sie.. najlepiej nie wychodz z domu... moze przywiaz sie do kompa.. pappapaaa, na razie.. u mnie pada deszcz, ide otworzyc sobie piwo, polskie, Debowe Mocne, polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus mmm malinki melonik piwko polskie mmmmm robie sie glodna:) 13 piatek a u nas ladna pogoda:) Jay- no i jak przejasnilo sie troche i u Ciebie? ide do sklepu bo wszystkie slodycze wyzarlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonnie zaszalala, zalala niekotre regiony tutaj, u mniew porzadku, jest ladniei jasno, ale pada.. w zaleznosci od tego w ktora strone pojdzie Charley to albo odetchniemy glosno, albo bedziemy zabijac dechami okna... jesli pojdzie w Atlantyk, to niezbyt dobre wiesci, bo Gulf Stream niesie ze soba cieple wody a to tak jak dolanie benzyny do ognia.. lepiej, aby poszedl ladem ten \"wiaterek\".. na razie jest spokoj.. a ja sie rozchorowalam;-((( wczoraj wrocilam z pracy z bolacym gardlem, godzine pozniej juz kapal mi nos, teraz nos mi juz rozsadza, boli mnie glowa, maz posyla mnie do lekarza.. ale ja taki dzikus jestem, wole poczekac w koncu to tylko nos i gardlo... juz od samego rana dostalam wyklad jak to o siebie nie dbam.. wiec dbajac o siebei zmykam do lozka.. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie Wam pochwalic, ze przygotowania do spotkania z Elfikiem ida pelna para :D zapowiada sie bardzo ciekawy wtorek :D :D :D u nas ostatnie pare dni bylo zimno jak cholera wrrrrrrrrr.... ale jak dla mnie mogloby tak juz zostac, tylko niech slonce podswieci co kilka minut dla ocieplenia :) dzisiaj mamy jakies 72F wiec ciut cieplej, ale pogoda jest nieprawdopodobna jak nigdy o tej porze, nasza klimatyzacja wogole nie jest potrzebna, nie to co rok temu, rachunki przychodzily wysokie a w tym placimy doslownie grosze, co to sie porobilo :D....ale juz nie kracze bo moge zapeszyc !!! zmykam kofani, trzymajcie sie !!! ....to do potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie Wam pochwalic, ze przygotowania do spotkania z Elfikiem ida pelna para :D zapowiada sie bardzo ciekawy wtorek :D :D :D u nas ostatnie pare dni bylo zimno jak cholera wrrrrrrrrr.... ale jak dla mnie mogloby tak juz zostac, tylko niech slonce podswieci co kilka minut dla ocieplenia :) dzisiaj mamy jakies 72F wiec ciut cieplej, ale pogoda jest nieprawdopodobna jak nigdy o tej porze, nasza klimatyzacja wogole nie jest potrzebna, nie to co rok temu, rachunki przychodzily wysokie a w tym placimy doslownie grosze, co to sie porobilo :D....ale juz nie kracze bo moge zapeszyc !!! zmykam kofani, trzymajcie sie !!! ....to do potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenka
Biedna Jay- wracaj do zdrowia! Kokus- ja jak bylam w Polsce to sie tez obzeralam owocami z ogrodu-malinami, morelami i wegierskimi wisniami, so takie pyszne, slodkie prawie jak czeresnie. Znasz je? Zalapalam sie tez na ostatnie truskawki i czeresnie. Tesknie za moim ogrodem. Tak tam bylo blogo; cicho i przyjemnie. Fajnie bylo prozrywac wisnie, chioc nie wspomne ze cena na skupie wrecz smieszna. Ale sie porobilo... Elfik-dobrze ci ze sie mozesz obzerac slodyczami i nie tyjesz. Ja od wyjazdu do Polski jestem na dietce i cwiczeniach wiec slodzycze ogladam bardzo rzadko. Wczesniej bylam uzalezniona wiec teraz wole nie przesadzac, bo znow wpadne w nalog i koniec ze mna. Biore chrom w tabletkach i pije herbatke Puerh i musze przyznac ze efekty widac bo schudla jakies 5 kg. Jeszcze bym chciala schudnac jakies 3 kg. Jak przyjechalam do Kanady pierwszy raz ponad rok temu to sie obzeralam jak szalona a teraz znow wrocilam do racjonalnego zywienia i az sie sama sobie dziwie jak moglam tyle jesc. A teraz jem duzo mniej i sie tak dobrze czuje:-) bo znow jestem zgrabna. Co