Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

a za 3 dni Marzenusia umiesci zdjecia ze spotkania na stronie i bedziemy z lupa szukac tych wszystkich \"grubasek\" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za 3 dni Marzenusia umiesci zdjecia ze spotkania na stronie i bedziemy z lupa szukac tych wszystkich \"grubasek\" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam mam juz id kosztowalo tylko 4 dolce hihihi Piwonia- swietnie mi sie z Toba rozmawialo:)Dowiadywalam sie moj telefon bedzie dzialal w Chicago:)Jaki pasztet,dziewczyno czys Ty oszalala?Wszystkie jestescie takie ladne na tych zdjeciach opalone usmiechniete zabki biale:)Az milo popatrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pasztetowki :D Elfik - Ty pewnie juz sie przygotowujesz do wyjazdu, ale mam nadzieje, ze przeczytasz jeszcze moje jedzeniowe wypociny ;) Pewnie, ze nie zawsze da sie jesc w domu i po to wlasnie sa fast foody, jak sie jest na wyjezdzie, czy tego typu sprawy, albo oczywiscie, jak sie ma chcice i juz nie mozna wytrzymac ;), ja tak czasem mam na frytki :D. Chcica na tlusciutkie jedzonko jest objawem niedoboru wartosci odzywczych w organizmie, czyli jakis tam witamin, mineralow itp. :0 A salatki z Wendy\'s ... Dobre sa mowisz, ja nigdy nie probowalam, bo jak juz zaladuje w Wendys, to rzucam sie na najwiekszego hamburgera z boczkiem i fryty :0. Salatki tego typu sa robione z reguly z salaty lodowej, ktora nie ma w sobie nic szczegolnie zdrowego, wiec lepiej jest uzywac salate lisciasta, o zielonym kolorze (lub ta brazowawa). wtedy dostarczamy sobie zdrowiutkiego chlorofilu :) A salatki gotowe sa pyszne chyba dlatego, ze maja smaczniutki sosik w ktorym sa rozne wymyslne skladniki ;), i miesko np. nie na miejscu grillowane, tylko z mrozonek, wiec pewnie z konserwantami :0. Wiadomo, ze nie zaszkodzi to sobie czasem podjesc, ale nie na porzadku dziennym, bo tego typu pysznosci nie dostarczaja organizmowi potrzebnych wartosci odzywczych, jako ze sa maksymalnie przetworzone itp. No dobra, koniec kazania, baw sie Dziewczyno dobrze jutro i nie zapomnij zjesc czegos smacznego ;) Jeszcze odnosnie sklepu Mejers, znam go z mojego dawnego miejsca zamieszkania i pamietam, ze bywalo tam bardzo pyszne pieczywko normalnie jak swiezy polski chleb, ale nie zawsze, wykladaja te chleby tam gdzies, gdzie maja te wszystkie piekarnicze sprawy, sa one w zolto-zielonych papierowych torbach z celofanowym okienkiem i nazywaja sie Panne Provincio bodajze. Poszukaj, a nie pozalujesz. Sa one w dodatku calkowicie naturalne :) W majers maja tez duzo importowanych jedzen z roznych zakatkow swiata, rowniez z Polski, sama tam kupowalam Delicje, chrzan, ogory, wode naleczowianke, u Ciebie tez tak jest? Monia_W - to skoro jest tam Twoj maz i sytuacja jest ustabilizowana, to super, nie jedziesz w ciemno, ze nie wiadomo o co chodzi. A jezyk znasz? Obywatelstwo bodajze dziecko urodzone zagranica ma tego kraju, ale nie wiem dokladnie, czy sa jakies roznice, gdy ktos jest zamieszkaly na stale, czy np. tylko na wakacjach. Powodzenia :) :) :) kokus - te czerwone ziemniaki nazywaja sie po prostu red potatoes :D Tez je lubie, maja z reguly wiecej smaku w sobie od zwyklych i sa delikatniejsze, ale w sumie to czerowna jest tylko skorka. A jadles w USA slodkie ziemniaki? Ja gdzies tam katem moze pare razy sprobowalam, ale jakos nie moglam sie przekonac :0 A Ty sie w ogole kiedys wybierasz do Stanikow? A czy Twoja Zonka tu byla? Twoja stopka z Ani jest super, to mi przypomina powiedzenie mojej Babci: czlowiek