Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Piwonia! jak Cie moglam w tym kinie nie zauwazyc??? :-D Co za mile spotkanie! Masz racje, \"Meet the parents\" bylo smieszniejsze, a to takie, ze mozna bylo ogladnac ale wlasciwie sie nie smialam. W sumie nawet nie jestem objedzona, przez cale swieta nie chcialo mi sie jakos jesc i jadlam... jeden posilek dziennie. Wigilijny, wczoraj obiad jak goscie przyszli, a dzisiaj obiad u kuzyna meza a do tego dwie kawy dziennie. Wiem, ze nie powinnam tak robic wiec jutro zabieram sie za sniadanie i bardziej regularne posilki. Poza tym denerwowalo mnie, ze nie mam co zalozyc bo wszystkie eleganckie spodnie wisza wiec sie nie nadaja. 24 zalozylam takie najmniej za duze ale po 2 godzinach podciagania zamienilam na dzinsy, dzinsy byly na mnie i wczoraj i dzisiaj, tez troche spadaja ale ujda. Zjadlam za to dzis kromke chleba i ciasto bo niedlugo w ogole nie bede miala w czym chodzic a juz przeciez mam trzymac wage a nie gubic. Znaczy, ze dieta dziala bo co prawda po wiekszych porcjach w Meksyku (jednak ze zgodnie z dieta oprocz deserow do kawy) przybralam 4 funty ale juz zniklo, czyli prawda, ze jak organizm osiagnie ta wlasciwa wage i wszystko dobrze pracuje wiec jak nawet sie troche przybierze to sobie z tym w ekspresowym tempie dziala. Moj ojciec jest w Polsce i gdy do niego dzwonilam rozmawialam tez z trzema jego bracmi i po przezywaniu, ze schudlam dwoch spisalo sobie tytul i autora ksiazki bo chca sprobowac :-D Cimona, trudno wszystkiego wywnioskowac z listow ale moze rozejrzyj sie za jakas pomoca, spotkania dla kobiet powinny byc darmowe. Moze siegnij po ksiazke Robin Norwood \"Kobiety, ktore kochaja za mocno i ciagle licza na to, ze on sie zmieni\". Tytul troche glupawy za to zawartosc wprost przeciwnie. Glowa do gory. Marzenusia, jak tam swiateczne serniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze sie spotkalyscie. Jakie to kino? Barrington? Uwielbiam tam jezdzic chociaz daleko. ;) Nie bylo serniczkow. Ciasto tylko w wigilie u Piwonii. :) Dzisiaj sniadanie i na obiad pizza. Juz poswiatecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia, na Woodfield! Ona mnie zauwazyla, ja zareagowalam na trzeci okrzyk: \"Amber, Amber, Angelika\" bo to w koncu w realu bylo! Jeju ale ludzi, jakbysmy weszli 10 minut pozniej juz nie bylo by gdzie siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby bylo na widoku, ta tabelka chyba bardziej... konspiracyjna :-D ********************************************************************************* AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy DARK ELF Springfield, IL 1977 2 ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 KLARYSA Bruksela ? ? MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 ************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa w Woodfield. Tam tez fajnie. :) Ja tez chce sie wybrac w tym tygodniu jeszcze do kina. Zobaczymy jak to bedzie. :D Fajnie, ze w ogole zareagowalas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nie ma w tabelce ?? no tak dalej byc nie moze :) kasiuga lat 21--1983( beoeblingen ) stuttgart od marca 2003:) pozdrawiam wszystkich po swietach i dziekuje ze zyczenia i kartki:) , od dzies zaczynam trening Tae-Bo , i to nie dla tego ze pozarlam na swieta , tylko dla tego ze obzeralam sie przez ostatni rok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kasiuga, czemu nie chcialas sie dopisac! Wlasnie po to jest ta tabelka! ********************************************************************************* AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy DARK ELF Springfield, IL 1977 2 ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 ************************************************************************************ A teraz juz naprawde zmykam 😴 😴 😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieta, swieta i po swietach! A tegoroczne bede szczegolnie wspominac :):):) Ledwo zasiadlam do komputera i juz musze uciekac! Trzymajcie sie cieplutko! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajnie ,ze juz po Swietach...niesamowicie sie ciesze.A teraz uwaga.....zaczynam walke z kilogramami.Do maja mam zrzucic 15kg i chocbym sie miala zawsciec to zrzuce.Poza tym co do zakochania to stan nadal trwa...ale jeszcze nic sie nie wyklulo.Dostaliscie fotki?(wampir z lodowca) pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber-dzieki za zachete,ale south beach to raczej nie,ja mam swoje metody.Na poczatek dietka kopenhaska,a potem 1000kcal przez 4ry miesiace.2 lata temu schudlam tak z 97kg na 78kg,tylko ze trwalo to pol roku.Tak ,tak ...kiedys esja wazyla prawie stowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaktikos
od 3 lat mieszkam w madrycie ale za polska tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz po swietach, jeszcze tylko sylwester ale tutaj musze schudnac to co przybralam ;) Amber - normalnie przelecialas mi przed oczami i w secundzie mysle sobie skad ja znam ta osobe, i nagle uswiadomilam sobie, ze to Ty :) wiec zawolalam Amber bo takjuz przywyklam do tego Twojego nicka, ze za boga nie moglam sobie przypomniec jakie jest twoje imie hahahaha..... dopiero za trzecim razem wyrwalo mi sie Angelica i zaswiecila sie taka zaroweczka nad moja glowa, ze to wlasnie Twoje imie hahahahaha...... milo Cie bylo zobaczyc i poznac Twojego meza :)....bardzo przystojny gosc :D szkoda, ze nie spotkalsmy sie na wczesniejszym seansie, na ktorym bylismy my bo potem pojechalismy na posiadowe do znajomych i na pewno zabralisbyscie sie z nami wowczas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam jedno-jest27 a ja wciaz nie mam biletu!planowany wyjazd mam miec 04.wiec zostal tylko tydzien.od dzis do meza sie nieodzywam.wczoraj powiedzial,ze jak pojade to mam nie wracac.........oczywiscie wybralam wyjazd.niestety on nawet nie zajzal do internetu o ten bilet,a czas ucieka.......juz nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam jedno-jest27 a ja wciaz nie mam biletu!planowany wyjazd mam miec 04.wiec zostal tylko tydzien.od dzis do meza sie nieodzywam.wczoraj powiedzial,ze jak pojade to mam nie wracac.........oczywiscie wybralam wyjazd.niestety on nawet nie zajzal do internetu o ten bilet,a czas ucieka.......juz nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simona - oj cieta z Ciebie bestia, nic w takim razie zycze powodzenia i oby wszystko sie ulozylo tak jak tego sobie sama zyczysz !!!! wiecie co poryczalam sie dzisiaj i zrobilo mi sie slabo jak zobaczylam zdiecia z tej okropnej tragedii jaka nawiedzila państwa basenu Oceanu Indyjskiego :( TO JEST NIESPRAWIEDLIWEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia> ja gryzlam pazury pol dnia.. jedna z moich przyjaciolek mieszka w Malezji, ale z racji pracy swojego meza caly czas podrozuja wlasnie po tych regionach.. kilka godzin temu zglosila sie, zostawila mi wiadomosc, ze wszystko u niej dobrze, kamien mi spadl z ramion i serducha.. kilka lat temu korespondowalam z Japonka baaardzo dlugo, nigdy nie dala znaku zycia po mocnym trzesieniu w Osaka, choc probowalam jeszcze kilka lat pozniej sie z nia skontaktowac;-((( na matke nature nie ma rady.. ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przed chwila spozylam ,,ostatnia wieczerze,,.Same niezdrowe rzeczy ze slodyczami na czele.Od tego momentu koniec!!!! Co do tsunami...no niesprawiedliwe,a co na tym swiecie jest sprawiedliwe? Wlasnie mi sie stary,, narzeczony ,,odezwal po kilku miesiacach ciszy,he he he ....niezauwazanie to najgorsza kara...i dziala:P Rany....jaka jestem spiaca z przejedzenia.mialam isc na spacer ale mi sie nie chce a nowy plan zaklada godzinny spacer dziennie....od pierwszego stycznia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooooo!!!! hej wszystkim!!!! ale mnie tu dlugo nie bylo!!!! Dzieki za wszystkie maile z zyczeniami i zdjecia i e-kartki!!! Siedze sobie wlsnie w kawiarence w miescie rodzinnym mojego T. Kupilismy karte do wireless internet i stukam sobie z naszego laptopa. Supcio!!! Co za czasy... Wszystko bezprzewodowe.... Jak tam wasze swieta? My jeszcze na zachodnim wybrzezu. Wracamy w srode. Pogoda swietna. Prawie tal cieplo jak w Karolinkach... Ale miasteczko jest malutkie, uniwersyteckie. Nie ma zbytnio co robic, wszedzie daleko... Kurcze.. nie potrafie juz zyc bez wlasnego auta... ech.... Aaaa... o malo nie zapomnialam: wlasnie sprawdzilam w internecie moje oceny za semestr jesienny. Znowu same A. Congrats to me. Nawet z tego poraanego kursu Acct 306 dostalam A. Niezle osiagniecie. simona: co u ciebie? jak leci? masz wreszcie ten bilet? CHoroba... co za facet... urwalabym takiemu glowe... nie wiem co ci doradzic... ok. spadam na razie. do przeczytania niedlugo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber i Marzenusia: po powrocie do domu oboje z T przerzucamy sie na SBD. Juz przeczytalam ksiazke i wiem , ze to nie zadna dieta cud ani glodzenie sie tylko styl zycia. Kupilismy tez ta ksiazke mojej tesciowej i chyba ona tez tego sprobuje. Tesc juz sie zarzeka, ze nie zrezygnuje z piwa.... hihihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simona> a moze Ty poszukasz i mu podsuniesz pod nos?? tylko do zaplacenia? zawsze to lepsze niz czekanie az on sie do tego zabierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananka26
juesej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananka26
dodajcie mnie bufallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×