do huraganu to sie zastanawiam czy u nas tez troche nie czuc skutkow, choc do Florydy mamy jakies 15 godzin samochodem. Pada i wieje, wiec moze to przez huragan? Wogole to sie stresuje ostatnio bo moj maz dostal propozycje nowej pracy. Praca jest super, dobre pieniadze, daja samochod, cell phone, pager itp, wszystkie benefits. Przeszedl przez 3 interview i dzis pojechal podpisac dokumenty zezwalajace na background check-tzn historie kredytowa, police check no i problem w tym ze oni sie dowiedza ze on ma niecale 21 lat a wedlug kanadyjskich obliczen ma 20. Podobno nie mozna dyskryminowac ze wzgledu na wiek i Mike ma 5 lat doswiadczenia w branzy IT i dobre referencje ale kto wie czy wiek nie odegra roli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka eee wiek chyba nie ma znaczenia wazne ze jest dobry w tym co robi:)Kurcze ja niewiem co sie ze mna dzieje obzeram sie i nic ostatnio weszlam na wage i wskazala 45 kg a mam prawie 170 cm wzrostu musze sie wybrac do lekarza juz teraz na bank:)dzieki za zdjecia:)Przypomnial mi sie Krakow i fajne chwile spedzone tam:) Piwonia- no zapowiada sie bardzo interesujaco:)Mam nadzieje ze pogoda tez dopisze:) Jay:) Teraz juz naprawde ide czy Wy tez szykuje cie sie do sklepu godzine?Czy tylko ja taka powolna jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus ogorki spieprzylam! Da sie jesc, ale sa takie czosnkowe! :( Bardzo ostre. Nastepny sloik sie wlasnie robi i wlozylam mniej czosnku, wiec mam nadzieje, ze beda lepsze! :D Uciekam cwiczyc :) Przytylo sie na wakacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniusia no godzine tak na szybkiego a jak bym chcial powoli i dokladnie ze dokladnym makeupem to by zajelo mi z 3 godziny hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo ale to bardzo;)) Nie bylo mnie dosyc dlugo bo to i wojne z chlopem o komputr prowadzilam (dzien w dzien przez kilka godzin niezmordowanie \"Babilon 5\" ogladal, mnie do kompa nie dopuszczal, zaleglosci mailowe ze hej... jeszcze do dej pory skrzynki nie odgruzowalam). No i mowie Wam razu pewnego tak sie wscieklam na chlopa mego rzucajac mu haslo ,\"ze Ten tam w gorze co to na to wszystko patrzy a mnie tu cholera bierze powinien wreszcie noge spuscic i w tylek grzecznie mowiec chlopa mego kopnac\";)).. No i sie stalo, burza byla wtedy przeokropna i Bozia kopnela i trzasnal piorun i co tu wiecej opowiadac ......przepalila nam sie cala karta glowna z dostepem do interneta wlacznie;)). To wlassnie pierwszy powod mojego naglego znikniecia;)) A po drugie moi drodzy to zaczelam sie doksztalcac. Okazuje sie ze moj mgr fizyka medycznego nie za bardzo sie tu w Medical Center sprzedaje. Powiedziano mi ze oni i owszem akceptuja moj dyplom z Jagiellonki ale mam w ich przekonaniu za ogolne wyksztalcenie i powinnam zrobic jakas specjalizacje (cos na ksztalt podyplomowych w Polsce). Wiec \"Specjalizuje sie\" na Fizyko-terapeutke. 2 przedmioty (kursy raczej) juz zaliczylam na A, jeszcze mi tylko 9 zostalo;)) Stad wynika moja ostatnia \"niedyspozycja\" kafejkowa;)). zaznaczam jednak ze wszystko czytam a teraz i pisac obiecuje;) Kokus - dzieki za pamiec;) Marzeniusia - znowu nachalnie o fotki prosze;)) Jay-milych wakacji ..