mysli, pan bog kresli :) Marzenusia - jak ci Hindusi byli Muzulmanami, to oni pewnie byli z Pakistanu, w sumie ta sama ludnosc, ale juz inny kraj i inne wyznanie. Na pewno to bylo ciekawe wydarzenie. Zawsze chcialam znac ludzi takich egzotycznych, zeby poobserwowac ich zwyczaje, koscioly, itp. ale jakos mi nie wyszlo. Mialam raz kolezanke Muzulmanke pochodzenia iranskiego, ale ona byla juz dosc \"uzachodniona\", zreszta widac pochodzila z dosc postepowej rodziny. Byla jednak jedna z najbardziej uczciwych i dobroczynnych osob, jakie kiedykolwiek znalam. No dzieciaczki, Margot niedlugo do nas wroci na dobre i moze znowu uruchomimy wymienialnie przepisow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenka
Przede wszystkim Marzenka- super zdjecia!!! Wszystkie sa bardzo fajne i mialam okazje zajrzec do paszczy rekinowi lub jakiejs rekinowatej rybie:-) Ale przyznam sie szczerze ze najbardziej szukalam podobizny Jay. Masz taka usmiechnieta buzie jak myslalam. Co do dyskusji o brzuszkach to zwracam sie z pytaniem czy ktoras z was ma kolczyk w pepku? Bo ja sie za niedlugo wybieram na taki zabieg i chce wiedziec czy boli bo slyszalam ze nie ale jakby bolalo to moze na trzezwo lepiej nie isc? Jutro ide sie zapisac do YMCA zeby regularnie chodzic na silownie. Tylko boje sie troche tego wysilku. Fajnie wam ze sie spotykacie. Moze kiedys sie umowimy na spotkanie w Kanadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia> odnosze sie do tych wszystkich co sie pzrekrzykuja wzajemnie, galareta tu, mielonka tam.. a w rzeczywistosci wszystkie na zdjeciach wyjda jak przecinki hihihi a czemus dziecie nie w sosie?? Nie wytrzymalam calego dnia w pracy, ok 2 zwinelam zagle i przyjechalam do domu, jestem taka jakas bez kregoslupa zupelnie, rozlazla, zdechnieta, mysle, ze wciaz oslabiona, wloke ze soba pudlo chusteczek wszedzie.. ale od razu zrobilo mi sie lepiej po lekcji z Rosjankami. ;-) A jak juz zbiegalam po schodach do samochodu, to pani w sukni slubnej z trenem na 3 klatki schodowe;-) wlasnie pozowala do zdjec.. Tak czasem sie zastanawiam czy cos mi nie ucieklo przez ten nasz slub na plazy? welonow nie mialam, rekawic do lokci tez nie.. co ja mowie, butow nawet nie mialam hihihii hmmm ide ogladac olimpiade, mam nadzieje, ze cos relacjonuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAYENKA dzieki serdeczne. JAY no nie mialas okzaji zobaczyc mojej galaretki na zywo. ;) TY to wygladasz jak przecinek, hmm moze przecinek z kropka :D BAGATELKO sa Muzułmanami z Indii dlatego, ze kiedys Anglia zostawila Indie i przeciela kraj na dwie czesci i jedna to terazniejszy Pakistan. Pakistan mial byc dla Muzulmanow a Indie dla Hindusow. :D Mam nadzieje, ze rozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witam bardzo... Marzenusia, wiec jeszcze raz, czy to jest tak jak zrozumialem na poczatku? amerykanscy Indianie wyznajacy islam? Jay, trzymaj sie, wracaj do zdrowka. Fajnie byloby miec kilka slubow, kazdy w innej sceneri, prawda? Ostatecznie malzonek moglby byc ciagle ten sam.. hihihi Mayenka - skad ten pomysl z kolczykiem? Pewnie jestem za stary, zeby to docenić, chociaż dziewczyny z odkrytymi brzuszkami bardzo mi sie podobaja, niezaleznie czy to galaretki czy szprotki.. bagatelka - jakoś słynne sweet potatoes nie były w moim menu, ale znalem goscia, ktory byl na praktyce w Stanach i caly rok karmili go tymi ziemniakami. Tak czesto o tym opowiadal, ze to dalo mi sygnal, zeby wsrod znajomych jak najmniej opowiadac o pobycie w Stanach bo to staje sie nudne dla kogos kto tam nie byl. Ale i tak czasem sie zapomne i zaczynam zdanie od: jak bylem w Stanach, to.... Na razie nie wybieram sie do Stanikow, dopoki mam tutaj prace.. Ale Twoje pytanie mi przypomnialo, zeby zadzwonic do dawnego bossa i kolegi u ktorego mieszkalem wtedy... Moja zona nie byla i twierdzi, ze nie ma ochoty, ona generalnie nie lubi podrozy, nawet nocleg u swojego brata czy rodzicow uwaza za kare, dlatego ja mam obowiazek tak stawiac sprawe, ze to ja musze wracac na noc do domu pod pretekstem nakarmienia psow, krolikow itp.. aha, ale jak juz moja zone gdzies wyciagne jak na Słowacje, pod Grunwald czy do Francji to potem sie jej podoba, wiec moze ze Stanami byloby to samo? Tylko Bieszczad nie lubi, bo tam jest malo cywilizacji.. DaRk Elf - milej podrozy...🌼 Margot 🌼 Piwonia 🌼 Monia 🌼 no to na razie, tez ide poogladac olimpiade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kokus, dobrze rozumiesz (przewaznie wszyscy mieli obywatelstwo), ale pochodza z Indii :) Czyli Indianscy Indianie pochodzacy z Indii mieszkaja w Stanach i maja obywatelstwa amerykanskie, wyznaja Islam. Ale nakrecilam, ale mysle, ze rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam wszystkich!!! Mayenka- ja tez poprosze zdjecia z Polski basiaok@yahoo.com Ja tez zamierzam zapisac sie do Fitness Clubu jak tylko znajde prace. Marzenko- widzialam cie wiele razy ale galaretki nie widzialam, moze powinnas isc do okulisty. Bagateelka- jak tam poszukiwania pracy, masz juz cos? Jay- gratulacje z powodu otrzymania A!!! Nie przejmuj sie, ja wogole slubu koscielnego nie mialam, tylko cywilny. Kokus- dobry byl melon? A tak wogole to nadal szukam pracy, w miedzyczasie kelneruje w restauracji bo kasa sie konczy, a swoje rachunki placic trzeba. Niestety nie naleze do tych szczesliwych dziewczat ktorym maz by dawal pieniadze. Moj twierdzi ze mam glowe i 2 rece i moge sama na siebie zarobic, a on nie bedzie sam wszystkiego utrzymywal. A tak wogole to jestem w dolku, nie mam pracy takiej jakbym chciala, o kontynuowaniu collegu moge zapomniec na ten rok w zwiazku z tym, wiec znowu stoje w miejscu. :(((( :(((( Dzis spotykam sie z Elfikiem, MArzenusia i piwonia, dolanczam do nich po pracy, wiec juz nie moge sie doczekac. Pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam uczyc.. jedna z moich Japonek wraca do Japonii na miesiac..i na odchodne mowi do mnie, ze ona pamieta o termosiku i cukierkach z zielonej herbaty, a ja sobie o tym zartowalam cale wieki temu hihihih wciaz jestem nieprzytomna i np dzisiaj oblalam Brazylijke kawa, nie protestowala za mocno, ale mi bylo potworniscie glupio;-( kokus> no pewnie, ze maz ten sam;-) ale co tam, jeszcze wszystko pzred nami, mozemy jeszcze zaliczyc cywilny i koscielny katolicki, bo koscielny protestancki juz byl hihihi a sweet potatoes to wstreciarstwo jest, tak samo jak okra bleee Barb> zobaczysz, wszystko sie niedlugo wyprostuje.. moj maz za to wszystko by mi oddal;-) ale to ja mam problemy z przyjmowaniem.. chyba gdzies musze sie polozyc na kozetce i wygadac Mayenka> z tymi usmiechami, to ja tak za bardzo nie wiem, mowie wszystkim, ze mam buzie okragla jak ksiezyc a jak sie smieje, to juz w ogole slonko z ksiezycem hihih Marzenka> ales zamieszala.. kokus> chodzi o Hindusow z Indii, aczkolwiek nie wyznajacych hinduizmu bo o to sie rozchodzi Frankowi;-P nie Indian z piorkami i na konikach, zadne Navajo, Apacze, Komancze.. po prostu Hindusi.. tylko po ang to jest to samo slowo - Indian i stad to cale Marzenkowe zamieszanie hihihi no panny galaretki, tudziez mielonki, przecinki;-) jak spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILKA WODNISTA