( mnie tez sie wkrotce zaczna-jak moje 2 gady do szkoly 26 sierpnia wyprawie :))) I dla calej reszty Buziaki bez wyjatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! U nas ostatnio temperatura utrzymuje sie ponizej 30 stopni, wiec jest bardzo przyjemnie. Taka typowa aura cieplego, ale nie za goracego lata w Polsce. W ogole czuje sie jak w Polsce - to chyba normalne majac dom pelen gosci z Polski :) Bronie sie jak moge, staram sie zachowac nasze stale rytmy i w ogole organizacje czaso-przestrzenna, ale moje starania przynosza efekty... powiedzmy... umiarkowane, hehe. Najlepiej wychodzi mi narzucanie im francuskiej kuchni (im smakuje, a ja po raz kolejny stwierdzilam ze kuchnia francuska jest o wiele mniej praco- i czaso-chlonna) Niedawno podjelismy desperacka probe wycieczki do Andory. Desperacka bo w sierpniu sa male szanse na dojechanie tam bez kilkugodzinnego stania w gigantycznych korkach. No wlasnie - korki. Jak tylko znalezlismy sie na koncu ogonka samochodow, zrobilismy elegancki w tym zwrot i pojechalismy w Pireneje francuskie. Andore Tata&Company zwiedza innym razem. :) Mayenka, dzieki za zdjecia :) :) Piwonia, a czy moge prosic i o twoje? Zdaje sie ze cos wspominalas o zdjeciach... :) Marenusia, a o Twoje? Prosze. :) I prosze wszystkich pozostalych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardynka
Pozdrowienia ze Sardyni, Wlochy. To przepiekna wyspa gdzie jeszcze duzo rodakow nie poznalo. Jestem tu od 24 lat, ale prawde mowiac chetnie wrocilabym do Polski.Ale co ja bede tam robic? Juz wszystko jest, co otworzyc? A tutaj tylko do tesciowej na wakacje to by bylo wspaniale. Zapraszam. Kto chce informacji to napiszcie. albioneurop@tiscali.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Aniolki ❤️ Jay - gratulacje tych cudniutkich A i obys nie musiala ich zbytnio odchorowac ;) Trzymaj sie tez mocno scian i czego tam mozesz ;), coby Cie tet hiragany i inne anoalia pogodowe nie unicestwily ;) Marzenusia - przkro mi z powodu ogorkow :( Ja tez ostanio zrobilam malosolne i cos tez mi wyszly nieszczegolne :( Albo dalam za duzo kopru, albo nie tyle, co trzeba czosnku, albo za ciepla woda zalalam, byly zjadliwe, ale nie wysmienite :) Dark Elf - ale masz swietniascie z tym spotkankiem, mam nadzieje, ze wszystko wyjdzie super. A czym jedziesz, pociagiem, czy autobusem? Tylko nam sie nie zgub ;) Margot - Ty juz pewnie w drodze, pewnie Ci ciutke smutno, ale patrz na dobra strone medalu - naladowalas akumulatorki i bedziesz miala co wspominac :) kokus - dzieki za zyczenia szczescia w szukaniu pracy :) Fajnie masz z tymi swoimi warzywkami i owockami, az slinka leci na sama mysl ... te brzoskwinki ... kupic w Ameryce dobra brzoskwinke, to jak na lekarstwo :( Piwonia - fakt, ze tegoroczne lato jest mile i mozna obejsc sie bez klimatyzacji, z czego sie bardzo ciesze, bo z klimatyzacja czuje sie troche jak w wiezieniu, jestem maniaczka otwartych okien, nawet w zimie :) Mayenka - powodzneia z chudnieciem, ale nie przesadzaj ;), nie zadreczaj sie dietami, bo stres Cie predzej wykonczy, niz waga ;) Izus - powodzenia na nowej drodze edukacji :) Gadzina - powiadasz, ze kuchnia francuska jest o wiele mniej praco- i czaso-chlonna? To dobra wiadomosc :) Ja jeszcze nigdy sie nie podjelam niczego francuskiego w kuchni, bom wlasnie myslala, ze jest bardzo skomplikowana ... hmmm ... Ale wakacje to masz jak widac udane :) Sardynka - witaj i opowiedz nam cos o Twojej sympatycznej wyspie sardynkowej ;) Na razie i calusy dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - mialo byc oczywiscie huragany i anomalia, a wyszly jakies pokraki, musi mialam paluchy jeszcze nierozpisane i oczy nierozczytane, ze wzgl. na w miare wczesna pore poranna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jeszcze musze sie z Wami podzielic ta mala radoscia, ze ostatnio udalo mi sie na amerykanskiej ziemi, wq takim nieduzym sklepie, znalezc NORMALNE ZIEMNIACZKI, normalne mlode ziemniaczki, ktore wygladaly i smakowaly tak samo, jak w Polsce, z tymi wiszacymi skorkami i w takie smieszne kropki, i ksztalty od malego jak orzeszek, po wielgasny jak dwie pilki do golfa :D Alez to byl raj:D Kurde na co czlowiekowi przyszlo, zeby tak sie cieszyc ze zwyklego ziemniaka :0 To jest taki maly sklepik, gdzie hcyba skupuja produkty rolne od zwyklych pobliskich chlopow malorolnych, a nie ja wszedzie z masowej produkcji na caly kraj, bo naawet szczypiorek tam maja taki normalny jak w Polsce, nierowny, z niepoprzycinanymi nozyczkami koncowkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardynka
Co do szczypiorku .. to nie jestes sama bo ja tez tutaj nigdy nie widzilam szczypiorku ,a w tamtym tygodniu o dziw az nie wierzac moim oczom ..... juz od lat jak nie jadlam zwyklego chleba z maslem i z szczypiorkiem. Na wyspie niestety nie dotarczaja Polacy z produktami spozywczymi, bo to wyszlo za drogo i za daleko, od portu z Rzymu plynie sie 12 godz statkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Sardynko, to Ty pewnie troszke czujesz sie odcieta od swiata? A moze sie myle? Jak jest na wyspie sardynkowej?? Chelb z maslem i szczypiorkiem ... tak, to jest rarytas sam w sobie. Znalezienie odpowiedniego szczypiorku moze byc problemem, ale nie mniejszym znalezienie normalnego swiezego chlebka z chrupiaca skorka! Mam nadzieje, ze Sardynianie ;) wypiekaja go na codzien ;) Kurcze, znowu tematy zeszly na niebezpieczny temat jedzenia ... Ja wlasnie jestem po serii ogladania przepisow na Bon Apetit. I robie sie najwyrazniej glodna chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka - dzieki za zdjecia z Polski :) Dopiero teraz zajrzalam do skrzynki, a tam niespodzianka :) Czy wiesz, ze Twoja Babcia z daleka wyglada identycznie, jak moja? Po prostu ta sama postura, fryzura itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huragany przespalam;-) umeczona goraczka hihihi zreszta do nas dotarly tylko mocne wiatry, nic szczegolnego. Mysle, ze meteorolodzy bardzo rozdmuchali cala sprawe, bo przeciez raz w roku moga byc w tV;-) relacje na zywo z Florydy z pania stojaca na ulicy, ktora nie mogla ustac w miejscu, bo podmuchy wiatru byly takie potezne uwazam za co najmniej glupie, jakby nie mozna bylo postawic pani w pokoju hotelowym i pokazac kamera co sie dzieje za oknem.. ech.. bagatelka> ach zazdroszcze ziemniorow hihi ja stracilam nadzieje juz, ze znajde jakies pyszniste rzeczy, chyba, ze je sama zasadze, tylko gdzie? buraki w doniczkach?;-) przeciez jak je wyniose na dwor wiewiory mi je zezra buu buu ach no i hiragany i anoalia mi sie bardziej podobaly hehe Troszke jestem malo przytomna wciaz, ale nie mam goraczki juz i gardlo juz tylko pobolewa od czasu do czasu najgorszy ten nos, ale mam nadzieje, ze to tez niedlugo pzrejdzie i jutro bede jak nowo narodzona;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay:) Huragany przespane no i dobrze:)Szkoda ze ta pogoda nie dopisala:(Kurcze sprawdzalam na Cheaptickets czy Ty wiesz kochan ze na Floryde mozna poleciec tylko za 100 baksow w obie strony?Niezle :) Bagatelka:) No jade pociagiem Amtrakiem juz kupilam bilet mam nadzieje ze sie nie zgubie:) Bylam wczoraj na Alien Vs Predator fajny film:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayneka
Witam wszystkich w ten pochmurniasty u mnie dzien. Mniam...Jak piszecier o ziemniaczkach i szczypiorku to az mi slinka leci...Szczypior wczoraj zakupilam do salatki a ziemniaki mam niedobre wiec juz stoja w worku z miesiac i chyba skoncza swoj zywot w koszu na smieci. Macie racje ze ziemniaki w Polsce sa duzo lepsze. Zaobserwowalam tez ze jak sie robi placki ziemniaczane z ziemniakow kanadyjskich to po ok 10 minutach zamieniaja sie w czarna mase a polskie troszke tylko zmieniaja odcien. To chyba o czyms swiadczy. Kanadyjskie pewnie maja pelno chemi, o zgrozo, tak jak inne produkty. Czy w Usa i Kanadzie nie mogliby robic normalnych produktow. Czy naprawde musza wszystko psuc. Rece opadaja! A tak wogole to stworzylam taka mala teorie spisku na temat