ZAPRASZAM NA TOPIK: ''WYMIENMY SIE KOSMETYKAMI KTORYCH NIE UZYWAMY'' NAPRAWDE WARTO TAM ZAJRZEC, TYLKO SPRAWDZONE I GODNE ZAUFANIA FORUMOWICZKI, NAPEWNO KAZDY ZNAJDZIE COS DLA SIEBIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wieczorkiem... Jay, a caly czas mialem nadzieje, ze to jednak amerykanscy Indianie ktorzy przyjeli islam, to by bylo o wiele bardziej trendy... no ale coz, Kolumb pomylil Indie z Ameryka, to co ja biedny robaczek, tez moglem sie pomylic... Jay, a co to jest okra? Barb, melon byl pyszny, juz trzy zjedlismy... Jesli bede tam pracowal w przyszlym roku to caly tunel nasadze... Marzenusia, teraz rozumiem... na ra.. papapapaa LILKA WODNISTA - wybacz, ale nie skorzystam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ..... hmmmm.... juz nie wiem, co napisac, zawsze cisnelo mi sie na usta Slicznotki, ale teraz po tych obelgach pasztetowo-galaretkowych nieustannie wymierzanych pod swoim wlasnycm adresem juz sama nie wiem, co myslec ..... ale przeciez nie moge zmienic zdania, bo co widze, to widze i co wiem, to wiem ;) :D witajcie wiec Slicznotki i Kokusiu tez witaj, nasz topikowy przystojniaku :) No, a tam w Chicago dzisiaj imprezuja, ze az furczy pewnie, szczesciary jedne ;) Mayenka - podziwiam Twoja odwage odnosnie kolczyka w pepku, mi sie to-to zawsze podobalo, ale jestem takim tchorzem, ze nawet do przeklucia uszu ciocia mnie musiala zaciagnac wolami, jak tylko przyjechalam do USA, twierdzac, ze tu WSZYSTKIE babki maja przeklute uszy ... Ja bym tam wszystkim odradzala przekluwania czegokolwiek, ale jak juz bardzo chcesz ;) Powiedz tez o co tam chodzi, jak juz zapiszesz sie do YMCA, bo ja tez o tym myslalam, ale wlasnie nie wiem, o co chodzi ;) Jay - masz przenajswietsza racje, slodkie ziemniaki sa be, ale okra to juz wszeteczne parszystwo :P :P :P A co do spadku witalnosci, to chyba cos krazy w powietrzu, bo ja tez jakos jestem sflaczala i do niczego nie moge sie zmusic, to samo pisza i moe kumpele z Polski, wiec ... cos w tym musi byc ...... Marzenusia - im wiecej piszesz o tych Indianach ;) tym bardziej rozjasniasz sprawe ;) A moze dla przejrzystosci nazwijmy ich po prostu: Idnyjczycy :D Mam nadzieje, ze bawisz sie wybornie dzisiaj, jak wyszla babeczka ? :) kokus - to Twoja zona ma dokladnie to samo co ja - nie cierpie nocowac u kogos, no chyba, ze jest to ktos na tyle bliski, ze moge czuc sie absolutnie swobodnie, najlepiej jeszcze ktos z mojego pokolenia :D Co innego na wlasna reke, w osrodku wypoczynkowym, czy hotelu, ale nie u kogos, bo wtedy niewiadomo o co chodzi, kto ma pierwszy rano albo wieczorem isc do lazienki itp. A jeszcze u coniektorych ludzi niewiadomo jak to jest z praniem i np. smierdza reczniki :D Barb - jeszcze nadejda lepsze czasy, nie martw sie na razie :) Moze rok bedziesz musiala przeczekac (a moze mniej), a potem bedziesz juz mogla kontynuowac college. Z tym \"maniem glowy i rak do pracy\" do nie zawsze jest tak latwo, jakby ktos mogl przypuszczac, co z tego, ze sie ma checi, ze sa niby ogloszenia, a jak przyjdzie co do czego, to dupa blada. Ale przynajmniej masz cos tam, ze te pare groszy na chocby doczesne rachunki zarobisz. Ja na doczesne rachunki zarabiam zprzedawaniem wlasnych ciuchow w komisie (tak tak, jest tu komis z ciuchami:D) takich, ktorych juz nie nosze, ale to mi starcza ledwie na rachunek za komorke... Nie mam na razie pracy, milcza wszyscy, ktorzy dali mi jakakolwiek nadzieje, biuro, gdzie niby mialo byc kilkanascie miejsc, biblioteka, gdzie miejsce bylo jedno, a kandydatow chhyba z 50, oraz agancja posredniczaca, ktora na poczatku wydawala sie bardzo obiecujaca instytucja. W nidzielnej gazecie bylo kilka ogloszen, wiec bede dalej szukac. Powodzenia i trzymam kciuki za Ciebie :) to pa-pa na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ..... hmmmm.... juz nie wiem, co napisac, zawsze cisnelo mi sie na usta Slicznotki, ale teraz po tych obelgach pasztetowo-galaretkowych nieustannie wymierzanych pod swoim wlasnycm adresem juz sama nie wiem, co myslec ..... ale przeciez nie moge zmienic zdania, bo co widze, to widze i co wiem, to wiem ;) :D witajcie wiec Slicznotki i Kokusiu tez witaj, nasz topikowy przystojniaku :) No, a tam w Chicago dzisiaj imprezuja, ze az furczy pewnie, szczesciary jedne ;) Mayenka - podziwiam Twoja odwage odnosnie kolczyka w pepku, mi sie to-to zawsze podobalo, ale jestem takim tchorzem, ze nawet do przeklucia uszu ciocia mnie musiala zaciagnac wolami, jak tylko przyjechalam do USA, twierdzac, ze tu WSZYSTKIE babki maja przeklute uszy ... Ja bym tam wszystkim odradzala przekluwania czegokolwiek, ale jak juz bardzo chcesz ;) Powiedz tez o co tam chodzi, jak juz zapiszesz sie do YMCA, bo ja tez o tym myslalam, ale wlasnie nie wiem, o co chodzi ;) Jay - masz przenajswietsza racje, slodkie ziemniaki sa be, ale okra to juz wszeteczne parszystwo :P :P :P A co do spadku witalnosci, to chyba cos krazy w powietrzu, bo ja tez jakos jestem sflaczala i do niczego nie moge sie zmusic, to samo pisza i moe kumpele z Polski, wiec ... cos w tym musi byc ...... Marzenusia - im wiecej piszesz o tych Indianach ;) tym bardziej rozjasniasz sprawe ;) A moze dla przejrzystosci nazwijmy ich po prostu: Idnyjczycy :D Mam nadzieje, ze bawisz sie wybornie dzisiaj, jak wyszla babeczka ? :) kokus - to Twoja zona ma dokladnie to samo co ja - nie cierpie nocowac u kogos, no chyba, ze jest to ktos na tyle bliski, ze moge czuc sie absolutnie swobodnie, najlepiej jeszcze ktos z mojego pokolenia :D Co innego na wlasna reke, w osrodku wypoczynkowym, czy hotelu, ale nie u kogos, bo wtedy niewiadomo o co chodzi, kto ma pierwszy rano albo wieczorem isc do lazienki itp. A jeszcze u coniektorych ludzi niewiadomo jak to jest z praniem i np. smierdza reczniki :D Barb - jeszcze nadejda lepsze czasy, nie martw sie na razie :) Moze rok bedziesz musiala przeczekac (a moze mniej), a potem bedziesz juz mogla kontynuowac college. Z tym \"maniem glowy i rak do pracy\" do nie zawsze jest tak latwo, jakby ktos mogl przypuszczac, co z tego, ze sie ma checi, ze sa niby ogloszenia, a jak przyjdzie co do czego, to dupa blada. Ale przynajmniej masz cos tam, ze te pare groszy na chocby doczesne rachunki zarobisz. Ja na doczesne rachunki zarabiam zprzedawaniem wlasnych ciuchow w komisie (tak tak, jest tu komis z ciuchami:D) takich, ktorych juz nie nosze, ale to mi starcza ledwie na rachunek za komorke... Nie mam na razie pracy, milcza wszyscy, ktorzy dali mi jakakolwiek nadzieje, biuro, gdzie niby mialo byc kilkanascie miejsc, biblioteka, gdzie miejsce bylo jedno, a kandydatow chhyba z 50, oraz agancja posredniczaca, ktora na poczatku wydawala sie bardzo obiecujaca instytucja. W nidzielnej gazecie bylo kilka ogloszen, wiec bede dalej szukac. Powodzenia i trzymam kciuki za Ciebie :) to pa-pa na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Dzieki JAY za pomoc :) BAGATELKO babeczka dobra mniam :) KOKUS nie ma sprawy :D No wiec, skoro zaczelam to i opowiem w skrocie jak dzisiaj bylo. Dzisiaj