producentow zywnosci w Kanadzie i USA. Podejrzewam ze oni do zywnosci dodaja jakies srodki stymulujace apetyt u ludzi. Bo jak wytlumaczyc ze jest tyle otylych i naprawde chorobliwie grubych ludzi na kontynencie amerykanskim??? Duzo ludzi je tyle na dzien ze mozna by wyzywic kilkoro dzieci w Etiopii. Wiec mysle ze cos w tym musi byc. Bagatelka- a moze mamy wobec tego wspolna babcie? :-) Moja babcia jest taka kochana!!! Jak wszystkie babcie mysle. Zdjecia wyszly na skanerze jekies niewyrazne. Nie znam sie za bardzo na skanowaniu, to pewnie dlatego. Sardynka- czy Sardynia jest duza wyspa? Jakie sa glowne miasta? Jay- ty sie lepiej ciesz ze cie huragan nie wymiotl do innej czesci Stanow lub swiata! :-) Czy ktos byl na Niagara Falls? Mnie maz ostatnio tam zabral w ramach niespodzianki . Tyle tylko ze bylo juz po 1 w nocy i swiatla oswietlajace byly zgaszone.Musze sie tam wybrac jeszcze w dzien. Ale mimo wszystko duze wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka- z tym jedzeniem to masz racje ja tez to zauwazylam jem tutaj jak szalona i od niektorych rzeczy jestem uzalezniona np w kazdy piatek musze zjesc kurczaki z Popeye\'s :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayenka> ja sie ciesze, ze huragan tu nie zrobil porzadkow.. nparawde;-) Elf> wiedzialam, ze na Floryde beda tanie bilety.. zawsze sa.. tu do Charleston bedziesz musiala zaplacic wiecej kochaneczku niestety.. bo to male lotnisko.. uciekam chociaz pranei zrobic, bo przeciez od 3 dni dom odlogiem stoi;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to nie ja jedna jestem taka wybredna, ze nie lubie amerykanskich produktow rolnych :( I innych zreszta tez :( A dodatki do jedzen? Oczywiscie i nie jeste to zadna tajemnica. Wszystkie gotowce ze sklepow oraz pyszniutkie fast foody sa naszpikowane srodkami wzmacniajacymi smak i zapach produkowanymi w taki sam sposob i naawet czasem w tych samych fabrykach, co perfumy :0 Nie zartuje ... Dlatego chyba jedyne, co czlekowi pozostaje to starac sie jesc w rzeczy w miare nie przetworzone i gotowane w domu od zera. A czasem korci na hamburgerka i frytki, oj korci :0 Coz, staram sie takich wyskokow nie robic wiecej niz raz na miesiac, dwa. I nawet sie przyzwyczailam do takich naturalnych smakow gotowanych w domu jedzen, ze w restauracjach sieciowych mi smaki od razu podpadaja, bo traca gotowcem robionym nie na swiezo w ich kuchni, ale gdzies tam w odleglej fabryce. Mam na mysli nawet takie niby lepsze przybytki, jak Olive Garden. Az smutek czleka ogarnia. Ale potem sobie pomysle tak, w restauracji typu Olive Garden na dwie osoby to ze 7 dych wyjdzie, jak wziac np. butelke wina jeszcze, a za ta forse, to mozna w sklepie kupic o wiele lepsze wino i pierwszorzedne jadlo typu ryba, steki z poledwicy, owoce morza, itd. (Jay, przepraszam ;)) No dobra, znowu sie rozpisalam o jedzeniu jak jakas nawiedzona. Ide na spacer, a potem zrobie pyszniutki makaronik z krewetkami :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_W
Narazie jestem jeszcze w Polsce ale 18 wrzesnia 2004 będę juz w Manchester. Czy znajdzie sie tu ktos kto przyblizy mi to miasto? Dodam że jestem w ciąży i zamierzam tam urodzić. Prosze powiedzcie mi że dobrze robię. Pozdrawiam wszystkich. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelko!!!! a ziemniorki z pierwszej reki? a pyszniste truskawy? a czeresienki to juz sien ie licza tylko trzeba te steki i krewetki? ;-P zartuje, ale trudno o pysznosci w marketach, czesto pakujemy sie w samochod i jedziemy na farmy szukac pysznych truskaw.. jak mowilam juz co z tego, ze czersnie piekne i duze jak smakuja plastikowo;-(( jedyne ziemniory jakie mu tu smakuja to yukon gold..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×