bylo fantastycznie. DARK ELF dojechala na miejsce, ale troche jej sie pokielbasilo, bo zamiast czekac na nas na ulicy Canal i Adams czekala przy kanale wodnym i kiedy PIWONIA do niej zatelefonowala, to ELFICA mowi, ze czka przy kanale i lodeczki sobie plywaja :D hihhi, no posmialysmy sie z niej troszke :) ELFICA fajna babka. No moze troche za chuda. Nie sluchajcie jej, jak mowi, ze ma tluszczyk na brzuszku czy galaretke ;) ;) ;) Elfica wybacz :D Jestem padnieta, wiec moze reszte dopowiedza dziewczyny: PIWONIA I ELFICA :D Uciekam spac :) BUziaczki ludziska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! :) Mialam dzisiaj odpoczywac, ale nie mam kiedy! :( Jestem komplenie zalatana w zwiazku z przeprowadzka (a wlasciwie przeprowadzkami, bo siostra S. tez sie przeprowadza w tym tygodniu a my jej w tym pomagamy)! Na razie zalatwiamy sprawy administracyjnie, a w przyszlym tygodniu czeka nas pakowanie i przenoszenie do nowego domu wszystkich szpargalow (a jest tego niemalo!). Cierpie doslownie na przeprowadzkowstret... grrr... Coz, na razie musze uciekac... Sproboj zajrzec tutaj jeszcze wieczorkiejm, zeby w koncu nadrobic zaleglosci. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, mam bardzo malo czasu (cala pula poszla na lekture zaleglosci, hihi), ale nie wytrzymam jak nie napisze paru slow chocby :) :) Kokus, wyobraz sobie, ze caly Twoj post (sprzed kilku dni) dotyczacy Baltowa, Parku Jurajskiego, Kamiennej, itp. przeczytalam przed chwila na glos calej rodzinie ! Oni wlasnie sie tam wybieraja (tzn. odlatuja nam juz jutro, NB o 6 rano co implikuje ogolna pobudke o 3.00 !!!!!! - i w najblizszy weekend bodajze jada piknikowac do Baltowa). Dzieki Tobie dowiedzieli sie paru szczegolow na temat Parku, ktorego sila rzeczy jeszcze nie zdazyli zwiedzic. A wiesz, ze Twoje przewazylo i bedzie chlopak :):):):):). No wlasnie oglaszam uroczyscie, ze Fasolka to Groszek. Groszek pokazal nam swoje klejnoty podczas ostatniego USG. O, chyba poczul ze o nim mowa, bo wlasne mnie tu dziarsko podkopuje ;) :) Jay, milo bylo Cie \"poznac\" :) I, dziewczyny, kurde blade i kulawe, czy wyscie poglupialy z tymi licytacjami w materii galaretkowatosci brzuchow i innych fragmentow babskich cial ????? Nie warto byc idealem. Idealow przeciez nikt nie kocha. Pamietam taki monodram w wykonaniu Doroty Stalinskiej, w ktorym padaja slowa \"gdybym nie palila to bylabym po prostu chodzacym idalem, a idealow nikt nie kocha\" - ja bardzo czesto pod palenie podstawiam sobie inne defekty. To dziala. Polecam ;) :) Barb, powodzenia i dobrej passy :) Musze juz leciec. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GADZINA gratulacje synka :D A tluszczyk jest niestety niemaly. Hej, jakie Ty mialas objawy w ciazy? Pytam tylko tak sobie, bo nie pamietam, czy pisalas kiedys. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! Wlasnie dojechalam do domu:) Ale swietnie bylo w Chicago,dziewczyny na mnie czekaly,zwiedzilysmy duzo miejsc i porobilismy mase zdjec:)Bylismy nad lake michigan ,chodzilismy po plazy i robilismy zdjecia,Widzialysmy polska dzielnice Jackowo ,bylismy w Polskiej restauracjii\"Smakosz\" jadlam watrobke z cebula i pilam zywca:)Ale tam smacznie maja:)Pochodzilismy troche po sklepach i zrobilysmy babskie zakupy a potem pojechalismy do Piwonii do domu fajny ma domek widac w nim reke Artystki:) Dziewczyny sa swietne:) Marzenka- mlodziutka dziewuszka bardzo mila i bardzo mily glos ma,pogadalysmy sobie o naszych mezach komputerowcach:)Ma tez fajnego meza:) Piwonia swietna z niej kobietka i odkrylysmy ze jestesmy z pod tego samego znaku zodiaku,artystyczna dusza robi swietne zdjecia,zrobila nam cala sesje czarno bialych zdjec:)Tez ma fajnego meza:) Barb- bardzo mila a jakiego ma slicznego synka chcialam go zabrac ze soba:) Juz za Wami tesknie:) Moj maz juz nie boi sie o mnie i nie jest taki nadopiekunczy mowi nawet ze moglabym leciec do South Carolina odwiedzic Jay!!!! Wogole tesknil za mna dzwonilam do niego kilka razy bedac w Chicago bo chcial sie upewnic czy mi nic nie grozi i czy jestem bezpieczna:)Ale teraz zupelnie inaczej do mnie podchodzi wie ze jestem ostrozna i ze umiem zadbac o siebie nawet w dalekiej podrozy i ze nie jestem taka sierota na jaka wygladam hihihi Ide wysylac zdjecia:) Pozdrawiam Was wszystkich:)A dziewczynom dziekuje za super przyjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia napisala: "Hej, jakie Ty mialas objawy w ciazy? Pytam tylko tak sobie, bo nie pamietam, czy pisalas kiedys. \" bu hahahaha...tak tylko pytasz...buhahahaha :D :D :D spotkanie bylo FANTASTYCZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!! co wiecej moge napisac, brak mi slow po prostu, mamy dziesiatki zdiec, jak mi dziewczyny wszystkie podrzuca (Marzenka juz to uczynila) to wrzuce je wszystkie razem na stronie, zrobie z nich ladna galerie co by Wam podeslac i sami zobaczycie jak nam bylo bosko :D Elfik wlasnie sie odezwal, ze dojechal do domciu :) buziaczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenka
Gadzinka-gratulacje!!!! Wybieracie juz imie dla Groszka? Ja jak bede miec kiedys dzieci to tez chicalabym miec synka i pozniej moze coreczke:-) Bagatelka i Kokus- chce miec kolczyka w pepku bo mi tez sie kolczyki podbaja i mojemu mezowi zreszta tez. Ja na bol jestem raczej odporna tylko jeszcze musze troche nad swoim bebenkiem popracowac zanim zrobie kolczyka. Mam nadzieje ze mi nie bedzie przeszkadzal jak go juz bede miec. A jak cos to zawsze mozna wyjac. Mysle o jakims swiecidelku:-) Co do YMCA to troche ze mnie len i jeszcze sie nie zapisalam ale cwicze w domu. Ja chce sie tam zapisac na silownie lub aerobik. Maja rozne programy-plywanie, joge i inne cuda. W piatek idziemy do entertainment complex i lunch z pracy M. Wlasciwie to bedzie pozegnalny lunch,bo M dostal ta nowa prace.Zamienie sie wiec w dzieciaka i bede szalec na roller coaster itp:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia beda pozniej wieczorkiem bo nie moge znalesc kabla laczacego karte z aparatu z kompem:( Piwonia-buziaczki:) Moj pies Duke dostal szalu jak mnie nie bylo pogryzl kanape i okrycie na kanape i buty mojego meza hihihi Ide sprzatac bo mi wstyd jak zobaczylam domek Piwonii ale ma czysto w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenka
Ale wam dobrze z tymi spotkaniami!!! Aha, Piwonia dzieki za super zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenka
Piwonia- jak nauczyc sie robic takie zdjecia??? Jaijim aparatem sa robione?Czy ty konczylas jakis kurs, czy jestes samoukiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf> w ten weekend bede na Florydzie, o ile nie przypaleta sie jakis huragan znowu.. ale w pozostale weekendy, zapraszam;-) jesli chcesz zostac na dluzej i pochodzic ze mna do pracy i szkoly tez mozesz hihih mayenka> mi tez kolczyki w brzuchu sie podobaja, ale ja mam fobie iglowa hihi wiec bym sie przekuc nie dala.. i choc lubie patrzec na tatuaze, to bym sie nie dala wytatuowac;-) Piwonia i Marzenka> coraz bardziej nabieram ochoty na to Wasze Chicago;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×